Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

,O ,Jezu ,Kalina nie Karen,SORRY,Mea culpa... ..No same widzicie ,jak ja musze przez te narkoze cierpiec... Skleroza ,płacze ,zimne poty....brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i światełko gaszejednak ,i dziekuje za poczte.Ewcia, te historie.. kosmos!!!! ,normalny kosmos!!! , już nie wspomne o kręconych włosach..i reszcie..Ofka , niespodzianki nie ma..upsssss, nie o to mi chodziło..ale wyjasniłam..ci.A wszystkie sliczne spijcie ,kolorowych snow..i niech Takisek ,sie nie załamuje ,smutas jeden..my i dziecmi moze sie zajmiemy i..pieska na spacer sie wyprowadzi...,no nie? spaaaac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Takisku, dziewczyny już chyba powiedziały wszystko to co należało. Trochę zganiły, pocieszyły.....nic dodać nic ująć. jednym słowem bardzo chcemy żebyś nie próbowała lekceważyć tych spraw. Zrób porządeczek i szybciutko do nas wracaj.....:) Nie dopuszczaj do siebie żadnych złych myśli, wszystko będzie ok, sama zobaczysz, że niedługo wszytko będzie tylko wspomniemniem. Uśmiechnij się troszkę i zabieraj się za porządkowanie ciałeczka....My tu nie pozwolimy na żadne czarne myśli.....absolutnie...Wielkie buziaczki dla Ciebie 👄👄👄 Spinki ten Twój kochaś to jakiś łobuz, bo mnie też lubi odwiedzać, czasem nawet zasiedzi się zbyt długo.....:) Trudno go wygonić....:) Teraz dziewczyny kawka......poranna......mniam.....Ewelinko jak tak dalej pójdzie to ja tą kawką wypłuczę swoje żelazo i razem z Tobą będę robić kurację.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Przede wszystkim zdrówka,zdrówka i jeszcze raz zdrówka!!! Niema takiego choróbska z którym byśmy sobie nie dały rady!!! Siła umysłu.....i wiara w w to ,że damy radę!!! to jest sposób na wszelkie dolegliwosci no i oczywiście lekarz. Spinki z tym ukochanym to mną wstrząsnęłaś!! Jak czytałam to jak bym go skądś znała ,taki zupełnie jak mój.... Ewuniu dzięki za pośrednictwo -Ewelinkowe skalniaczki to jest właśnie to co bym chciała mieć u siebie.....ale jeszcze mi do tego daleko, choćby dlatego, że musiałabym tyle kamieni znosić chyba pół wieku. Wiki dzięki wielkie za pocztę, nawet nie wiesz jaką radochę mi sprawiasz . Co dzień otwierając pocztę myślałam gdzie Ty się podziałaś, ale wiadomo -każdy ma jakieś swoje sprawy i nie zawsze czas na dyrdymały 🌼 dla Ciebie A dla całej reszty 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Miło znowu z kimś porozmawiać tak poprostu i łez nawet nie widać jak człowiek się rozklei. Miło mieć świadomość że są ludzie, których chociaż formalnie ale obchodzi twój los. Dlatego tym bardziej z ochotą będę tu zaglądać i pisać. Spinakierku czuję się niezle chociaż jak wspomiałam żyje na zwolnionych obrotach i tak już będzie. Cieszę się że jest mi jeszcze dany kredyt na życie i napewno skrzętnie go wykorzystam.Świata nie zawojoje ale dużo mogę jeszcze zrobić dla soebie i innych. Dziś na dworze tak pięknie,słoneczko raznie świeci więc zaraz zmobilizuję się i pójdę na spacerek szukać jesieni...bo to chyba już jutro ta kalendarzowa do nas zawita. Uciekło mi lato niech się więc ciepłą jesienią nacieszę.Oby trwała długo. Pozdrawiam słonecznie , dużo uśmiechów życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec lata przynosi radosną nowinkę Zguba odnaleziona-Tygrysek wita Kalinkę. Cieszę się ,że Cię widze razem z dziewczynami Codziennie juz Kalinko bedziesz brykać z nami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko..Ojjj bardzo cieplutko:):) Ale piekna jesień..początek dzisiaj dopiero..ale słyszałam że przynajmniej do konca miesiąca ma się utrzymac taka pogaoda:) Byłam juz dzisiaj na spacerze..a właściwie w sklepie, kupic parę potrzebnych rzeczy..i zgrzałam się ,a byłam tylko w sweterku:) Cudowna pogoda!!!!!!!! Teraz idę sobie zrobic herbatki..leniuchom zycze miłego leniuchowania..a pracusiom..miłego pracowania:) Duże buziaczki..Ogólnie Miłego popołudnia dla Wszystkich👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was ciepło i słonecznie 🖐️ Dosiu, cieszę się , że mogę Wam chociaż trochę poczty wysłać czasami, nawet jak nie mam kiedy klikać ... Ja także dostaję i w miarę jak dostaję wysyłam dalej, więc nie narzekajcie, jak czasem będzie za mało, lub za dużo. Nie mogę tylko do Forever wysyłać, bo mi się wraca ... Nie wiem zupełnie dlaczego, adres mam wpisany poprawnie , a odrzuca... Kalinka, witaj znowu w tym zacnym gronie, miło znowu Ciebie widzieć \" w całości\" [usta[. Neurologia kojarzy mi się z dłuuuugim pobytem na rwę kulszową. Jeśli także miałaś tę przypadłość, to będziesz jeszcze śmigać jak odrzutowiec. Znam to z autopsji - od 1989 roku nie miałam nawrotu. Życzę Ci dużo zdówka i dużo radości. Spinky, ja Wam wysyłam tylko to, co mnie się spodobało i cieszę się , że Tobie także to się podoba :). Takisku, szkoda, ze tak daleko od Ciebie mieszkam, bo zostałabym Ci z dzieciakami, abyś - nie czekając na przyjazd Córki mogła iść do tych zapyziałych \" hydraulikow\" :). Powodzenia i buziaki 👄 Pozdrawiam wszystkie Panie miło i serdecznie, życzę bardzo miłego popołudnia i radości z pięknej pogody za oknem 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewo, piękna dziewczyno, dziękuję serdecznie za zdjęcia ze święceń 👄. Cała Rodzinka jest wspaniała, pięknie się prezentujecie razem, a Ty wyglądasz wspaniale . A Kuba jest pięknym chłopakiem. Że też zawsze Ci najbardziej przystojni wybierają powołanie kapłaństwa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoria kiedyś Kuba był u mnie w pracy i dziewczyny mówią że taki jesteś ładny i do zakonu- a on na to że w zakonie też muszą być ładni. Muszę jednak powiedzieć że spłakałam się w niedzielę bardzo mocno. Łzy płynęły mi same - ale z tych wszystkich chłopaków emanowała taka radość że aż miło było patrzeć. Jak tak analizuję to wszystko teraz to nawet nie wiem do czego to porównać. Może tak jakby mieć cały czas orgazm?????????????????????????????? Ale rzeczywiście radość biła z nich wielka. A było ich 11. Najstarszy miał 51 lat a najmłodszy był 2 lata po liceum. Miłego popołudnia Wam życzę - ja czekam właśnie na mojego brata z Kubą- czyli bratem Jakubem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ - Kalino człowiek żyjący na zwolnionych obrotach, ma lepszy wzrok więcej i wyraźniej widzi, dostrzega mało znaczące dla innych drobiazgi, docenia to, czego kiedyś nawet nie zauważał...dobrze Cię rozumiem, dostałam podobny kredyt na życie :) Głowa do góry, mimo wszystko, warto żyć :) - Ewa szczera prawda - szkoda takiego przystojniaka na księdza :) ...hmmm bardzo obrazowe porównanie ...orgazm.... cały czas ? :) Buziaki dla wszystkich 👄 - BOSA gdzie jesteś ? - wracaj do nas...szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Spinkusiu.Myslałam,ze juz dzisiaj nic nie napisze,ale tak jakos żal mi sie zrobilo,bo wszystkie cos tam z siebie dają,a ja nic!!!! Ale ja jestem juz tak wykonczona,ze do kompa siadam bardzo pozno i nie mam juz sily.A może to leń ze mnie wychodzi??? Możemy podać sobie rączki.:D Przejrzalam pocztę,nie calą oczywiscie,bo by mi zabrakło wieczoru. Takisku,jestem z Toba. Nie warto sie zadręczać myslami. Uwierz mi,musisz iść jak najszybciej i szybko wrocisz.My wszystkie trzymamy za Ciebie. Buziaczki.:) Kalinko,Ty sie niczym nie przejmuj.Jeszcze dlugie lata przed Tobą. Bardzo sie ucieszyłam,jak zobaczylam Twoj poscik.Pisz wiecej.Zaradzimy wszystkim problemom.Mozesz na nas liczyć.:D Ewelinko,masz taki cudny ten ogród.Mój zięć jak zobaczył Twoj skalniaczek to oniemial.Pytal czy te kamienie zostaly przywiezione Kamazem??Taka imponujaca ilość.Wrazenie duże!!!!!:) Ofeczko,co Wy za konszachty macie ze soba????Czyli Ty z Ewelinką??? Prosze szybko napisać z prostym wyjaśnieniem:) Ofeczko jesteś niesamowita.A niech sie chomik wypcha.Ciekawski!!!! No,Wiki,witaj w domu.Bardzo Cie brakuje tutaj.:D Kubusiu,Ciebie tez.:D Pozdrowionka dla Dosi.Forewka/powsciagliwego/ Ewcię.Ksymcie,Ewunię,i Wszystkich.Pa.Jutro na rano.Ale napisze dopiero wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbatke parze na nocke...co drogie panie powiedza na cytrynowo jasminowa..niezła..Ja przez te kamienie ksywke zmienie na..kamieniołom..hiii ,Bosia powiedz zieciowi ,ze wozone byly różnie a wysle jeszcze inne,np wlasne tuje posadzone na rabatce otoczone kamykami...nawet nie powiem ..nie wygląda to na nagrobek..a takie było moje pierwsze wrażenie jak to zrobiliśmy i posadzilismy tyyyyciuchne krzaczki..Po prostu zamiast kopnąc kamyk..to go ścisnac w dłoni ,do kieszeni i..na kupke..kamyk do kamyka i..zbierze sie..Nie wiem co sie dzieje napisalam elaborat do Ofki i 2 razy mi wrocilo...wczoraj i dzis..Niestety.Dzięki Wika za pocztę i ewy i wszystkim.Ale fotografijki to ja zadnej nie dostała...chlip..chlip...niegrzeczna byłam? chlip..No a Takisek? Takisku nie martw sie na zapas.Masz relanium? naprawde z 2 dni na noc zażyj ten specyfik i troche to człowiekowi pozwoli sie pozbierac,niby rozbitym sie jest..ale przytomniej i optymistyczniej sie patrzy .Moze przeleć do Miesniaków ..Popytaj dziewczyn ... A może Kalina coś poradzi.Jeszcze sie z Tobą Kalinko nie poznałam ,ale mysle ,że jesteś ważną osopbą na tym topiku ,skoro dziewczyny cię tak ładnie witają. Buziaki dla wszystkich...i po kubeczku ..herbatki pijemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Ja tez pozdrawiam i całuję👄 Bosii...wiem.że jesteście ze mną..i trZymacie kciuki❤️ niczego bardziej nie jestem pewna!!!! Ale nie zamartwiam się az tak bardzo,tym bardziej że dzisiaj byłam na konsultacji..i to bardzo ważne..nie wykluczyli..ale też co najważniejsze..NIE POTWIERDZILI!!Tak więc mam nadzieję że pójdę w poniedziałek..a w piatek już wrócę..i pewnie tak będzie..czego sobie Oczywiście..baaardzo życzę:):):) Dziewczynki..dośc już o mojej chorobie..nie ja pierwsza i nie ostatnia..nie chcę o tym więcej pisać..zrobią co trzeba..ja też tak zrobię..i będzie wszystko ok:):):):) I tym optymistycznym akcentem..żegnam się z Wami do jutra:):):) Wielkie buziaczki dla Was..zwłaszcza za słowa otuchy.papapapa moje kochane..WSZYSTKIE👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka, wstajemy.....otwieramy piękne oczy.....:) Piąteczek już się zaczął....:) Kawusia zaparzona, zapraszam chętne na filiżankę małej czarnej ...... Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Już po kawce , ale Wam zaparzę i herbatki i kawki 🖐️ 👄 🌼 i do pracy..... Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim ,pijemy Ewci herbatke i stawiam na stoliczku herbatkę.Dzis serwuję Indian Spiced Chai .Ostry smaczek.. no i miłego dzionka.Mam nadzieje ,ze dzis lużniej w pracy bedzie...tfu,tfu ,tfu za plecy ,przez lewe ramie...zeby nie zapeszyc. :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry nie zauważyłam ,że już zaparzona uprzedziłaś mnie, ale to nic nas dużo to i kawy nigdy za wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Podziękowania Ewa za zdjęcia.....bardzo ładne. Ewelinko powodzenia w pracy, będzie spokojnie, atmosfera piątkowa i nadchodzący weekend działa na wszystkich pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klikam do Was i macham na powitanie w czasie przerwy. Ewelinko,moje fotki powinny być już na Twojej poczcie.wyslane wczoraj.:) Ewa,Takie ślicznosci masz w tym swoim ogrodzie. naprawde piekne.Prosze o jeszcze. Takisku,trzymaj sie.pomysl o nas w szarych chwilkach,my wszystkie czekamy. A poniedzialek tuż,tuż,Nawet sie nie obejrzysz. :) Dzieki Ewciu za kawusie.,a Tobie Ewelinko za pyszne herbatki.PaAle dużo napisalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cichutko i puściutko tutaj.Zawiedziona jestem.Czyżby wszystkie powyjeżdżały??Hallllllo dziewczyny!!!!!!!Przyjdzcie proszę.Wreszcie weekend.Jestem szczęśliwa,ze troche odpocznę. Pozdrawiam . To pa,pa. Do potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Dużo nie napiszę ponieważ mam dziś gorszy dzień i nikogo nie chcę zarażać swoim pesymizmem. Ewa masz cudownego syna i pięknie go wychowałaś...gratuluje. Do jakiego zakonu wstąpił bo się nie doczytałam. Takiśku trzymam kciuki za Ciebie Dla wszystkich 🌼 za wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 dla Kalinki. Ja też mam chandrę.Ale staram sie nie okazywać tego najblizszym. Mam nadzieje,ze jutro bedzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Długo mnie nie było bo byłam nadprogramowo i nieplanowo \"wyjechana\". Właśnie szczęśliwie wrócilam i choc pare kliknięc musze zrobić. Pozdrowka. Jeszcze nie jestem na bieżąco ze sparawami w poczekalni, ale widze, ze dużo was tu bylo - Super. teraz zajrze na pocztę, potem pocztyam zaległości, a natępnie zacznę :przeżywać\' jutrzejsze wesele - no ni e moje ja tylko gośc. A tak a\'propos kupiła buty pasują idealnie ....ale tylko do sukienki. W sklepie było ok, ale jak pochodziłam w domu to czułam je jeszcze długo na nogach po ich zdjęciu. No cóż, przeciez stare też są dobre :) :) :). papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór ...parzę herbatke vaniliową i chciałam sie pochwalic ,że ma klawiature inną i nie potrafię znaku zapytania i innych postawic co robic, jak np. mam na jednym klawiszu 0 z boku nawias , a na górze jeszcze równa się ej,kochane profesjonalistki HELP!!! dostałam ją od kumpeli, ale ona to juz wogole z komputerem nie życzy sobie mieć do czynienia.Nie musi.Jej strata ..Jjakos się naucze.Bosiu ,nie mam żadnej poczty...chlip ,chlip....nie mówiąc o fotkach...Dziewczynki ,nie załamujcie sie ,spórzcie jakie piękne dzionki za oknem..może i zimy...nie bedzie...po takim lecie...nie wypada..żeby mrozy byy...Pa Ja też ,czekam na telefon.Kalina ,uśmiechnij się, a Takisek ,niech moze sobie zafunduje dzień dobroci dla siebie ...Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×