Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czadunia

Mamy dzieci z lutego 2005

Polecane posty

tak Czadunia domyslam się że bombowo wyglada ale nic nie mam tylko podpisik. czekam na zdjecie Qubunia. ja troszkę próbuję z tymi zdjęciami ale mam tylko stare nowe jeszcze w aparacie i jakos nie ma kto zgrać, ale pogonie mojego męża niech się przydaje do czegoś. Katie chyba zrezygnuje na dzisiaj z tymi ubraniami nie dam rady a jeszcze musze iść drugie danie kończyć. pada snieg pada cały czas i pieknie jest na dworze jeździć gorzej jak patrze przez okno wolno jeżdżą samochody ale drzewa cudnie wygladaja. buziaczki dla dzieciątek.Małgosia właśnie zasnęła ide kończyć obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brayanku - oby takich kroczków więcej w najbliższym czasie było!! A mamusia niech wkleja więcej fotek na bobasach!! Bedzie chyba musiała założyć nowy profil, bo można wkleić tylko 100 a już się miejsce kończy, tak się ropędziła!! Ale efekt jest super!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czadunia:Dostalam zdjecie Qubusia-EXTRA,az sie napatrzec nie moge,takie musztardowki-gdzie je kupilas?dostalam 2 emaile a tylko jeden ze zdjeciem,ten drugi jest pusty?Tak wyslalas czy mi komp.znowu nawala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosia ............ur. 6.03 2005 ..................... 11500- 76 cm Marysia .............ur. 17.10. 2002 ....................15100.... www.dziewczynki.bobasy.pl Qba..................ur. 7.02. 2005 .......................9100 - 78 cm.... www.qbus.smyki.pl Klaudia ..............ur. 8.02. 2005 .......................8700 - 70 cm Kosma ...............ur. 3.01. 2005 ......................10200 - 78 cm .... www.kasia79.bobasy.pl Brayan ..............ur. 21.02. 2005 .......................9300 - 75 cm .... www.kathrin2006.bobasy.pl Kubuś ...............ur.12.04. 2005 ....................... 9500-78 cm .... www.fikolek.bobasy.pl E.l.f. ..................................... 15.07.1977 Czadunia ............................... 01.04.1976 Mmałgosia ............................... 08.07.1976 Katie .................................... 15.10.1979 Kathrin ...................................05.02.1980 Mama Ania ................................ 16.05.1981

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosia ............ur. 6.03 2005 ..................... 11500- 76 cm Marysia .............ur. 17.10. 2002 ....................15100 Qba..................ur. 7.02. 2005 .......................9100 - 78 cm Klaudia ..............ur. 8.02. 2005 .......................8700 - 70 cm Kosma ...............ur. 3.01. 2005 ......................10200 - 78 cm Brayan ..............ur. 21.02. 2005 .......................9300 - 75 cm Kubuś ...............ur.12.04. 2005 ....................... 9500-78 cm E.l.f. ....................... 15.07.1977 .... www.dziewczynki.bobasy.pl Czadunia .................. 01.04.1976 .... www.qbus.smyki.pl Mmałgosia ................. 08.07.1976 Katie ....................... 15.10.1979 .... www.kasia79.bobasy.pl Kathrin .....................05.02.1980 .... www.kathrin2006.bobasy.pl Mama Ania ................ 16.05.1981 .... www.fikolek.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nudzi mi się w pracy!! Jak rzadko!! Stąd ta tabelka!! Kathrin - suwaczek świetny, bo ze zdjęciem!! Jak takiego nie mam:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze dodam serduszka przy dzieciaczkach, ktore skończyły już roczek!! Jeśli Klaudia ma stronkę ze zdjęciami to mnie poprawcie!! Małgosia ............ur. 6.03 2005 ..................... 11500- 76 cm Marysia .............ur. 17.10. 2002 ....................15100 ❤️ ;-) Qba..................ur. 7.02. 2005 .......................9100 - 78 cm ❤️ Klaudia ..............ur. 8.02. 2005 .......................8700 - 70 cm Kosma ...............ur. 3.01. 2005 ......................10200 - 78 cm ❤️ Brayan ..............ur. 21.02. 2005 .......................9300 - 75 cm Kubuś ...............ur.12.04. 2005 ....................... 9500-78 cm E.l.f. ....................... 15.07.1977 .... www.dziewczynki.bobasy.pl Czadunia .................. 01.04.1976 .... www.qbus.smyki.pl Mmałgosia ................. 08.07.1976 Katie ....................... 15.10.1979 .... www.kasia79.bobasy.pl Kathrin .....................05.02.1980 .... www.kathrin2006.bobasy.pl Mama Ania ................ 16.05.1981 .... www.fikolek.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, nic tu po mnie. Spadam do mojego skarba!! Do usłyszonka!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nic nie wiem zeby Klaudia miala stronke ze zdjeciami,moze Mmalgosia zagladlaby do nas???!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nic nie wiem zeby Klaudia miala stronke ze zdjeciami,moze Mmalgosia zagladlaby do nas???!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie:znasz sie moze na komp.lepiej niz ja?!mozesz mi powiedziec dlaczego wysyla mi sie 2 razy a enter naciskam tylko 1 raz i to lekko w dodadku,albo ktoras z was wie?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie:znasz sie moze na komp.lepiej niz ja?!mozesz mi powiedziec dlaczego wysyla mi sie 2 razy a enter naciskam tylko 1 raz i to lekko w dodadku,albo ktoras z was wie?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też zawierucha !! i tak biało :-) katie ---> dzięki za rameczkę - co byśmy bez ciebie zrobiły 🌻 szef już się urlopuje? ;-) Mail bez fotki to od blondynki a ten z foteczką to ode mnie ;-) kathrin ---> zrobimy sobie takiego suwaczka bo świetne są :-) Nie wiem czy Wam mówiłam ale Qba umie już otwierac zębami to i owo. Wczoraj, jak go ubierałam po kąpieli, złapał puder i .... rach ciach otworzył wieczko wysypując sobie całą zawartosc CENTRALNIE na twarz :-) wyglądał przesłodko ale fotki nie zrobiłam, bo nie chciałam by mu się do oczek dostał. Hihi cały biały i tylko oczęta widac jak mrugają haha Była więc kąpiel nr 2 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katie78
Zaglądam sobie z domku do Was, ha ha. Ale syn bardzo chyba o Was zazdrosny i ciągle mi kompa wyłącza :-( Teraz sobie odkurza dla odmiany ;-) Szef bedzie sie dopiero urlopowal dopiero od niedzieli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej dziewczyny!! właśnie wróciłam od fryzjera i jestem w świetnym humorze,jestem teraz prawie blondynka co bedzie tłumaczyć moje wszelkie wyczyny kwalifikujące mnie do Ginesa czy jak to sie tam pisze. zrobiłam pasemka trzymam sie nadziei na schudniecie więc zmieniam wizerunek. w końcu zima króluje jest pięknie to i ja jestem piekna;p ide dzieciom dac jeść, bo moje Kochanie dziwiło się że 2 godziny mi zeszło a on juz mokrusieńki jest, szkoda że nie kazałam mu obiadu na jutro ugotować miałby szkołę zycia bo czasem myslę że on mysli że to bardzo fajnie siedzieć w domu z dziećmi(zresztą nie tylko on ma takie głupie naloty. dzisiaj kutecznie udało sie wybić na jakis czas takie myslenie) dziubasy, spokojnej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh e.l.f. zazdroszczę dobrego samopoczucia i nowej fryzurki oczywiście. Ja właśnie spytałam mojego męża czy będzie w sobotę w domu żebym na spokojnie mogła wybrać się do fryzjera, bo już naprawdę czas na to u mnie, a on mi na to że jutro wyjeżdża służbowo i nie wie, czy wróci do soboty!! :-( :-( :-( Kosma ma jakąś podejrzaną chrypkę. Chyba nie boli go gardło, bo pije normalnie, je też, gorączki nie ma - nie wiem co to i czy się tym martwić. Może za dużo krzyczy po prostu? Nie zanudzam dłużej. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy jutro będę - Qbuś ma złe wyniki ( w normie i poza normą) a poza tym w kupce wieczornej znaleźliśmy robaki :-( to dlatego nie chce jesc i czasem wymiotuje :-( mój biedny maleńki chłopczyk... Jutro lecimy do lekarza - niech cosik zrobi i do weterynarza - psa na wszelki wypadek tez trzeba odrobaczyc bo nie wiadomo skąd Qbuś to ma. I zadzwonimy do żłobka, bo może z tamtąd przytargał, a może z bananów (pielęgniarka poleciła nie dawac teraz ich). Super urodzinki :-( a ja nawet jeszcze torta nie zamówiłam... Jejuuuuu Miłego dzioneczka i raz jeszcze dzięki mamusie za pamięc :-) Klauduniu ---> Jutro powinnaś być królową, wypoczywać cały dzień. Komplementów słuchać dużo, wszystko na skinienie mieć. Nawet, kiedy spojrzysz w niebo i wypowiesz tę chce mieć dzisiaj będziesz miała wszystko, bo to jest twój dzień.!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJLEPSZEGO !! Ogromnego torcika i wystrzałowej świeczki, mnóstwa prezentów, świetnych gości, uśmiechu, humorka i radosci z rodziców którzy bardzo Cię kochają 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale blondi ze mnie ---> w normie ma 9 a poza normą 6 (ktoś -Qba - wyłączył mi Num locka:-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dziewczyny, ja dzisiaj na szaaarym końcu! I tylko na chwilę, bo idę spać. Dzisiaj zdążyłam wysłać tylko kartkę do Qbusia, napisać naKafe - tyle że nie mogłam już wysłać! A potem już nie było nas w domciu! Czadunia - jeszcze raz życzenia dla Qbusia: dużo dużo zdrówka!!! Mam nadzieję, że to nic takiego! Trzymam kciuki i nie denerwuj się na zapas! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia skarbeńku w Dniu Twojego Swieta życzymy duuuzo zdrówka, usmiechu, wspaniałych prezentów i udanych pierwszych samodzielnych kroczków. Rodzice zapewnią wszystko inne bo kochaja najmocniej na świecie.Marysia I Małgonia z rodzicami.❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻 W pierwszym wagonie olbrzymie słonie. Dalej żyrafy... lisy... niedźwiedzie... Na samym końcu pyszny tort jedzie... Zające z miną uśmiechniętą wołają: \"Dziś jest Twoje święto...\" Jadą do Ciebie życzenia Klaudusiu jada.🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz Qba rozbójniku Ty ciagle masz nowe pomysły jak zająć mamie czas, czyżby nudziła sie bardzo??????;) daj jej troszke odpocząć bo z nadmiaru wrażeń padnie jak przecinek:) Mmałgosiu słodkiego tortu, połamania nóg w tańcu na czadowej imprezce u Klaudii;) Czadunia imprezke miała u lekarza a na koniec dnia jeszcze zywe prezenty oby u Was było spokojniej. chociaz własciwie zauwazyłam ze duzo dzieci wsród znajomych przy przechodzeniu jakiegos progu wieku dostarczało wrazen rodzicom i to bardzo róznych.Kosma przeszedł spokojnie-czy się myle Katie chyba nie było jakichs zdarzeń.? az się boję co za miesiąc może byc u nas,bo przy kończeniu 11 miesięcy zafundowały mi obie temperaturę.Marysia też robiła rózne niespodzianki i niekoniecznie było wesoło. Katie zapracowana,biedna męża ciągle nie ma,mój jak wyjeżdza to najczęściej na 1 dzień,a w kwietniu ma miec targi to wtdy nie bedzie go kilka dni,ale juz planuje że wtedy zawiezie nas do rodziców.same tu nie zostaniemy bo pewnie samochód zabierze, a bez niego to my ani rusz. walcz o fryzjera znakomity sposób na poprawe nastroju. Kathrin a jak u Was? zaraz bede oglądać wyniki Twojej pracy twórczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 Kiedy słonko dziś zaświeci Bedą Tobie śpiewać dzieci Bedą imię Twe opiewać Bedą dzieci Tobie spiewać 🌻 🌻 🌻 Lepsze będą od skowronka Bedą śpiewać i bez słonka By byŁ uśmiech na Twej buzi Będą śpiewać jeszcze dłużej 🌻 🌻 🌻 Od niedzieli aż po wtorek Aż nie zedrą swych gardziołek Cicho sto lat będą nucić By Twej buzi nie zasmucić 🌻 🌻 🌻 Kludusiu - wszystkiego najlepszego z okazji ROCZKU życzy Tobie Kosmuś iz mamusią 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosia ............ur. 6.03 2005 ..................... 11500- 76 cm Marysia .............ur. 17.10. 2002 ....................15100 ❤️ ;-) Qba..................ur. 7.02. 2005 .......................9100 - 78 cm ❤️ Klaudia ..............ur. 8.02. 2005 .......................8700 - 70 cm ❤️ Kosma ...............ur. 3.01. 2005 ......................10200 - 78 cm ❤️ Brayan ..............ur. 21.02. 2005 .......................9300 - 75 cm Kubuś ...............ur.12.04. 2005 ....................... 9500-78 cm E.l.f. ....................... 15.07.1977 .... www.dziewczynki.bobasy.pl Czadunia .................. 01.04.1976 .... www.qbus.smyki.pl Mmałgosia ................. 08.07.1976 Katie ....................... 15.10.1979 .... www.kasia79.bobasy.pl Kathrin .....................05.02.1980 .... www.kathrin2006.bobasy.pl Mama Ania ................ 16.05.1981 .... www.fikolek.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×