Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość trzęsawka

trzęsące się ręce - nerwica czy co?

Polecane posty

to ja miałam szczęscie bo w pierwszej byłam i tam było to L72 bo najpierw pytałam o ten L70 ale tego nie było.to może na internecie sobie zamów. a biorę to 3 dzień i wydaje mi sie ze pomaga podobno po 30 dniach można byc wyleczonym z tych trzęsawek oby zadziałało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spróbujcie tego
Ech, a było tak ładnie .... Tak się zachwyciłam, ale , niestety, zadziało sie w moim zyciu nieprzyjemnie(mam trudną sytuację w domu) i musiałam wskoczyć znów na wyższą dawkę benzo, żeby zachować stoicki spokój w trakcie ciężkich rozmów. Moze gdybym tego nie zrobiła, tez przetrwałabym, ale bałam się, ze się roztelepię. Mimo to, nie rezygnuję z kropelek, biorę . Czuję się trochę silniejsza, mniej się denerwuję, mam lepszy nastrój..ciagle wierzę, ze mi one w jakis sposób pomagają. ja kupiłam te kropelki w tej aptece internetowej, z której ściągnęłam ich opis, bo tez mieszkam w małym mieście i w moich aptekach ich nie było. Przy okazji dokupiłam kilka innych specyfików, zeby wyjść na swoje :) Ja absolutnie nie reklamuję tej apteki, ale tam sa rzeczywiście sporo tańsze leki i tania przesyłka. Za lek, który bierze mój mąż zapłaciłam np 8 zł taniej. Trzymajcie się ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam nadzieje ze pomogą bo mam dośc tego nudnego zycia... dam znać za pare dni co i jak:) nie byłam z tym u lekarza może sama się wylecze:D a ten problem mam jakieś 5 lat:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak narazie kropelki nie działają a biorę je 5 dzień:( więc nie wiem czy mi pomogą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Wiki
a czy Tobie Wiki pomogły te L72?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spróbujcie tego
Kochani, dopiero teraz zaczęłam czytać watek od początku, jestem dopiero na 5-stronie. i widzę, ze te kropelki już ktoś próbował. ja myślę, żze trzeba poczekać na rezultaty i nie oczekiwać, że pomogą od razu. Ja nie mam juz koszmarnych snów i ogólnie lepiej śpię. Pogrzebałam w necie i dowiedziałam się, że na telepki dobry jest proplanolol. Ludzie go biorą latami i dzięki temu nieźle funkcjonują. Trning relaksacyjny Jacobsona tez myślę , że warto spróbować, bo rozluźnia mięśnie i stajemy się mniej spięci. Wysiłek na poziomie potu :D, serio, jak się nazasuwam przy ogrodzie (kopię, pielę), to o wieeele lepiej się czuję. Oj, pamiętam, jak przyszło mi podpisywać dokumenty w banku, kiedy brałam kredyt. Pani na mnie patrzyła i w pewnym momencie tak się spięłam, ze zaczęłam cała drżeć, nogi jak z waty, musiałam wyjść na chwilę na powietrze, uspokoić się, pooddychałam głęboko, przeszło, wróciłam i dokończyłam podpisywanie. Pani wytłumaczyłam, ze zrobiło mi się słabo od upału, akurat było gorąco. jak znajdę coś ciekawego w necie, to wkleję. Też wydaje mi się, że trenowanie , czyli wychodzenie trudnym sytuacjom naprzeciw pomoże. Jak się zamkniemy w domu, to sobie nie pomożemy. Jest coś takiego, jak "drżenie samoistne", często dziedziczone, nie towarzyszą temu zadne inne objawy nerwicowe.Leczy się toto propanololem. Właściwie nie leczy, bo wyleczyć się tego nie da, ale można zmniejszyć drgawki. Trzymajcie się ciepło :D🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co bierzesz
L70 czy L72? ja kupilam sedatif ale nie wiem czy cos dziala bo nie mialam okazji sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak wyprubujesz ten sedatif to daj znać czy pomógł:) ja biore L72 ale jak narazie nie pomógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam - mi ręce trzęsą się już od dawna . robiłam badania tarczycy - jest ok. dziś robiłam prześwietlenie klatki piersiowej [ nie wiem co ma z tym wspólnego klatka p.] i jeszcze mam do zrobienia kilka badań z krwi i moczu - jak wszystko będzie ok. to pani doktor da mi skierowanie do psychologa. ja przypuszczam,że to nerwica - w dodatku ostatnio mąz mnie tak wkurza ,że czasami mam wszystkiego dość. czasami tak sobie myśle ,że gdyby nie to,że mam dziecko to pewnie zrobiłabym sobie krzywde. TYLKO moje dziecko przytrzymuje mnie przy życiu - [zabardzo kocham mojego synka,żeby go zostawić] .sorrki ,ale musiałam się wygadać- a właściwie wyklikać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) przeczytalam tu ten watek jakis czas temu i tez postanowilam sobie kupic te kropelki...musze powiedziec ze o wiele lepiej sie po nich czuje...za pare dni mam wystapienie publiczne ktorych sie paralizujaco boje...przed wczesniejszym bylo strasznie...tydzien niespania!!! dostalam nerwicy...tego wystapienia co bede miala sie strasznie balam juz od samego poczatku jak sie dowiedzialam ze musze je mowic...ale kupilam sobie te krople i jest lepiej...wystapienie za pare dni a ja sie juz tak bardzo tym nie stresuje, mam nadzieje ze w czasie samego wystapienia tez pomogą. napisze wam jak poszlo :) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NATI 22
oki to napisz odrazu. Ja tych kropelek jeszcze nie kupiłam bo się zastanawiam czy zaczynać wogóle brać jakieś tabletki, bo szybko można się uzależnić.Niewiem ale mi się wydaję że lepiej iść do psychologa niż jeść cały czas tabletki. Ale znów z drugiej strony czasami nawet chilowa pomoc też jest dobra.Ja się boję też tego że jak pójdę do pracy i będzie mi na niej zależeć a wszyscy będą widzieć ze mi się ręcę trzesą to będę się źle czuć w takim otoczeniu. A ja niechcę przez całe życie faszerować się jakimiś lekami. Ja chcę sobie z tym poradzić. Ostatnio staram się to jakoś powstrzymać choć jest mi bardzo trudno, wiem że sama sobie nie pomogę.Ale do psychologa boję się iść.Oj niewiem co mam robić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmartwiona_ona
Dziewczyny, nie wiem co się dzieje, ale od 2 tygodni dzień w dzień, trzęsie mi sie lewa noga (+mrówki czuje) 24 na dobie prawie i czasami ręka. Uczę sie do sesji, i skupić sie nie mogę :/ nie wiem czy to stres, raczej się nie stresuje, dlatego tym bardziej się dziwie, skąd to. Czasami tak miałam może raz do roku bywało, że mi się noga zatrzęsła ale po minucie przestawało, a teraz nic jak zaczęła to nie przestaje, nie wiem co to jest. Ale się przestraszyłam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak tam udało się komuś wyleczyc te trzęsące się ręce bo mi nadal nie:( i nie wiem co mam dalej robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie ciesze ze znalazlam to forum......psychiatrom...psychotropom i fobiom spolecznym mowimy STOP....problem mam taki sam ,ale milo pomyslec ze nie jestem sama...zaczelam cwiczyc miesnie rak ,bo jak mam telepawke to mam wrazenie jakby nie miala sily w rekach....nie pije kawy ....biore magnez ....i codziennie powtarzm sobie ze nie mam powodow stresowac sie przed ludzmi ...zycie jest way to short zeby sie tak stresowac....modlitwa tez pomaga!!! pozdrawiam wszystkie osiki i galarety!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koordynat24
Siema, wracam do Was po czasie. Teraz zamiast paromercku mam seroxat. Do tego zaczalem terapie z pania psychoterapeutka, ktora twierdzi, ze to zdecydowanie pomoze. Ogolnie to sama swiadomosc skad to sie bierze bardzo pomaga z tym walczyc. Ja obecnie praktycznie nie mam juz zadnych objawow fobii spolecznej, licze ze po terapii odstawie te leki i bedzie nadal git jak teraz. Pozdro dla wszystkich galaret :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Brygida 78
a jak ćwiczysz te mięśnie rąk?? pomagają te ćwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutny lat 18
Nie wiem co robic :/ Jak np. poszaleje samochodem i potem wysiade zapalic fajke z kims to mi sie rece trzesa :( Albo jak mam sie napic z kims np.wodki to sie rece telepja jak glupie;/ Za niedlugo mam wesele i co mam zrobic? Wypic 2 piwa na szybkiego i byc juz zakreconym:( Ja tak nie chce zyc... ;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NATI 22
Ja też za niedługo chcę wziąść ślub i panicznie boję się tego dnia.Ja niewiem jak ja tą obrączkę założę chyba spalę się tam ze wstydu.Doradzcie coś? Co by mogło mi pomóc? Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutny lat 18
Jako rozwiazanie to ja widze teraz jedynie wypic pare piw przed stresujaca sytuacja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NATI 22
Dla mnie to by było chyba za mało.Lepiej chyba coś mocniejszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutny lat 18
To moze 0,5l spiritu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol20
ja mam tak samo jak wy z tymi łapami :,( i nie wiem jak tego się pozbyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NATI 22
te o,5 l. spirytu dało by chyba lepsze skutki :) ale śmierdziało by odemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaaaa
nati a próbowalas hydroxyzyne? mnie bardzo uspokaja i zdecydowanie pewniej sie z nią czuje. jedyny minus- w polaczeniu z alkoholem jest masakrycznie usypiajaca:) Ale tak ze zapadasz w sen na 4 godziny i nic Cie nie dobudzi nie wazne o jakiej porze dnia czy nocy:) Lek tylko na recepte, ale moze dac lekarz pierwszego kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutny lat 18
Zawsze mozna kupic gume orbit hehe :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NATI 22
olaa a mogłabyś napisać coś więcej o tym leku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×