Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Gość boja41
W takim razie sie przedstawie,mam jeszcze 41 lat tego samego meza od zawsze i dwoch synow 20 i 13 lat i jeszcze cos,musze sie przyznac ze was podczytywalam.Mysle ze wybaczycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć zmarzlaczki ;) Bosanova przecież ja mam tam adresy ,tlenowy i mailowy fakt ze brakuje domowego ale i na to przyjdzie czas;) zgadłas to jest N-T dzięki za dobre chęci ,ale ja programowo nie chodzę w czapce ,najwyżej kaptur . Chyba wiem jak się czujesz ,mój mąż ma RZS i chociaż się leczy juz drugi rok czasem przychodza takie dni ,że chce mu sie wyć ,jest mało poddatny na środkip\\bólowe Pomyśl Puchatku o naszych planach wyjazdowych ,teraz leżałybyśmy bykiem na goracym piasku popijając coś zimnego ,nie mam Skypa i na razie nie chcę miec, wolę klikac . Ewuniu dzieki, fajne,a wszystko przebiły te tarcze hamulcowe. Ja mam jeszcze mamcię często ja odwiedzam ,chociaz jest mało sprawna fizycznie ,to uporem i cietym językiem nadrabia , ale ona ma tak życzliwy ten języczek w kazdym razie moje córki nieraz sie śmieją ,ze babcia ich szokuje Forever dziewczę Ty się marnujesz!!!!!!!! DAJEN musiałam nakrzyczeć , przeciez Ty robisz dokładnie to co ja jak jestem chora;) Boja 41 miło że zagladłas ,usiądż i poczekaj Co najlepsze dzisiaj u nas było +3 oby tak pozostało Spinakerku skąd takie podejrzenia? Uff ale się rozpisałam ,dziewczyny leczcie się i wygrzewajcie ja myślę o was cieplusio pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgaduje xyz to Kubuś albo Spinky albo Dośka,stawiam na Kubusia i wcale nie za główną czarodziejkę.Boja czy Ty moze jestes tajemniczą Papą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie \"stare\" i nowe czarodziejki.Ciekawe, kto nas tak nazwał- ja nie mogę zgadnąć- stawiałabym na Zinkę. Boja 41, witam Cię cieplutko! Wcale nie jest nas tak dużo, regularnie pisuje tylko kilka!Co do podczytywania, to myślę, że nie jesteś jedyna w tym sporcie. Gdybyśmy się nie mobilizowały, to każda by tylko czytała, bo na to jest więcej chętnych. Już niejeden topik z tego powodu się rozleciał! Eh, Ofka, trzeba nam było jechać, póki czas, teraz to już przepadło. Drogi zasypane.....U Ciebie +3, a u mnie z -15, chociaż to u Ciebie zawsze jest zimniej, przynajmniej tak mówią w pogodzie. My z Dosią jeszcze nie opiekujemy się nikim starszym, bliskim z rodziny i oby taki stan trwał jak najdłużej. Została nam mama, która mieszka z najmłodszym bratem i jego połowicą, oraz teściowie jej i moi.Wszyscy są jeszcze dobrego zdrowia i kondycji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie, znowu mam zaleglości w czytaniu. Że o pisaniu juz nie wspomne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzis wieczorem się postaram przeczytać wszystko dokładnie bo mnie ciekawi co napisałyście;-) Narazie widzę, że trwa zgadywanka kto napisał wiersz. To niestety nie ja:-) O, jeszcze ważna sprawa - przesyłam spóźnione życzenia imieniowe dla Małgoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilam sobie teraz przerwę w pracy, na jedzonko, coś do picia i ...papieroska. Palicie? Bo ja niestety palę i niestety to lubię ;-) Palę tak dziwnie bo się nie zaciagam ( ktoś powiedział, że takim paleniem tylko psuję papierosy) Planuję rzucić calkiem ale jeszcze narazie są to tylko plany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śniegiem grubym posypało Zasypany cały świat. 1000 wpisów przeleciało Czy to dużo jest czy mało? Trzy miesiące wysyłamy Już słowa do siebie Chociaz żadna jak wygląda Druga nawet nie wie. Niech sie swieci to Millenium A wpisów przybywa Całe forum niech sie dowie Poczekalnia jest szczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co przesyla Ewa? Jesli coś fajnego, to ja też proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyx
ktos powiedział ,ktos cos szepnął jedna nawet zgadła że autorka rymowanki i tu nick odgadła ja was jeszcze ponerwuję miłe moje panie i za kilka godzin sama sie ujawnię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę się usprawiedliwić.pod moją nieobecność tyle się tu działo aja to przegapiłam!!!niestety okupanci zajęli kompa i nie dopuścili mnie do głosu. to nie ja tworzę pod nikiem zyx ale nie mam pojęcia i nie będę nawet zgadywać! szare komórki mi zamarzły. potem jeszcze coś sklecę tylko poczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- zyx czy jak się tam zwiesz Możesz nas nerwować z tego powodu nie będziemy kompów resetować Ani poczekalni demolować ani swoich główek forsować Sama nam w końcu wyjawisz Coś Ty za klawisz - (taki rym wyszedł) :D Oj, jakieś rymowane szaleństwo ogarnęło poczekalnię ;) Ja również nie jestem zyx .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- MarMi nie pal !!! fuj . Wiesz ile trzeba się namęczyć, żeby się uwolnić od tego paskudztwa.Wiem co mówie, paliłam ponad 18 lat . Przeżyłam istny horror gdy rzucałam to paskudztwo - uwierz starej palaczce. Rzuć teraz, dopóki jeszcze możesz . Również Ci coś podeślę - Teściową i radiotaxi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam 🌻❤️🌻 dla tygryska za 1000 wpis :D Gdzie szampan ? - pytam się, no gdzie !!! Jejku, jaka dziś aktywna jestem, szok narmalnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinakerku! nadrabiasz za całą resztę dzisiaj Chyba chcesz zaliczyć okrągły wpisik Tygrysku chyba bez rymów się nie obejdzie ,co? muszę i ja popracować nad jakimś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys gratulacje -tak trzymac 2000 wpis tez ma byc twój bo inaczej czeka cię Zoo a tam to juz raczej nie bedziesz brykac co najwyzej smętnie stac przy kracie i szczerzyc kły do zwiedzających . Jednak mróz mnie nie ominie jak zwykle na południu najwiekszy a w rzeczywistości trzeba dodac do tego jeszcze -10. Oj trzymajcie się czarodziejki cieplutko ,cieplusio bo nawet gatki na uszy nie pomogą. A z kolei w hokus-pokus to my jeszcze wprawy nie mamy Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szampan był ,mój Spinakerku Był,o dziewiętnastej. Ale jeszcze w mym kuferku Mrożę litr bąbelków. Tylko MarMi z Ofką wtedy Wiernie mnie wspierały. Laur Im sie więc należy Bo ze mna czuwały. Dosia kilka minut póżniej Do nas dołączyła. O minutke tylko jedną Dosia sie spózniła. Tylko ciebie Spinakerku Z nami tu nie było Obiecałam Ci wierszem pisać Czy mi sie to sniło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bedziecie pisać wierszem to się wypisuję , bo wtedy zwykłe wpisy wypadają blado. A ja nie mam głowy ani do rymowanek ani do wierszy. Miłe kotki wam posłałam i pytam czy to co tam napisali to prawda? Spinaker Dzięki za maile są świetne. Młody mówi że by mi założył GG już dawno ale cały czas mu zajmuję komputer. Ofka ja też chcę -3 a nie -18! Pozdrawiam bo mnie wyrzuca i odciąga krzesło papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubuś niechaj sie nie złości Nie patrzy z ukosa. 999 puchatkowe było 1000-koło nosa Ofka za to,że mi życzy Za kratkami siedzieć Niech rymuje,niech główkuje Bo każdy chce wiedzieć Jak rymują na Podhalu Góralki-psotnice. Niech i Ofce Spinki radzi Wyjść z talentem na ulice. Aż sie boję co mi na to Powie Bosanowa A niech mówi,wszystko zniosę Byle była zdrowa. Ewuś,numer masz normalnie Czterdzieści i cztery. Mickiewicza pobijemy Też znamy litery. Reszta z Was kochane moje Niech sie tak nie cieszy Bo na każdą z Was tu czeka Odpowiedni wierszyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie, ależ GAPA ze mnie! Że ja nie spojrzałam na numerek wpisów. Przeszło mi koło nosa! Ale to dlatego, że tak się do Was spieszę, żeby szybko przeczytać to, co przez ten czas nagryzmoliłyście. Udane te Wasze gryzmoły, tylko pozazdrościć talentów. Ewunniu, nie wypisuj się,będziesz mnie wspierać w prozowaniu, bo ja wierszem ani, ani.... Ja bym się na Twoim miescu o GG nie prosiła, tylko sama założyła!! Tygrysku, gratulacje za wpis! I szampana polewaj po raz drugi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boja41
Wszyscy juz spia a ja spac nie moge dlatego postanowilam jeszcze pare slow napisac, forever-ja to nie Papa, co do mnie jeszcze to pochodze z gornego Slaska,tam gdzie jest wiezien dla kobiet, piekne wiersze piszecie,ja sama wymyslac nie umie,ale za to kopiowac to tak i tak przesylam wam jedna ze zlotych mysli Każdego ranka dostajemy szanse na nowe życie. Pomimo chmur - walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach, a słońce świeci ponad nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam skoro świt.Nie spie bo dmucham w domowe ognisko,żeby nie zagasło.Mrozisko straszne minus dwadzieścia.Śnieg po kolana. Boja ,podobno w Sosnowcu wszystko sparaliżowane mrozem czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim o świcie.:) :) :) :) Tygrysku, Ty nasz psotniku. Też Ci składam szczere gratulacje z okazji 1000 wpisu. Powiedz,że czyhałeś na tę okazję.Dziękuję za miły wierszyk tzn.zwrotke dla mnie. Oby sie spełniły Twoje słowa.:D Myślałam,że ja dam radę,ale musieliśmy niespodziewanie wyjść do znajomych i niedawno wróciliśmy. Ewa nie chcą mi sie otworzyć te ostatnie wiadomości z poczty. Muszę jeszcze przegrac TEŚCIOWĄ ,Ślub i TADZIKA NA PŁYTĘ bo znajomi prosili. Pa,pa, pozdrawiam wszystkich. Nie mogę przeżałować tego 1000 wpisu.:P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosanowa wysłałam raz jeszcze może teraz się uda. A innym się pootwierało? Tygrysku jak będziesz pisała wiersze o mnie to zostaję. Kubusiu nie po to trójkę synów wychowałam żeby teraz samemu sobie gg zakładać! Niech też cos dla matki zrobią. U nas -20 więc pozdrowienia przesyłam zamrożone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy mnie nawet nie straszcie. Nie mam za oknem termometru więc nie wiem ile jest stopni ale nocy miałam uchylone okno i...obudziłam się z katarem, więc chyba upałów nie ma ;-) A ja wlaśnie muszę wyjść kupić świeczki do lichtarzyków bo mam dziś koledę. Brrrr. Ewa, fajne te koty :) Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boja41
Witam Was wszystkie po obiadku,u mnie kuchnia juz czysta i moge troche teraz przy komputerze posiedziec.Za oknem pieknie slonko zaswiecilo,ale jst bardzo zimno.Sama dzisiaj jeszcze na dworze nie bylam a ze nie mam pieska to i na spacerek tez sie chyba nie wybiore. Co do Sosnowca to nie mam pojecia co tam sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a co tu tak pusto ? pozamarzałyście? Poetki wystąp! Napewno juz po obiadku ,kawusi ,teraz trzeba chociaz palcem po klawiaturze poruszać ,bo sadełko sie odłozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×