Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tomekotek

Sex analny - gdzie finiszowac

Polecane posty

Gość maru-ska
anonimowa twój opis jest tak fascynujący że aż mi sie zachciało analu! i tej spermy co mi przez tydzień wypływa z dupy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guś
Moja dziewczyna narzekala dzis, ze puszczala baki i troche poplamila majtki. Moze was to bedzie smieszyc, ale za to byla zadowolona, ze mogla sie dzis dobrze wyproznic, bo cierpi na ciagle zatwardzenie. Powiedziala, ze gotowa jest robic taki sex chocby po to, zeby bez problemu zrobic kupe. Seks analny jako sposob na zatwardzenia! Po co nam lekarstwa? Moje spostrzeżenia są takie że regularne płukanie się przez seksem analnym działa odchudzająco. Patomiast kontakt ze spermą powoduje wygładzanie się cery. Dlatego pozwalam kończyć partnerowi we mnie. Ponieważ jednak nie biorę żadnych tabletek anty ( wiadomo że są rakotwórcze ) , po takim stosunku wkładam do pupy tampon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guś
ahhaaaha maru-ska :DDDDDDDDDD O Boze, ja dzis chyba nie pojde spac tylko bee ten watek non stop odswiezac :DDDDDDDD Chrysteee Panieeee LOOOOOOOOOL :DDDDDDDDD Komentujcie ludziska, komentujcie !!!!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm tydzień wypływa?? nierozumiem stresu hehe porzecież skoro lewatywka przed analem to czemu też nie po?? nic wtedy nie wypływa i nie zalega :D i jaki tydzień anonimowa???? 5 razy do tej pory zdążysz położyć klocka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim_ owa
Sorki, ale ten wpis o godz 22.54 to nie mój. Ja Ci odpisywałam o 19.45. Bardzo mi przykro , że takie chamstwo występuje na topiku. No cóż ja za innych odpowiadać nie mogę. Tylko jestem ciekawa co za cham mnie osądza i podszywa się pod mój pseudonim.A poza tym to chyba dobrze nie przeczytałeś tego co napisałam, bo to nie ja , tylko moja koleżanka zaszła w ciążę. a jeżeli Cię to interesuje, to ja nie preferuję seksu analnego i mój mąż również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno. Już zastrzegłam pseudonim hasłem. Pa. I na przyszłość proszę o więcej kultury, bo sam sobie wystawiasz świadectwo. A zresztą z takimi jak Ty to chyba nie warto dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenna 100
Wy jesteście zboczeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszcie piszcie dalej
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bllleleeeeee
no nieżle - niedośc że w kraju rządzą kaczory to obywatele są zboczeni ;( jest tyle ciekawych rzeczy do roboty - nie trzeba kiszek rozpierd... partnerce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guś
No i się spsuła atmosfera..... A tak było fajnie :( Wracam na pierwsza strone, muhyhy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiołek...
najlepiej na parapecie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sodom
do siatki-reklamówki z Biedronki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japonka-
A mnie tam do dupy nic nie wejdzie oprócz czopka na obniżenie gorączki, a i tak za nim się rozpuści to go wysram.Dupa jest do srania a nie bzykania. Wsadź partnerce w ucho ciąży nie będzie napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japonka-
no chyba że w dupala wali mnie kon z sąsiedniej stadniny. uwielbiam jak w mojej dupie jest po stosunku półtora litra gorącej końskiej spermy. noszę ją w sobie przez tydzień, a potem kucam nad twarza mojego chłopaka. on szeroko otwiera usta, napinam się............ uuuuu, jest cudownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stosunkowa
Ja popieram olkee. Z tym tamponem to nie głupia sprawa. Wcale go nie czuje a przynajmniej jestem spokojna o jakąkolwiek niespodzianke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biztos
anonim_owa- 5 sekund? ciebie chyba niezle popieroliło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelkaa_
Ja też zawsze wkładam do pupy tampon po stosunku analnym zwłaszcza na noc. Raz , że jestem wtedy spokojna o niespodzianke a dwa to można spokojnie wtedy wykonywać codzienne czynności zresztą mój chłopak naciskał bo bał się ciąży. Pozdrooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZnawcaSzparek
na mecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aktywna
Ja też tak robię, to najlepszy sposób. Przy odrobienie wprawy tamponu się w ogóle nie czuje. Super zabezpieczenie na cały dzień a w lecie po zajęciach jeżdzę tak na rowerze i nieraz chodzę na basen i powiem jedno - zero dyskomfortu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powabna
Drogie Panie- Chciałabym spróbować z tamponami bo dla mnie też późniejsze niespodzianki są krępujące. Powiedzcie mi czy aplikator spełni tu swoją funkcję, czy raczej używać bez. Jaki rozmiar wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aktywna
Z odpowiednim rozmiarem to jest tak: jak będzie za mały to będzie się przy chodzeniu wysuwał i będziesz się czuła jakbyś potrzebowała skorzystać z toalety, a jak będzie za duży to bedziesz go cały czas w sobie czuła. Jeśli dobierzesz rozmiar w sam raz to chwilę po zaaplikowaniu wręcz o nim zapomnisz. Kiedy po paru godzinach znowu zaczniesz go wyczuwać to będzie znaczyło że powinnaś "się zmienić". Ja używam Bella Super czyli o jeden rozmiar więkrzy niz podczas okresu i jest mi tak bardzo wygodnie. Tampaxów nie polecam w ogóle. Jeśli chodzi o aplikator czy bez to każda z nas wie co jej bardziej odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joł joł
no zesram sie ze smiechu zaraz:D musze chyba isc po tampon i se w dupsko wjechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sami zboczeńcy tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość james bond
Czy mi się wydaje, czy coś tu lekko cuchnie...?? Ciekawe co...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sex analny jest ok D
wydaje mi sie że durne odpoweidzi i wyśmiewanie się jest autorstwem osób które nigdy nie miały do czynienia z analem, prawda jest taka ze sperma w dupce działa troche jak lewatywa :D a co do spuszczania się to przecież powinno wyjść spontanicznie :D do doupki, na dupke, na plecy, jesli od przodu to na brzuch.. no tylko raczej omijałabym usta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CałaOnaaa
Ah, ah.... jak uroczo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do analizatora
Ty to chyba glownie teoretyk i to pozal sie Boze! same glupoty wypisujesz! i na litosc Boska, pomijam wszelkie inne fantazje, ale NIE ZMIENIAMY DZIUREK!!!!! a juz NAPEWNO NIE DO CIPKI PO WLOZENIU DO DUPKI!!!!!!! a myslenie to polecam faktycznie... nie boli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczek18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×