Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majak

Meble Black Red White

Polecane posty

Gość NOUN
UWAŻAJCIE NA MEBLE TEGO SKLEPU! KUPILAM TAM KANAPE I SYSTEM MEBLI , NAJPIERW CZEKALAM MIESIAC NA REALIZACJE..... ... KANAPA WCALE NIE BYLA TAKA TANIA... PO 2 MIECIACACH SIE ROZWALIŁA.. ŚRUBY BYŁY POWKRĘCANE W PIANKĘ... ZERO KONSTRUKCJI MEBLA.... MATERIAŁ KIEPSKIEJ JAKOSCI, PO MIESIACU UŻYTKOWANIA WYGLADA JAK STARA SZMATA... PO ZGLOSZENIU REKLAMACJI 2 MIESIACE CZEKALAM NA PRZYJAZD SERWISU... MASE TELEFONOW , PROSB... NIC NI EPOMAGALO... SERWISANCI MEGA CHAMSCY.... DZIWIE SIE ZE TAKIE FIRMY JESZCZE FUNKCJONUJĄ NA RYNKU! ZERO PROFESJONALIZMU!!!! OSTRZEGAM PRZED ZAKUPEM W TYM SKLEPIE... POZDRAWIAM WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW SERDECZNIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zirytowany
wszystko tylko nie brw!!!!! totalna tandeta i brak reakcji na reklamacje... zrzucaja wine na producentów... z ktorych serwisami jak twierdzą nie mają kontaktu.... te meble to wyrzucone w BŁOTO pieniądze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tala1011
PS. Ewa33 tu nie chodzi o 50 lat urzytkowania.... Kupiłam Meble Black Red White NATALIA miesiąc temu i dałam za nie prawie 7 tysięcy złotych to nie małe pieniądze jak na sklejke no brw i nie dość że nie dostałam do tej pory wszystkich cześci to jeszcze niektóre uszkodzone fabrycznie. A toaletka którą zamówiłam to sie łuszczy na krawędzi!!!!! po 2 tyg użytkowania!!!!! Tragedia... tym bardziej że nie myłam blatu nie wiadomo czym tylko prontem (specjalnym środkiem do takich rzeczy) Nie wiem czy to pech czy te meble są aż tak złej jakości. Mamy wiele mebli także z brw ale z żadnymi nie było tylu kłopotów co z tymi. Wiem jedno więcej nie kupię mebli z Black Red White!!! Także tu jest mowa nie o 50 lat użytkowania ale o 2 tygodnie.Moim zdaniemte meble za takie pieniadze powinny wytrzymac przynajmniej nie 50 ale 5 lat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz... firma BRW to nie Swarzędz i to chyba każdy wie BRW robi meble najtańsze, jest z tej samej półki co IKEA czy Jysk to, że robią też meble drogie, nie znaczy - że lepsze od innych, swoich - tańszych jak ktoś chce mieć solidne meble, to niech wyda te solidne pieniądze nie w BRW tylko w Klerze, Swarzędzu czy innych solidnych firmach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana 23
Ja tez jestem niezadowolona,bo dla mnie zaplacic 7 tys za meble jest bardzo duzo.Albo trafiłam pechowo,albo są do niczego. Wedlug mnie nie wytrzymają dwa lata.Wstyd,nają tylko ładne ......zdjęcia w katalogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicee123
Orientuje sie ktoś może czy można dokupić pojedynczą część mebi? Jedną przednią część szuflady mam uszkodzona i chciałabym ją dokupić? Jest to mozliwe ui producenta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Legacy
Można zamówić jakąkolwiek część do mebla. Wystarczy podjechać do salonu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z2011
jesteśmy z mężem bardzo niezadowoleni, ja kupilam z serii reeset.meble są beznadziejne,źle wykończone.Moja koleżanka poszła do Ikeei i jest bardziej usatysfakcjonowana od nas.Ja myślałam,że BRW ma jakąś renome,bo w końcu meble też troche kosztują.Ma racje jedna poprzedniczka-ładne tylko w katalogu na zdjęciu.Pozdrawiam.Kolejne meble,gdzie kupić, czekam na porade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ma system Mezo i jestem zadowolona, choć meble są bardzo delikatne i mąż uszkodził kilka rogów podczas skręcania mebli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc88
bardzo zła jakość za jednak nie małe pieniądze, po dwóch latach użytkowania nie ma mebla na którym nie byłaby uszkodzona okleina, pojawiają się małe pęknięcia, na stole z kompletu pojawiają się bąble, odchodzi okleina, a zaznaczam, że stoją w salonie, mają w zasadzie tylko dobrze wyglądać, nie są aż tak mocno użytkowane, szczerze nie polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie zdecydowałaś się jeszcze na BRW a masz wątpliwości, to polecę Ci jednego sprawdzoną firmę Graff Art Project, ponieważ miałam podobny problem. Fronty MDF mają głównie w BRW, ale jest super bo taniej. Jeśli chodzi lakierowany połysk, mat, czy fornir, to zamawiają u innych sprawdzonych wykonawców. Wybrałam ich z poleceń znajomych. Dziwię się jak widzę wypowiedzi powyżej reklamujące problemy typu zmatowiały połysk (chociaż od roku jestem posiadaczką takich mebli), zarysowania , problemy z fakturą, czy serwis po montażu. Chociaż wiem, że takie sytuacje się zdarzają, odetchnęłam, że na szczęście trafiłam na tą dobrą stronę mocy (solidną firmę). Jedno u nich zauważysz, że są bardzo pedantyczni - wręcz perfekcyjni i na to szczególnie zwracam uwagę, bo mam gwarancję, że wszystko będzie jak należy, a nawet za bardzo:) są na www.GraffArt.pl sprawdzicie w 5min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokoszanel 11
Maja promocje do 20czerwca ,ale czy są trwałe -nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Absolutnie nie polecam mebli BRW. NIGDY WIĘCEJ !!!! Zamówiliśmy zestaw RINGO do pokoju młodzieżowego. Po złożeniu okazało się: - bok szafy porysowany tak jakby dopadł ją Freddie z Koszmaru z ulicy wiązów, - zawiasów w drzwiczkach nie da się wyregulować tak by były prosto więc srebrne uchwyty nie pasują do siebie, - biurko- W jednym miejscu zauważyliśmy że odłazi okleina. Zawieźliśmy do reklamacji, z wielką łachą przyjęli, ale potem zauważyliśmy że okleina odłazi jeszcze z drugiego boku i jest on porysowany tyle że już zaczęliśmy je składać, a "po złożeniu reklamacji się nie przyjmuje". - komoda mobilna: szuflady nie da się wsunąć do końca, chyba coś z porwadnicami, - krzywe ścianki regału. Na razie tyle. Meble mamy od kilku dni ale już widać że nie wytrzymają długo. Parę lat temu zamawialiśmy meble BRW, i było w porządku. Teraz widzę jak ta firma zeszła na psy. NIGDY nic od nich nie kupimy. Zwłaszcza ze ceny wcale niesą niskie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarekProsty
Bez szału. Myślę, że można znaleźć lepsze np, na www.katalog-meble.pl Mają tam naprawdę duży wybór mebli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona55
ja pracowałam w BRW. ODRADZAM! meble rozkleja sie po kilku miesiacach, wykonanie jest badziewne, wiem co mowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem lepiej jest nieco dołożyć i mieć meble z prawdziwego zdarzenia, takie, które będą nam służyć na lata. Mnie bardzo podobają się meble z esmebel.com, są klasyczne i proste a do tego piękne i trwałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukri
ciekawy jestem opinii mebli KENT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam meble z BRW, nie jest to wyżyna jakości, ale są niebrzydkie i niedrogie. Nie będę płakać jak pies mi coś zniszczy - choć o dziwo na razie nic takiego mu się nie zdarzyło. I z czystym sumieniem za kilka lat zmienię wystrój mieszkania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr ku pszestrodze
Odradzam zakup mebli brw kupiłem komplet do salonu i po 2 latach wszystko sie powyginało. RTV-ka dosłownie sie zapadła, szuflady az zblokowało tak ze nie moge ich wysunac, pierwszy raz miałem taka tandete. Szkoda było pieniedzy, nie kupujcie mebli z tej firmy ja sie przejechałem teraz moge tylko przestrzec innych klientow przed tym badziewiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wrzuce do sieci zdjecia tej tandety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uniqeui
Nie wiem jakie meble, ale na materac czekam już 5 tygodni :(( Szlag mnie trafia, a dzwoniąc do nich ciągle słyszę: "proszę cierpliwie czekać" (!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek80
Mebli black red white to kompletna paść. Kupiłem wersalkę, 1300 PLN, po 5 miesiącach używania zgodnego z przeznaczeniem wersalka sie odkształciła. Kupiłem podkładki na stół - farbują jasny stół. Znajomi mają meble, których okleina jest tak cieńka, że wystarczy połozyć na nich talerz, żeby zrobiła się rysa... i oczywiście taki sam problem mają z rogówką jak z moją wersalką. Naprawdę się zastanówcie 2 razy zanim wejdziecie do ich sklepu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meble Black Red White są dosyć dobre. Ja jednak najczęściej kupuję u pobliskiego sprzedawcy, który robi na zamówienie. Mam więc całkowitą dowolność w formie, kolorze i wielkości i to rozwiązanie jest najlepsze moim zdaniem. W sklepie jest rzadko coś co nam się podoba w 100 procentach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mebelek
Ja polecam sklep internetowy twojemeble.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza-92
Miałam, ale nie polecam! Lakier na meblach zaczął odskakiwać! Nie fajna sprawa ! :) Zamówiłam z mężem na m-wloskie.pl kilka mebelkow do salonu i do sypialni! :) Czas realizacji to kilka tygodni, ale naprawde są imponujące! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja!
a wypowie się ktoś o meblach tauri?planuję je kupić juz niedługo,ale czytając tu komentarze,zastanawiam sie...nie są takie tanie,komoda kosztuje ponad tysiąc zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×