Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość trzęsawka

trzęsące się ręce - nerwica czy co?

Polecane posty

Gość gdzie jestescie trzesace
lapki? jak sobie radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agggg
Ja też mam te trzęsące rączki i do tego mój mąż mnie zdradza. Strasznie pogorszyło to moją samoocenę i stan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika 77
Wiecie co z tego jakoś można wyjśc, wiem bo u mnie jest to trzęsienie wtórne, wyszłam z tego zupełnie sama i było nieźle , wrecz całkiem dobrze ale w wyniku ogromnego stresu to wrócilo ze zdwojona siłą , tak, ze teraz czasem w tych sytuacjach , a dokladniej przed nimi wspomagam sie alproxem. I teraz nie moge z tego wyjśc, ale obiecałam sobie, że to minie i dopnę swego. Powodzenia wszystkie trzesawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak z tego wyszlas sama
? jakie mialas nasilenie tych trzesawek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej trzesace raczki
co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do d...y niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uupppppp
ale co sie stalo? leki nie dzialaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie nie działa..mam dosyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nininka
Hej,miałam to samo,zdecydowałam się na leki po dwóch latach męczarni.Biorę niecały miesiąc i wychodzę do ludzi,chodzę do sklepów(jeszcze nie robie sama w 100% zakupów,chociaż np w takiej piekarence tak lub jakieś mniejsze ilości w żabce to już też tak).Generalnie pewnie za pomocą leków ale wychodzę z tego,zaczęłam mieć plany na przyszłość,marzenia.Jeżeli tak dalej pójdzie to mam nadzieje,że za kilka miesięcy wyjdę z tego wogóle.Wiem,wiem,że niektórzy powiedzą,że to przez leki,że uzależniają,że niszczą zdrowie itp.itd ale alkohol(nie pije wogóle) i fajki(rzucam),niezdrowe jedzenie,stresująca praca,brak aktywności fizycznej...też szkodzą.Więc wyszłam z takiego założenia,że wolę brać leki i zdrowo się odżywiać,żeby nie zniszczyć swojego organizmu niż bać się wyjść z domu,bać się płacić przy kasie,bać się pić,jeść,podnosić-zresztą sami wiecie...Ktoś może powiedzieć,że to nie ja,że to leki-nie sądzę,one wydobywają ze mnie to jaka chcę być.I uważam ,że to że poszłam do lekarza to mistrzostwo i jestem z siebie dumna.Wreszcie mam powera,chcę mi się robić cokolwiek a nawet dużo,dużo więcej.I będe brała leki dopóki całkowicie z tego nie wyjdę a jeżeli będe musiała je brać do końca życia,to będe je brać.Wolę to,niż wegetację w domu.A jeżeli ktoś napisze o skutkach ubocznych to każdy lek je ma.Zwykła polopiryna.Koniec,kropka.Pozdrawiam cieplutko wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co bierzesz
?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nininka
Hej,biorę paroksetynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja fluoksetynę
ale już nie działa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nininka
Też brałam ale dostałam od niej lęków a brałam cztery tygodnie,może citkę wiecej.Poprosiłam lekarza,żeby mi zmienił właśnie na paroksetynę.To są leki tej samej generacji SSRI tyle że fluo jest bardziej na pewność siebie a pato jest antylękowa.antyfobiowa...Jak dostałam fluo i zaczęłam czytać o lekach tego typu to wkońcu dotarłam do paro i stwierdziłam,że jest odpowiedniejsza i już drugiego dnia mogłam na nią przeskoczyć.Pan doktor chciał mi zwiększyć dawkę fluo do 40 bo ja miałam 20 ale wkońcu dostałam paro.Jestem innym człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nininka
Wejdź sobie na wikipedię na paroksetynę i poczytaj,może też będzie lepsza dla ciebie;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja fluoksetynę
a jak znosiłaś początki? Ten pierwszy miesiąc? Dało się przeżyc objawy uboczne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nininka
Słuchaj,to jest moja pierwsza przygoda z lekami,najpierw dostałam fluo i naczytałam się głupia;-) o skutkach ubocznych i dostałam prawie wszystkich;-) wiesz,taka autosugestia. Pięć dni miałam przejebanych,że z domu bałam się wyjść,póżniej było trochę lepiej ale lęki nadal były.Ale ona podobno się mega długo rozkręca(nawet do czterech tygodni),po tych około czterech tygodniach miałam wizytę u doktorka i poprosiłam o paroksetynkę;-).Aha po fluo nie było mi wogóle lepiej ale przy braniu paroksetyny to nawet nie przeczytałam o skutkach ubocznych i żadnego nie miałam a ona szybciej się rozkręca.Dla mnie super.A ty na co dokładnie bierzesz?Jaki okres czasu,w jakiej ilości i jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja fluoksetynę
deprexetin - kiedyś pomagał a teraz doopa:( dlatego odstawiłam po 2 miechach... wciąż płaczę po tym poznaję, kiedy mam depresję, w dodatku koszmarne lęki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja fluoksetynę
a jak się nazywa ten lek który bierzesz, SEROXAT czy inny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nininka
A przeczytałaś o paroksetynię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja fluoksetynę
czytałam opinie ludzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja fluoksetynę
mam jeszcze efectin nieotwarty, może tego sprobowac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nininka
Nie,serotax to najdroższy z leków z tej grupy ale pewnie gdyby mi pomógł to bym go kupowała.Mi lekarz dał Paromerck,de facto jest to najtańszy,zapłaciłam za niego coś około 15 zeta ale słyszłam też,że jest duża refundacja na te leki(ogólnie wypisywane przez psychiatrów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nininka
Ło matko;-)...nie możesz brać leków na własną ręke.Weź sobie kartkę i długopis i napisz sobie co dokładnie ci jest,daj tą kartkę lekarzowi-on się zna na tym.Uważam,z własnego doświadczenia i tego co napisałaś,że fluo chyba nie jest dla ciebie najodpowiedniejsza.Tak,jak pisałam wcześniej paro jest bardziej na lęki i na fobię i takie tam a fluo z tego co czytałam,na pewność siebie itp.Oczywiście te leki są też na depresję ale fluo na małą i średnią a paro na średnią i dużą.Te leki wychwytują zwrotny inhibitor serotoniny ale paro w większej dawcę.Kiedy masz lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja fluoksetynę
ciężko mi się zebrać żeby wyjść z domu:( Unikam jak mogę wychodzenia ale nie mam wyjścia może jutro zadzwonię i umówię się na wizytę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nininka
Uwierz,mi też było a teraz mam wizytę w ten piątek i wręcz się cieszę,ze do niego pójdę i mu opowiem,że jest o wiele,wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja fluoksetynę
Fajnie, że przynajmniej Tobie się udało:) Dzięki za rozmowę, spokojnej nocy!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nininka
Spoko,jak byś jednak poszła to się jakoś udziel tutaj;-)))))))) Ja również życzę ci spokojnej nocki.Pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ja nie mam lekow przed
wychodzeniem z domu czy zakupami. mam tylko trzesawki w pewnych sytuacjach np podanie komus kawy, wystepy publiczne, wizyty u lekarzy. nie wiem czy jest sens lykac tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×