Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Spinki - wczoraj wcale nie dochodziłam do kopmutera. Więc dzisiaj składam serdeczne życzenia z okazji tak pięknego jubileuszu. A prozą to tylko mogę życzyć dobrych, spokojnych wielu wielu dni. Dla Was obojga. 🌻 ❤️ No i cieszę się razem z Tobą ze wspaniałych wyników. Ewcia super działka . Wszystkie jesteście na tych zdjęciach superowe dziewczyny. Uśmiechnięte i szczęśliwe i tak trzymać. Moje chłopaki odlecieli w sobotę byliśmy trochę nad morzem trochę w domu. Sytuacja jest taka że Ona chce wrócić ale moj syn już nie da się nabrać na takie coś . powolutku układa sobie dni i jak dobrze pójdzie { po naszej myśl} to od sierpnia będzie go miał codziennie po pracy i na noc. odzywam się mało bo takie upały zwalają mnie z nóg i ledwo zipie przez cały dzień. Czasem nie mam siły oddychać. Ja też wysłałam zdjęcia pozdrawiam wWas mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostra prosiła, żeby Was w jej imieniu pozdrowić i przekazać, że ma jakąś awarię, cosik z netem się dzieje i dlatego jej nie będzie aż to naprawią. Spinky, tak mlodziutko wyglądasz na tych zdjęciach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładnie proszę Ksymcię i obie Ewy, żeby mi też wysłały zdjątka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🖐️🖐️🖐️ Upał mnie dobija......powiedziałam cos nowego?.....:)....najgorsze jest to , że robię się drażliwa.....:( Wczoraj chciałam sobie poprawić humorek i wybrałam sie do fryzjera........chciałam tylko podciąć futerko, a pani skróciła mi je tak, że mało się nie poryczałam......tak to było z poprawianiem sobie humoru..... .....ale dzisiaj rano jest już herbatka (zielona z miętą) ;).....i zaczynam nowy dzień...... Dziękuję Spinky i Ewa za fotki....jesteście super dziewczyny....:):):) Spinky - czy takie wędrówki po górach nie męczą w upały? Ewa - zdjęcie ze słonecznikiem - piękne....:) MarMi - wyślę zdjęcia dzisiaj .....:) Życzę wszystkim miłego dnia i tradycyjnie zapraszam na poranne kawo - herbatki.......:D 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuniu,rewelka.A i na babcie mi tu wcale nie wygladasz. Nie wiem czy pamietasz,ale kiedyś napisałam,ze ONA sie opamieta i zechce wrócić.Ale wspaniale jest,ze syn daje sobie radę i chce malego wychowywać .:D:D:D A ze slonecznikiem,moim ulubionym kwiatem,wyglądasz cudnie. Ewuniu,a co chcialaś powiedziec przez to,ze Costa Osięciny to najmodniejsza miekscowość wypoczynkowa???To chyba malutki zarcik z Twojej strony.A wnuczek duuuuży.Dogania najmlodszego synka.:):): )Marmi,wez klila dni wolnego i pobądz częściej tu z nami.:D:D:D Ewciu,często tak mam,ze poprawiam sobie czymś humor,ale nie do końca. :D:D:D Pozdrawiam Basie Takiska,Już Marmi sie odezwala w Twoim imieniu. Pyszna ta poranna herbatka. Póżniej bedzie kawka.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spóżnione zyczenia dla Spinkiego ❤️🌻❤️w rocznicę slubu❤️🌻❤️Wielu jeszcze dni miłosci,radości i zdrowia❤️🌻❤️ Miłego dnia dla wszystkich.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witajcie...nie mam pojęcia co się dzieje.z inetrnetem..pokazuje się na jakiś czas i znika!! Dzisiaj popołudniu przychodzi jakis facet. naprawiać!! Spinki..ja nie mam zdjęć..Ewciu od ciebie też nie mam:( Muszę kończyć ..bo chce to przesłać.pozdrawiam ..całuję..usta]usta]👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....na pocieszenie powiem, że z moim komputerem też cieniutko......musiałam go oddać rano do przeglądu i teraz jestem bez okna na świat....;).....Przeniosłam się gościnnie na inny sprzęcik.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane.... mam chwile wiec odpoczne przy Was.... Spinki ja nie wiem jak to się stało,ze nie masz mojego zdjecia..kiedyś (dawno temu wysłalm jedno) ale to nic,przesle Ci.... Bosiu,Mar Mi tez sie doczekacie niech tylko ten mo Robertus w koncu je wrzuci na komputer!jakos nie moge go zmobilizować.... A tosia ma sie dobrze, jeszcze nie czuc ruchów,ale syn codziennie nasłuchuje,zeby pierwszy wypatrzeć....i tak fajnie sie przytula do Tosi.... pozdrawiam i całuje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie spragnione odrobiny deszczu dzieki za fotki laseczki,ja narazie tylko w soboty na wies wyskakuję a i to nic mi sie nie chce, nawet pisać na kafe upały mnie wykończają pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofko....doskonale Cię rozumiem.....:) .....u mnie podobnie......a dziś to już chyba sądny dzień..... Pozdrawiam Was....buziaczki.....👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofko....doskonale Cię rozumiem.....:) .....u mnie podobnie......a dziś to już chyba sądny dzień..... Pozdrawiam Was....buziaczki.....👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofko....doskonale Cię rozumiem.....:) .....u mnie podobnie......a dziś to już chyba sądny dzień..... Pozdrawiam Was....buziaczki.....👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofko....doskonale Cię rozumiem.....:) .....u mnie podobnie......a dziś to już chyba sądny dzień..... Pozdrawiam Was....buziaczki.....👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofko....doskonale Cię rozumiem.....:) .....u mnie podobnie......a dziś to już chyba sądny dzień..... Pozdrawiam Was....buziaczki.....👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofko....doskonale Cię rozumiem.....:) .....u mnie podobnie......a dziś to już chyba sądny dzień..... Pozdrawiam Was....buziaczki.....👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofko....doskonale Cię rozumiem.....:) .....u mnie podobnie......a dziś to już chyba sądny dzień..... Pozdrawiam Was....buziaczki.....👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofeczko....rozumiem Cię doskonale.....:)...u mnie podobnie, leń i brak siły na wszystko......dobrze, że są upały, jest na co zwalić....;) Całuski dla wszystkich...👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj upieklam ciasto z malinami i jagodami. Takie biszkoptowe z zatopionymi owocami. Pyszne. Tylko posypane cukrem pudrem. Nawet Was nie poczęstuje,bo zostaly tylko okruchy. Jutro znow upieke,bo to ciasto na predce. I Was kochane zaprosze.:D:D:D Ewciu,Ofuniu,ja tez mam lenia w te upaly. Ale nie tylko. Ostatnio,to przez okragly rok.:(:(:( Dzisiaj bylam przez 2 godziny z Marcelka.I jestem wykonczona........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tak dawno, marzyły nam się ciepłe krajach :) ... teraz o czym pomarzymy ? ;) Jeszcze trochę tego skwaru i moją lodówkę trzeba będzie oddać na złom. Coraz bardzej staruszka szaleje.... również i jej upał nie służy :) - Takisku wysyłałam i Tobie zdjęcia :) - spóbuje jeszcze raz . - Ewa - prawdziwa Dama ze słonecznikiem :) - coś na wzór Damy z łasiczką. - Ewcia nam się sklonowała :) Gdzie się podziała Dosia, o Puchatku już nie wspomnę. 🖐️Dobranoc👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was o poranku. Choc raz ja powitałam pierwsza w poczekalni. Oj dzień za krótki. Po później, bo \"lecę\" do pracy. Miłego dnia. Usmiechnij sie :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry.... ja też tylko zajrzałam,żeby sie przywitac i miłego dnia Wam życzyc... praca goni - niestety! pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem gdzie jest Dosia:D Pojechała zamiast Puchatka na Biegun Północny. Zapytamy Ofkę czy mam rację? Puchatek to nawet łapy Tygryskowi nie podał i odszedł na zawsze😭 Buziaki dla załogi🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witajcie..jeszcze mam problem z komputerem..okazało sie że to coś poważniejszego..dzisiaj znowu przychodz ten informatyk!! Ewciu..ale pojechałaś:):):):):):) Spieszę się ..piszę szybko bo co jakiś czas zanika net..i nie wiem czy zdążę wysłać..pozdrawiam..całuję..papapa👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korzystam z okazji,że jeszcze mam net..Spinki..Ewa..zdjęcia doszły..widziałam :):):):):) Dziewczyny mają rację..jesteście rzeczywiście fajne laski:):):):) W sobotę przyjeżdżają mnie prosić na wesele..ale się cieszę..bardzo lubię tego kuzyna..no i sam fakt,że idę na wesele też mnie baaardzo cieszy:):):): Pozdrawiam naszą Ksymcię i Tosię..szczególnie..a Wszystkie KOLEŻANKI oczywiscie TEŻ..całuję..]usta]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa jestem,jak tam nasza Dajenka w te upaly daje sobie radę nad morzem????? Ponoć nie wszędzie mozna sie kapać,bo jakies sinice zamieszkaly w wodach Baltyku.Ale pech....Ja dopiero po weselu synusia jade z mężem nad morze. I wiecie,ze wolalabym,żeby ta pogoda sie zmienila.Mam dość upalów. A spacery brzegiem morza tez mi odpowiadaja. Moze nawet padać.Bo zycia we mnie nie ma.Ani krzty. dziewczyny,jak sie czujecie w ten skwar????? Pozddrawaim chłodno. Dosiu,Puchatku,Boju,Zuziu,odezwijcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po dłuższej przerwie Dużo się działo więc nawet nie miałam czasu zaglądać W sobotę byłam na weselu( Węgrów) ,to dopiero było weselisko!!! A już następnego dnia zawoziliśmy teścia do szpitala na szczęście nic groznego ,przy tych upałach to i koń by się wykończył,a co dopiero starszy człowiek.....ale już jest wszystko w porządku (jeżeli tak to można nazwać) Niestety musiałam zmienić wszystkie swoje plany( ktoś musi się nim zaopiekować) Jak teraz wyczytałam to mieliśmy tu jubileusz?? Szczere i najgorętsze gratulacje!!!!🌼 🌼 🌼 Wszelkie fotki i ja poproszę!! Swoje weselne wyślę niebawem.....Od Ewy dostałam -ślicznie dziękuję\" damo ze słonecznikiem\" U mnie też kłopoty z netem , czyżby przez ten upał??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrzałam zdjecia - sliczne córy Dosiu i fajną miałaś sukienkę! Ale jednak to nie mój kosciól w Węgrowie. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×