Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Spinaker dziękuję za zainteresowanie:-) Nie byłam tam ani ja ani z tego co już sprawdziłam nikt z moich bliskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co mnie ominęło? MarMi o co chodzi,jakie zainteresowanie? Dlaczego atmosfera sie zagęszcza? Wyjaśnijcie mi,bo zaczynam się niepokoić::::::(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no to mi ulżyło. - takis chodzi o wypadek - zawalił się dach hali targowej blisko miejsca zamieszkania Twojej siostry - ale o tym zapewne już wiesz.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak...wiem.Dzięki za informacje :) Jakoś smutno mi się zrobiło ,chyba nie będe juz dzisiaj do Was zaglądać :( Zeby nikogo nie pominąć DOBRANOC wszystkim ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość See-Lena
Dzięki Ewa ,zgadzam siE,masz rację w 100%.Jestem nieczynna zawodowo od 8 lat,ale nie nudze się wodąc takie życie"przy boku m m.Z nadejściem wiosny uaktywnia się moja pasja -działka,tak więc do póżnej jesieni obrabiam 350m2.Uwielbiam słońce,daje mi ono radość ,nadzieję.......Ja niestety nie umiem tak serfować jak wy,podstawa i tyle,żeby odwiedzać uluibioną poczekalnię,wg wcześni9ejszych instrukcji postaram się zaczernić,może się uda....dobrze mi z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość See-Lena
to próba zaczernienia "Miłość jest jak cień człowieka,uciekasz to cię goni,a kiedy ją gonisz ucieka jak cień,jak cień ......" to kawałek z płyty Alicji Majewskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość See-Lena
i nie wyszło! pro....szę o instukcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość See-Lena
ja dzisiaj mogę posiedzieć dłużej bo m m poszedł na nockę,nie skrada sie za fotelem ,nie zagląda przez ramię...,oj chyba ja dziś pełnię dyżur.....Dobrze jest tak raz na jakiś czas pobyć samej,słucham wtedy swoich ulubionych kawałków Perfect,Urszula .... a Autobiografia.....wracają wtedy wspomnienia ....eh,dobrze że mam co wspominać,chyba jak każda z nas.Ktoś kiedyś powiedział,że wspomnienia to jest to,czego nam nikt nie może zabrać,prawda?Czy też macie takie chwile ucieczki w to co było? pewnieże nie wrócą te czasy....w tej chwili Budka Suflera śpiewa Jolka Jolka....kiedy to było...eh.Minie ten wieczór i znów rzeczywistść objawi się z -20mrozem i z bagażem różnych może nie kłopotów ale zdarzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość See-Lena
ależ tragedia,dopiero włączyłam tv-tak mi smutno ....łącze się w bólu z tymi wszystkimi.....pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przespałam całe póżne popołudnie.A poszłam do sypaialni tylko na chwile poczytać. Małżonek oglądał skoki narciarskie,a ja zaczęłam przysypiać na siedząco. Takisku,ale Ci zazdroszczę,że i Ty sie pobawiłaś......... To prawda,że młodzież dzisiejsza nie umie sie bawić.Ale są wyjątki. Gratulacje dla córy i dla Ciebie.Czekam na krótki reportaż w obrazie.....Dobrze,że tragedia w Chorzowie nie dotyczy Was z MarMi bezpośrednio.Odetchnęłam z ulgą. Ale jaka tragedia,dla tych co tam byli w tym czasie.Aż dreszcz mi przeszedł.bo niedawno o tym usłyszałam......... Dzięki za maile,ale nie będę Wam juz odpowiadać na nie , bo dziewczynki mogą pomyśleć,że mamy przed soba jakieś tajemnice. Dianko,nie denerwuj sie przed spotkaniem.Przecież to też ludzie..Nawet jeśli coś będzie nie tak jakbyś sobie życzyła,to na pewno Cię zrozumieją. Trzymamy za spotkanie. Kubusiu,Bojo i Takisku, czekam na zdjęcia. Ale cierpliwa jestem,więc poczekam. Forever,myślę,że dobrze sie bawisz.Napisz jutro , jak bylo? Wiki,nie gniewam sie absolutnie,ale poczułam sie troche niepewnie po Twoim poście.Twoich fotek niestety nie otrzymałam.Polecam sie. bojko,czy Wy macie tam u siebie polski kościół? Czy w ich kościółku macie jedną mszę?TJeśli jest tylko jeden raz , to trzeba sie dostosować.Siła wyższa. Margaretko,tak nagle sie urwało nasze porozumienie intern.Ale nie dziwię się,pewnie masz jakieś spotkanie , albo poświęcasz czas dla rodziny. Tak trzeba.Ale jak tylko poczujesz luzy,to wdepnij do poczekalni......MarMi,to jest ciekawe,co piszesz.Pies tak bardzo sie cieszy na Twój widok,a mężczyżni nie? Coś Ty nas tu czarujesz. Trudno mi w to uwierzyć. ...Ofeczko,nasza Ty góralicko kochana,to prawda,że przez pół roku macie tam zimę. Ale po zimie,masz zaraz lato. A mrozy u Was są zawsze większe niz w innych częściach kraju. Jeszce trochę i będzie ciepło,przyjemnie.Ale kobiety zazwyczaj lubia słoneczko.Ale nie upały,bo są bardzo męczące....Będę kończyć,nie gasze jeszcze światełka. Bo może ktoś zmarznięty tu jeszcze wstąpi sie ogrzać.Pozdrawiam Dośkę i Ewunię. Seelnko,widzę,że masz takie same problemy z zaczernieniem nicka,jak wiekszośc z nas. Ale sie rozgadałam..Papaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane! mam problem z włosami mojej 10 letniej córki - strasznie jej się zaczęły przetłuszczać :( nie pomaga płukanie w rumianku , szampon vichy dla przetł. się włosów tez nie :( moze któraś z Was mi pomoze..? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość See-Lena
moje kolejne próby zaczenienia na nic,dobrej nocki wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość See-Lena
moje kolejne próby zaczenienia na nic,dobrej nocki wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosanova na szczęscie ta tragedia nas nie dotyczy. Ja mieszkam blisko tego miejsca, ale rzadko tam bywam, siostra mieszka mieszka ok.40 km stąd, w innym mieście. Nie wiem dlaczego podają, że to się zdarzyło w Chorzowie, kiedy to są Katowice tak naprawdę. Fakt, że to na granicy z Chorzowem, ale na pewno Chorzów to nie jest. Wiem, że to nieistotne, tak tylko się zastanawiam skąd ta błędna informacja. Już posprawdzałam przez telefon i net, czy moi znajomi przypadkiem tam nie byli, syn dzwonił też do byłego męża. Dzięki Bogu, wszyscy się meldują, że są cali i zdrowi. Ale podobno już ponad dwadzieścia ofiar śmiertelnych:( Co do pieska i mężczyzn - no jakoś na dzień dzisiejszy piesek jest jedynym przedstawicielem rodzaju męskiego, który takim uczuciem mnie darzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
See-lena Na stronie głównej kliknij na ten napis \"Internautko, zarezerwuj swój nick\" Potem kliknij na słowa \" kliknij tutaj\" w punkcie pierwszym, czyli \" Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego profilu\" Przejdziesz wtedy na stronę, na której w odpowiednie miejsce musisz wpisać nick a niżej hasło. A jeśli zechcesz, to jeszcze inne informacje o sobie. Na koniec - kliknij na \" potwierdzam\" Może się zdarzyc, że nick, który wybrałaś jest już przez kogoś zastrzeżony, jesli tak, to pojawi się odpowiednia informacja. Wtedy musisz zaczącć od poczatku , aż do skutku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, widzisz MarMi, jak ładnie Seelence pomogłaś!!!!!Wszyściuteńko ma jak na tacy, ja bym tak prosto nie umiała. Poważnie!! Jak to źle, że zdarzają się takie tragedie, lekkomyślość, nieodpowiedzialność, to zwykle przyczyny takich jak ta! Mamuśko 31- jakie wiatry Cię tu do nas przywiały?? Sama mam nastolatki, ale na to młodzieńcze przetłuszczanie trzeba dobrać szampon na zasadzie prób i błędów, bo to co jednej pomaga, drugiej wręcz przeciwnie!!! Moje dziewczyny długo się woziły z szamponami, zanim dobrały odpowiedni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarMi wielkie dzięki,super mnie poprowadziłaś ,zaraz się okaże cz mi wyszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc w ten smutny,pochmurny,paskudny dzień.Kolejna niepotrzebna tragedia setek ludzi tuż obok nas.Mam wrażenie,że na swiecie jest tylko zło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi od rana smutno....taka niewyobrazalna tragedia!same łzy płynęły mi jak dziennikarz w wiadomościach porannych rozmawiał z ratownikami bezpośrednio na miejscu tego nieszczęścia....łącze się w bólu ze wszystkimi,którzy czują tak jak ja ,pochylmy głowy nad tymi nieszczęśnikami,oni już stoją u Bram Niebieskich....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten smutny dla setek ludzi dzień.. Bosanova, pragnę tylko napisać, że po raz kolejny przesłałam zdjęcia, może teraz dojdą... Pozdrawiam wszystkie panie serdecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOSANOVKA - Kochana Duszyczko! Jestem obecna \"pokatnie\".Mam troche zaleglosci w biurze.Ludzie wracaja mi do pracy w poniedzialek,a ja troche zagrzebana w papierach i innych numerkach.Daruj! A poza tym bylo tyle egzaltujacych sytuacji - wymienialyscie sie zdjeciami,wiec po co jeszcze moje 3 grosze w tym tloku.Ja sobie ogladam Ciebie i pieska i mysle o Tobie b.intensywnie ,jakbym chciala wejsc w Twoja dusze !Juz nawet mi sie przysnilas...Tez Ci wysle moje zdjecie,tylko nie wiem jakie? Czy sluzbowe,czy prywatne.czy rodzinne,czy samotne? Ja tez mam dwa psiory,ogromne,jeden morderca totalny,choc dla nas jak baranek - ogromny american staffi - ma na imie TORRO (byk),bo sie urodzil w maju -tak jak jego wlascicielka,o! I tez tak wojuje jak jego pancia! LUNA - to suczka,cholera wie jakiej rasy - zborsuczyla sie gdzies matka,ale pies calkiem,calkiem - wet powiedzial,ze pochodzi z rasy,ktore sie uzywa na polowanie na lwy. I nawet ma kolor lwa.Znalezlismy ja i tak juz zostala sierotka z nami.Love.M OFKA z Podhala : Kochana moja - co Wy byscie robili z mezem na ROWNIKU! Tam nie dosc,ze mozna oszalec z goraca to jeszcze nie ma co zjesc...Wybierz Hiszpanie!Cywilizacja , palmy,morze - byles dotarla na poludnie,bo to jest prawdziwa Hiszpania: hiszpanskie koniki,slynne hodowle bykow,pomaranczowe drzewka,gaje oliwne no i piekni Hiszpanie spiewajacy smutne,milosne \"opowiesci\"... Nadal i ze lza w oczach przekazuje za Twym posrednictwem poklony Goralom,wszystkim Podhalanczykom i Tatrom piknym nasym... A ci Gorale to prawie jak Hiszpany...hej!!! SZAMPON DO WLOSOW NADMIERNIE SIE PRZETLUSZCZAJACYCH: Polecam goraco profesjonalny produkt firmy L\"OREAL z linii KERASTASE -SPECIFIQUE pt: BAIN DIVALENT. Jest to specyfik balansujacy skore glowy,bo to stamtad sie problem wywodzi,z produkcji loju.Nie jestem fryzjerka,ale mam mase nastolatkow z tradzikiem i jestem zobowiazana wiedziec rozne rzeczy.Wyprobowalam na wlasnych chlopcach zanim polecilam.Jak dotad wszyscy okropnie HAPPY. Zaznaczam,ze dziadostwo drogie,ale wystarczy na dlugo i nie wydaje mi sie,zaby mozna to bylo dostac ot,tak w supermarkecie.Musicie sie udac do salonu fryzjerskiego,ktory sprzedaje profesjonalne linie.Ja ucze dzieciaki oszczedzac ten specyfik,a wiec pierwsze mycie niech odbedzie sie przy udziale jakiegos tanszego szmponu,natomiast drugie podejscie powinno byc z BAIN DIVALENT,ktory nalezy rowniez wmasowac w skore glowy i na troszeczke pozostawic.To wlasnie bedzie skora pamietac,a nie to pierwsze mycie,ktore ma na celu zwykle pozbycie sie brudu.Wy tez Kochane mozecie tak kombinowac z Waszymi drogimi szamponami,dlaczego nie? Najwiekszym badziewiem sa szmpony tzw FAMILIJNE,ale w ramach oszczednosci mozna je trzymac w lazience i uzywac tak jak mowie. RADA DLA NIEDOWARTOSCIOWANYCH PAN : Otoz ktos kiedys powiedzial,ze jak kobieta,dziewczyna czuje sie niedowartosciowana,to jedyna metoda na pozbycie sie tego rodzaju nastrojow to...wycieczka do Italii...Stamtad kazda kobieta,bez wzgledu na wiek wraca gleboko DOWARTOSCIOWANA i zmieniaja sie jej wymagania oraz staje sie \"zdrowo-selektywna\"...Ta rada - nie z autopsji,ale od kilenetek moich (angielskich,niemieckich,holenderskich i polskich tez...) Coz,moze warto sprobowac - tak jak ten szampon? Uklony,buziaczki i pozdrowionka dla ALL OF YOU ! MMM P.S Nawet i do mnie dotarla wiadomosc o tragedii w Katowicach.Boze moj,jakze wspolczuje...W moich wiadomosciach ponad 60-ciu zabitych...Smutek.M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie panie smutny dzień...... onet czarny.......żałobny...:(( myślę że dopuki będą oszczędzać na materiałach do budowy takich hal ,będą się działy takie tragedie.... ile ludzi musi jeszcze zginąć? Seleno cieszę się że udało Ci się z nikiem. Ja mam też takie chwile , że wspominam lata dyskotek i żal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie panie ,nie wiem co napisac po prostu brak słów na nieodpowiedzialność, a teraz życie tylu ludzi =jakos to bedzie i odorobiną kasy. co z tego że znajdą winnych ? MM ja nie z mężem na ten równik tylko z Kubusiem i ma byc goraco a brak jedzenia jest wskazany dla mnie. Wyczuwam w Tobie cos swojskiego ,może kiedys powiesz cos więcej o sobie . Pozdrowienia przekazę zwłaszcza Tatrom Bosanova twój psiurek jest cudo ,ta mordka mówi wszystko co nie znaczy że mam jakieś zastrzeżenia do włascicielki. I pomyslec ,że jeszcze kilkanaście lat temu 40 to była dla mnie starośc , a tu wszystkie babeczki jak nastolatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,ale smutny dzień.:( Dlaczego zdarzają się takie tragedie.po co?? Mój mąż mówił że ponad 60 osób już zginęło,a to podobno nie są jeszcze ostateczne dane.:( Dziewczyny,powysyłałam zdjęcia,nie wiem czy doszły.Dosia pisała że dostała,ale reszta nie wiem. Bosanóweczko, napisz mi czy dostałaś zdjęcia moje i moich córek. Witam See lene,sprytnie poradziłaś sobie z zaczernieniem,ta pani która Ci w tym pomogła ,to moja siostra :) To chyba Kubus pisała że dostała zdjęcia,w mojej głowie myśli stale o Katowicach,w każdy ma razie napiszcie kto dostał,następną \"partię\"zdjęć powysyłam dzisiaj ::::: 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w to piękne słoneczne południe{cześć].Co prawda mrożne,ale spokojne i bezwietrzne.Wróciliśmy teraz właśnie z mężęm i psiakiem z dłuższego spacerku. Poliki mi sie zaróżowiły , dotleniliśmy sie i głodni przyszliśmy gotować obiadek. Ja szybko do komputerka,a mąż jak zwykle do kuchni. On to lubi,więc nie zabraniam mu przyjemności,kotlety,ziemniaki,surówka.Szybko i łatwo. Rosołow nie gotujemy,bo są niezdrowe. A poza tym ja nie mogę.Bo przez ostatnie miesiące jestem na specjalnej diecie bezpurynowej.Nie mogę żadnych wywarów z mięs i wielu innych produktów. Ale ciągle nie dotrzymuję postanowienia noworocznego i jeszcze nie zaczęłam sie odchudzć. Jestem bardzo zła na siebie,nie mam silnej woli i obżeram sie do nieprzyzwoitych granic.Ale dłużej Was nie zanudzam moimi problemami. Wikuniu,dziękuję za Twoje foty,a skrzynkę rzeczywiście miałam wczoraj przepełnioną.Dopiero teraz zajrzałam. Jesteś niczego sobie piękną , zadbana kobitką.Milo mi Cię widzieć. A te babeczki z Tobą to kto? Nie opowiadaj głupot o ludziach wcześniej urodzonych , bo tacy zazwyczaj są młodzi duchem. A chyba o to chodzi.Tak trzymajmy. Seelenko,ale sie natrudziłaś z tym nickiem. Marmusia wybawiła Cie z opresji.Zrobiła to bardzo profesjonalnie. MarMi,powinnaś być dodatkowo instruktorem komputerowym.Po prostu dobry z Ciebie pedagog,masz podejście do swoich\"uczniów\".Myślę w tej chwili o Seelence. Tez mi smutno,z powodu tej tragedii w Katowicach.Prawie do rana oglądałam transmisję w TVN24 na bieżąco.Ale żal osób ,które zginęły.Boję sie,że ofiar może być więcej. W Czeladzi mam rodzinę.Ale u nich w porządku. Seelen,ja też uwielbiam te nagrania,a zwłaszcza Perfekt,Budka Suflera,I inne z lat mojej młodości. Ale lubie słuchać też muzyki tej najnowszej.Syn często słucha dosyć głośbo matalu u techno.Ale nie sprawia mi to żadnych problemów.Uwielbiam też posłuchac muzyki poważnej,Bacha,Mozarta i innych.Jak jestem sama w domciu to puszczam swoje ulubione kawałki. Nie mam jeszcze Takiska na zdjęciach.Pamiętaj o mnie.Czy już odpoczęłaś po balu?Co przeżyłaś to Twoje........ Forevuniu,co Ty tak tą łopatka machasz w ogrodzie? Czyżbyś sama w nim pracowała,czy tylko pozujesz do zdjęcia? Margerito,jakie masz foto to wyślij,najlepiej wszystkie.Żebym wiedziała,jak wyglądasz w pracy,a jak na imprezie,czy w domciu. Nie przesadzaj z tą egzaltacją. Przecież jesteś jedną z nas. Pełnoprawną forumowiczką naszego topiku.Masz takie same prawa. Zazdroszczę Ci,że żyjesz sobie teraz w ciepełku,masz wspaniałe pieski/poprosze o zdjęcia zwierząt/,a my teraz w naszym kraju marzniemy totalnie. Dzisiejszej nocy było -18 stopni. Ale żyję nadzieją,ze niedługo wiosna. Spinky pięknego masz koteczka,leży taki rozwalony na kanapie.Ale sie nie dziwię,bo to członek rodziny....... Dosieńko,tez sie smucę,ale nic nie zmienimy,życie płynie dalej......... Na każdym kroku odczuwa sie ten żałobny nastrój.Musimy uczcić śmierć niewinnych ludzi...........Pozdrawiam absolutnie wszystkie dzieweczki.Do następnego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosanowa: Jak to nie masz moich zdjęć...... wysłałm Ci wczoraj wieczore,do Kubusia doszły. Nie wiem,być może cos się stało,spróbuje jeszcze raz,ale sprawdź skrzynke,może są [se

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosanowa,chyba nie masz moich zdjęć,znalazłam błąd,teraz wysyłam Wam wszystkim🌼 Forewer,Tobie nie wyślę,nie mam Tojego adresu :( Napiszcie mi później czy doszły ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×