Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majak

Meble Black Red White

Polecane posty

Gość Mam meble BRW od wielu lat
Ja i moja rodzina mamy od wielu lat meble z BRW i nigdy nie było żadnych kłopotów! Mamy meble z systemów Syriusz i Elippe. Świetny projekt, funkcjonalne wymiary, ładne, wytrzymałe. Gdy czytam niektóre komentarze na tym forum, to wydaje mi się, że albo niektórzy ludzie bardzo źle się obchodzą z meblami, albo po prostu lubią narzekać. Albo to czarny PR celowo robiony przez konkurencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala71
Mam kuchnię z brw już ponad 8 lat i wygląda jak nowa, oczywiście meble składała mi wyspecjalizowana firma. Jedyne zastrzeżenia mogę zgłosić do mebli, które kupiłam w 97 r. ale wtedy mogła być jeszcze inna technologia robienia suwnic w szufladach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam meble kuchenne z Brw. W promocji. Jesteśmy jeszcze w trakcie montażu, ale już pare przekleństw poleciało. Front szuflady umocowany na 4 kołeczkach, na odrobinie kleju. Któregoś pięknego dnia zapewne zostanę z szufladą w dłoni:P Generalnie wykonanie kiepskie, trochę mąż je podrasowuje - skleja. Ale przynajmniej nie bedzie mi żal jak się rozlecą, bo były tanie;) ot, taka tymczasówka ma być na 2-3 lata. Jakbym robiła całą kuchnię, na lata, to na pewno nie wybrałabym tej firmy, tylko coś porządniejszego. Ale design mają fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glisss
Sama nie mam mebli BRW, ale z tego co słyszałam są dobrej jakości. Jednak trzeba przyznać, że ceny mają niesamowicie wysokie. Nie rozumiem za bardzo dlaczego. Znalazłam inną firmę, która oferuje oryginalne drewniane meble za dużo niższą cenę http://www.urokdrewna.pl/. Urządziłam już sypialnie moją i córki, a teraz jeszcze myślę nad salonem. Bardzo dobre meble, wytrzymałe, eleganckie i tanie, także BRW się umywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkaniec_z_wawy
Aktualnie posiadam biurko z systemu Indiana (producent Brw). Zakupiłem go w sklepie internetowym http://www.caromeble.com/biurko-jbiu-indiana-biurko-p-1428.html - dostawa ok, a dostawca przesympatyczny :) Obecnie biurko ma już prawie 4 lata i do tej pory nic jemu się nie stało. Nie ma oznak odchodzenia okleiny, czy też jakiś dziwnych akcji z szufladami. Jeśli chodzi o ta kolekcję nie mam żadnych zastrzeżeń. Wraz z dostawą odbył się montaż mebli Indiana. Polecam sklep internetowy, posiada wiele produktów w przystępnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juczka.
Niestety meble BRW szybko się psują - nasze pierwszego dnia już były porysowane, a już przy dziecku to była masakra. Po roku zmieniliśmy na taki zestaw - http://www.mebelki.pl/aranzacje/art3441,pszczolka.html i trzyma się już trzy lata ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Kupiłam niedawno mieszkanko na osiedlu europejskim w Krk i zamierzam go powoli urządzać. Powiem Wam tak: ja bym odradzała Black Red White. Kiedyś miałam stamtąd komplet: szafę, biurko, plus kanapę. Kanapa ok, spisała się, ale reszta.. szkoda gadać. Drogie meble, a szybko zaczęły się niszczyć, rogi zadzierać, jednym słowem po 2 latach już meble wyglądały na stare. Teraz zamierzam meble do nowego mieszkania kupić gdzie indziej, chyba w Abrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anolinae
mam z brw wszystkie meble w moim pokoju. beda mialy jakies 12 lat moze 13lat. wygladaja tak jak na samym poczatku kiedy je kupilam. nic im sie nie dzieje. uzytkuje je namietnie, trzaskam drzwiczkami, szufladami. I jest ok!!! nie szanuje tych mabli wcale. a one mnie tak. moe to dlatego ze jeszcze 10lat temu robili wszystko porzadniejsze, a z biegiem czasu oszczedzanie na materiale doszlo do zenitu i juz robia byle go...no. dla mnie ikea to wielkie GÓ...NO mam od nich rogowke, teram znowu sie popsula. dobrze ze moj chlopak to stolarz i ja naprawia co rusz. ale dzis nadszedl dzien i wyrzucam ja na smietnik. te deseczki z ktorych jest zrobiona se taki cieniutkie wiec nie dziwie sie ze taki cos nie wytrzymuje. a spie sama i waze 55kg,a to lozko przeznaczone jest na 2 osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suselcia
Witam, Stanowczo odradzam zakupy w klepie internetowym meblopol.net. To oszuści, którzy sprzedają towar, którego nie mają na stanie. W efekcie czekasz na towar nie 14 dni tylko miesiące. Pamiętaj! Prawo jest po twojej stronie. Jeśli u nich zamówisz, a nie dostarczą Ci towaru w ciągu 14 - 30 dni, muszą zwrócić Ci pieniądze! Pozdrawiam i ostrzegam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu nie lubię - jak odwiedzilam salon BRW wszystko co wyglądało w miarę fajnie w katalogu okazało się tandetnie wykonane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna z Wawy
Ja mam meble BRW i też nie mogę narzekać. Kupiłam je już jakiś czas temu przez Internet w sklepie twojemeble.pl Pamiętam, że była wtedy na nie fajna promocja i udało się kupić troszkę taniej. Znajomi też twierdzą, że są ok. Ja zdecydowanie jestem zadowolona z mebli BRW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadnnes
Osobiście nie polecam mebli z BRW, z tego względu że są zbyt drogie. Znalazłam mały sklepik internetowy z meblami drewnianymi i tam ceny są o połowę mniejsze. Wybór jest co prawda nieco mniejszy, ale podstawowe meble takie jak łóżka czy szafy można wybrać spośród kilkudziesięciu modeli. http://www.urokdrewna.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawik40
Witam. Wlasnie jestem zainteresowany kupnem mebli z BRW. Chce kupic meble do salonu. BRW ma bardzo duzy wybor mebli ale ogladajac je w sklepie to wiekszosc meble nie nadajace sie do urzytku tylko na wystawe (patrz i nie ruszaj).Wykonanie jest tandetne .W sumie znalazlem jeden zestaw o nazwie RAFLO .Moglbym powiedziec ze cenowo jest jeszcze dostepny na moja kieszen a i jakosc jest taka sobie. Czy ktos juz nabyl takie meble i moglby podzielic sie uwagami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jon
BRW to masówka więc nie spodziewajcie się nie wiadomo czego. Są ładne przez pierwszy rok ale później to już na zapałki lub podpałkę. Ja natomiast polecam sklep grand luxury plaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawik40
A taki sklep Grand Luxury Plaza to we wrocławiu w ktorym miejscu jest.A kupiles tam meble czy tak sobie reklamujesz bo jestes sprzedawca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W BRW kupowałam swoją biblioteczkę i biurko i jestem z tych mebli bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogusiaw
Ja tez nie polecam mebli BRW, szybko się psują,szuflady bardzo mało pakowne a ceny mają dość wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemmagda
Ja zamawiałam mebelki do swojego mieszkanka w sklepie: http://www.najlepszemeble.pl/ i jestem bardzo zadowolona z zakupu. Początkowo obawiałam się zamawiania przez internet ale wybrałam dobry sklep i meble prezentują się nawet lepiej niż w katalogu ;) Wybrałam model avalon i świetnie wygląda w nowoczesnym wnętrzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroopka3
a co myślicie o serii Kamix?? szafa dostępna tutaj: http://www.premium.brw.com.pl/meble/szafy/kamix-150/ te meble są dostępne w serii Premium więc oczekuję dobrej jakości natomiast po tym, co pisaliście zaczynam się mocno zastanawiać nad zakupem... miał ktoś Kamix?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bonzo42
Ostatnio rozglądałem się za mebelkami do swojego nowego mieszkania, więc interesowałem się trochę tematem. Generalnie warto zwrócić uwagę na jakość materiału z którego wykonany jest mebel - żeby był łatwy w utrzymaniu i trwały, czy materac jest wykonany na sprężynach (tzw. bonell), czy jest rozkładany i ma schowek na pościel. Najlepiej kupować u producenta, tzw. 'small business'. Ostatecznie zdecydowałem się na zakupy w eltap24.pl i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Meble piękne, trwałe, wygodne i w dobrej cenie. Kierowca nawet pomógł nam wnieść mebel do mieszkania, a mieszkam na czwartym piętrze. Z doświadczenia radzę omijać szerokim łukiem wynalazki Ikea i BRW. O stosunku jakości do ceny w tych sklepach szkoda nawet gadać. Jedynie obsługa zasługuje na uznanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13613870
Witam, dużo osób narzeka na swoje meble z brw ale nie podaje ceny i zestawu, ja zastanawiam się na zestawem august który po obejrzeniu w sklepie okazuje się w miarę solidny,np szafa trzydrzwiowa w nim kosztuje 1800 . Proszę o jakieś opinie, cena do jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonabama
Zawiodłam się na firmie użytkując Vis a vis stół i krzesła w porządku, bo z drewna i szkła. Spory komplet jeszcze mam, siedem lat, drugi raz bym nie kupiła. Stoliczek z tej wersji- mini ława rozleciała się, nogi się rozkraczyły teatralnie, popękały na łączeniach, nie do naprawy, nogi też z płyty. Krótko po tym zakupie nabyłam komodę pomarańczową Caps Lock, również tanie materiały i drugie rozczarowanie. AAAALEEEE dlatego kupiłam w/w meble, bo w kuchni mam Techno i trudno mi uwierzyć, że to ten sam producent:D, solidne szuflady, szyny, uchwyty, zawiasy, nic się samo nie otwiera, bardzo dobra jakość. Mam jeszcze około 15-letnie młodzieżowe z systemu XXI i nawet ryski nie mają, nic się nie chwieje, wszystko działa jak pierwszego dnia. Wiadomo, że wygląd mało dzisiejszy;), ale jakość wykonania, materiały, dopasowanie, no nóżki, śrubki klasa w porównaniu np. do vis a vis. Też 15-letni tapczan posiadam i fotel z bokami drewnianymi wygiętymi - wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sklep, meble, obsługa całość to WIELKA PORAŻKA. Urządzam mieszkanie, mam w okolicy kilka większych sklepów meblowych, niestety trafiłam na mebel z brw. Wybrałam i odrazu zapłaciłam, niestety mebel okazał się wymiarowo za wielki. Postanowiłam wymienić na inny. Z wielkim trudem udało się jakoś domówić na zamianę. Niestety nic odpowiednie dobrego nie znalazłam. O zwrocie kasy nie ma mowy!! Pewnie, jaki może być zwrot, jak nie mają klientów... Agata meble pozwala na rezygnację z towaru w okresie 3 dni i pieniądze zwracają. Na dodatek trafiłam na bardzo dobry sklep internetowy: visby.pl Świetnie dbają o klientów, łatwo z nimi skontaktować się. Wybrałam łóżko z pojemnikiem. Bardzo dobra jakość, solidne łóżko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłem Zestaw za 4000 ponad 3 lata temu i super sie zachowuję. Moja mama kupila kuchnie za 500 zl i cala sypialnie za 900 no i wiadomo juz ze długo to to nie wytrzyma. Wiadomo cena = jakość Ludzie kupują najtaniej jak się da (nie mówię tylko o meblach) i ozekują Bóg wie czego,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alladinka
A mi bardziej podobają się takie mebelki: www.azuko.pl. A najpiękniejsze są te w stylu indyjskim. Podstawowym kolorem tej kolekcji jest dąb indyjski. A wykończone mogą być woskiem lub lakierem. A wam podobają się bardziej od nowoczesnych mebli BRW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukuje osob ktore kupily kuchnie brw w zeszlym rokh i maja problem z opadajacym frontem szafki (drzwiczki) prawdopodobnie spowodowane jest to zlym fabrycznym nawierceniem otworów na gorny zawias , za duza dziura w porownaniu do wielkosci montownej sruby. Najpierw drzwiczki deljkatni opadaja a potem wyrywaja sie ze scianki w ktorej sa zamontowane. U nas bylo to juz 2 x reklamowane niestety w tej chwili nie chca uznac reklamacji bo teierdza ze sie wieszam na tych drzwiach i dlatego odpadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania232
BRW to rzeczywiście dobra marka, ostatnio brałam u nich zestaw mebli do kuchni, tylko drzwi nie znalazłam to sobie zamówiłam w tym zakładzie stolarskim http://www.czerwiak.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×