Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysekak

Własnoręczne ozdoby, prezenty na BOŻE NARODZENIE !!!

Polecane posty

no i co prezenty porobione ja zrezygnowalam z tych rak gipsowych -no chyba z ejeszcze jutro-mam wolne wiec mzoe cos wyczaruje:) napieklam piernikow -smaczne sa wygladaja pieknei ale mozna nimi okna wybijac hihihihihi mzoe macie jakis sposob jak je zmieczyc-wiem ze musza polezec moje leza w pudelku od soboty-moze zamknac je w jakiejms wiaderku ebz dostepu powietrza co?? specjalistki-POMOCY:)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno ! Odwrotnie !! Pierniczki muszą leżeć otwarte, żeby nasiakły, zmiękły, potem się je zamyka... Teraz rzuć je szybko w kuchni, gdzie jest duzo pary wodnej, może jeszcze coś się da uratować :) I nie zamykaj, bo jakim cudem mają zmięknąć zamknięte ? :) powodzenia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość messi30
Witam.Mam dziewczyny jedną prośbę.Dajcie jakieś linki do stronek z szablonami na okna,bo mnie moja ukochana bratowa prosiła bym jej to poszukał,ale niestety jakoś mi to nie idzie.Pomóżcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki z arade- ale czytalam ze te pierniki to lubia w metalowych pudelkach...moje leza w dos wilgotnym miejscy w papierowym pudelku wiec nie ma takiej tragedii maczane w kawce sa pyszne hihihihi ale dziekuje za odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a te szablony to do malowania farbami akrylowymi czy do malowania sniegiem w sprayu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jennies
Pomozcie prosze.. jak zrobic PLASTERKI POMARANCZY NA CHOINKE? nie wystarczy chyba pociac w plasterki?? Malino 17.. w Twoim linku jest takie zdjecie. Czy mozesz napisac jak robisz takie plasterki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jennies
Pomozcie prosze.. jak zrobic PLASTERKI POMARANCZY NA CHOINKE? nie wystarczy chyba pociac w plasterki?? Malino 17.. w Twoim linku jest takie zdjecie. Czy mozesz napisac jak robisz takie plasterki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jennies
Przeczytalam poprzednie topiki o pomaranczy-juz wiem.. jednak chcialabym aby plasterki byly przyciemnione.. czy pomoze tutaj cukier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Messi30
No właśnie chyba chodzi o te do malowania śniegiem.Jakby ktoś mógł mi pomóc to wielkie dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie te szablony ja sama wycięłam choinkę i gwiazde i sniegiem a snieg z tamtego roku i na poczatku ok a potem to ,,sraczka\" ze sniegu się zrobila i spłynął po oknie i znowu musiałam okno myć i z tego wszystkiego ze sniegu sztucznego na oknie zrezygnowałam ale mam i tak super ozdoby w pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takatamtutam
a może coś na wielkanoc? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się jak udekorować okno w kuchni na swieta Bozego Narodznia ? Może ktoś podsunie mi jakiś pomysł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllilllu
fajne pomysły. Ja robię anioły ze sznurka do snopowiazalek. Różności z masy solnej. Stroiki i choinki z rafii oraz szyszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllilllu
a może macie jeszcze jakieś ciekawe pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lllilllu pochwal się jak wyglądają aniołki, które robisz ze sznurka. Ja niestety nie mam daru artystycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też bym chciała zobaczyć te aniołki :) chcę uszyć kilka niewielkich woreczków z aplikacjami - na prezenty - ktoś robił coś podobnego może ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espresso9
Ozdoby mzna zrobic rowniez z filcu.Za pomoca foremek do wycinania ciasteczek.Odrysowac wzor na materiale i wyciac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysłowadobromirka
Można zrobić fajne owsiane mydełka ....... {mogę dać linka} i świeczki własnoręczne... dla osoby starszej np. dziadka mozna się pobawić trochę i zaprojektować a potem wydrukować Ex Libris i dać w ładną antramkę można też zrobić fajny notes z magnesem na lodówkę: wystarczy podkładkę korkową (taką na stół) przeciąż na pół na dole przykleić jakąś ozdobną tekturkę na na nią samoprzylepne karteczki. U góry można przykleić różne "kuchenne" przedmioty (wielkości takich dla lalek, np. miseczkę, łyżkę, itp.) bardzo oryginalne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maarysienkaa
hej ludzie nie umierajcie cos sie zaniedbujecie :] ja zrobilam dzisiaj takie serduszka ze sznurkow takich nie wiem jak sie nazywaja takie jak do wiazania snopkow podobne:D robilam z 4 na plasko wiazaniem tak jak do filofun i laczylam na kszatalt serca.mi sie to bardzi podoba a jak slicznie wyglada na swiezej choince!dajcie wiecej pomyslow !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maarysienkaa
i jeszcze zapomnialam zapytac...robilam aniolka i swiecznik z masy solnej tylko nie wiem ile ma sie suszyc w piekarniku?bo suszylam z 1,5h i dalej nie sa twarde:(boje sie ze cos mi nie wyszlo z ciastem.i czy mam dalej w piekarniku je suszyc czy odstawic niech same schna?ratujcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam jakis fajnych szablonów do malowania sniegiem, moze ktoś poleci mi jakąś stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×