Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majak

Meble Black Red White

Polecane posty

Gość kakkkakalka093
Mam pokój z reseta, meble są w idealnym stanie, sami montowaliśmy...dlatego się tak dobrze trzymają, nie mam żadnych zarzutów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość az1980
Ja moge potwierdzić,że seria reset jest słaba i zgadzam sie z poprzednikami.Też sami montowaliśmy. Kiedyś faktycznie były lepszej jakości te meble,bo moi rodzic maja juz sporo czasu i są zadowoleni,a te co ja kupiłam nie daje im więcej niż trzy lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staple
to może ktoś napisze, ktory zestaw tych mebli jest dobry? Skoro reset do bani, to jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam od ok. 1 roku doors, składaliśmy sami, są bez zarzutu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k1967
ja też mam doors i nie moge powiedzieć,że jestem usatysfakcjonowana. Cena jaka zapłaciłam nie równa się z jakością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrobiona w ...BRW.
Kupiłam najdroższe meble oferowane przez BRW ..... system ORLAND. To buble! Wzornictwo jest ok ale wykonanie.... gorzej niż źle. No i to "nachalne" olewanie klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "nachalne" olewanie?
Możesz rozwinąć myśl? W języku normalnych ludzi te dwa słowa się wykluczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potwierdam
niestety potwierdzam to co piszą moi poprzednicy i odradzam, wedlug mnie nie wazne z jakiego systemu meble.Ogólnie są kiczowate,na obrazku w katalogu wygladają ładnie ,a w rzeczywistości są słabe,źle wykonane,kompletna tandeta.Odradzam ze szczerego serca,bo sama się bardzo przejechałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staple
Ja zrezygnowałam z BRW ale to w sumie dlatego, że nie znalazłam odpowiednich elementow z ładnego systemu, okazało się, ze potrzebujemy bardzo dużej szafki rtv z półeczkami. Ale za to wybierzemy cos z mebli mazurskich, wójcik bądź forte bo oni mają ciekawe oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla staple odp.
dobrze Pan robi!!!! Udanego zakupu i zadowolenia z mebli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz23
proszę się później podzielić jakie są meble wójcik. Jak wymienie brw to może zaryzykuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna niezadowolona
ja kupiłam tylko ława i się ciesze, że nie wzięłam nic więcej. beznadzieja.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tenks
witam... Jestem z poznania i zajmuję się produkcją kuchni i szaf wnękowych... Można umówić się na pomiar i projekt i wycenę... Naprawdę warto... Gwarantuję 100% satysfakcji... zapraszam tutaj aby obejrzeć moje kuchnie: http://allegro.pl/item1100547946_kuc..._poznaniu.html kontakt 785960046 mail kuchniepoznan@interia.pl pozdrawiam i do usłyszenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to są naciągacze
i oszuści wziełam meble na raty już połowe splaciłam a mebli jak nie było tak nie mam ,a to wyznaczają date nie przywożą nawet nie racza poinformować mnie o zmianie terminów ,straciłam nadzieje że te meble otrzymam kiedykolwiek ,Ostrzegam przed tymi oszustami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam serię doors
ale tylko dwie szafki - stojącą i wiszącą, składałam sama, wyglądają super, nic się nie dzieje z nimi, a mam je już ponad dwa lata... Ale po tym jak zostałam potraktowana już po zakupie, kiedy okazało się, że w paczkach były złe zawiasy do drzwiczek, nie kupię już nigdy i nic tej firmy. Chamstwo i zero dbałości o klienta. Byle sprzedać, a potem niech się klient sam martwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dlatego bo
w black red white pracują jakieś nie odpowiedzialne debile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znająca się
może i nie wszystkie systemy tej firmy są ok, ale większość tak. wszystko zależy od tego ile chcemy wydać i czy trafimy na rzetelnego sprzedawce. Jeśli ma pojęcie odpowie nam na wszystkie nasze pytania. A z tego co wiem reklamacje załatwiane są bez problemu .Przynajmniej ja nie miałam nigdy z tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja z nimi mialam tak
że zamowilam sofe z promocji ,płaciłam raty a sofy nie bylo ,w końcu po wielkich bólach mieli mi ją dostarczyć w sob ,czekałam i czekalam i sie nie doczekałam ,w koncu zadzwonilam do sklepu z pytaniem co sie dzieje,poinformowano mnie ze sofa zostala rano dostarczona na mój adres na pytanie kto w takim razie pokwitował odbior ,odpowiedziano mi ze małe dziecko ,okazalo się ze panowie dostarczyli mebel do moich sąsiadow w czasie gdy sasiadka wyszla obok do sklepu nie czekając na kogoś dorosłego wpakowali się do domu zostawili sofe sami sobie pokwitowali i pojechali .Firma z calkowitym brakiem profesjonalizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyBRW
Witam Kupowalem w krakowie 1. Niektórzy sprzedawcy wprost wciskają najgorsze rozwiązania. Facet próbował mi wmusić żebym kupił dno pojedyńcze łóżka , tzn składające si ze pojedyńczych 1.4 m i oczywiście klejonych ze sobą desek. Inny powiedział mi że to najgorszy możliwy wybór bo to się zaraz rozleci... to po jaka chlre oni w ogole oferują i sprzedja pojedyńcze ??? 2. Rama łóżka z serii Fantazja rozleciała się i nic dziwnego bo DESKI ZAMIAST z jednego kawałka drewna BYŁY Z 3 (!!!!!!) połączocnych i klejonych. KTO TO WYMYŚLIŁ ? Może odrazu robić z z zapałek ? albo z papieru ? Rama 500 PLN, Dno - całekim solidne bo podwójne i z nie klejonych desek 100 PLN - materac - chyba najlepsza część zestawu - 500 PLN razem 1100 za łóżko 1,4x2 m nie wiem czy to dużo - jedno pewne - rama to gówno jakich mało. nie polecam i drogo. rysują się, i są niestabilne meble na max 5 - 8 lat . NIe kupójcie łóżek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imperium
Ja polecam meble dziecięce Baby VOX :) Meble z możliwością rozbudowy, mogą służyć przez klika lat. Mebelki od niemowlaka do szkolniaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BRW SSIE
Nigdy tam nie kupujcie niczego, badziew straszny, a cytat 'sprzedawcy' "jeśli nawet pojawi się wam jakaś reklamacja to nie ma najmniejszego problemu zrobić jej" zakrawa na KPINĘ!! NIGDY WIĘCEJ BLACK RED WHITE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sofff
Meble ladne tylko w katalagu,ale rzeczywistość się okazuje jak pisze większośc moich poprzedników.Jakoś gorsza od IKEA.Nie warto,ja zostalam nabita w butelke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa 33, to już nie sypiasz z
żonkosiami i meble od roku całe? ok! porządniejesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweaters
Wszyscy którzy piszą że ta są słabe meble i po 3 miesiącach się rozpadają są śmieszni a na pewno po części są to ludzie z konkurencyjnych sklepów.Składam je już prawie 2 lata i nie ma na nie żadnych reklamacji poza frontami do kuchni nika klon nida.Jak potrafisz troszkę czytać tak aby przebrnąć przez instrukcję i skończyłeś podstawówkę to złożysz te meble dobrze i nie napiszesz bzdur że są złe i rozpadają się po 3 miesiącach.Poza tym jak się po 3 miesiącach rozpadają to reklamować można bo producent daje 24 miesiące gwarancji.Jak ktoś ma jakieś sensowne pytanie na temat w/w mebli to na pewno odpowiem na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też nie wiem, czego się ludzie czepiają no i czego oczekują jak chcą mieć jedne meble przez 50 lat, to niech kupią z litego dębu i siedzą w tych samych wnętrzach całe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..nie wiem , czego ludzie oczekują i za jakie pieniądze? użytkuję 4 rok, jest to właściwie kuchnia dla facetów!!! bez dziwactw, 9 m blatu + kuchenka; meble kupione wg potrzeb, tzn szafki na zamówienie...i jeszcze się nie rozleciały...wiadomo, że za jakiś czas zmieni się na młodszy model... generalnie wyszły taniej niż ikea i inne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×