Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majak

Meble Black Red White

Polecane posty

Gość gość
Czym przymocować szafę do ściany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolajna991
Zazwyczaj jest tak, ze w zestawie mebli są mocowania do nich. Ikea np tak ma. My w zeszłym roku kupowaliśmy meble i wszystko było w komplecie. Jeśli nie ma to możesz dokupić - żaden problem. Firma Ansteel posiada bardzo duzy wybór mocowań. Mozesz przyjrzeć się ich ofercie - http://www.ansteel.pl/dostawcy/ Ja jestem zdania, że każda duża szafa powinna być dobrze przymocowana do ściany. Nigdy nie wiadomo czy się nie przewróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksklient brw
BRW: Beznadziejnie Rozczarowujący Wybór. Nie polecam nikomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aganiok4
Mam meble brw,na wymiar , nówki . Uwaga na korpusy widoczne , projektant zapomniał mi zaznaczyć w projekcie , że będą widoczne śruby montażowe zaślepione plastikowymi koreczkami w korpusach.Szawki nie nadają się na końcówki mebli,mam takie szafki aż cztery. Goście mogą mi zaglądać za szafki bo są takie luki. Projektant do niczego nie potrafił doradzić ,wykluczyć, wyłapać błędy, poprostu brak profesjonalizmu, amatorka . Trzeba było mu sprawdzić papiery,czy ma kwalifikacje do wykonywania zawodu projektanta! Właśnie wysłałam reklamacje,jestem ciekawa ile potrwa. Bądźcie uważni i czujni przy projekcie! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Często kupuję meble tej firmy i jak dotąd nigdy jeszcze nie miałam im nic do zarzucenia. Są dużo lepszej jakości niż większość oferowanych w moim mieście i w przystępnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwięcej na ich temat można się naczytać na forum gowork. Wypowiadają się nie tylko klienci o meblach, ale i pracownicy odnośnie zarobków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podoba mi się styl w jakim pracuje firma Naturfusion – naturfusion.pl. Dużo kreatywnego podejścia w projektowanie i solidne wykonanie mebli. Nie boją się poprawek, jeśli coś chciałem zmienić to wprowadzali to bez gadania na projekcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE POLECAM - Zamówiliśmy szafę, otrzymaliśmy błędne elementy do montażu. 2 krotnie dostaliśmy "dół" i "górę" szafy, a zapominano spakować wszystkich ścianek wewnętrznych jak i zewnętrznych. Reklamacja realizowana strasznie opieszale, miałem czekać 3 dni na informację kiedy otrzymam brakujące elementy, mija 5 dni a informacji brak, a my nadal z nierozpakowanymi kartonami po przeprowadzce. Czy to jest poważne podejście do Klienta? Zakup na Głębockiej w Warszawie - NIE POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolonaklientka1
Mam meble BRW w domu już od ładnych paru lat. Wszystko wygląda, jakby było kupione wczoraj. ;) Nigdy nie zawiodłam się na tym sprzedawcy. Nawet planuję wymienić meble w sypialni, ponieważ już mi się opatrzyły. Stare sprzedam, a w zamian chcę kupić meble modułowe z kolekcji Possi Light.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaL
@gość - o kurczę, przykro mi. Ja kupowałam już wiele razy w BRW (Bielany - Wrocław) i nigdy się nie zawiodłam, wszystko było OK. Ostatnio kupiłam kilka modułów wspominanych tu Possi i z mężem złożyłam raz dwa, bez żadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Black Red White Erzecznik
@Gość Bardzo nam przykro z powodu niedogodności. Prośmy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta - bok@brwsa.com.pl. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje uwagi i zrekompensować błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wściekły klient
Witam. Dnia dzisiejszego złożyłem regał nepo. Jakosc tragedia, porównując do konkurencji, nie można porównywać. Po montażu regał krzywy, tylna ścianka źle pomalowana. Jutro jade złożyć reklamację. Nigdy więcej BRW. Nawet za darmo!!! Tandeta i tyle nie warte swojej ceny. Unikajcie tej firmy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamówiłam sobie białą komodę na topeshop.pl. Bardzo dobra jakość i bardzo ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia0505
Aktualna sytuacja w BRW? Tragedia nie meble. Meble za 2600zł a wyglądają jak za 300zł! Każdy mebel porysowany, na frontach, blatach uszczerbki, pełno śladów po kleju. Tył szuflad w komodzie ma inny kolor jak meble! Meble które oglądałam w salonie wyglądały elegancko, te które otrzymałam tandetnie. Mam wrażenie, że dostałam jakiś zestaw z ekspozycji. Dodatkowo musiałam składać reklamację na brak boku komody i połamany front szuflady - kolejne oczekiwanie 2 tygodnie, razem z oczekiwaniem na zamówienie 4 tygodnie. Zadowolenia z zakupu mebli nie mam żadnego! Szczerze nie polecam, szkoda nerwów i pieniędzy na ich wyroby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba sie jakośc poprawiła bo przyszła mi przed Sylwestrem zamówiona meblościanka i bardzo fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja znalazlam podobną sieć sklepików jak BRW , nazywa sie MixMeble - wybór mebelków różnego rodzaju niesamowity i zamówiłam w ramach przedświątecznych remontów nowy narożnik do salonu, już złozony i sprawdzony i nawet goście spali po imprezie Sylwestrowej i podobno bardzo wygodny więc zadowolenie pełne! Dobra konkurencja dla brw https://mix-meble.pl/pl/ Myslę jeszcze o nowym łózku do sypialni i przeglądałam właśnie i w tym wzgledzie tez fajne mebelki i chyba wybiore. Warto zerknąc jak macie w planach zakupy mebelkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Meble mają bardzo fajne. Sama mam większość od nich w mieszkaniu. Problem był ze składaniem, po prostu jak to sami zobaczyliśmy, to sie załamaliśmy. W końcu nam to firma składała (skladamy meble, tak się nazywają, z krakowa) bo samemu raczej za wiele by z tego nie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z Krakowa, dobrze wiedzieć, że coś takiego u nas jest! Regal czy szafę za 300 zł to złożyć umiemy ale jeśli chodzi np. o meble kuchenne, które mamy kupować, to się jednak trochę obawiamy ruszać to sami. W końcu chcemy mieć jednak ładna kuchnię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co sądzicie o brw sofa orland emi lux 3dl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W BRW też składają meble.Właśnie czekam na kuchnię modułową z montażem.Oczywiście do tego jest solidna gwarancja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamówiłam sofę Orland emi lux 3dl z brw. czekałam dwa miesiące. sofa przyjechała w końcu sierpnia, panowie wnieśli. po rozpakowaniu owszem sofa z tej serii ale nie zgadza się tkanina obiciowa poduszek - powinny być w pasy a materiał jest jednolity. zgłosiliśmy z mężem reklamację. mężowi jednak cała tkanina obiciowa nie pasowała. porównał ją w salonach brw. okazało się, że zamiast zamówionej tkaniny obiciowej na korpusie i siedzisku znajduje się tkanina nie z 3 grupy cenowej lecz z 2 drugiej tańszej /tkaniny kolorystycznie do siebie bardzo podobne/. znowu zgłosiłam reklamację. zobaczymy co dalej. może ktoś ma podobny przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie jak sądzicie ile kosztuje materiał z których wykonano wasze meble? wg mnie nie więcej jak 10-15 procent ceny mebli.tak więc jak płacicie za meble np kuchnię 8000tysięcy to tak naprawdę użyte materiały to może 1000zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ere5t4544
Beta Garbacz czatuje na to kiedy ludzie idą na obiad i wtedy puszcza telefon do swojej koleżanki, ze idzie na obiad... Obj Beta, Beta co ty robisz - ty szmato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słyszałam negatywne opinie na temat mebli z brw, ja polecam ci meble z http://domartstyl.pl/ sama mam i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dawno już nie byłem wkurzony meble gent niby ładne na ustawie przy skladaniu oszczerbiła się "deska" z okleiny z papieru chyba nie mogę tego nazwać inaczej. Cieszy mnie tylko system powolnego zamykania drzwi przy normalnym zamykaniu by pękły a nawet nie wiem czy by cala szafa sie nie rozwaliła. Drugi plus to przestronność..dwa plusy nic więcej. Lepiej wsiąść drewniane meble u stolarza na wymiar z dobrego drzewa zapłacić więcej niż potem po kilku latach mieć rupiecie z mebli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i w kuchni mam tez z brw dawno temu kupione i wytrzymamy o dziwo ładnych parę lat ale juz drzwiczki chodzą nie domykają sie a dno półek odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniww
A co sądzicie o kuchni modułowej Family Line Top Line w połysku?? Stolarz wyliczył kosmiczna kwotę a ta cena jest jeszcze do ogarnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia

Jeżeli szukacie dobrego dystrybutora i naprawdę fajnych, solidnych mebli to polecam unia meble 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×