Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość trzęsawka

trzęsące się ręce - nerwica czy co?

Polecane posty

Gość dziewczyno rob co chcesz
ale wystarczy ze nawiazesz kontakt z innymi chorymi bioracymi ten i inne leki i zobaczysz co ci powiedza. niczego sobie nie wyssalam z palca. to sa zywi ludzie ich problemy i reakcje na leki. lek to tylko taka tapeta zatuszowanie problemu tak jak zakrycie pryszcza korektorem. one nie siegaja do glebi problemu, nie zmieniaja naszego sposobu myslenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakakakakakaka
Nie wiesz o czym piszesz,każdy lek zanim zostanie dopuszczony do obiegu przechodzi masę testów,prób,doświadczen,analiz,wejdź sobie na kafeterie na tamat fluo i poczytaj sobie reakcje ludzi. Nie zdajesz sobie sprawę ilu ludziom ten lek pomógł.I już go nie biorą a ich życie zmieniło się nie do poznania.Ja moge coś o tym napisać bo mam doświadczenie,którego tobie brak.Ludzie mają takie problemy i myślisz,że joga albo relaksacja im pomoże.Tia,na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj mi link do forum gdzie p
isza ludzie ktorym leki pomogly i po ich odstawieniu jest wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza tym nie pize o jodze i
relaksacji jako glownej metodzie tylko o terapii - autoterapii a najlepiej psychoterapii pod okiem terapeuty a potem autoterapia bo kazdy terapeuta ci powie ze i tak najwazniejsza jest twoja praca twoj wysilek i praca nad soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakakakakaka
Wpisz sobie w google fluoksetyna i na dole wsród wyświetlonych stron znajdź "kafeteria -fluoksetyna inaczej prozac" tam jest dziesięć stron także nie jakaś mega ilość i sobie poczytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok. poczytam
ja wchodzilam na forum o nerwicy lekowej i fobii spolecznej i niestety ludzie bardzo zle opisywali te leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakakakakaka
Zle opisywali skutki uboczne jakie występują przeważnie przy takich lekach. Nie każdy reaguje dobrze na dany lek i czasami trzeba trochę popróbować aż trafi się na taki który,nasz organizm przyjmie najlepiej.Na świecie CZTERDZIESCI MILIONOW LUDZI zażywa prozac a leki tego typu to nie jedyne na rynku. Jak odniesiesz się do tego? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izza26
hej,ja biore prozak od 3 miesiecy i rzeczywiscie postwil mnie na nogi,dodal checi do zycia,ale lek(dalej pozostal)-mam nerwice lekowa,niewiem tylko jak radzic sobie z tymi rekami:(napiszcie mi jak wy sobie dajecie rade z trzesacymi rekami,przeciez wiadomo ze trzeba chodzic do pracy,szkoly,zalatwic cos w urzedzie,podpisac sie.Niedlugo bede pracowac w sklepie(owoce,warzywa)-bardzo bym chciala ale nieweim czy dam rade bo jak bede obslugiwac ludzi i nabijac na kase jak rece sie trzesa?prosze doradzcie mio cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prozac ci nie pomogl
nie pomogl ci na trzesace rece? moze lepszy bylyby proplamolan. prozac to chyba na depresje jest.ja juz nie wierze w zadne leki. jedynie terapia i zmiana myslenia moze nam pomoc. nie przemawia do mnie to ze 40 mln ludzi zaywa prozac. on i tak nie pomaga na trzesace sie rece bo to antydepresant a ja depresji nie mam i nie mialam nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakakakakaka
Skoro twoje rady są tak cudowne to co robisz tutaj,pewnie dzięki swojej autoterapii jesteś piękna ,mądra , wysportowana... A innym ludziom daj wybrać co dla nich najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy robi co uwaza za sluszne
a mi akurat terapia pomaga widze pierwsze efekty. a jesli chodzi o leki to sama widzisz ze dziewczynie nie pomagaja na trzesace rece. bo prozac to dla ludzi z depresja a dziewczyna nie ma depresji wiec na pewno ten lek nie pomoze jej na drzenie rak czy fobie spoleczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i jestem piekna i madra
bez tej terapii :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ty robisz na forum skoro
ci prozac pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakakakakaka
Takie drżenie jak ja mam(co stwierdził lekarz psychiatra) ma podłoże depresyjne mimo,że ja też bym nigdy nie powiedziała ze mam depresje.A do tego fluoksetyna jest na natręctwa,obsesje co u mnie również wiąże się z moimi rękami. I moim i myślami na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakakakakaka
Jakbyś przeczytała wszystkie moje posty to bys wiedziała co tutaj robie.Po drugie nie odpowiada się pytaniem na pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde to nie wiem dlacz
ego na mnie naskakujesz? tylko wyrazilam swoje zdanie na temat leczenia farmakologicznego a ty naskoczylas na mnie. przeciez niezaleznie od mojej opinii bedziesz leczyla sie wg swojego uznania. masz wolny wybor jak kazdy z nas. jednak skoro jestem tu na tym forum to uwazam za sluszne abym podzielila sie z innymi swoja wiedza i doswiadczeniem na temat innych metod leczenia niz farmakoterapia. moze komus sie przyda? zrobi z tego uzytek i odniesie jakis sukces? na forum sa osoby ktorym leki nie pomogly wiec co traca jesli rozpoczna terapie u terapeuty lub autoterapie? moga przecie zazywac leki a ponadto stosowac terapie aby zmienic swoj sposob myslenia i tym samym osiagnac trwalsze efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakakakakakakaka
Jesteś bardzo negatywnie nastawiona do leków a nie możesz o nich nic wiedzieć,sorry ale artykuły które przezczytałaś,że kogoś wyleczyła autoterapia lub inne metody niekonwencjonalne mnie nie przekonują.Tak jak wspomniałam wcześniej,ja też próbowałam.Przeczytałam masę książek typu-"Potęga podświadomości","Pozytywne myślenie drogą do sukcesu",doszłam nawet do książek zajmujących się tematyką NLP...Tak jak pisałam wcześniej ja również próbowałam niekonwencjonalnej metody jaką jest hipnoterapia-więc wypowiadam się na temat na który mam jakiekolwiek pojęcie...! Nie naskakuje na ciebie,to forum jest po to tak jak powiedziałaś aby podzielić się swoimi problemami,spostrzeżeniami czy tez doświadczeniem. I ja to właśnie robie.Już wcześniej przyznałam ci racje,że ok ,jak takie metody tobie pomagają to sie cieszę ale nie lubie jak ktoś jest uparty i obstaje przy swoim i nie chce dojść do kompromisów,mimo tego że w temacie w którym się wypowiada nie ma tak naprawdę dużego doświadczenia.Brałaś leki?Nie.Chodziłaś na terapię?Nie.Hipnoterapię?Nie.Do psychologa?Nie.A co robiłaś...?Sciągnełąś sobie jakąś stronkę z jakimś tam treningiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trening to cos uzupelniajacego
korzystam z terapii richardsa ktora jest terapia behawiorlano-poznawcza tylko tyle ze jest autoterapia bez udzialu terapeuty.na razie nie mam dostepu do terapeuty wiec korzystam z tej terapii bo jest ona napisana w oparciu wlasnie o taka typowa terapie z terapeuta. jej tworca jest richards ktory wlasnie sam w ten sposob po wielu latach zmagan z fobia wyszedl z niej wiec jak widzisz nie jest to wyssane z palca. konkretny czlowiek przeszedl te terapie na wlasnej skorze i mu pomogla. teraz tez wiele osob osiaga dzieki niej rezultaty. gdy bede miala mozliwosc to na pewno skontaktuje sie z terapeuta. a trening relaksacyjny czy cos innego to tylko wspomagacz. terapia richardsa pozwala zmienic nasz sposob myslenia. tego nie robia leki. i w klasycznej fobii tylko zmiana myslenia moze pomoc. jesli ktos cierpi na depresje to co innego. ja ma zdiagnozowana fobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakakakakaka
Napiszę to ostatni raz bo nie lubię się powtarzać: FLUOKSETYNA MA MI POMÓC ZMIENIĆ MOJ ŚWIATOPOGLĄD NA TEMAT NIEKTORYCH SPRAW KTÓRE MNIE PRZERASTAJA.PODEJŚĆ DO NICH BARDZIEJ NA LUZIE I NAUCZYC MNIE NA PRZYSZLOSC TAK WLASNIE MYSLEC.Tak i własnie na moje trzesace sie rece tez bede mogla spojrzec z boku,nie przejmować się tym i miec to w dupie.Nie wiem czy wiesz ale to jest również zwiazane z niezbyt wysoką samooceną.I właśnie fluoksetyna pomoze mi ja podniesc,nie przejmowac sie opinia innych.I nawet jak ktos to zobaczy to bede miala to gdzieś-tak własnie działa prozac.Reasumując Fluoksetyna góóóóóóóóóóóóóóóórą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakakakakaka
A kto ci zdiagnozował fobię? Robiłaś testy z internetu?;-)))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok masz prawo tak sadzic
ja sadze inaczej. leki to tylko tapeta zatuszowanie pryszcza. co bedzie po odstawieniu leku? jesli farmakoterapie wspomorzesz terapia u terapeuty to bedzie ok w przeciwnym razie moze byc nie zaciekawie. wejdz na stronke www.fobiaspoleczna i jeszcze jedna podobna. wpisz w google fobia spoleczna forum to znajdziesz te stronki. i poczytaj sobie. bez terapii leki rzadko kiedy pomagaja. a juz na pewno nie podnosza samooceny. te trzeba sobie samemu wypracowac zmnieniajac myslenie o sobie. a te 40 mln ludzi zazywajacych prozac to nic innego jak ludzie wspomagajace koncerny farmaceutyczne bo niestety w wielu przypadkach zazywanie prozacu jest nieuzasadnione.a krzyczec ze prozac jest gora to bedziesz mogla po tym jak przestaniesz go brac i wszystko bedzie ok. na razie go zazywasz wiec nie masz lekow. jesli odstawisz i nadal bedzie ok to super. tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto mi zdiagnozowal fobie
? psychiatra. i zalecil psychoterapie tyle ze na razie nie mam do niej dostepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakakakakakaka
Jak to spożywanie go jest nieuzasadnione,skoro ten lek jest na receptę?(tzn,że tylko lekarz go może przepisać).Po drugie,skoro tak myślisz to musisz mieć dużo pieniędzy(tzn.pewnie się orientujesz ile kosztują sesje terapeutyczne). Po trzecie wejdź sobie na efekty prozacu(tzn.znajdz dokładnie tą część o samoocenie).Po czwarte,jak już wspominałam wcześniej,to każdy lek zanim wejdzie w obieg przechodzi MILIONY testow itp.itd(tzn.czy działa,czy ma skutki uboczne,jakie ma efekty).Po piąte mam pytanie do ciebie-skad posiadasz swoje informację(tzn.tak to pytanie retoryczne)?Domyślam sie,że skoro nie chodzisz na terapię ani do psychologa,psychiatry tudzież innej osoby o podobnej specjalizacji to nie masz styku z ludzmi chorymi.A więc tak,twoje myślenie jest oparte o to,co przeczytasz w internecie,no i tu pojawia się problem ponieważ nigdy nie masz pewności co do tych informacji.Po szóste,sorry ale jak można zakwestionować argument o czterdziestu milionach ludzi???????????????????Nie wiem,może studiujesz psychiatrię...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakakakakaka
A co do fobii,to ponawiam swoje pytanie-kto ci ją zdiagnozował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakakakakaka
I co lekarz nie proponował ci leku? Masz fobie spoleczną na którą bierze sie leki średnie i duże i nic ci o nich nie mowił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak wspominal o tym ze sa leki
ale na razie zalecil terapie bo moja fobia nie nalezy do tych ciezszych. mam tylko jeden jej objaw czyli drzenie rak w niektorych sytuacjach. poza tym chodze do pracy , jezdze srodkami lokomocji , chodze do sklepow itp i powiedzial mi ze same leki na pewno nie pomoga i ze nie tedy droga. i jestem w takim stanie ze jak sie wezme za zmiane swoego myslenia to sporo osiagne bez chemii akurat fora na ktorych sie udzielam sa typowo o fobii spolecznej i dlaczego mialabym nie wierzyc tym ludziom copisz o swojej walce jak dzialaja na nich leki co sie dzieje po odstawieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakakakakakaka
Hej ale ty wszystko przekładasz na swoje.Tak to możemy konwersować przez kolejne 24h.Czy nie dociera do ciebie,ze nie wszystko jest czarne albo białe .Tak,pokaz mi sto swoich opini,że leki są do dupy a ja pokaże ci sto jeden że nie. Dziwi mnie to,że wypowiadasz się na temat leku,który jest zatwierdzony przez ministerstwo zdrowia,przez światową organizację zdrowia i pewnie jest dostepny w wiekszosci panst na swiecie.Sorry,ale zaczynam powatpiewac w twoje racjonalne myslenie.Myslisz ze jestes madrzejsza od lekarzy ktorzy zatwierdzili ten lek?Czy ty nie rozumiesz,że to nie jest ziolowa herbatka czy dropsy na uspokojenie.Ten lek byl testowany.Nie wierzysz w przetestowany lek a wierzysz w terapie z internetu?????????????????????????????????Przecież to nie dość że irracjonalne to poprostu śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakakakaak
I po raz piecdziesiaty-antydepresanty nie uzalezniaja(TZN ZE PROZAC NIE UZALEZNIA)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakakakaka
A do izzy 26 bo dopiero teraz zauważyłam wpis,kiedy masz wizytę u lekarza,przeczytaj sobie o paroksetynie,może byłaby dla ciebie lepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez trzesawka
nie ma sie co spierac kazdemu pomaga cos innego bo kazdy przypadek jest inny. jesli dziewczyna pisze ze jej terapia pomaga to ok. nie ma co jej na sile wciskac lekow. i odwrotnie jak ktos chce brac leki to niech bierze. chociaz ja uwazam ze same leki problemu nie rozwiaza. moga jedynie wspomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×