Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czadunia

Mamy dzieci z lutego 2005

Polecane posty

E, tam to ma chyba każdy ;) To dla Ciebie, żebyś się tak nie czuła 👄 Dla mnie najgorsze jest to, jak rano się budzę, patrzę w lustro i widzę, jaka jestem brzydka :( Dlatego nie patrze w lustro, jak nie muszę ;) Ale czasami jest tak, że widzę trochę inaczej, trochę łaskawszym okiem :) Elf mieszka pod Warszawą. Teraz już zmykam naprawdę, może później mi się uda zajrzeć. Jeśli nie, to życzę Wam miłego weekendu i Czadunia - udanej imprezy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY:Brayankowi przebija sie 2 zabek-lewa gorna jedyneczka :-D W jakim tepie waszym dzieciakom wychodzily zabki?wydaje mi sie ze szybciej niz Brayanowi.pierwszego dostal miesiac temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że wszystkie jesteście zajęte dziś! Sprzątanko mnie też czeka, ale jutro. Czadunia - my mieliśmy jeszcze oprócz tego o czym pisała Małgosia - długopis. Ciekawe co zbój Twój wyciągnie! Kathrin - u nas ząbki pojawiły się późno no i zatrzymaliśmy się od jakichs 2,5 miesiąca na 4 - 2 gorne jedynki i 2 dolne jedynki. Od długiego czasu przebija się górna dwójka, ale jakoś nie chce wyjść :-(. Także aż tak szybko to u nas nie idzie! E.l.f. - miłego sprzątanka! Kathrin i Czadunia również!! Mamo Aniu - co tam u Was? Czadunia i Mmałgosiu--- udanych imprezek życzę!! Zajrzę już pewnie z domku do Was później. Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś idzie mi sprzatanie a reszta tez zajeta bo nie zagladaja, Katie zostajesz sama w pracy na długo??? wiem jakie to meczące przejmowac sprawy szefa, dla mnie to był bardzo stresujacy okres w pracy bo niby wszystko załatwione ale zawsze cos wyskoczylo z nienacka.życzę Ci żeby ten czas był bardzo spokojny bez niespodzianek. zostało mi jeszcze prasowanie firanek do mniejszeco pokoju a sa takie grube że trzeba się napracowac przy nich,ale to tesciowa nam sprezentowała wiec nic nie mówię,podobaja mi sie ale sa pracochłonne. zajrze wieczorkiem jak sie uporam z wykończeniówka.miałam nadzieje na pomoc R.ale zapomniałam że on dzisiaj jedzie na lekcje i wróci z pracy szybko zje na 18 musi juz jechać to koło 20 bedzie w domu i juz po pomocy;) na jutro za to juz mu zaplanowałam zmienianie uszczelki pod zlewem i w brodziku zmiana silikonu bo zaczyna się siekać i woda bedzie podciekać.:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my już w domu! Głowa mnie strasznie rozbolała, tak że musiałam połknąć tabletkę - liczyłam na romantyczny wieczór z P. ale jeszcze nic przesądzone, bo zaczyna się olimpiada... Elf - dobrze, że chociaż u Ciebie sprzątanie poszło! Widzisz, jakie masz grzeczne dziewczynki, zajęły się sobą - ale chyba sprawdzasz je co jakiś czas, bo jak za długo jest cicho, to też podejrzane ;) Ja też jak chcę coś od P. to mu zawsze coś wypadnie! Taki złośliwy los :( Katie - czy to znaczy, że teraz będziesz miała jeszcze więcej pracy i mniej czasu dla nas? Zaglądnij chociaż czasem! Kathrin - Klaudii w ciągu 2 m-cy wyrosło 6 ząbków, a teraz od jakiś 2 tyg. nic! Ale nie masz się czym przejmować, bo każdemu dziecku idą różnie ząbki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joszka25
Hej dziewczyny opowiedzcie cos niecos o imprezkach urodzinowych dla waszych smyków. Moja Weronka ma urodzinki dopiero 21, ale ja juz poszukuje inspiracji. Nie mam pomyslow na menu i nie wiem jakie przedmioty dac malej do wyboru. Pomozcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey joszka 25 moj synek tez ma 21 urodzinki:) Co do imprezki to jeszcze nic nie planuje bo wypada w tygodniu,pomysle na pare dni przed. Mmalgosia:szybko Klaudi wyszly te zabki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joszka my tez świętujemy dopiero za jakis czas i zobaczymy. Kathrin małgosi tez wyszły zeby w przeciagu dwóch miesięcy i mamy 6 a juz szykuja sie nastepne.Brayan nadrobi wszystko zanim się obejrzysz jak ugryzie Cię kompletem ząbków:) ważne że wychodza bo czasem dzieci musza iec masowane dziąsła zeby wychodziły jakieś leki daja lekarze, ogólnie nieprzyjemna kuracja. Czadunia tak ja mieszkam koło Warszawy tzn. 0,5 km za znakiem oznaczajacym koniec Warszawy a mieszkanie szukam nie w samej Wawie tylko w okolicznych miasteczkach. a włosy po ciązach mam zdrowe i nawet bardzo nie wychodzą. Mmałgosiu jak bedziemy jechac blizej morza dam znac,bo napewno wiosna bedziemy na kilka dni. Twój mężczyzna to z CBŚ czy innej formacji mundurowej że ma zastrzeżenia do wysyłania zdjęć. nie musisz odpowiadac jesli to jakas tajemna sprawa;) babska ciekawośc wzięła górę:P Katie jak Twoje psotne maleństwo? szykujecie się juz do kąpieli? my juz zaczynamy odpoczywac, bo niektórzy tak się zmęczyli pomaganiem w sprzataniu że bajke oglądaja i szykuja sie spać.a mnie czeka jeszcze prasowanie więc jakies 3 godzinki na nogach-koszmar ale sama sobie wymysliłam:P spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny padam dziś ze zmęczenia. Wy pewnie też, zwłaszcza e.l.f. - kto to widział prasować trzy godziny?????? Mój lump już zasnął, znów sam i znów pewnie w nocy przywędruje przytulić się do mamusi :-) W końcu ktoś musi zastępować jej nieobecnego tatusia ;-) Dzisiaj tez w domciu trochę sprzątaliśmy, Kosmuś mi pomagał jak zawsze, najbradziej podobało mu się wyrzucanie papierków i innych śmieci do kosza, ale za chiny nie mogł pojąć dlaczego mama mówi, że nie wolno, kiedy wyciągał je z niego z powrotem :-) Joszka - mam propozycję - dołącz do nas na stałe, a wtedy wszystkiego się dowiesz ;-) To że szef mnie opuszcza nie oznacza wcale, że bedę miała dla was mniej czasu - wręcz przeciwnie - sama sobie będę szefową, więc sama będę wyznaczała plan dnia. Powiem wam w sekrecie, że na poniedziałek już mam - cały dzień na kafe!!! :P Dobrej nocki mamuśki ❤️ P.s. już dawno miałam was o to zapytać ale teraz właśnie patrzę na Kosmę więc pytam: czy wasze dzieci tez tak niespokojnie spią w tym sensie, że rzucają się w łóżeczku?? Kosma zasypia normalnie, za chwilę wchodzę do pokoju, a on już w nogach spi. Ja nie wiem jak on to robi. Za chwilę w poprzek i tak jeszcze jakiś czas zanim zaśnie porządnie. Nie wiem czy to normalne, bo mi trochę podpada szczerze mówiąc ;-) Napiszcie jak wasze dzieciątka. I czy odkrywają się też strasznie w nocy - wiem że e.l.f. dziewczyny tak, dlatego śpią w tym ogromnym łóżku :-) z rodzicami. Sorki za chaos, papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie: Brayanek tez spi b.niespokojnie:zasypia na podusi a rano budzi sie na drugim koncu lozeczka odkryty,a podusia wywalona za lozeczko.On to wogole wszystkie swoje misie z ktorymi spi wyzuca a potem placze i wyciaga do nich rece. Jestem ciekawa jak dlugo spia wasze dzieci w ciagu dnia? milego weekendu zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejeczka A ja sprzątam i gotuję bo goscie zaraz się zjadą: babcia i dziadek, chrzestny Qby i jego panienka ;-) Qbusiowi idzie 7 ząbek !! Czyli już 5 u góry - moze dlatego tak gorączkuje :-( te wcześniejsze górne też strasznie gorączkował :-( Aktualnie śpi od 10 !! Czyli już 3 h !! Zastanawiam się co Qba wyciągnie? wg mnie napewno różańiec hihi Szczegółową relację zdam w poniedziałek no i fotosy puszcze w świat :-) Miłego weekendzika z maluszkami!! Papatki i buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy! Wlasnie wrocilisy u basenu-bylo super.myslalam ze tu bedzie ktos na posterunku,ale pustki;(milego weekendu papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Teraz już wiem, że jestem od Was uzależniona!! Wróciliśmy z imprezki u znajomych, mąż pod prysznic a ja szybko na kafe zobaczyć co się dzieje :P Ale ponieważ szumi mi trochę w głowie, nie będę zbyt wiele pisać. No ciekawa jestem czy też przewidywania Czaduni się sprawdziły? Ja jednak nie jestem do końca pewna tego różańca ;-) Miłej niedzielki życzę. Ja jutro odpoczywam, bo Kosma jedzie na cały dzień do moich rodziców. Ależ się wyśpię!! Ale za to jak będę tęsknić!! Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Jak tam przebiega niedziela? Pewnie bardzo rodzinnie?! Mężowie w domu, rodzinka w komplecie, więc musi być fajnie. A ja bez synusia - pojechał do dziadków:-( Muszę ogarnąć trochę domek, choc dziś niedziela, ale przez te wyjazdy S. w tym tygodniu nic nie mogłam zrobić spokojnie, więc teraz będę nadrabiać zaległości. Kathrin - trochę mnie pocieszyłaś z tym spaniem Brayanka. Kosma rano jak zwykle był odkryty, tyle że akurat dziś, jak rzadko, prawie na swoim miejscu w łóżeczku :-) Kosma w ciągu dnia śpi raz od 2-3 godzin (od 10.30 mniej więcej), wstaje rano o 7.00 a chodzi spać na noc około 21.00) Czadunia - jak po imprezce? Goście już pojechali? Czekam na fotki z niecierpliwością!! Papatki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was wszystkie Z prasowaniemzeszło mi bite 3 godziny przy desce a wczoraj rano schyliłam się i juz nie moglam się wyprostować, w krzyżu ból niemiłosierny i tak leżę R. włączył komputer to zajrzałam zobaczyć czy jaikis ruch tu jest ale cisza, Katie zaglada i podnosi nas troszkę do góry;) nie wiem jak bedzie jutro bo czarno to widzę nie moge sie ruszac a jak wytłumaczyć maluchom że tak boli że na rece nie wezme?? nie wiem. mam tylko nadzieje że przejdzie do jutro chociaż trochę. moje dzieci też niespokojnie spia i rozkopuja sie okropnie,często jest tak że spią w poprzek i trzeba przenosic, ale może wyrosna z takiego wedrowania. ide leżeć bo juz siedziec nie mogę, spokojnego popołudnia Czadunia czekamy na zgjecia,Mmałgosiu a jak u Was imprezka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Maz przyjechal na weekend wiec same rozumiecie... Nie bylo kiedy zajrzec ;) Ale juz niedlugo wracamy do domku i bede codziennie. Czadunia jak imprezka? Co Qbus wyciagnal? Chyba nie pozwolisz zeby byl to rozaniec :D Dobrze, ze pozbyliscie sie szybko paskudnych robali. Wspolczuje Wam tego sprzatania dziewczyny. Mnie czeka po powrocie do domu. Pewnie z pol metra kurzu bedzie na meblach. A mali pomocnicy jeszcze utrudniaja :D:D:D No, Elf to ma dwoch! Kathrin o szczepieniach to wiem prawie wszystko. Kalendarz szczepien jest spisany tylko orientacyjnie. Kazde szczepienie moze byc wykonane z odroczeniem albo troszke szybciej. Warunek: nie wczesniej niz 6 tyg. od ostatniego. Ja sie najwspanialej czuje podczas jajeczkowania. Cera jest wtedy taka rozswietlona, wlosy lsniace i mieciutkie... szkoda, ze to tylko kilka dni w miesiacu. Z nowych umiejetnosci Kubusia: daje czesc, macha \"papa\", pokazuje gdzie piesek (wielka pluszowa maskotka) ma oczko ;) Na jego stronce dodalam kilka foteczek z weekendowej wyprawy na basen. Zapraszamy! Pozdrawiamy mamusie i sciskamy maluszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mama Ania : uspokoilas mnie z tymi szczepieniami-juz myslalam ze Brayankowi zrobili za wczesnie ta szczepienie na rozyczke:) a jak bylo na basenie?Kubus potrafi juz nasladowac plywanie?bo Brayan to woli wode pic-nie zamyka wogole buzi,a jak go kladziemy na brzuszku zeby plywal to lezy jak deska.Najlepiej wychodzi mu chodzenie w plytkim basenie.w domu nie chce samodzielnie chodzic a na basenie w wodzie stal i chodzil. wczoraj bylismy na takim baby markt to jest targowisko z wszystkim co ma zwiazek z dziecmi,sa tam nowe i uzywane zeczy,a my bylismy tam po prezent na urodzinki dla Braya-kupilismy mu az 6 zabawek. Ten baby markt jest co jakis czas chyba co 3 miesiace,zawsze chodzilismy tam ciuszki kupowac a tym razem zwariowalismy na punkcie zabawek,Kupilismy :stanowisko do majsterkowania z narzedziami,taka zabawke z fisher price co sie wrzuca kulki a one spadaja po takim slimaku na dol i leci z tego muzyka,taka zabawke co tancza na 4 plytach takie plastikowe grzechotki i tez leci muzyka tez z fisher price-te zabawki sa typowo zrecznosciowe,taaka zabawke na zasadzie baka do nakrecania w srodku jezdza postacie z ulicy sezamkowej,dzwig taki duzy chyba 1 metr mai znikopis z 3 pieczatkami.Nakupilismy mu tych zabawek tak duzo bo Brayan ma tutaj tylko 1 dziadka i nie dostanie tylu prezentow co wasze dzieciaki,a nasi znajomi to pewno ksiazeczki mu kupia bo to chyba w modzie dawac ksiazki-zauwazylam to po innych dzieciach od innych znajomych. Nie wiem tylko co mam z imprezka zrobic bo urodzinki wypadaja we wtorek a wszyscy znajomi pracuja?mozna msze w kosciele zrobic przed urodzinami w niedziele?ja slyszalam ze sie wczesniej urodzin nie odprawia czy dotyczy to tez mszy???ale sie rozpisalam-mysle ze mi ktoras odpowie jak to z tym zabobonem jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Niech żyje urlop szefa!!! Do przyszłego poniedziałku włącznie mam go z głowy!! E.l.f. - no i coś Ty narobiła dziewczyno najmądrzejszego??? Miałam dziwne przeczucie, że tak się skończy ten prasowany maraton ;-) Mam jednak nadzieję, że przeszło dziś choć troszkę, bo faktycznie dziewczynki będą niezadowolone!! Kathrin - ja nie wierzę w zabobony. Gdyby u nas była możliwość wyprawienia urodzin czy zamówienie mszy wcześniej niż przypadałoby (np. ze względu na gości, którym pasowałby tylko termin wcześniejszy) to wyprawiłabym je wcześniej. Po prostu:-) Ależ rozpieszczacie synusia! Tyle zabawek na raz!! Ale wcale się Tobie nie dziwię - w ten sposób choć troszkę zrekompensujecie mu nieobecność dziadków w tym szczególnym dniu. Przecież to dziecko, które nie rozumie, dlaczego tak jest, a musi czuć że to dzień wyjątkowy :-) Mamo Aniu - No to kiedy wrócisz do nas na stałe?? Gratulujemy Kubusiowi nowych umiejętności!! Zaraz zerknę na nowe fotki :-) Swoją drogą, dziewczyny kusicie mnie tym basenem dla dzieci. Chciaabym też spróbować z Kosmą, ale jakoś ta pogoda i basen zimą dla niego do mnie nie przemawiają. Ale wiosną na pewno spróbujemy. Czadunia - hop, hop. Gdzie te fotki? Co wyciągnął Qbuś - tego jestem bardzo ciekawa!! Mmałgosiu - a Ty to wcale przez weekend nie zajrzałaś :-( Dalej tu meldować się!! Miłego dzionka życzę mamusie i dzieciaczki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Przez cały weekend nie miałam czasu do Was zajrzeć! Po urodzinach Klaudia wydaje mi się taka większa :)W sobotę byli goście, jak już pisałam było w sumie czworo dzieci - wieczorem miałam dość - do dzisiaj się nie mogę pozbierać ;) Ja Klaudii urodziny wyprawiałam na słodko ze względu na dużą ilość gości (przez to też były dwie imprezy). Elf - hihi, masz rację, P. się tak zachowuje, ale nie pracuje w takich służbach. Prosił mnie jednak, żebym nie ujawniała ;) gdzie pracuje, więc słowa dotrzymuję :) Mam nadzieję, że już lepiej z Twoimi plecami! Ja dzisiaj cały dzień piorę, więc prasowanie u mnie jutro, brrr!!! Skorzystałam w sobotę z Twojego przepisu na szarlotkę! Ale pycha! Nie chcę narzekac, ale goście zjedli mi całe ciasto, do ostatniego kawałka :) Także bardzo dziękuję i polecam dziewczynom!!! Katie - Klaudia też tak śpi, zazwyczaj w poprzek i zawsze odkryta. Najbardziej lubię, jak jej nóżka ląduje mi na lecach (śpię na brzuchu). Zastanawiam się jak to będzie, kiedy zacznie spać w swoim łóżeczku, będzie obijała się o szczebelki :) Czadunia - jak się czuje Qbuś i jak się udała impreza??? Mamo Aniu - fajnie, że będziesz z nami wkrótce na stałe! Kathrin - mieliście rację z tymi prezentami! Też bym tak zrobiła. No i dokonaliście super wyboru, fajne te zabawki :) O tym, że się nie wyprawia wcześniej urodzin słyszałam, ale o co chodzi z mszą? U nas nie ma takiej tradycji - pierwszy raz słyszę! A mój Skarb znowu ma katarek i właściwie nie wiem od czego, chyba że się zaraziła od swojego chrzestnego, który przyszedł w sobotę przeziębiony :o Mój kuzyn był przeziębiony, więc nie przyszedł! A tamten przylazł :( Następnym razem nie będę wpuszczała! Co za brak wyobraźni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamunie !! Zaraz zdjątka powysyłam :-) Urodzinki się udały, goscie dopisali, prezentów od groma a Qba wyciągnał ....... kieliszek ;-) w tym momencie zaprotestował dziadek - coś wspomniał o falstarcie - poprzekładali rzeczy i wyciągnął Qba .... kieliszek :-) kathrin ---> zgadzam sie z Katie jesli chodzi o to czy przed czy po. A ja jestem wogóle uprzedzona do zabobonów a zwłaszcza tych śląskich bo cioteczki ze Sląska nieźle mnie męczyły a ja jak to ja - walczyłam z nimi na okrągło ;-) Były rzeczy typu - nie noś obcisłych rzeczy, niech nikt brzuszka nie dotyka (koledzy zawsze się witali z brzusiem, tańczyli z nim i całowali na dowidzenia), po urodzeniu - nie wychodz z dzieckiem na dwór az do chrztu, nie obcinaj mu paznokci, nie wieszaj ciuszków na oczach sąsiadów itp. Pewnego dnia mnie poniosło i teraz już milczą na te tematy haha ot wredna jestem :-( ;-) Uważam że zabobony są ok ale te fajniutkie, te służące do zabawy a reszte trzeba traktowac ze zdrowym rozsądkiem :-) ważne że msza będzie za Brayanka a kiedy? to twoja decyzja :-) Katie--> nie tylko ty masz szefa z głowy :-( my też bo mamy cie tylko dla siebie !! ;-) Mama Ania ---> wskakuję na stronke fifołka :-) Kathrin ---> a masz jakieś zdjątka z basenu? A tak wogóle to świetne zabaweczki wybraliście - większosc znam i są naprawdę super !! e.l.f. ---> a propo prasowanka .... mi mamusia w sobotę resztę góry wyprasowała :-) chwała jej za to !! Mmałgosia ---> f.l.f. stawiała chyba na CBS hihi a ja na ABW haha No ale rozumiemy - słowo to słowo i dajemy Ci spokój choc ciekawosc nas zrzera ;-) ps. a na maila mi kiedyś odpiszesz? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę dzisiaj z Qbusiem do jego pediatry - niech go skontroluje :-) Qbuś też bawi się w \'jasia wędrowniczka\" ale tylko gdy sam na łóżku leży. Jak śpi z nami to jest grzeczny - nie szwenda się i nie kopie. A ja się zaraziłam od Katie --> i parskam i prycham ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czadunia - widzę, że Ty znasz nazwę stronki Kubusia i Mamy Ani. Możesz napisać, bo ja mam kłopoty z pamiecią... Elf - ja oczywiście czekam na informacje od Ciebie, kiedy będziesz w okolicy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe mam zapisane :-) www.fikolek.bobasy.pl nasze fotosy poszły w świat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ha ---> brawo Kuba! Jakie falstarty, kielich i już. Ulżyło mi dziewczyny, bo teraz mój synuś już nie jest ten najgorszy co to zaczyna \"dorosłe życie\" od kielicha ;-) Widzę, że wszystkie dzieci wędrują w nocy. No to się uspokoiłam - synusiu - lunatykuj sobie ile chcesz, ciotki mówią że to normalne :P Mmałgosiu - cześć!! Najgorsi tacy goście, co to pakują się z przeziębieniem! No ale okazja była nie byle jak, więc spójrz na chestnego łaskawym okiem ;-). A my trzymamy kciuki, żeby katarek szybko sobie poszedł :-) Fajnie, że imprezka się udała :P Czadunia - mnie jeszcze męczy to przeziębienie, mam już serdecznie dość! No i co ja mam Tobie powiedzieć ;-) Nie trzeba było się ze mną tak często kontaktować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakaś taka roztrzepana jestem przy poniedziałku ;) Czadunia - dzięki, też już sobie zapisałam :p Miałam Ci jeszcze napisać, że fajnie, że się impreza udała, że mam nadzieję, że doktor Wam powie same dobre rzeczy i że przeziebienie Cię szybko opuści! Ufff, i póki co to chyba wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wracac szybko do zdrowia!nie czas na przeziebienia-nie wiem jak u was ale u nas wiosenna pogoda,ptaszki spiewaja sloneczko ciepelko daje to chyba tak przed walentynkami wiosne w prezencie dostaniemy. Mmalgosiu: ta msza to tak jak chrzest;powinni byc chrzestni,dziwi mnie ze tego nie znasz? Katie: no to zaczely sie luzy w pracy;) Czadunia : a ja nie dostalam fotek:( E.l.f. : ale sie urzadzilas z tym prasowaniem-ja tez czesto mam bole kregoslupa,pomaga mi cieply plaster moze trobie tez pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czadunia:fotki super i jaki fajny tort!zachwilke bede ogladac je jeszcze raz bo teraz mi Brayan placze-nie chce spac a marudny jest juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czadunia - śliczne zdjęcia :) Kathrin - nigdy nie słyszałam o takiej mszy. Twój Brayanek też marudzi, u mnie to samo, też nie wiem o co chodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×