Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tomekotek

Sex analny - gdzie finiszowac

Polecane posty

Gość Richard Aszkroft
Ludzie, nie wkłądać tamponów w sranie, bo jak się nitka urwie to jak wyjmiecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzny zwieracz
trza bedzie zebami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Richard Aszkroft
a jak wpadnie cały ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamilcz owco
:D:D:D:D::D:D:D:D:D::D:D:D:D:D::D:D:D:D:D::D:D:D:D:D::D:D:D:D:D::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorisa
Co wy za bzdury wypisujecie - jakie wypływanie ??? często kocham się z chłopakiem z finiszem analnym i nigdy nie zdarzył mi się zaden wypływ! a co do wątpliwości to ja też uważam,że tampon w pupie idealnie sprawdza się jako środek zapobiegawczy. Bynajmniej ja nie wstydzę się tego wobec chłopaka i robię to przy nim - przecież wie do czego służy tampon i nawet sam mi przypomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahahahaha jesteście boscy
wyobrażam sobie ten sznureczek majtający się z tyłka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calkiem Zgrabna Prowokacja
Kafeterio przeszlas sama siebie. Sznureczek majtajacy z tylka naszym znakiem rozpoznawczym, niech zyje hip hip hurra !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eugeniusz
Ostatno spotkałem pana Zdzisława,rencistę tureckiego pochodzenia z którym oddaję się co noc upojnym penetracjom odbytnicy będąc zwykle stroną bierną w naszych zbliżeniach. to nie koniec mojej historii, od uciech tych dostałem zwapnienia lewego zwieracza co skutkuje tym że bezwiednie gubię kawałki stolca, które wypadając z moich przegniłych slipów lądują w moim lewym bucie (kupionym zresztą gwoli wyjaśnienia na bazarze od czeczeńskich uchodźców)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahahahahahha
Mam w dupie podszywaczy, ale nie tylko ich. W moim obszernym odbycie przechowuję też legitymację kombatanta ZBOWiD mojego wuja, ręczną gaśnicę pianową, osiem tabletek rutinoscorbinu oraz zapasowe koło od Trabanta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a już myślałam ze nic mnie dziś nie rozśmieszy..lekarze powinni zapisywać na recepte czytanie takich topików..he he..ale sznureczek majtający sie z dupki..to przebił chyba wszystko..pomijając to zę wogóle sie wkłada tam tampon.. PS. jak sie sznureczek urwie..to zawsze możan tampon wysrać.. no nie..tylko kto go potem z kibla wyjmię..??ale przy analu grzebanie ręką w gównie nie powinno być problemem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleale
rozjeb... dupsko na tym filmiku! hemroidy jak smok bedzie miala! czego te baby nie zrobia dla chlopow! zal mi takich kobiet!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana Liza Tor
Gupie gupki i tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PYTANKO MAM 1984
mam pytanko, jak najlepiej i najskuteczniej umyc pupcie przed stosunkiem. Wiadomo, ze nawe po wypruznieniu w odbycie zostaje brud. Nie chce zeby mij facet po stosunku mial ptaszka "pachnacego" i brudnego od...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madralaa
proponuje zeby Twoja panna zaczela srac jak Ty szczytujesz:D:D wtedy wypchnie sperme na zewnatrz i macie problem z glowy:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urzędnik z ratusza
:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×