Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysekak

Własnoręczne ozdoby, prezenty na BOŻE NARODZENIE !!!

Polecane posty

Gość Masiaczek D
ja jak narazie mam pomysły tylko na : -świeczki ( http://www.pinezka.pl/content/view/1743/199/ ) - mydełko lawendowe - mydełko werbenowe - mydełko truskawkowe - mydełko pomaranczowe - mydełko kokosowe - mydełko z cynamonem, migdałami i miodem - mydełko waniliowe -- mydełko kakaowe - mydełko kawowe - mydełko w płynie -- mydełko 'aby miec aksamitną skórę' -decoupage ( www.decoupage.com.pl ) - masa solna - masa kukurydziana -lampiony ze słoikow -lampiony z puszek - biżuteria z koralików - inne kosmetyki no to chyba na tyle jeśli ktoś by był bardziej zainteresowany jakims przepisem to z chęcią podam :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszywam krzyzykiem ...własnorecznie ..kartki swiateczne...juz zaczełam....mam ich do zrobienia 22 sztuki:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja zrobiłam
wcfzoraj 7 aniołków z masy solnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie rewelacja
no to ja na święta bożego narodzenia robię kieliszki .... ; do kieliszka wsypuję kolorowe kamyczki (z kwiaciarni) na środek wkładam długą świecę i zalewam galaretką np. czerwoną no i na koniec przed zastygnięciem galaretki posypuję małymi gwiazdkami (takimi do paznokci) na samym końcu polewam woskiem ale nie trzeba .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie rewelacja
ale świetne pomysły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaun
Hej Hej;) Och jak ja sie ciesz ze taki temacik istnieje i ze ktos juz zaczął do niego zagladać;) To mnie motywuje;) w planach na ten rok na poczatek mam zamiar zrobic kartki świąteczne z jakimś np. aniołkiem wyszytym haftem krzyżykowym. Czynię do tego wielkie przygotowania. tylko na drodze pojawił sie mały problem. Nie mam szabloniku zeby cos takiego wyszyc. Sama az tak poteznej wyobrani nie mam zeby cos takiego stworzyc wiec jesli drogie Panie macie jakies ciekawe szabloniki aniolków, choinek, mikołaja, dzwoneczków, świeczek czy czegoś w tym rodzaju to bardzo prosze;) tak jakby coś mój mail: madziaun@wp.pl. piszcie albo wklejajcie linki. Będe oczekiwać....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieke smaczne keksy:classic_cool: taki keksik ..ładnie opakowany...tez moze byc fajnym swiatecznym prezentem...albo ciasteczka maslane...w kształcie gwiazdek,dzwonkow,choinek,krola...mozna kupic odpowiedzie foremki..po upieczeniu ciasteczka dekorujemy np.lukrem i ładnie pakujemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ośmielam się stwierdzić że ktoś przywłaszczył sobie temat jako swoj i wkleił wypowiedzi ze starego topiku, który został założony przez kogoś innego.... NIEŁADNIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziaun...kartki do wyszycia..to kupiłam takie gotowce...tzn.kanwa z nadrukiem,odp ilosc mulinki..ale tylko 6 sztuk...reszte rozrysuje mi ja mama.... powyszyciu...zabawa z kolorowym brystole mnie czeka...ale chyba warto;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollunia
świetne pomysły;] a co do osób którym to forum nie pasuje... NIE WCHODźCIE TU! wie że nie powinnam sie tak panoszyć ale mnie trochę zdenerwowały niektórych wypowiedzi:/// a tak na marginesie ciekawe kiedy sie tygrysek na forum pojawi^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masiaczek D
hmm wydaje mi sie ze o forum ( czy wątek ) zostalo zalozone w 2006 albo 2005 więc nikt nie zakladal nowego tylko zostalo on odswiezony:D a swięta coraz bliżej :D nie ma się o co spierac tylko trzeba myslec na prezentami;d ja narazie nic nie wymylilam ale jestem na dobrej drodze ( przynajmniej mam taką nadzieje :D) mysle nad tym co mozna ulepic z masy kukurydzianej procz aniolków ??/ macie jakies pomysly????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kwestii ścisłości to chyba ten drugi wątek na gotowanie, dom i ogród jest kopią tego wątku - sama jego założycielka o tym pisze w pierwszym poście :) uwielbiam takie tworzenie \"coś z niczego\" i na pewno z wielką przyjemnością wykorzystam Wasze pomysły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollunia
Masiaczek D Co to jest ta masa kukurydziana?? możesz napisać przepis??;];D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba na gazecie.pl jest najprościej wyjaśnione co i jak, plus porady jak coś nie wyjdzie w ogóle :) http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=41833 mam pytanie odnośnie świec - czy da się białą parafinę zabarwić na kolor takimi barwnikami jak do pisanek (gotowymi)..? może ktoś wie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollunia
można:) tylko że potem parafina jest tak jakby....... pokropkowana xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollunia
są takie diwne... jeśli nie chcesz kropek to nie musisz którtko mieszać:PPP;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rockowa
hej,a mozna zabarwic swiece zwyklymi farbami........??Wylosowalam chlopaka na mikolajki i nie mam pojecia co mozna by mu dac (prezenty musza byc wlasnorecznie robione).Moze ktos ma pomysl,prosze... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binia
Hej:) nie wiem czy mozna farbkami ale na pewno kredkami swiecowymi,wiem bo sama probowalam i tez fajnie wychodzi:) ma ktos moze pomysly na jakies fajne aniolki???czekam na kazde info:) ja zawsze robie takie same ale w tym roku chcialabym zrobic cos innego,moj pomysl to;aniolki z głowka z pilki pinpongowej,nalezy wziac rulon np.od foli aluminiowej i odciac na dlugosci ok.15.cm nastepnie obwinac wzdłuż biala mulina cala tubke(rulon),na piłce namalowac zwyklymi pisakami usmiechnieta twarzi przyczepic włosy(np.2 warkocze z zołtej muliny)glowke przypiac do ciała(rulonu) i do całosci przypiac skrzydła(na karke z bloku technicznego nakleic zloty papaier do pakowania prezentow i nastepinie wyciac skrzydła,kształt wedle uznania) Aniołki wychodza naprawde piekne ale jest to troche pracochlonne:) jest to moj wlasny pomysł mam nadzieje ze Wam sie spodoba:) teraz licze na Wasze dobre rady i pomysly na super bozonarodzeniowe ozdoby,pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziuleńka
mam prośbę czy może ktoś wkleić tu zdjęcia ususzonych cytryn?? prosze. jak mogę wykorzystać szyszki? pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollunia
szyszki możesz pomalować i poprzyklejać na nie koraliki :) albo np. wziąść farbę plakatowa koniecznie zieloną dokładnie pomalować, jak wyschnie popsiukać ją kalierek do włosów, potem wziąść pędzelek, umoczyć w białej farbie i psyrtkać palcem na włosiu tak, aby na ,,choince" pojawiały się białe kropki:) potem tylko wziąść koraliki i poprzyklejać je klejem RC i wygląd jest śliczny: http://uncja.w.interia.pl/00choinka.JPG a zdjęcia cytryn ci zaraz da,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rockowa
binia a co z tymi kredkami trzeba zrobic zeby wyszly kolory ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to myślę co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binia
Żeby uzyskać kolorowe świeczki trzeba rozpuścić zwykłe białe świeczki z kredkami świecowymi, w takim kolorze jaki chcemy uzyskać.Świece i kredki trzeba pokruszyć i rozpuścić w niepotrzebnym garnuszku, tak jak sie rozpuszcza wosk na andrzejki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziuleńka
proszę o wklejenie zdjęć suszonych cytryn. jak można zrobić woreczek z cytrynami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x..x...x
zdjecie i sposob zrobienia suszone cytryny http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.gotowanie.wkl.pl/zdjecie.php%3Fid%3D463&imgrefurl=http://www.gotowanie.wkl.pl/przepis7006.html&h=145&w=180&sz=13&hl=pl&start=13&um=1&tbnid=gFMnhZhqmXOnzM:&tbnh=81&tbnw=101&prev=/images%3Fq%3Dplasterki%2Bsuszonych%2Bcytryn%26svnum%3D10%26um%3D1%26hl%3Dpl%26rlz%3D1T4SUNA_enPL227PL227

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×