Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Ja sie musze pochwalic - ja mam dzis urodzinki i jestem znów o rok mądrzejsza. Pożegnałam wlaśnie rodziców, którzy przyszli z życzeniami i klikam do Was. Zapraszam na ciasteczko (kupne), szampanika, koniaczek i wodeczke brzoskwiniową. A do tego ciasteczka upieczone przez moją córeczke w prezencie dla mnie. Są pyszne mimo, że to ciasteczka drożdżowe i moja córcia zapomniała dodac do nich drożdży :) :) :) ale i tak niespodzianka była super. U mnie w rodzinie obchodzi sie imieniny, a o urodzinach pamietają tylko najbliżsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki MarMi za wieści o Takisku. Pozdrów Ją serdecznie w moim imieniu i podrzuć Jej trochę książek i gazet :) Te dni szybko Jej miną i wróci do nas szybciutko. Buziaki dla Ciebie za wieści 👄 i dla Takiska, aby szybko wracała do zdrowia👄 Ktosiu, wszystkiego najlepszego z okazji Urodzin, dużo zdrowia , szczęścia , wszelkiej pomyślności, wiele uśmiechu na codzień i radości. Buziaki 👄 __________@@@@@@@@________@@@@@ ________@@@________@@_____@@@@@@@ ________@@___________@@__@@@______@@ ________@@____________@@@__________@@ __________@@___________@__________@@ ____@@@@@@______@@@@@_______@@@@@@ __@@@@@@@@@__@@@@@@@_____________@@ __@@____________@@@@@@@@____________@@ _@@____________@@@@@@@@@__________@@ _@@____________@@@@@@@@@______@@@@ _@@@___________@@@@@@@______@@ __@@@@__________@@@@@________@@@ ____@@@@@@______________________@@@ _________@@_________________________@@ ________@@___________@@_____________@@ ________@@@________@@@@@@________@@ _________@@@_____@@@_@@@@_____@@_ __________@@@@@@@ @@@______@@ .......................................@ @@@@@ ........................................ @ ........................................ .@ ................................@@..... ..@ ............................@@@@@.. ...@ ........................@@@@@@@@@@@ ............................@@@@.@@@@@.@... ...............................@@@@@.@.@@@@. ......................................@ @@......@@ ...........................................@@@@@ ........................................ .........@ ........................................ ........@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam zaległości. Takisku przyjaciółko moja co ja czytam - szpital - oj jaka szkoda że nie zajrzałam wczesniej. Ale nie martw sie wszystko bedzie ok, a właściwie musi byc dobrze. Rach ciach i znów bedziesz z nami. CZEKAM. Przesyłam fluidy dobrej nadziei, dobrego humoru i dobrych mysli. Zdrowiej szybko i korzystaj z możliwości wypoczynku - takie leniuchowe wczasy rzadko sie zdarzaja. ODPOCZYWAJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego naj, naj.......lepszego Ktosiu...:D mnóstwo optymizmu i uśmiechu na codzień ....:) Ja będę mądrzejsza o rok w piątek....hihihi ;) Teraz gościnki czas zacząć........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Ktosiu 🌻🌻🌻🌻🌻 Najlepsze życzonka Pięknego w życiu słonka Smutków małych jak biedronka Szczęścia wielkiego jak Amazonka ....poproszę wódeczkę brzoskwinową \\_/ :) - MarMi powiedz Takiskowi, że już za nią tęsknimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosiu-dalszego pogłębiania mądrości ,wg mnie głuptasek jesteś jeszcze :P zmadrzej tak ze sto razy :D:D:D i żeby zawsze zdrówko Ci dopisywało ,humorek wyśmienity,żadnych trosk\\najwyżej wydumane\\ i powodzenia w dalszym zdobywaniu mądrości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec, zdrówka ,szczęścia isłodyczy ,miłości takiej ,co sie od nie nie ryczy ewelinka herbacian dziewczynka.wszystkiego najlepszego..życzy ktosiowi cudownie odnalezinemu ,prze tygryska brykajacego to bez akapitów, bo to jednym..tchem. i wogóle.Ofka wyslalam kontrolnego maila do ciebie dzis.Doszedł?nie wiem co sie stalo od Bosi ,..dochodza, od ewci 39 ,od innych ,a czemu od ciebie nie?Boziu kochana ,Boziu kochana ,co sie zaczopowalo na tych laczach? No Bosia jest super ,ma fajnea rodzine ni ..piesia.Niczym moj tylko inne barwy.Wyslalam Bosi ,,floryste\",doszedł? MarMir dzieki za wiadomosc.Pozdrow Takiska.Niech sie kuruje i regeneruje.I wraca wyremontowany..Obawiam sie ,ze jesli to zrosty pooperacyjne ,to nie ma żartów ..jesli cos innego to tez.Troche o nia sie martwie.Dziekujemy za pozdrowki od rannego Takiska.Skoeo tyle nagotował,nadreptał sie to musi sie położyć i wylizac.Ktosia ,ale nie mów ,ze drożdzowe ciasteczka bez drożdzy sa złe..one sa jeszcze smaczniejsze ,bo...kruche\" Kalina , wszystkie pozostałe ,pijemy herbatke na noc melisse.buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosiu ja chce serniczka ,BARDZO prosze...jest pyszny na bank.. Ktosia...STO LAAATTTTT ,STOOOO LAT ,NIECH ZYYYJE NAM , NIECHHHH ŻYJE NAAAM,,hej szable wdłoń...ja mam szlaban ...ten moj specyfik kosztuje jak szczerozłote kulki..i zobaczymy.Na razie szlaban cdn na prond i zobacze co z tych proszeczkow wyniknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Kawy.........bardzo mi się chce.........:) dziewczynki pijemy bo zaśniemy........ MarMi pozdrów siostrę, niech szybko wraca do zdrowia. Całuski na dobry dzień 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko dobra duszyczko, dzięki za informacje o wawrzynku.....ja osobiscie też nie wierzę w złe oddziaływanie niektórych roślin...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia czesc,ja wyslalm maila do kilku z was,i o wawrzynku troche inne informacje, niz internetowe.Jakos mi sie kojarzylo ,ze on taki bardziej kwaskawy co do gleby ,,No ,a jak podobaja wam sie takie skromne krzaczki..to posadźcie kochane runianke ,niska ,skromna ,zimozielona krzewinka i skromniusie kwuiatuszki latem,na skalniaczki tez ok.A pod drzewami ,w cieniu nawet głębokim wszelkiego typu funkie,czyli hosty...szybko sie rozrastają, dzieli sie je łatwo i z mamy potem wlasne sadzonki.I jest mnostwo kolorow i lisci,,,niebieskawe, zielone ,nakrapiane,z obwódką biała.Nie wymaga pieszczot,a jak jej sie da mikroelementów..to poezja..która zasłoni braki w strukturze terenu...hiiii ,hiii taki parawanik..zywy..Teraz pora na dzielenie bylinek to i tansze sa sadzonki, no sadzic trzeba wszystkie wrzosowate ,wrzośce i wrzosy..No to tyle miłego z rana,A po kawce herbatka.Marmir jak Takisek dasz znac wieczorkiem? no i miłego dnia ...moj ten tydzien pracowity i zrywam sie codziennie bladym świtem.Leeeeceeee..do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha kochane ogrodniczki i skoro podoba sie wam wawrzynek ,to spodoba wam sie bardzo delikatniusia w pokroju ,ślicznie kwitnaca wiosna Andromeda czyli modrzewnica,to taki rodzaj wrzosowatej krzewinki.Ja mam 2 i jestem zawsze nimi oczarowana ...sa takie...inne,damy jednym slowem,Patrzysz na nia ,chociaz obok masz inne pieknosci. Zycze sobie zeby odwiedził mnie kochanutki Spinakerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Ktosi,która ogłosiła Że była taka miła Że nam powiedziała Wczoraj urodziny miała. Tygrysek niebiosa prosi O spełnienie wszystkich marzeń Naszej Ktosi. Niech Ktosia fika i bryka Nie zapomina w poczekalni czasem nastawic imbryka Niech wykuruje bolące po weselu nogi Potrzyma je troszke dłużej wyżej od podłogi I radośnie niech Ktosi dalej płyną dni wszystkie Tego zyczy Tygrysek zawsze Ci bliski.🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny . Ewelina a synka masz aw Anglii?, a to pnące na murze to jak się nazywa?a te malutkie żółte też mam. Ewciu a Twój ogród przepiękny i prosiaczek też niczego sobie. Malwy i słoneczniki wyrośnięte aż zazdrość bierze. Ale jak sobie w tym roku nasadzę krzaczków to już w przyszłym i u mnie będzie ładnie. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Ewo, dzięki za zdjęcia z imprezy 👄. Masz śliczny ogród, a taka baza wypadowa bardzo mi się podoba, nie mniej od jej Gospodarzy . Prosiak ekstra wygladał i chyba tak samo smakował. Narobiłaś mi smaka na grilla, ale Ty masz szczególnego do pieczenia prosiaka. Dzięki raz jeszcze 👄 Ewelinko, Tobie także dziękuję za przedstawienie Twojej Rodzinki. Masz pięknego , chyba bardzo wysokiego syna , a Ty prezentujesz się świetnie , nie mówiąc o Busiu :) Dziękuję serdecznie 👄 Ja dziś mam trochę luzu, dopiero wtorek, a ja już zmęczona... Szybko jednak dojdę do siebie i ruszę na podbój kolejnych klientów :) Życzę Wam samych miłych chwil przez cały ten piękny dzień, cmokasy 👄👄👄. MarMi - a to dla Takiska specjalnie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosiu wybacz wczoraj mnie nie było wieczorkiem w poczekalni , wiec dzis spóznione ale z serca płynące życzenia urodzinowe przesyłam. Z bukietem róż do Ciebie przyjść nie mogę:( By złożyć Ci życzenia! Lecz wzywam los i proszę go. Niech spełnia się dziś, Twe najskrytsze marzenia. Jak co roku o tej samej porze, każdy Ci życzy co tylko może. Więc i ja korzystając z tej sposobności. Życzę Ci mile szczęścia i radości. By to o czym marzysz się spełniło! A to co kochasz... TWOJE Było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz wszystkich witam milutko w ten a jakże słoneczny dzionek. Ewcia dzięki za zdjątka rodzinki....jesteście cudni aż milo popatrzeć. Zauważyłam że jedno zdjęcie ma plenery angielskiej ulicy. Pewnie syn wyemigrował za \"chlebem\" Przyszła taka smutna rzeczywistość że już z każdej rodziny przynajmniej jedna osoba opuściła dom rodzinny aby gdzieś w świecie zarobić godziwe pieniążki na swoje utrzymanie.Moje dzieci także kilka lat temu wyemigrowały Ciągle słysze że ktoś wyjeżdza i pytam się kto wiec zostanie jeśli w takim tempie ludzie będą opuszczać ten kraj. Mimo tych smutnych refleksji życzę Wam dziewczyny spokoju , radości i szerokich uśmiechów na buzkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurra. Udało sie i Ramzes ..puscił fotki.Mam syna ,niestety tam już 3 lata ,i chce dalej...leciec.ale pracujemy z Busiem ,żeby wrócił do domu.Co sie bedzie pałętał po świecie.Tutaj to jak z domu wychodze to słowo honoru w 4 godziny z lotniskami jestem u Małego.A jak dalej poleci..to..nie stac mnie bedzie na takie podróże..a ten krzaczek przy murze...? to krzew najstarszego w Europie winorośla ,rośnie obok oranżerii w Hampton Court..Boziu ,jak ja sie wpatrywałam...w dziury po gwożdżiach w murze...wiekowe ubytki...zaprawy.Hiii,hiiii ..No ,a byłam w szoku wielkoscia i rozpiętościa a ile prondu moznaby zrobić niskoprocentowego..:-D,:-) wysłałam chyba takie przypadkowe..Ale co tam.Dzieki za mile słowa.Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech zyje Ktosia.100 lat,niech zyje nam.Zdrowka,pieniedzy i pociechy z Kaziczka.Prosze o napelnienie kubeczka\\_/.To chlup..... Żebys byla zawsze usmiechnieta,radosna i promieniejaca szczęściem.A smuteczki precz! Ewciu,Tobie tez niedlugo zlozymy,ale na to przyjdzie czas.Musimy na bieząco.Dzieki Ci za piekne fotki,za prosiaczka i piękna zieleń w ogrodzie. Dzieki. Ewelinko-doszlo wszystko.Sa super.A Busio to Twoja podpora i Duzy chlopak.Przy nim na pewno nie boisz sie spacerować wieczorami. pozdrawiam Was serdecznie.Zdjęcia Ci Marmusiu wysle,bo mój Kaziczek wylącza prąd. pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko ,jeżeli Twój komp -Ramzes to mój Tuten....cham..on. Azali ja mysląca inaczej? ale próbuję do skutku Dzięki Wam wszystkim za fotki,hmmmm,a któż uprawia ten zgubny nałóg-papieroski:P Roślinki cudo,a Rodzinki pogratulować. cmoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko ,nie wiem co jest ,tylko od Ciebie mi zwraca,próbowałam na rózne sposoby ..........niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziekuje za cudowne życzenia i wierze że z głebi serca. Oby sie spełniły choc w połowie to szczęście moje sięgnie zenitu. Jesteście kochane - nawet sobie nie wyobrazacie jaką ja miałam radość z czytania i oglądania. I te rymowanki - z serca płynące składanki. Przesyłam w podzięce buziaków pełne naręcze. Musze ustapic miejsca córce choc przed chwilą dopiero przysiadłam no cóz takie losy matki. Idę myślec na menu na imieniny, bo w sobotę będe miała gości imieninowych i mam chęć podać coś innego niż zawsze. A może Wy mi podpowiecie co zrobić szybko i smacznie. Jeszcze raz buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosiu, takiska kurczka zrób,albo niby gyrosa..do tego prytki upiecz w piekarniu i kilka surówek i...butelka czerwonego wina ,albo inny prond..miłej zabawy. Ofka..no co jest że te nasze Faraony takie zawzięte.My Nefretete nie jestesmy przeciez,zeby tu coś im nie pasowało..A nomenklatura..hm..podoba mi sie.Tu te chamy nam na złośc robią czyco?.Moze cos któraś dziewczyna mi od ciebie prześle jako poczta to dojdzie? A MarMir ,co ty tak utajniona , co tam u Takiska,no chyba wszystko jest do licha ok!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga uwaga tu poczta polska przesłałam grzyby Ofki do Eweliny. Komu co i jeszcze przesłać - dziś i jutro promocja - od pojutrza pobieram opłaty- 1grosz. Takisku dla Ciebie bezpłatnie sto tysięcy ton dobrych fluidów. A gdzie nasz Żagiel? Wiki jak to dobrze widziec kogoś z papierosem. Ktosia podaje przepis: polędwiczka wieprzowa namaszczona przyprawami różnymi ale mocno, co najmniej dwie godziny wcześniej- albo poprzedniego dnia wieczorem. Następnie obsmażyć na maśle tak na krótko i zawinąc w ciasto francuskie - kupione w realu albo innym markecie. Wstawić do piekarnika na 1,5godz. i podawać . Jest smaczne na ciepło i na zimno i wbrew pierwszemu wrażeniu przepis jest łatwy i nie pracochłonny. dobrej nocy jak to mówią - stosunkowo udanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa444 czekam na grzybka i dzieki za promocje.. ty naprawde czlowieka rozumiesz.A ewcia 39 gdzie sie zapodziała? I Spinaker ,Forever,i cala reszta? A MarMir o raporcie zapomniała.Takiskowi duzoooo dobrych mysli ,fluidow i wszystkiego dobrego ..Całuski i dwie rybie łuski..parze herbatke i papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mięśniaki poszly precz:-) Rozmawiałam z nią tylko przez telefon, nie mam szans żeby w tygodniu się do Takisa do szpitala wyrwać, dopiero w sobotę będę mogła, ale w sobotę, to - mam nadzieję - ona już będzie w domu:-) Przez telefonik się dowiedzialam najważniejszego - mięśniaków już nie ma. Usuwane bez operacji, jakimś nowszym sposobem. Dziewczynka zadowolona, czuje się lepiej, tylko się strasznie do domu wyrywa, zamiast odpocząć. Na \"rozpędzenie\" torbieli dostaje zastrzyki, więc może też uda się bez krojenia. Czyli - jest dobrze, a ja jestem już spokojniejsza :-) Przekazałam oczywiście pozdrowienia od Was, ona już też najchętniej by się tu do Poczekalni wybrała:-) Ja również pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×