Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Widzę że poruszacie temat publicznego ekshibicjonizmu...tak traktuję ten program \"chcę być piękna\" Tak jak Ewcia napisala to nie dla mnie, przynajmniej publiczna korekta często bardzo nieestetycznych zmian. Owszem mam pomarszczony brzuszek po 3 porodach i chętnia bym się tego pozbyła , ale nie na oczach milionów widzów. I także tylko i wyłącznie dla siebie by na plażę założyć 2 częściowy kostium i wreszcie móc opalić i tą część ciała. Czy czytałyście jaką katorgę przechodzi się po takich operacjach...ból, elastyczne gorsety,które trzeba nosić dzień i noc przez miesiąc brrr Rozumię gdy ktoś jest wyjątkowo okaleczony przez naturę lub wypadek, ale ponosić taką cenę za to by ująć sobie 10 lat.Za nic tego bym nie zrobiła. Takiśku kochany Ty mnie nie obraziłaś ja tylko głowiłam się dlaczego tak mnie sobie wyobrażałaś...zupełnie bez jakichkolwiek podtekstów Bosanova jesteś bardzo miła i Twój komplement mnie bardzo wzruszył , ale ja już nie laska. Normalna 46 letnia kobitka. Córcia to co innego hi hi hi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Ewciu..ja też bym się nie poddała takim przemianom.Taka ogromna ingerencja niczemu dobremu nie służy!!Oglądam te kobiety..i w momencie kiedy je widze .takie piekne..odnowione..młodsze..wizualnie..to trochę Im zazdroszczę..ale tylko..chwilowo:):):):):) Myślę że dobrze jest jak jest..a jak nie ,no to trudno..najwyżej Kaziczek zamieni mnie na mlodszy model:):):):):) Dobranoc..koleżanki..do jutra..idę lulusiać ..całuski jak zwykle..👄👄👄 ❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że temacik troszkę was poruszył. Sama mam ostatnio problemik niewąski, bo garderoba robi się przyciasna :D:D:D Może ona się kurczy? Denerwują mnie niepotrzebne boczki, które wyłażą tu i ówdzie, ale co robić. Trochę wyrzeczeń jeżeli chodzi o jedzonko, może troszkę basenu ( na który też brakuje czasu) Latka lecą, zmieniamy się, czy tego chcemy czy nie. Trzeba się umieć zaakceptować, mówić sobie, że jesteśmy fajne ;););), bo przecież jesteśmy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takis, myślę, że Kaziczek wcale nie miałby ochoty na młodszy model. Od dawna wiadomo, że wygląd to nic w porównaniu z wnętrzem. Chyba \"ONI\" to wiedzą, jeżeli nie to dochodzą do tego stwierdzenia sami. Chyba? Mam nadzieję! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie odpowiem na pytanie o program bo go nie oglądam. W ogole prawie nie oglądam TV.. Ale wiem mniej więcej o co w nim chodzi. Faktem jest że wygląd jest ważny, ale też uważam że są granice - udział w takim programie to dla mnie podobnie jak dla Kaliny - ekshibicjonizm. Ewcia - niesty nie potrafię rozwiązać Twojej zagadki. Nie wiem gdzie tu w okolicach przechadzal się Kościuszko. Myśle, że moja byla prostsza i Ty na pewno wiesz, gdzie mieszkam ;-) A ja zdjęć Zuzi nie dostałam:-( Ani Kaliny :-( A co do naszej maturzystki - mówiłam wczoraj że sobie poradzi? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Kalinko..Ewciu..powysyłałam Wam zdjęcia..i opisalam kto jest kto:):):) Mam nadzieję że doszły..dajcie mi proszę znać jutro!! MarMi..a jak mogła sobie nie poradzic z angielskim,jak ciocia ją przygotowywała..dziękuję publicznie,bo jest za co!!!!!!!! No teraz to już naprawdę zmykam..buziaczki i do jutra👄👄👄 ❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Chyba trochę za wcześnie na pisanie, ale o tej godzinie jestem już zawsze na nogach i gotowa do starć z tym co przyniesie nowy dzień. W zasadzie to nie wiem czy akurat dzisiaj jestem na to gotowa, bo za oknem szaro i deszczowo. W taką pogodę jestem raczej ospała. Nie wiem czy dobrze to wyraziłam. Dla MarMi - chyba źle to napisałam. Chciałam miejsce mojego zamieszkania skojarzyć z nazwą. Mieszkam bisko Parku Kościuszki, pewnie wiesz jaka to okolica. Pomimo paskudnej pogody za oknem życzę wam wszystkim pogody ducha:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witajcie z rana i lepiej nie spoglądajcie za okno nie warto no chyba że te z nas które mają alergię. Widzę nowa dyskusja, ja też oglądam chcę być piękna i wszystkie zagraniczne edycje też oglądałam. Po 1 polska jest najgorzej zrobiona wg. mnie i nie chodzi o same operacje tylko jakoś tak to wszystko pokazane że najmniej mi się podoba. Trochę rekompensuje mi to jedynie dokładny przebieg operacji pokazany w innym kanale. no ale to początki może coś ulepszą. Tak trochę to śmieszne jak one mówią że nie pokazuję się swojemu mężowi a jakoś tylu milionom telewidzów to się nie wstydzą. No i jak można się tak zaniedbać, jakby przeczuwały całe życie że będą kiedyś w tym programie , głównie chodzi mi o stan uzębienia, dosłownie tragedia. A ja widziałyście same na fotkach jestem jaka jestem i chyba bym tego nie zmieniła, dosyć miałam w życiu operacji które musiałam mieć, żeby jeszcze dobrowolnie iść to w życiu przenigdy. No co innego jakby mi ktoś zafundował te masaże, kosmetyczkę i fryzjera, dentystą też bym nie pogardziła;) Operacje tak ale jak ktoś ma defekt a nie żeby się odmłodzić tak ja uważam ewentualnie jakieś zastrzyki wypełniające zmarszczki. Ale się rozgadałam , no widać że to ciekawy temat:D Miłego dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Dajen! Serdecznie dziękuję za zdjęcia twoje i rodzinki no i oczywiście koteczka. Jesteści bardzo fajni. Jeżeli mi sie uda, to preślę ci parę naszych zdjęć z kotem włącznie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie i słonecznie Jak miło jest pisać na tym topiku, kiedy ma się przed oczyma obraz ludzi, którzy tu wysyłają posty. Dostałam już wiele zdjęć , ale czekam na więcej.Ostatnio od Spinki...jesteś cudna i wiesz dziewczyno w jakich klimatach się fotografować.Niezwykle podoba mi się te łono przyrody...przepiękne miejsce. Takisiu Ty to dopiero jesteś laska, aż nie chce się wierzyć że jesteś babcią. Dzieci piękne, wnuki przecudne. MarMi słońce wysyłałam do Ciebie ze sto razy zdjęcia i do Ofki także,ale poczta mi zwraca. Nie wiem co jest grane, ale chyba coś nie tak z Waszymi skrzynkami...sprawdzcie to proszę. Pozdrawiam Was, życząc uśmiechów i biegnę do swoich obowiązków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Wiktorio dziękuję za stronkę doszła oczywiście .Skorzystamy napewno!! Kalinko myslę,że moje zdjęcia dostałaś.......chyba ,że nie ,to nie mam adresu. Program czasem oglądam, też może jakaś korekta tego i owego by się przydała.Myślę tu o kosmetyczce ,wizażystach ,fryzjerach itp,ale napewno nie operacje na szeroką skalę i to publicznie!!!! Ewciu czy Tobie też wysyłałam już swoje zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo Dosiu, nie posyłałaś mi zdjęć, ale bardzo proszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo Dosiu, nie posyłałaś mi zdjęć, ale bardzo proszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Dosiu..mnie też..a zwłaszcza masaż..O Matko kochana..taki masaż..to cudo..dla ciała i dla ducha!!!!!!!!!!!!!!Wiem.bo koleżanka robiła sobie,nie wiem czy kurs..czy coś w tym stylu,faktem jest że swoje umięjętności zaraz po tym,umówmy się kursie, wypróbowała na mnie ,i chwała Jej za to:):):):)Przez tydzień chodząc nie dotykałam ziemi!!!!! Ewciu...czemu jesteś dwa razy:):):) Ja dzisiaj umieram:):) Ciśnienie..a właściwie jego brak,zabija mnie ..normalnie.Właśnie poleżałam sobie troszkę,ale nic nie robienie,nigdy mi nie wychodziło,toteż wstałam,i musiałam cos tam zrobić,ale to cała ja,czy jest potrzeba czy nie..gdzieś coś w środku każe mi,i ja to robię:):):):)...Czy Wy coś z tego rozumiecie:):):):):):):) Kalinko..dziękuję Ci,za miłe słowa...widziałam Twoje zdjęcie..i zdjęcia wszystkich naszych koleżanek..i każda z Nas wygląda jak laseczka..i nie kadzę .może tak się złozyło..ale tak jest!!!!!!!!!! Dajenku..no i jak ciasteczka..smakowały Ci:):):):) Dzisiaj z Beatka mamy luzik..żadnego stersu.związanego z egzaminami.Tylko ja oczywiście martwię się..Dajenka mnie zbeształa,że na zapas..a chodzi o to że Beatka idzie wspólnie z klasą na dyskotekę,na całą noc..oblewać zdane egzaminy..i koniec tego uciemiężenia:):):)..A obawiam się..no sama nie wiem czego...chyba wszystkiego!!!!!! Dziewczynki..teraz sobie zmykam.,.będę jeszcze później,,całuję👄👄👄 ❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takis witam serdecznie. Zganij czemu jestem dwa razy, bo gapa jestem:D:D:D Dajen dzięki za fajny dzionek, mam nadzieję, że jeszcze sobie poklikamy, było bardzo miło.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 A jeszcze sobie będę pisać..Danonek śpi..Beatka gdzieś wyszła..Kaziczek w pracy..Michał kopie piłkę..a ja samiutka jak palec...dobrze że mam Was..:):):):):) Kalinko,ale wiesz co?? Czasem mnie również trudno jest uwierzyć że jestem babcią..to za sprawą stanu ducha..duchowo czuję naprawdę młodo..no ..młodziej:):):)..fizyczność mi przypomina,że stan ducha to jedno..a lustro to drugie..ale generalnie nie jest źle.Moja Ola miała 21 jak urodziła Klaudusię,a ja 41.jak zostałam babcią:):):): Napiszę Wam jaki napisałm Jej wiersz,jak wracała z moją wnuczką do domu: -No coż moja dzielna,odważna córeczko -Ty też masz już swoje,własne dziecko -Wróciłaś do domu ze swoją żabcią -Szaleję ze szczęścia -Choć zrobiłas mnie ..babcią Ten był ode mnie dla mojej córki,a drugi napisałm dla wnuczki!! -Jesteś taką malutką istotką -Jak cukiereczek słodką - Jesteś nasza. w naszej rodzinie -Całe zycie już razem nam upłynie -Dziękujemy Bogu że nam Ciebie dał -Jesteś jak najpiękniejszy na świecie dar -Bądź szczęśliwa przez całe życie -rano, w południe,wieczorem i o świcie -Niech Bóg prowadzi Cię własną drogą -A my zawsze będziemy z Tobą!!!! Bardzo przeżyłam ten dzień,nawet nie porodu,jak przyjazdu dziewczynek do domu:):):):) Ale był to najpiekniejszy dzień,a przynajmniej jeden z najpiękniejszych dni w moim zyciu:):) No nie..ale Wam teraz przynudziłam..to dlatego że czuję się samotna..(teraz) a tu mam tyle przyjaciólek.. i mogę pogadać:):) No to sobie idę..przyjdę później..papapapapa..całuski👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta! Jamniczku, wiersze piękne, przede wszystkim odzwierciedlają uczucia, a o to przecież w wierszach chodzi. Też martwisz się na zapas różnymi rzeczami, tak jak ja? To jest nas już dwie! Zgadzam się z poglądami większości n.t. programu \"Chcę być piękna\" czyli jeśli chodzi o ekshibicjonizm i o akceptację zmian związanych z czasem. Rzadko go oglądam,bo mnie denerwuje. Kalinko! Ewusiu! Czy mogę poprosić o Wasze zdjęcia? Do Kalinki moje już chyba doszły, Ewie nie wysłałam jeszcze. Jadę dziś na spotkanie z koleżanką, u której byłam na weselu. Przywiozę w końcu płytę z wesela i będziemy sobie z menem oglądać. Wpadnę później!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia pewnie że wiem, gdzie jest Park Kościuszki:-) To blisko mieszkamy. Ja mieszkam obok tego drugiego dużego parku ;-) Mam ciężki dzień dzisiaj, nerwowy, ospały.Wróciłam z pracy i najchętniej poszłabym spać a tu robótka następna czeka. Kalina, w takim razie ja opróżnię skrzynkę, żeby tam nic nie zalegało i wieczorkiem spróbuj wysłać jeszcze raz, dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po raz kolejny witam was wszystkie🖐️ chciałam podziękować takiskowi za zdjęcia. Jesteście bardzo sympatyczną rodzinką, super laseczki. :D:D:D Postaram się wysłać również moje zdjęcia, rodzinki i gwiazdy kociej również. Zrobię to jednak w poniedziałek, bo jadę z rodzinką na wieś na weekend. Musimy zobaczyć jak tam nasze roślinki, pelargonie przede wszystkim ;) Nie będę miała z wami kontaktu i powiem szczerz, że bardzo nad tym boleję. Pomimo, że jestem tu od niedawna, będzie mi was brakowało.:( Teraz zabrałam się za obiadek ( kotlecik mielony i sosik pieczarkowy), już jestem głodna na samą myśl. Takis, ale ty masz możliwości poetyckie, niesamowite. Bardzo ładnie potrafisz ubrać uczucia w słowa. To wielka zaleta. Brawo. Póki co uciekam,bo mam jeszcze trochę pracy. Postaram się jeszcze tu zajrzeć, gdyby mi sie udało to życzę wszystkim wam miłego weekendowego odpoczynku, duuuuuuuużo uśmiechu i małych przyjemności. 🖐️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takisku jaką Ty masz romantyczną duszę i jak pięknie napisałaś te wiersze...wzruszyłam się. MarMi ja do Ciebie dziewczyno siły nie mam ...co wysyłam ,to wraca. Jak jeszcze chcesz te zdjęcia to proszę wyczyść swoją skrzynkę. Uciekam bo mam gości, bawcie się milutko 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ - Takisku piękne wiersze :) chwytające za serce 👄 - MarMi Ewcie i Ciebie od spotkania w realu, dzieli maleńki krok :) - Kalino serdeczne dzięki za fotki. Ładnie razem z córką wyglądacie :) A posąg .... :) najładniejszy (żart) ....no to by było na tyle, rozpisałam się jak nigdy ;) Słonecznego weekendu życzę, szczególnie tym, którzy zaplanowali spędzić go na łonie natury, przy grilu i czytaniu książeczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinky -ano niewielki :-) Ale już proponowalam kiedyś - Ty też nie masz daleko, Takisa też możemy ściągnąć. I spotkanie we czwórkę gotowe :-) Możemy nawet poczytać jakąś ciekawą książkę dla koneserów :-D U nas niestety grill się przesunął na inny termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złoty Żagiel
Takisku, to ty mi dalas zloty zagiel👄pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żaglu, a Ty jesteś Żagiel czy Żagielka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Złoty Zagielku..ale mnie zaintrygowalaś..i myslę że nie tylko mnie. Jeśli mogłam coś dla Ciebie zrobić..to bardzo..ale to bardzo się cieszę..tylko że nie wiem co takiego zrobiłam:):)::) Wiecie co ja teraz robię..siedzę sobie w przemiłej poczekalni..z przemilymi koleżankami..pije lampkę wina..wszyscy śpią..a ja mam taki luzik..nikt nie mówi \"mamo..no długo jeszcze\" albo \"Basiu uważam że są ważniejsze sprawy..w każdej chwili możesz napisać do koleżanek\" Pewnie że w każdej chwili..ale ja mogłabym bez przerwy.. On tego nie zrozumie:):):)::) Ale i tak jest KOCHANY!!!! Pisalam teraz z MarMi.. i kuzynem..ale się uśmialam..nie wiem jak Wy ale dla mnie brak netu to tragedia..dzisiaj też parę razy byla awaria.ale na szczęście krótko!! Beatka poszła,,martwię bardzo..ale mam nadzieję że wszystko będzie ok..chyba nie pójdę spać..poczekam aż wróci!!! Forewerku..pewnie nie masz czasu..ale życzę Ci udanej uroczystośći..żeby była wyjątkowa!!!!!!!!!!!!! Bosa..gdzie Ty jesteś ja tęsknie za Tobą na gg:):):): Dziękuję Wam za to jak pięknie napisałyście o moich wierszach..o moich uczuciach ..podobnie jak Kalinka wzruszyłam się..szczerze dziękuję!!!! No to ja sobie już idę poczytam sobie noce i Dnie ..i poczekam na moją Beatkę..do jutra dziewczynki..spokojnej nocy..miłego wekendui oczywiście buuuuziaczki..👄👄👄 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mnie wykołowała koleżanka! Tak liczyłam , że obejrzę z menem tą płytkę, a ona zapomniała wziąść z domu😭 Pozdrowienia dla Ciebie Żagielku i dla Was wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooooo,porozsyłałam wreszcie zdjęcia do Was wszystkich. Trochę chaotycznie,bo bez opisu. Ale na nich jest moja najbliższa rodzinka.Czyli rodzice,mąż,dzieci ,synowa,zięć ,wnuczka no i pies. Moja córka jest chuda i wysoka,na zdjęciach uczesana do góry, syn również wielki mocno zbudowany,ten przy zmywaniu garów. A resztę rozpoznacie po wieku.Czyli moich rodziców i mnie z mężem. Ale najwazniejsza na nich jest moja wnuczka Marcelka. Dała mi dzisiaj popalić. Bo młodzi gdzieś wychodzili i zostawili mi ja na 2 godziny.Oka nie zmruzyła ZOŁZA MAŁA.Musiałam ją nosić na rączkach.Az mnie bolą. Ale jutro na szczęście weekend. Niech się młodzi zajmują sami. My jutro wyjeżdżamy na wieś juz z rana. Nie wysłałam do Ewuni czyli Ewci.Zgapiłam się.Przeciez meila mam pod jej imieniem,ale następnym razem.Sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×