Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majak

Meble Black Red White

Polecane posty

Gość do agacho
miałas pecha!!! powiedz w jakim mieście kupowałas te meble???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady Q
Meble nie są najlepszej jakości, ale przy tej cenie nie spodziewałam się fajerwerków;) Kupiłam meble do całego mieszkania w salonie Miasto Wnętrz w Poznaniu. Biurko przyszło z dwoma bokami prawymi - reklamacja - dwa tygodnie czekania, biurko rozwalone stało na środku salonu - pięknie:D Doskonale wiem, że oni mają to biurko w magazynie... Dzisiaj przyszedł lewy boczek, zaczęłam skręcać i co się okazało? Że ten nowy boczek też jest zły, bo ma otwory za wysoko wywiercone w stosunku do pozostałej części biurka. Natychmiast złapałam za telefon i zażądałam nowego biurka i żeby sobie zabrali to stare - oczywiście tak się nie da, oni mi mogą znów reklamować ten bok - kolejne 2 tygodnie. Jestem wściekła, jutro tam pojadę z ustawą o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej, bo chyba jej nie znają - nigdy więcej mebli brw nie kupię i postaram się zniechęcić do nich tyle osób, ile tylko się będzie dało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lady q
to, że kupiłaś meble u jakichś idiotów nie znaczy, że meble są złe... rozgranicz to zanim zczniesz zniechęcać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam kuchnię brw
fantazja, z drewnianymi frontami - melos, a do tego dokupione dodatkowe szafki. Wygląda super, wszyscy myśleli, że była robiona na wymiar i kosztowała dużo, a dałam za całość 4500. Skręcał mi wszystko facet z salonu i też zrobił to dobrze, wszystkie wiszące szafki powiesił i pomógł ze zlewem i zmywarką. Jestem bardzo zadowolona, zarówno z mebli jak i z obsługi i na razie nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i like trampki
Wydaje mi sie,ze wmowiono nam,ze jak cos nie kosztuje 10 000 pln to musi byc kiepskie,rozlatujace sie i generalnie byle jakie.Nie wspomne o jakosci obslugi klienta, ekip montujacach ( pewnie czesto mlode gnojki,ktore maja problem z prostym wkreceniem sruby ...kiedys widzialemjak taka mlodociana ekipa jakw stawiala sasiadowi drzwi ......na drugi dzien wylecialy z muru...fachowcy....), czy niepelnych lub blednych zestawach do zlozenia - bo to jest po prostu jeden wielki syf.Nedza i rozpacz czlowiek ogarnia czlowieka,kiedy czyta ze ktos kupuje meble i ma wlasciwie same utrapienia z nimi ( nie wazne czy zaplacil 5000 czy 10000 pln - jesli "tanie" buble kosztuja kilka tysiaczkow to moim zdaniem w ogole najlepiej odstapic od kupowania badziewa za " tylko kilka tysiakow" ).A te upierdliwe zalatwianie wszystkiego bo ......drzwiczki nie te,cos za krotke,cos za dlugie,cos nie z tej strony - i niby czyja to wina? Ja bym ten caly syf odwiozl z powrotem do sprzedawcy,wypierniczyl na srodku salonu i zarzadal oddania kasy...najlepiej zrobic to w towarzystwie Ivana u ktorego zza pazuchy bedzie wystawal AK47 ;-P.A najlepiej zyc i mieszkac bez mebli ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co ja mam robic. miałam pojechac dzisiaj po ten re_set. a w sieci o nim takie niekorzystne opinie ( najczesciej sprzed dwóch lat) czy od tego czasu naprawde nic sie nie poprawiło ? dodam ze reset "wybrałam" sposród 4 rodzajów : august , affi, reset i largo. najmniej z nich podoba mi sie largo. a moze ktos z Was ma którys z tych rodzajów mebli i moze sie wypowiedziec ? pomozcie , bo musze cos sobie zakupic!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nosz qrwa. co sie z tym kafe dzieje ? woczraj napisałam posta, dzis rano dwa. na jeden odpisał ktos wiec sie znow o cos podpytałam. a tu teraz widze tylko ten drugi post z rana!!! HAAAAAALOOOO moderatorzy kafe sie psuje. no i ja z tym brw ? brac ten resest ? od jutra jest w promo ..:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam system doors i jestem, jak na razie, zadowolona (jakieś pół roku) sami składaliśmy, wszystko pasowało, kawałek ramy od stołu wymienialiśmy, bo byl lekko zadrapany (chyba z tydzień czekaliśmy na wymianę) trudno wymagać superjakości mębli dębowych ręcznie robionych od mebli robionych hutrowo z płyty wiórowej - i adekwatnej ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agacho
Widzę, że tu dyskusja na dobre. Ja nie miałam dostępu do komputera więc nie odpisywałam. Ten salon w którym kupowałam meble znajdował się w Oświęcimiu. A co do moich mebli to panowie przyjechali niby z reklamacją,ale stwierdzili że półkę na górze którą przebili gwoździem nie będą wymieniać bo do tego przyczepiony jest cokół i za dożo roboty, a jak spytałam co z tymi cokołami które przycięli pod złym kątem to stwierdzili że oni już inaczej tego nie zrobią bo trzeba by nowe listwy kupić a one są drogie i nie będą przecież ze swojego portfela płacić. Na szafkę czekam do tej pory bo z każdej strony były dziury. Jeszcze zapytałam ich dlaczego z jednej strony listwa maskująca pod meblami jest przycięta na równo a druga z dziurą około 2 cm to powiedzieli że tak musi być po czym po chwili zastanowienia powiedzieli że coś z tym zrobią ale nie zrobili nic. I nie byli to jacyś gówniarze tylko faceci po 30. W każdym razie powiedziałam im że nikt z fachowców którzy u mnie pracowali nie odstawił takiej fuszery no i się obrazili i pojechali a ja nadal czekam na tę szafkę tylko nie wiem czy się doczekam.I co do jeszcze jednego nie na wykonanie mebli jestem wściekła tylko na tych którzy ją składali. Postaram się dołączyć zdjęcia aby ustrzec kogoś przed tymi fachowcami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO AGACHO
ZNAM TEN SALON ZE SŁYSZENIA I TEZ GO NIE POLECAM... ALE ROZGRANICZYC TRZEBA FIRME BRW OD FIRMY KTÓRA TE MEBLE SPRZEDAJE... TRAFŁAŚ NA PARTACZY I SZCZERZE WSPÓŁCZUJĘ.... CO DO RESETA I LARGO... JA MAM BLACKIEM CAŁY DOM UMEBLOWANY ;) NIC SIĘ ANI Z RESETEM ANI Z LARGO NIE DZIEJE. RESETA MAM W SALONIE I JADALNI, W SYPIALNI LARGO, W POKOJU GOŚCINNYM POPA A W DRUGIM SALONIE VIS A VIS... WSZYSTKIE MEBLE SĄ UŻYTKOWANE JUŻ DŁUŻSZY CZAS (POP I VIS A VIS KILKA LAT) I NIC SIĘ Z NIMI NIE STAŁO... OCZYWIŚCIE, JAK KTOŚ GWOŹDZIEM PO STOLE PRZEJDZIE TO BĘDZIE WIDAĆ, ALE NIE MA ŻADNYCH WAD FABRYCZNYCH... MEBLE WYGLĄDAJĄ JAK NOWE... JA SZCZERZE POLECAM- TYLKO LEPIEJ SPRAWDZIĆ SALON W KTÓRYM SIĘ KUPUJE, BO JAK WIDAĆ NA PRZYKŁADZIE AGACHO SPRZEDAWCA MOŻE NAM POPSUĆ WIZJĘ PIEKNYCH MEBELKÓW... POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki. jednak zdecyduje sie a ten reset. tym bardziej ze teraz jest w promo :) a jak sie rzopiździ no trudno... wymienie na nowe. aha no i transportem i skrecaniem tez sie zajme sama, no prawie ;) ale na "fachowców" sie nie zdecyduje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO AGACHO
NIE MOŻNA GENERALIZOWAĆ... AGACHO TRAFIŁA NA PARTACZY, ALE NA SZCZĘŚCIE NIE WSZYSCY TACY SĄ! MI WSZYSTKO SKŁADALI "MONTERZY" Z SALONU W KTÓRYM MEBLE KUPOWAŁAM (KUCHNIĘ TEŻ) I NICZEGO NIE ZNISZCZYLI ;) A BYNAJMNIEJ MAM 100% GWARANCJI, ŻE JAKBY MI KIEDYŚ SZAFKA NA ŁEB SPADŁA TO MAM KOGO POCIĄGNĄĆ DO ODPOWIEDZIALNOŚCI ;) TAK SERIO, TO POSKŁADALI WSZYSTKO , POWIESILI SZAFKI WISZĄCE, SAMI WSZYSTKO POWNOSILI, A CO NAJWAŻNIEJSZE ZROBILI WSZYSTKO NA CZYSTO!!! JAK WYSZLI TO MIESZKANKO LŚNIŁO! NIE BYŁO KARTONÓW, FOLII, PAPIERKÓW ITP. ZAJĘŁO IM TO WSZYSTKO PARĘ GODZIN (NIE LICZĄC KUCHNI, BO TA ZAJĘŁA AŻ DWA DNI- ALE JEST DOŚĆ DUŻA) A JAK RAZ "SAMA" CHCIAŁAM POSKŁADAĆ SZAFĘ Z IKEI TO SPĘDZILIŚMY NAD NIĄ CAŁY DZIEŃ I PÓŁ NOCY PO CZYM NA DRUGI DZIEŃ SIĘ ROZPADŁA ;D TERAZ WOLĘ KORZYSTAĆ Z POMOCY MONTAŻYSTÓW!!!! ZWŁASZCZA, ŻE JAK CI WKRĘTARKA OBJEDZIE, TO NIKT CI TEGO NIE UZNA JAKO REKLAMACJI, A JAK IM OBJEDZIE TO JUŻ JEST ICH PROBLEM ;) Z RACJI TEGO, ŻE ROBIŁAM W TYM SALONIE BARDZO DUŻE ZAMÓWIENIE, TO DOSTAŁAM TEŻ BARDZO DUŻY RABAT ZARÓWNO NA MEBLE JAK NA MONTAŻ... W OGÓLNYM ROZRACHUNKU MONTAŻ MIAŁAM ZA FREE ;) ILE U WAS W OGÓLE BIORĄ ZA MONTAŻ? U MNIE TO JEST JAKOŚ 10-15% WARTOŚCI MEBLI Z ZAŁOŻENIA, ALE CZĘSTO SĄ PROMOCJE, ŻE MONTAŻ GRATIS ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agacho
Zgadzam się że nie można generalizować, jednak po tym incydencie mam pewien dystans do wszystkich fachowców.Dużą część mebli brw kupowałam w innym salonie gdzie zostałam w zupełnie inny sposób potraktowana ( był rabat i gratis transport)jednak gdy jeden z panów zaproponował złożenie mebli ja jednak odmówiłam bojąc się że znów będę musiała tracić czas na składanie podobno bezpodstawnych reklamacji i wymuszanie naprawy nie wspominając już o nerwach. Szacunek dla tych którzy są rzeczywiście solidni, a tylko niektórzy partacze psują ich markę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kieryk
u nas w lubinie to około 10%,ale nie zawsze ,zakupiłam bawarię w bleku za 18,000 i 10% wychodzi ,ze musieli by mnie skasować 1800 zł,pan który mi montowal mówił ,żę bawaria jest drogim meblem i kwota 10% nie jest adekwatna do ceny mebli,zapłaciłam za 6godzin 700 zl czyli jakieś 3-4% wartosci,ci sami panowie skręcali mi voxa system modern cena mebli to3700zl a montaż 600zł czyli jakieś16-17% skręali prawie10 godzin!!!,i naprawdę się namęczyli.więc jak ktoś kupi szafkę za 100 zł niech nie liczy ,że ktoś ją skręci za 10% (10zł) bo to jest smieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4700NETTO
każdy chce zarobić jeżeli kogoś nie stać zapłacić za montaż to niech poprosi sąsiada w montażu.300,400 zlotych za 3,4 godzinu pracy to nie jest tak dużo,stomatolog za 10 minut (wyrwanie zęba) bierze 100 zł,a za leczenie 20 minut 180 zł,prawnik za porade 10 minut od 60 zł w górę a elektryk samochodowy za podłączenie do kompa to już od 100zł. w górę,mógłbym tak wymieniać dalej.jak was stać na meble kilka tysięcy i na montaż też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i like trampki
Uh - 300 - 400 pln za kilka h skladania klockow ? Kazdy facet ze srednimi umiejetnosciami manualnymi podola temu zadaniu .No chyba,ze ktos jest faktycznie wyjatkowo nieuzdolnionym w temacie poprawnego dopasowywania elementow i skrecaniu ich. Chetnie sie najme jako " fachowiec " do skrecania mebli za owa niezbyt duza stawke " 300- 400 pln za kilka h pracy" . Swietna dniowka :-P. A wbicie gwozdzia po ile chodzi u fachowcow ? Tez jakies niezbyt wygorowane stawki ? Stówka czy nieco mniej ?;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agacho
Każdy ma prawo do zapłaty za usługę ,tylko czy płacić komuś za coś co zepsuł . I w dodatku nie poczuwa się do obowiązku żeby to naprawić. W piątek (po miesiącu czekania na reklamację ) i w dodatku po telefonie do sklepu ze stwierdzeniem, że jeśli się nie pojawią z częściami to zostanie to zgłoszone kierownikowi znalazły się moje uszkodzone meble. Montażyści już się nie pojawili ,tylko wysłali innego pana ,po czym gdy zapytałam co ze złożeniem tego, to pan powiedział cytuję ( a właśnie panowie mówili żebym umówił ich na jakiś termin) a przecież mieli mój numer telefonu. Grzecznie odpowiedziałam, że bardzo proszę podziękować panom za montaż ale resztę to sama sobie poskładam i sądzę że właśnie o to im chodziło ,bo gdyby chcieli coś naprawić to sami by do mnie zadzwonili.Banda nierobów czekających tylko na to żeby wziąć pieniądze, ale się nie namęczyć bo dla nich nieważna jest jakość tylko ilość .A poza tym proszę mi powiedzieć gdzie można zarobić w parę godzin 1400 zł oczywiście na dwóch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erinma
kompletna porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpal filmik
ja kupiłam ładnie się prezentują, ale jakość jest niestety fatalna dałam 4 tys. Jak na taką cenę nie ma chyba lepszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axcv
BRW nie chce o nich slyszec.Urzadzalam mieszkanie,poszlam do nich,zapewniali o swoja jakosc.Bralam z serii reset.Nie sa warte nic te meble.Wielkanoc,tescie na obiedzie....Wiecie co sie stalo,pekla noga od stolu!!!!!!!!!!Nastepnieszufady od komody to otwieram z sila,zacinaja sie,blokuja.Lawa to juz nie wspomne.A to wszystko po trzech miesiacach uzywania.W lepszym stanie jest moja stara komoda z Ikea-kupiona za grosze i uzywam ja juz 8 lat i ciesze sie,ze nie wyrzucilam.A BRW wcale nie jest taki tani.Zastanowcie sie zanim kupicie.Nigdy nie robilam wpisu na forum.Ale teraz naprawde jestem taka zbulwerowana,ze chce ostrzec innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azulkasa
Zgadzam sie z moja poprzedniczka.Ja uzywam moje meble kilka miesiecy,sypia sie w oczach.I też mam problem z szufladami,blokują się,nie otwierają.A meble BRW kupilam do mój dom zagranicą, ceniąc sobie polską jakość.....bez komentarza........Naprawde odradzam.Bo jest mi przykro,a nawet nie moge reklamować,Jak mam robić sobie kolejne koszty.A i tak czeka mnie wymiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staple
kurcze, ja tez sie wlasnie urzadzam i myślę nad meblami reset do salonu, a wy tak odradzacie. No ale mam meble brw w pokoju już 5 rok, z kompletu Zosia i meble są jak nowe, nic się nie sypie, fabrycznie nie zniszczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staple
kurcze, ja tez sie wlasnie urzadzam i myślę nad meblami reset do salonu, a wy tak odradzacie. No ale mam meble brw w pokoju już 5 rok, z kompletu Zosia i meble są jak nowe, nic się nie sypie, fabrycznie nie zniszczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aricassss
Dla P.Staple, ja tez bym odradzała,bo ta seriia reset jest bardzo słaba.wygląda ładnie,ale po trzech miesiącach to szkoda gadac.Nie wiem jak inne serie,moze sa stabilniejsze,moze w reset postawili na wygląd a nie na jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staple
no ale co się dzieje po tych trzech miesiącach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odp dla staple
Ogólnie okazuje się,że meble są słabej jakości.Ja kupiłam stolik pod telewizor z dwoma szufladami,mam problem z ich otwarciem.Jak juz otworze to nie idzie zamknąć,są krzywo wywiercone otwory.Przy krześle poprostu zaczyna pękać noga,od kanapy odpada deska pod spodem.A co najlepsze przy kantach zaczyna prześwitywac jasne,a ja wzięłam wenge,wiec można sobie wyobrazić.Ja panu nie odradzam,bo sama się nabrałam,bo kolekcja wygląda ładnie,ale jakość jest słaba.Prosze to przemyśleć.Poprostu nie chce ,żeby inni też się nacięli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmxmmmm
Ciesze sie,że trafiłam na to forum.|Okazuje się ,że o mały włos kupiłam meble z serii RESET.Ale faktycznie mają Państwo rację,że ich wykonanie jest bardzo niskiej jakości. Ostrzegł mnie również kolega męża,bo się przypadkiem zgadaliśmy jak pojechałam po męża do pracy.Właśnie ten dzień mieliśmy iść dokonanać zakupu.Jak słyszy się takie złe opinie to się odechcewa.A może ktoś z Państwa mi poradzi z jakiej firmy można kupić meble,trwałe w w przystępnej cenie.Z góry dziękuje i pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×