Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Jamninku! Sprawdziłam i nie mam.A jak je podpisałaś? Skrzynka jest opróżniona. Spróbuj jeszcze raz.Plisssssss.Bo nie maaaaaaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosanova, Dzięki za dobre słowo :). Zdjęć nie mam dużo, bo ja jestem najczęściej \" z drugiej strony aparatu\", więc tutaj jest przyczyna. Zdjęcie , na którym jesteśmy w trzy, to z moją Przyjaciółką z czata, to ta z prawej strony / zdjęcia, nie mojej/. Mieszka za granicą i spotykamy się dwa razy w roku, jak przyjeżdza na urlop... Codziennie prawie rozmawiamy przez telefon, bądź skype jednak, musimy bć na bieżąco we wszystkim :). Małgorzato, mam nadzieję, że się odezwiesz wysyłając \"emilka\". Ja nie chcę Ciebie za bardzo absorbować swoją osobą , jest tyle osób, którym pomagasz swoim wsparciem i wiedzą, a ja nie mam tak dużych kłopotów / tak myślę/ :). Jeszcze wiele czasu przed nami, więc nic straconego... Pozdrawiam wszystkie panie bez wyjątku, te których narazie nie znam , także bardzo serdecznie. Życzę Wam takiego słońca, jak świeci u mnie i dużo radości, nawet w ten smutny dzień po katastrofie. Tym , którzy zginęli życia nie wrócimy, możemy tylko połączyć sie w żalu z ich rodzinami. Przed nami jeszcze życie i wiele radości z niego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosanóweczko.moja kochana,nie wiem co się dzieje,jakię 15 minut wysłałam,to mam nadzieję że jeszcze nie doszły,jeśli nie to oczywiście sróbuje:) Kubusiu: mój mąż prosił mnie,abym w jgo imieniu podziękowała Ci za \"mistrza\" Lazi dumny jak paw :D Zaraz idziemy z wizytą do teściowej,ale \"zobaczę\" się jeszcze dzisiaj z Wami :) Dla Wszystkich: na wypadek gdybym juz nie weszła,miłego popłudniai jeszcze milszego wieczoru,a noc niech spełni Wasze oczekiwania :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ofka, czyzbyś do mnie kierowala tę prośbę ??? Nie ma sprawy, wyślę Ci plikiem, jak bedziesz na tlenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubuś, mnie się już pomyliło komu wysyłałam a komu nie. Sprawdziłam, że Tobie nie wysyłalam ani nie dostalam fotek od Ciebie - tak samo jak Ty napisałaś- mam Twoją siostrę a ciebie nie ;-) Teraz wyślę Tobie i Ofce ( dzięki za fajne fotki :)) Wszystkie zdjęcia chętnie pooglądam ;-) Co do \"mistrza\" mój szwagier (mąż Takis) jest rzeczywiście mistrzem - w tańcu :D Oboje ze szwagrem uwielbiamy tańczyć i na wszystkich imprezach kombinuję tak, żeby siostra się nadmiarem tańca nie przemęczyła, ja ją chętnie zastąpię :D Naprawdę dla mnie taniec to jedna z najprzyjemniejszych rzeczy w życiu. Mam jakiegos doła, różne kłopoty, a jednocześnie uświadamianie sobie na rózne sposoby jak w sumie nieważne one są - bo co to za \" kłopot\" z którego jednak prędzej czy później można wyjść. Prawdziwa tragedia jest wtedy jak się traci kogoś blliskiego - tak jak rodziny tych ludzi z MTK. A dopiero kilka dni temu moja koleżanka pochowała swoje czternastoletnie dziecko. To jest chyba największa tragedia jaka może zdarzyć się rodzicom :-( Życie jest kruche i chyba szkoda je tracić na zamartwianie się rzeczami które tylko w danym momencie wydają sie nie do zniesienia a tak naprawdę - to drobiazgi w porównaniu z problemami innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny znacie może jakiegos lekarza od uzależnien,wydaje mi się że taka wizyta będzie mi już wkrótce potrzebna :) MarMi Ty to się tak nie ciesz,bo na następnej imprezie,za każdy taniec będe pobierać opłatę :D:D:D:D:D Dziewczynki,zmykam,wychodzimy ,ale jeszcze raz : pozdrowionka dla Wszystkich ❤️ I niech się spełnią Zyczenia które Wam wcześniej przesłałm,czego i sobie też życze :D:D:D:D:D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczynki bardzo serdecznie:D choc wiem ze przy takiej tragedi jaka sie wydarzyla wcoraj kazdemu jest bardzo smutna. Nie wiem czy to prawda ,ale u nas prawie mowili ,ze wyslali grupy ratownicze a polacy juz zakonczyli szukac i ich nie dopuscili do szukania. Bosanowko,co do kosciola ,to jest u nas polski ale my do niego nie chodzimy bo jest w innej dzielnicy i to dosyc daleko od nas.My chodzimy do naszej parafi tu gdzie moje dzieci szly do komuni i tutaj mamy tylko jedna msze w niedziele.Musze jeszcze dodac ze i tak kosciol swieci pustkami,a co dopiero jakby bylo wiecej mszy. Dziekuje za zdjecia,dostalam od Bosy,Ewy, Diany,Dosi i Takis Teraz i ja Wam wszystkim wyslalam chyba doszly. Takis nie mam Twojego adresu przeslij mi go ,to i tobie przesle zdjecia. Czekam na zdjecia od reszty dziewczyn pa,pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. 🖐️ Smutny, przygnębiający dzień. Trudno mi, coś sensownego napisać . Dziękuje za zdjęcia - Takis - córka - suuuper laseczka, mamie też niczego nie brakuje ;) Siostra bardzo do Ciebie podobna - piękne z Was dziewczyny.:) Buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warrior
Witam drogie Panie. Jestem tu pierwszy raz. Zajrzalam aby poszukac informacji o kremach, bo ciagle mam z tym problemy, a tu taka niespodzianka. Czy moge sie dolaczyc? Jestem po czterdziestce, mam dwoch synow, meza i psa. Milo mi bedzie z Wami poklikac. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie moje Panie! Dzięki Takis za zdjęcia.Ale jesteście z córkami do siebie podobne. Bardzo urodziwa rodzinka.Miło mi Was widzieć.A Beatka to miss balu stdniówkowego? Trzeba przyznać,że to był trafny wybór. Tobie Bojeczko też dziękuje za fotki.Tez rodzinka niczego sobie. I dzieci urodne.A Mamusia jak ich siostra. Gratulacje. Jeszcze tylko Kubusia mi brakuje do albumu.czuwam nad tym Kubuniu. Wiem,że panuje żałoba narodowa na naszym watku także. a może jakiegoś kawała byście dziewczynki posłały tu nam wszystkim. Forevku,Spineczko,Bojko takiego delikatnego,żeby Ktosia nam sie nie rozpruła po operacji. Ktosieńko,jak tam rana sie goi? Czy jeszcze mocno boli? Jak mężuś sie sprawuje? Co z córeńką? Czy ataki nie wracają?Dla Ciebie👄👄👄 Dosieńko,dlaczego nie widziałam Twojego wilczurka?Umówmy sie dziewczyny,że jak któraś ma zwierzę to od razu proszę przesłac.Dziękuję. Takisku,a gzie Twój Takisek się podziewa.Na pewno macie zwierzątka na zdjęciach. Proszę o jamniczka.proszę jeszcze o zdjęcia wnucząt.Koniecznie moja imienniczko. Spinky,czy znowu gości miałaś? wiesz,kochanie,zauważyłam,że lubisz sie gościć.Ja też bardzo lubię.Czasem nawet bez okazji żadnej sie spotykamy. Mamy swoje grono przyjaciół ,wystarczy telefon i już siedzimy przy stole.Spinky,ja też urodziłam sie w niedzielę.A praca lubi mnie, nawet bardzo i odwrotnie. A mówią\"w niedzielę urodzony\".więc sie nie przyznaje dla świętego spokoju. Dajenku,jak tam spotkanko z koleżaneczką? Czy wszystko w porządku? Wiki,ja też przeważnie robę wszystkim,ale czasem ktoś sie zlituje i mi pstryknie. Choć ja nie bardzo lubię być fotografowana.Ale czasem trzeba.Żeby kiedyś dzieci i wnuki miały pamiątki po przodkach. MarMi,ale ta siostra bardzo podobna do Ciebie...Takisku,nie bądż taka okrutna dla siostry,ona tak lubi tańczyć.........MarMi,jesteś zdrowa,dziecko zdrowe,to co Ci jeszcze potrzeba do szczęścia? Jeszcze Cię znajdzie jakiś przystojniak,wiesz,że życie niesie wiele niespodzianek.Zresztą nie musi być przystojniak,zeby miał to coś w sobie.Życzę Ci tego. O,Warior,milo Cie witam w naszej poczekalni.Jak najbardziej włącz sie do naszej rozmowy. To do potem,pozdrawiam wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warrior
Dzieki za przywitanie. Nie zawsze mam dostep do komputera, bo w domu konkurencja spora, ale czasami siadam i czytam, z pisaniem troche gorzej. Marze o laptopie tylko dla siebie, nie dlatego, ze taka ze mnie egoista, tylko po to, aby zajrzec gdzie chce i kiedy chce. Ale na to jeszcze musze troche poczekac. Widze Bosanova ze caly album skompletowalas, to mile. Znacie sie juz od dawna i wiele o sobie wiecie. Postaram sie takze wiecej o Was dowiedziec. Na razie przeczytalam tylko 10 stron tego topiku, ale obiecuje nadrobic zaleglosci. Pozdrawiam i zycze milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warrior ! coz to za wojowniczka do nas przybyła?? witaj i rozgość się!! Bosanóvko kochana mój wilczuś jest na zwykłych fotosach ,a scanu nie posiadam....więc jak zrobię mu nowe fotki ,to nie omieszkam Ci wysłać. Ta z łopatką w ogródeczku ,to Tygrysek!! A nie Forever, ale stttttrasznie są do siebie podobne, przynajmniej na zdjęciu. Kubusia nie dostaniecie narazie, bo nie ma jej kto zrobić fotki... Kubusiu musisz koniecznie kogoś poprosić z aparatem bo Ci nie darują..... Apropo urodzin---- ja też się urodziłam w niedzielę i to o 8.00 rano, w karetce pogotowia ,w zaspie śnieżnej. jestem mimo to dość pracowitą osobą , nie lubię leniuchować. więc mit o urodzonych w niedzielę można włożyć między bajki. tyle że mówili że się w czepku urodziłam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie Koleżanki!! To fakt, że nie ma mi kto zrobić, ale będę się kręcić koło tej sprawy i jak coś wykręcę to zaraz....!! Wiecie co, rzeczywiście jest różnica, jak się ma fotki, jest wyobraźnia i identyfikacja.Fajne z Was dziewczyny, co do jednej(przynajmniej te, co przysłały). Dosiu!! Nic Cię nie tknęło w związku z Tygryskiem I Foreverkiem? Bo mnie coś tak jakby.... Witam Wojowniczkę! Mam nadzieję, że poczujesz się dobrze w naszym towarzystwie. Dostęp do kompa, dostęp do kompa....... wszystkie tak mają, z niewielkimi wyjątkami. Dziękuję, doszły właśnie zdjęcia;jedno jeszcze Jamniczka- najładniejsze uważam na koniec zostawiła...... i MarMi, ten błysk w oku, no, no... Nie mam jeszcze Ktosi, Boi, Viktorii i nowej Wojowniczki, ale nie proszę jeszcze, bo się spłoszy.A... i MM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sie ma gaduły:) MarMi-do mnie juz dwa razy zdjecia wysłałaś:D daj mój adres Takiskowi bo chyba nie doszła do Niej moja przesyłka. Ze starej gwardii:)brakuje mi tylko Puchatka ale pewnie jest bardzo podobna do Dosi to sobie ja moge jako tako wyobrazić:classic_cool: Kto jest podobny do forever??tygrysek??ale ma fantastyczną łopateczkę:D Ofka kawał pierwsza klasa.Buziaki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forever, Dam jej adres, wlaśnie widzę, że jest dostępna na gg. Kubuś, to ja mam błysk w oku, mówisz? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten smutny dzien. Smutny dla nas wszystkich choc na szczęscie nie dotyczy to nas bezpośrednio. No ale cóż zycie toczy sie dalej. Bosanowa moje samopoczucie coraz lepsze, tak więc moge sie juz powoli smiac. Wyczytałam, że dobrze jest ścisnąć brzuszek pasem, więc to dzis zrobiłam i czekam na efekty. Moja córcia coraz lepiej, jeszcze ma ataki ale dużo rzadziej. czekamy na wizyte u psychologa i mamy nadzieję, że ten koszmar sie w końcu skończy. Juz się zgubiłam komu wysłałam zdjęcie, a komu nie. Bosanowa, Tygrysku nie mam Waszych zdjęć. Wyslę Wam moje dzieciaki też sa takie ładne jak Wasze. Wczoraj nie moglam zajrzeć na topik (malowanie) a dzisiaj patrzę a tu takie zaległości wczytaniu. Tłumnie się zrobiło- chyba krzesełak trzeba dostawić w tej naszej poczekalni. Forever grunt to dobre samopoczucie - to wspaniale, że jesteś piękna- ja tez chcę. Tak sobie poczytałam i widzę, że nie tylko ja miałam kłopoty z zaczernieniem, tzn, że nie jest ze mna tak najgorzej. Biegne na pocztę wysłać zdjęcia. Juz wcześniej przygotowałam przesyłkę ale gdzieś zniknęła - pewnie coś nacisnęłam nieprawidłowo. DOBRANOC- mąż wzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za rady wszystkim a szczególnie Malgorzacie-Marii- poszukam tego szamponu:) Wiem,ze najlepiej jest myć codziennie ale dermatolog powiedział mi ,ze w ten sposób niszczy się barierę ochronną i częściej niż co 2 dni nie powinno się myć głowy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Kochane musze wam jeszcze opowiedzieć co mi się przydarzyło dzis w nocy. Przez moment miałam żywe stworzonko w domu. Napedziło mi strachu, nawet nie wiedziałam, że jestem taki tchórz. Otóz ok. 1 w nocy obudził mnie i męża dziwny chrobot. Myślę sobie nic tylko mysz u sąsiadów chrobocze, ale ten dźwięk był taki dziwny i bardzo bliski. Mowię do męża, żeby cos zrobił, bo ja ze strachu nie moge zasnąć. Mój mąz jak zwykle rzecze, żebym się przykryła, to mi nie wleci do żadnej dziurki (dobre żarty w srodku nocy) Nagle cos mi myknęło nad glową, ja ze strachu uciekłam do drugiego pokoju, ale na tyle cicho żeby nie obudzic córki. Myślala, że to mysz gania po parapecie czyli tuz nad naszymi głowami. Jakiez było moje i męża zdziwienie, bo okazało się, że obudził nas nietoperz, który uderzał skrzyłkami najpierw o okno a potem o kaloryfer. Jako, że ja ze strachu zapaliłam lampke, to go \"oślepiło\" i zaczepił sie za łóżko, tuz obok mojej głowy (brrr). Dzieki temu mąż go złapał i wypuścił przez balkon. Jakiego mam dzielnego mężą. Ale skąd nietoperz w mieszkaniu na 3 pietrze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestemJuż się nie da bez Was.Przyciąganie ziemskie to nic w porównaniu z naszym topikiem :D:D:D:D:D Witam nową koleżanke,Warrior,jak zajrzałaś do nas ,to juz zostaniesz,One są tutaj cudowne,ale sama się przekonasz:) 🌼 Bosanówka,dzięki za miłe słowa.Oczywiścia że wyśle zdjęcie Takiska,nawet zrobiłam sobie z nim zdjęcie żebyście mogły go poznać,bo to przecież członek mojej rodziny Dosia,buziaczki,dziękuję :) Ktosia,czy ja Ci wysłałm zdjęcie?Już się troche pogubiłam.Podałam swój adres,czekam na reszte zdjęć ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialyscie cos na wesolo? prosze bardzo Panie, daj mi siłę do zaakceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić, odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować, mądrość, abym ukrył ciała tych, którzy mnie dzisiaj wk...li. Spraw, abym uważał, czy palce, które przydeptuję dziś, nie są połączone z d...ami, w które będę musiał włazić jutro. Pomóż mi zawsze dawać z siebie w pracy 100 %: 12 % w poniedziałek, 23 % we wtorek, 40 % w środę, 20 % w czwartek, 5 % w piątek. I pomóż mi pamiętać, kiedy mam naprawdę zły dzień, I zdaje mi się, że wszyscy dookoła chcą mnie wk...ić, niech nie zapomnę, że do zrobienia smutnego wyrazu twarzy potrzeba aż 42 mięśni, a tylko 4 do wyprostowania środkowego palca i powiedzenia im, że mogą mi skoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosia: Historia o nietoperzu kapitalna.Ja bym chyba umarła ze strachu,wszystko co lata lub pełza niech sobie to robi,ale nie blisko mnie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,musze Wam jeszcze coś ważnego napisać.\") Na tym zdjęciu gdzie jestem z takimi dwoma facetami,to ten młodzy przystojniaczek to - uwaga - to syn MarMi :) Prawda że śliczny,ale Jego Bóg obdarzył nie tylko urodą,jest bardzo,ale wierzcie mi bardzo m,adrym chłopcem :) Niestety,musze już dzisiaj odejść od kompa,:( Hurtowo żegnam się z Wami,całuje i do jutra :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja chyba też nie czytałam dokladnie wiersza Tygryska ;-) Ale wysłalam mu zdjęcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forevku, ale którego wierszyka, bo już kilka ich było, aż trudno znaleźć!!!!A podejrzenia swoje mam, te talenty jakoś zbieżne!!!! Wyobrażaj Sobie mnie ile chcesz, bo my z Dosią nie jesteśmy podobne, no może odrobinkę, ja mam krótkie włoski i noszę okulary, a i jestem chudziutka wbrew temu, co mówi nick. Ale zobaczycie później. Takisku, to ja mam chyba niekompletne fotki, bo Ciebie z facecikami nie mam. Ktosiu, ale Ci ten nietoperz stracha napędził:classic_cool:. Nie chciałabym wcale, żeby mnie taka przygoda spotkała. Boja, bardzo mi się podobał ten tekst-cztery mięśnie-ha, ha, ha. MarMi, powiedz mi w sekrecie, na jaki adres wysłałaś Tygryskowi zdjęcia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktośku,wysłałam po raz drugi.Czy doszły? Może mi sie cos piernamiczy? Ale ta Twoja opowieśc to nie jakis makabryczny sen? Bo ja to juz bym nie żyła. Ze strachu oczywiście. Dzielna jesteś..... To ja chyba zgasze to światełko.Bo jutro do pracki. Ale mam nerwa.Co dobre to sie szybko kończy. Pa.pa.Do jutra. Śpijcie smacznie,kolorowych snów.Arivederczi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosa zdjęcia doszły ale tylko pieska jest ładniutki, ale ja bym chciała zobaczyc jak Ty wyglądasz. Takis Twojej podobizny jeszcze nie mam - czekam. A historia z nietoperzem to nie sen to prawdziwa jawa - brrrr..... Boja \"Mądrość Zyciowa\" w pigułce - jest super. Życzę wszystkim miłego dnia a specjalnie dla Bosanowy - to prawie jak jej debiut w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie z razem i każdą z osobna!! Ktosiu zdjęcie doszło . A wizytę podobną do Twojej miałam i ja , latał po całym domu mało zawału nie dostałam, tyle że to było latem i miał prawo sobie polatać. Ale zimą? coś go musiało obudzić , przecież one teraz śpią!! Boja!tekst nieziemski! mało się nie popłakałam ze śmiechu!! Takisku ! ja nie dostałam tego zdjęcia z dwoma facetami ,resztę mam. Foreverku wytłumacz wszystkim o co chodzi w tej komedii pomyłek, kto jest kim ? nie wiem czy dobrze rozumuję ale przecież Tygrysek to nie Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczyny🖐️ Witam mamuske i Warrior ,tak to juz jest ze kto raz zajrzy to juz nie odejdzie. Ktosiu,ten pieskek to nie ode mnie,ja w domu nie mam zadnego zwierzaka.Zdjecia postaram sie dzisiaj przeslac,ale i ty mi wyslij swoje. Takis od Ciebie zdjecia dostalam ale tez bez tych chlopakow. Ja tez sie juz pogubilam, naprawde Forver jest tygryskiem? o co chodzi w tym wszystkim? pa,pa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×