Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysekak

Własnoręczne ozdoby, prezenty na BOŻE NARODZENIE !!!

Polecane posty

o ja pękne są te choinkeczki, ja was zazdroszcze szydełkowych umiejętności, ja na szydelku to tylko czapki kiedyś robiłam i jakies małe woreczki np na telefon =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prima baleronia
bulzi Jezeli umiesz robic łańcuszek i słupki to nic więcej nie potrzeba No, moze...odrobina checi hehe i wytrwałości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prima baleronia
W zeszłym roku miałam choinkę ustrojoną w szydełkowe aniołki i gwiazdki i do tego tylko srebrne bombki, no i oczywiscie pierniczki i zielone światełka. Pierniki robiłam z takiego gotowego, chyba szwedzkiego ciasta kupionego w IKEI. Pachniały przecudownie przez całe świeta. W tym roku aby urozmaicic, zamiast bombek pomyśałam sobie żeby powiesic takie ususzone pomarańcze, cytryny i limonki. Chyba też dadzą świąteczny zapach. Miał ktoś takie w zeszłym roku? Pachną rzeczywiście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prima baleronia
I zastanawiam się jak będą światełka białe oczywiście przenika przez te suszki? Możliwe że to będzie ciekawie wyglądało. Co myślicie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zamieściłam zdjęcia =) http://picasaweb.google.com/oobulzioo/NiekoniecznieDokoCzocneDzieA# znajdziecie tam choinkę z makaronu świderki, wersje mini bałwanka i aniołka, wersje mini choineczek, misia i wisiorki z masy solnej wyroby nie są dokończone - miś nie ma oczu i nie doszyty do końca, a makaronowy wyroby nie są pomalowane, ale pokazuję, może Wam się spodoba i zainspiruje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie wy jesteście kochane!! Teraz tylko szybko do babci lece niech mi przypomni jak się słupki robi ;) przepiękne te choineczki naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prima baleronia ja mialam takie suszki na choince...jeśli o zapach chodzi to rzeczywiście przez pewien czas byl, a światełka..przecudnie wyglądaja przenikjąc przez takie plastereczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie...bulzi.... Twoje ozdoby to po prostu czad! :) Chętnie przyjęłabym Cię do mojego domu, na jakiś prywatny kurs bo mnie samej takie ładne ozdoby pewnie nie wyjdą. Ja planuję zrobić makaronowe choinki,ale jedną zrobię trochę inną. Zrobię stożek, (taki jak ten do makaronowej) posmaruję go klejem, owinę go siankiem, poprzyklejam ozdoby (np. suszoną pomarańczę) i całość pomaluję farbą. Widziałam taką gdzieś na necie i całkiem fajnie to wyglądała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Madziorek, chetnie sie do Ciebie wybiore =) tez nie glupi pomysl na ta choinke z siankiem, tez gdzies widzialam ale nie moglam dojsc do tego co to jest, myslalam ze jakies sznurki albo rafia, ale sianko moze fajnie wygladac =) chyba tez sprobuje =) aaa skonczylam robic miseczke, jak wyschnie to porobie fotki i zamieszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamieściłam zdjęcia miseczki http://picasaweb.google.com/oobulzioo/NiekoniecznieDokoCzocneDzieA# niestety zdjęcia ni oddają faktycznego uroku :( nie zrobiłam pasków tylko najpierw pomalowałam na czerwono a potem złotą farbką akrylową przeleciałam po czerwonym tle, efekt starego złota, fajnie wszyło, tzn przynajmniej mi się podoba =) coś wsypie do środka i na to świeczuszki, myślę, żeby dać to komuś w prezencie =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo super rzeczy Madziorek wynalazłaś =) ja tu kombinuje skąd siano wsiąść =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie nie mogłam dojść co to tam jest =) musze zmienić okuliste bo mój mnie chyba oszukuje =) heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może to nie jest siano :)) tylko jakieś włosy anielskie?? Może poczekamy na resztę dziewczyn, może one zaopiniują :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie wiem =)myslalam tez ze moze to jest taka trawa jak ja to mowie, w kwiaciarni dodaja czesto do kwiatkow, takie cieniutkie kolorowe niteczki, mam nadzieje ze wiesz o co chodzi =) ale z sianem to tez nie glupi pomysl, moze byc ciekawie =) tak poczekajmy na reszte dziewczyn =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze kiedys odkopac w stacjonarnym kompie rozne link ktore zapisywalam to zmiescze na dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mysle ze z sianem bedzie dobrze =) moja wyobrznia widzi to ładnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssss..
rozkręciłyście się nieźle a ja tylko siedze i zapiski robie ;) jeśli chodzi o ta choineczke to robiłam podobna używając rafi...i też potem pomarańczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ssss a jakiego kleju używałaś? bo ten moj z pistoletu to nie bardzo do tego sie bedzie nadawal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×