Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysekak

Własnoręczne ozdoby, prezenty na BOŻE NARODZENIE !!!

Polecane posty

Gość genowefa piGG wa
jak skorzystać z tych szablonów ? tez szukam szablonów do malowania sniegiem,prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _eklerka_
Też lubie robić coś z niczego: Moja biżuteria: www.bearte.blox.pl Chłopakowi zrobiłam kiedyś drzewko na wzór tego z allegro (to akurat nie jest mojego autorstwa): http://www.allegro.pl/item140505812_drzewko_slodkosci_promocja_.html Robłam kiedyś figurki z drewna np. aniołki i z masy solnej. Bombki można fajnie malowć linerami do paznokci i posypywać brokatem. Fajni też się do głatkich kleją farbki do szkła, (do matowych trzeba np. "superglutem")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _eklerka_
*gładkich, (sorki za wszystkie literówki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bina
heja!Znacie jakieś fajne pomysły na wykonanie bożonarodzenioweych aniolków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bina
ludzie jesteście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brum
jeśli macie pomysły na figurki z masy solnej to jestem zainteresowana, najlepiej zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super superjest ten temat!:) Pomysły rewalacyjny! Chciałam dać również taki prezent: normalną soł wsypuje się do szklanki i wkłada na noc kilka wkładów do flamastrów zeby sie zabarwiły, takich kilka szklanek zeby były różne kolory. Nastepnego dnia należy wsypać do kieliczka włośyć małą świeczkę i jest.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysłowadobromirka
dobrym pomysłem sa mydełka {http://dom.gazeta.pl/czterykaty/5,57582,2246406.html?i=5 } tylko kurcze za szybko je zapakowąłam i nie dokońca wyschły i... nie wiem czy może zrobię je jeszcze raz czy może dalej bedę suszyć. Mam nadzieje że dotrwają do świat ;] macie jakies fajne pomysły na kartki świąteczne. Fajnym upominkiem mogą być właśnie karteczki różne. Osobiście robię różne takie. Można je zobaczyć na www.unikatowekartki.bloog.pl Dawajcie pomysły !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysłowadobromirka
fajnym pomysłem jest zrobienie takiego zestawu {suszone jabłka i suszone banany.} Nie wiecie może czy banany można suszyć tak normalnie, czy w cukrze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysłowadobromirka
hej _eklerka_ nie masz może do odsprzedania tych haczyków (drucików) do kolczyków ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masiaczek D
POMOCY!!!!!!!!!!! JAKIE JA MAM W TYM ROKU ZROBC PREZENTY????? MOZE MACIE POMYSŁY NA -MYDEŁKA -ŚWIECZKI -KOSMETYKI (ALE TO WSZYSTKO SAMEMU ZEBY ZROBIC BO TAKIE PREZENTY NAJBARDZIEJ CIESZĄ) POPROSZĘ O LINKI!!!!!!1 Z GÓRY DZIĘKUJĘ!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masiaczek D
Wiecie gdzie mozna kupic suszone kwiatki lawendy????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espresso9
Lawende najpredzej kupisz na gieldzie kwiatowej.Mozna poszukac tez na tergowisku lub w kwiaciarniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszczejeszcze
dziewczyny szukam szablonow do malowanie sniegiem na oknach wraz z instr ich wyciecia ,pomooocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masiaczek D
szablony do malowania śniegiem mozna kupic za ok 1zł/szt. w sklepach papierniczych mozna tez zrobic je samemu: wyciąc w kartonie potrzebny kształt np. gwiazdkę potem to przylozyc np. do okna i pryskac sniegiem ale tak zeby nie wyjsc poza karton. (mam nadzieję ze napisalam zrozumiale) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skąd pFf
ale ja szukam skomplikowanych wzorow szablonow swiatecznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabarwiłam sól mazakiem, faktycznie idzie błyskawicznie, na stole świątecznym wyglądałoby super na zielono lub czerwono :) mi na razie wyszedł róż :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bina
Gdzie można kupić filc do wykonania świątecznych ozdób???Proszę pomóżcie!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorettaaaaaaaaaaaaaaaaaa
skąd sciagnąc i wydrukowac szablony swiateczne na okna,do malowania sniegiem,prosze o linki,dodam ze nie znam angielskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola=
mozna zrobic witraz na okno-wystarczy kupic farby do szkla(sa w sklepach z artykulami papierniczymi) wziasc koszulke na kartki i malowac, trzeba pocekac do wyschniecia(schnie pare godzin), ladnie wygladaja sniezynki-polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola=
swietny jest sklep tiimari (np.C.H reduta, C.H targówek) są tam różne rzeczy pomocne do samorecznej robotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampiony
Świetną dekoracją na świąteczny stół będą lampiony. Potrzebne nam będą: Szklanki (lub inne szklane, przezroczyste naczynia) Serwetki z motywem świątecznym (tradycyjne lub papier ryzowy) Klej np. colla vello (lub wersja tańsza i wydajniejsza-klej do tapet) Lakier bezbarwny (może być lakier do włosów, lub lakier akrylowy tzw. fiksatywa) Pędzelek szczecinowy płaski I do dzieła Serwetki rozdzielić trzeba na trzy warstwy, potrzebna nam będzie tylko warstwa z nadrukiem, wydzieramy lub wycinamy motywy, które nas interesują, rozprowadzamy klej na naczyniu przyklejamy motyw i pędzlem zamoczonym w kleju rozprowadzamy motyw (zawsze od środka) równomiernie na szklance. Kiedy szklanka będzie całkowicie oklejona zostawiamy ja do wyschnęcia. Możemy dodatkowo pomalować kontury motywów złotą farbką lub lakierem z brokatem. Całość zabezpieczamy lakierem bezbarwnym. Doskonała ozdoba, ale również prezent :) Miłej pracy. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampiony
prostą i tanią rzeczą są też aniołki z masy solnej, potrzebne są tylko sól, mąka i woda Cudeńka można również robic ze słomy i złotej nitki...aniołki, ozdoby choinkowe itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×