Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Perfume_Maniac

Pomogę Wam dobrać perfumy - zależnie od wieku, wyglądu i upodobań...

Polecane posty

Gość 1234567898456
A mogłabyś podać mniejwiecej ceny "Eternity Moment" i "In love again"? Które poleciłaś... Bo mój budżet jest ograniczony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalllka
HMM CIEAWE KTO SIE POD MEGO NICKA PODSZYL:/ CHYBA SE ZASTRZEGE... a tak poza tym to co sadzisz o perfumach PUMA ED Woman(nowosc w rossmanie jest 20ml po 39 zyla) jaki typ zapachu i dla jakiego charekteu pasuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalllka
sorka pomylilo mi sie, na poczatk samym pisalam i sie nie skapnelam z eto moj sTARY POST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też poproszę o jakiś ciekawy zapach dla mnie!:) Mam 25 lat, ciemnoniebieskie oczy, jasną cerę, włosy ciemnobrązowe, 164 cm wzrostu. Jestem drobniutka i szczuplutka. Nie lubię stylu sportowego, wolę raczej eleganckie ciuszki, miękkie i cieplutkie, uwielbiam beże i brązy :) Nie znoszę ciężkich zapachów ani zbyt słodkich. Co mi polecisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234567898456
Aha moja mama ma wspaniałe perfumy Calwina Kleina "Euforia" i za 15oml w Deuglasie zapłaciła 150 zl. To nie jest wcale tak drogo... Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light blue ?? jakiej to firmy czy projektanta ?? A faktycznie lubie świeże zapachy ostatnio wpadł mi ,,do nosa" bruno banani not for everybody :)) Piekne dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No trafiłaś z tym Naomagic bo bardzo podobał mi się ten zapach ale przestał odkąd używa go non-stop moja nielubiana szwagierka ;) Lubię zapachy delikatne takie jak \" Belong \" Celine Dion, albo Pret-a- porter ale chciałabym jakis nowy zapach bo tamtych używam juz baaardzo długo, zwłaszcza pret-a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki!Na pewno pójdę przetestować w perfumerii ten zapach!:) A moją szwagierkę to mozna chyba tylko cyjankiem zneutralizować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwy dym
czemu Strach się bać jestem całkiem normalna tyko wobec siebie mam większe wymagania. Całkiem nie trafiłeś hrabio truth stoi niewykorzystane za nietrwałe dla mnie.obstaję przy swoich bo jak na razie nikt o nich nie wspomniał na forum. a euforia jest super może zdecyduję się na te

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwy dym :) nie znam wszystkich zapachów z perfumerii :) nawet jak bym chciał :) mocne zapachy ... są piekne :) ale jest ich wiele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to wkleje Wam opisy najnowszych kopii perfum jakie posiadam :) : 80. Miss Dior Cheri - Christian Dior - Nowa, bardziej współczesna wersja zapachu Miss Dior skierowane dla kobiet, które świetnie czują się we własnej skórze i pragną być sexy, niezależnie od pory dnia. Jest to połączenie aromatów zielonej mandarynki, liści truskawek, fiołka i jaśminu, patchouli, nuty sorbetu truskawkowego, skarmelizowany popcorn oraz piżmo sprawiają, że zapach jest niezwykle młodzieńczy, świeży i jednocześnie zmysłowy, głęboki. 81. DKNY Be Delicious Women - Donna Karan - to uczta zmysłów i połączenie owocowych nut zapachowych. Aromat soczystego, amerykańskiego jabłka połączono z nutą zielonego ogórka i grejpfruta. Delikatna nuta kwiatowa, stanowiąca serce zapachu, to mieszanka zwiewnej magnolii, białej konwalii, róży i fiołka. Biała ambra - w połączeniu z aromatami egzotycznych drzew - dodaje całości zmysłowej oprawy. 82. Contradiction - Calvin Klein - To czysty, elegancki i nowoczesny zapach. Połączenie orientalno - roślinnych składników takich jak: chiński eukaliptus, orchidea, bób tonki, drzewo sandałowe oraz kwiat pieprzu, konwalia, jaśmin i róża, pozwoli pokazać wszystkie Twoje oblicza. Jest to kompozycja aromatów specjalnie dobrana ze względu na jej czystość i zdolność do harmonizowania z innymi zapachami. 83. Sensations - Jil Sander - Kompozycja zapachowa powstała na bazie czterech składników, które rozbudzają zmysły i kuszą doznaniami. Zapach, w którym pobrzmiewają nuty kwiatowe i owocowe. Kwiat pokrzywy wnosi mocny, nowoczesny zapach. Mleczko zbożowe łączy biel mleka ze słodyczą i miękkością zbóż. Nasiona tonki, wzbogacone ambrą i piżmem, tworzą niepowtarzalną harmonię. Kompozycja ciepłych nut drzewnych: cedru, paczuli i Cashmeranu intensyfikuje zmysłowość zapachu. 84w. One - Calvin Klein - Zapach dla Niej i/lub dla Niego. Połączenie bergamotki, kardamonu, świeżego ananasa, papaji, jaśminu, fiołka, róży, piżma i zielonej herbaty powoduje, że jest on lekki, świeży, czysty i ponadczasowy. Naturalny zapach, który doskonale odświeży Twoje ciało. Ten relaksujący aromat po cichu pragnie być używany obficie. Kompozycja bardzo dyskretna, dająca uczucie relaksu i odprężenia, doskonała dla pary kochanków. To jedne z tych intymnych perfum, do których trzeba podejść blisko, aby je poczuć. 96. Amarige - Givenchy - To soczysty i romantyczny zapach dla spontanicznych, pewnych siebie i młodych duchem kobiet. Zapach ten obfituje w kwiecisty bukiet mandarynki, fiołka, drzewa różanego oraz subtelny cień gardenii i świeżej mimozy. Niższe zmysłowe nuty to szara ambra, piżmo i wanilia. 97. Gucci Rush 2 - Gucci - Zmysłowy zapach Gucci Rush do tego stopnia spodobał się kobietom, że dom mody Gucci zdecydował się na wprowadzenie nowej lżejszej wersji. Jest to zapach pulsujący barwą, akordami i kształtem. Szalony i ekstrawagancki. Nuty zapachowe to narcyz, konwalia, frezja, róża, gardenia, czarna porzeczka, piżmo oraz mech dębowy. 98. Mexx Woman - Mexx - To przede wszystkim orzeźwiająca i chłodna moc cytrusów, którą pogłębiono słodkimi kwiatami i na koniec otulono ciepłem nut drzewnych. Delikatny i kobiecy, a zarazem bardzo prosty zapach. Idealna propozycja na wiosnę i lato. Bazę stanowi drzewo sandałowe, cedrowe oraz ambra. 99. Tommy Girl - Tommy Hilfiger - Wykreowana w 1996 roku kompozycja Tommy Girl to lekka, elegancka, kwiatowo-owocowa propozycja dla kobiet, rekomendowana do codziennego użytku. Swój charakterystyczny styl zawdzięcza umiejętnie dobranym nutom mandarynki, czarnej porzeczki i mięty. Następnie odsłania aromaty cedru, jaśminu i jabłoni, kończąc ciepłą nutą mchu drzewnego, fiołkami oraz sandałowcem. wszystkie 30 ml :) wszystkie 30PLNów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwy dym
Widzę że się postarałeś. Uwielbiam ciuszki donny karan a te perfumy też polecam. Nadal czekam na propozycję moich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WLOSY: dlugie,blond ( ciemny); OCZY zielono szare; WIEK:21; ZNAK ZODIAKU:byk; CHARAKTER:romantyczka, uparciuch,zawsze mam cos do powiedzenia,musze miec ostatnie zdanie,troche pesymistycznie patrzaca na wszystko,zazdrosna,wredna dla niektorych; NIE LUBIE:zimna,konkurencji jakiejkolwiek; LUBIE:zacisze domowe,dobre jedzenie,robienie zakupow,chodzenie do kina, dobre winko,to co jest po mojej mysli!!!! CZEKAM NA PROPOZYCJE PERFUM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam jeszcze dodac ze lubie pachniec swiezo i intensywnie!!! zapach nie moze szybko sie ulatniac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilinka
a co sądzisz o zapachu GOOD LIFE - Davidoff??? chodzi mi o wersję damską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicionee
no a dla mnie? jasna blondynka, niebieskie oczy 167cm, 58kg, buntowniczka, ubierajaca sie ekstrawagacko:) wiek 18lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilinka
szkoda, a może Ty, Perfume Maniac potrafisz jakoś scharakteryzować ten zapach - chodzi mi o damski GOOD LIFE, Davidoff???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara69
hej. mam pytanko. Czy ktoś z was ma wish choparda albo hipnosa lancome ? jestem przed zakupami i nie mogę się zdecydować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka_83
A mi co polecisz? Jestem brunetką o niebieskich oczach. Nie lubie makijazu jestem raczej naturalna (ewentualnie tusz do rzęs). Lubie luźne ciuszki i tylko od czasu do czasu elegancje. Uwielbiam wszystko co zwiazane ze sztuka. Mam wyczulone zmysły, nie lubie duszących zapachów! No wiec? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×