Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmiany

ZMIANY W WYGLĄDZIE W CIĄŻY

Polecane posty

Gość zmiany

Jakie zaszły u Was zmiany w wyglądzie oprócz oczywiście przyrostu wagi. Ja jestem w prawie 8 miesiącu. Na ciele wyskoczyły mi różne pieprzyki oraz takie brązowe małe kulki. Na twarzy jestem pyzata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja tez mialam pyzata buzie ,ale jak tylko urodzilam to wrocilam do poprzedniego wygladu twarzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no ja tez byla pyza bo woda mie sie zbierala w organizmie ale teraz juz jestem taka jak bylam, brakuje mi jeszcze zrzucic 2 kg. Mi mowiono ze wygladalam jak kobieta bedac w ciazy i nbralam w koncu troche ciala ktorego mi brakowalo. A dodoam ze wlosy mialam piekne blyszczace bedac w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktloa
pieprzyki mi zostały, a wyskoczyły mi na brzuchu...pyzata nie byłam, więc nie pomogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no taaaaaak
a mnie to jesZcze wyszły: HEROROIDKI, kurcze piekące przy odbycie BRĄZOWE PLAMY NA TWARZY wyglądające jakbym źle roztarła samoopalacz KROSTY NA PLECACH swędzące badziewie PIEPRZYKI NA NOGACH I W KROCZU stasznnneeee PAZNOKCIE o zgrozo...POWYGINAŁY SIĘ DO GÓRY SKÓRA ZACZERWIENIONA, ŁUSZCZĄCA jak przy łuszczycy, okropieństwo PIERSI OGROMNE BALONY i do tego rozlazłe brodawki i brązowe jak u murzynki WŁOSY okropnie zaczeły wypadac i trzebabyło kurować się lekami OCZY przekrwione jak u pijaczki ZĘBY o zgrozo, co chwilę i dziurawy, co miesiąc u dentysty BRZUCH w strasznych rozstępach aż po same cycki, w dodatku czerwone i szerokie jak palec PUPA okrągła jak piłka z rozstępami PIPKA spuchnieta jak bułka niedopieczona, no i włosy łonowe powyłaziły jak te na głowie :(:(:(:(:(:( PO CO JA W CIĄŻE ZACHODZIŁAM TERAZ JESTEM BRZYDKA, GRUBA I ROZLAZŁA, FUJ, FUJ AŻ NIE CHCĘ SIĘ PRZEGLĄDAĆ W LUSTRZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izaaaa
brązowe plamy to niby od watroby wiec może idz z tym do lekarza te paznokcie i włosy to dziwne bo w ciaży przeważnie odżywają, no ale tobie łonowe odżyły ;) co do tych to moze mi tez ale nie wiem bo cały czas gole zeby mnie w szpitalu nie musieli jakąś tępą golarką( dosyć bede w środku pocharatana) cycki dziwne bo mi prawie nie urosły a mam B/C wiec dziecko sobie raczej nie poje zbyt dużo ;) cholerka dziwne u mnie z tymi cyckami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 tydzien
-brazowe plamy :( jak juz ktoras wspomniala (jak zle rozprowadzony samoopalacz) -zaraz jak zaszlam w ciaze kolor wlosow przygasl :( nie wiem czemu ale nigdy tak szybko po farbowaniu nie robil sie taki wyplowialy -syfki na plecach, Boze nigdy nie mialam ich tam -jakies dziwne plamy (wypryski?) na dekolcie -sucha strasznie skora -i co miesiac w terminie okresu, wzmozona produkcja pryszczy :( i jeszcze pozbycie ich zajmuje 2 tygodnie -narazie przytylam tylko cos kolo 1 kg i widze ze poszlo w brzuch, o tylku nie wspomne, kazdy mowi ze mu "przybylo" ja tego nie zauwazylam ale coz... -o dziwo w cycki to nic nie poszlo!!! :( moglabym jeszcze duzo pisac :-P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopsiak
a czy bruzh w4-5 mies. ciazy jest taki miekki jak od tluszczu tzn. ze jak sie go gnieice to sie faldki rbiua i jak wciage sie to jets mniejszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmiany
Mi od czasu do czasu pojawiają czerwowne krostki na szyji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja chyba wyjątkowo mało cierpię :D Twarz mam trójkątną, a w ciąży się ciut zaokrągliła i fajniej to wygląda, już nie przypominam lisa :) Cera - zwykle mieszana - zrobiła się milutka, żadnych pryszczy, plam... Włosy przestały się tak szybko przetłuszczać, błyszczą i mniej wypadają (co prawda po porodzie pewnie zaczną wypadać itd.). Rozstępów brak... tylko ech te żyły na biuście ;) Co prawda większym niż przed ciążą, no ale - te żyły mi się wyjątkowo nie podobają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×