Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

czesc z rana! :-D ,wreszcie chwilka dla siebie !Herbatke parzę dzis jakąś early grey z vanilla, Dajen ,a gdzie świeże herbatki?! Ewciu444 ja tez za rudym nie przepadam, moze i seksowny..ale nie do twarzy mi w nim:-D ,lubie seks ale nie jak konowies:classic_cool: Bosiu ,Ksymciu ,i cała słodka reszto ,juz nie wspomne o Spinky...jeszcze kilka dni i bede mogła posłac wam foto przed ,w trakcie i po...katakliźmie...:-D ,:-D Dziewczyny nowsze ja tak z doskoku ostatnio to sie z Wami zapoznam blizej ,ciutke póxniej ,ale dosiadajcie sie do herbatki i jakis placek sie znajdzie. moze Dajence i ewci zostało z wyprawek dla dzieci :-D 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nastawiłam dzbanuszek herbatki. Pijam ją litrami więc każda chętna sie załapie . Dla odchudzających mam puerh też w ilościach hurtowych:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Ja na moment:):) Serdecznie Witam nowe koleżanki..Sabinę..i Anię🌼 Miło Was widzieć!!!!!!!!!!!! Zapraowaną jestem..Strasznie:):):) Haftuję dla szwagierki obrus...Jest to prezent dla pary młodej..dlatego termin mnie goni..bo wesele tuż..tuż:):):) U mnie wszystko w porządku..dzieci zdrowe.. ..Kaziczek na szczęście też:):):) We wrześniu po raz trzeci zostane babcią..i z tym dzidziusiem też wszystko dobrze!! No to tyle..do później..zajrzę jeszcze..papapapapa..❤️.......Dla WAS.🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabina45
Ceśc dziewczyny Znalazłam chwilke w pracy i zagladam do Was . Wczoraj wróciłam bardzo pozno i nie mialam juz sily pisac. Byłam z mimi przyjaciulkami na malym wypadzie w miasto na driku i kawce.Czesto robiby sobie takie wypady a dla mnie jest to fajna odskocznia od codziennosci . ewciu to prawda ze czsem jest mi ciezko dlatego uciekam z przyjaciólkami lub jade w gory dajen ciesze sie ze mnie rozumiesz ofka dzieki za mile powitanie bosanova to nie jest takie proste bo wspólnie z mezem prowadzimy firme i za bardzo jestesmy powiazani roznymi spraami ale radze sobie mam rozne odskocznie a przedewszystkim gory czesto tam jede naszta jesli pracujesz z mezem to pewnie wiesz o czym mowie masz racje na kłótnie szkoda czasu musze dac na luz Przylaczm sie i tez pije zdrowko Wiki Witaaj aniu nie jestem juz sama /nowa/ narazie tyle musze konczyc odezwe sie wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Remont, nawet nie opowiadam bo już doła łapię , masakra i czasu mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ wszystko mnie boli , plecy to nawet napier...Idę spać 🖐️a przynajmniej wyleżeć się w łóżeczku. Pa , pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam .....Witaj Ania w naszym gronie, Dziewczyny są tu przesympatyczne, życzliwe.....,też odczuwam ciepło. .....Spinci....dzięki za uściski dla mamy.Właśnie dopiero zasnęła.Aaaa...biedna błądzi już po chacie,czasem nie wie kto ja jestem, woła na mnie mamo. .....Takis....ręcznie haftowany obrus to ładny prezent.Uwielbiam robotki ręczne ale szydełko i druty,nie wyobrażam sobie co bym robiła z wolnym czasem teraz jak muszę siedzieć w domu. Mogę to robić na okrągło, nie myslę wtedy o problemach i smutkach, tylko że szkodzi mi siedzenie na kręgosłup i to jest problem. ......Naszatko....mam nadzieje że do jutra, a raczej dzisiaj jak wstaniesz to po tych wszystkich bolach nie będzie śladu. W każdym razie życzę Ci tego. .....Pozostałe Dziewczyny ściskam Was mocno👄Muszę już zmykać Dobrej nocy. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Stawiam herbatke w dzbanku ,dzis mango ,orange i cinnamon. Jeśli ktoras ma chcec kausia tez zaparzona...jak dooooobrzeeeewstac skoro świt!!!! Ja te klimatyzacje wewnętrzna wreszcie w liopcu wyrzuce i zmienie na lepsza. Viki ?Czy ktoras wie co Viki? Takisku rekodzieło dla mnie =dzieło sztuki.Cudny bedzie prezent.Zuzia ,życze ci dużo siły i fizycznej i psychicznej.Trzymaj sie dziewczyno. Bosia ,a dzieciaki bedziesz lać w szkole jak minister każe? wiesz ze jak nie ,to bedziesz w opozycji? MarMi ,ewcia ,naszatko, Ofka , i wszystkie pozostałe miłej prackio w ogrodeczku. A Ania i Sabina ,dzien dobry . A z mezem ja pracowac nie potrafie.Jeszcze nie zaczniemy a juz konflitk interesów damsko meskich:classic_cool:dlatego podziwiam wszystkie dziewczyny ktore pracuja i widza sie z mezami dłuzej niz...nerwy nakazuja...:-D Wstawajcie , szkoda dnia i napoje stygną. :-) , 😘 😍:D 🌻 na dobry dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorrki za błędy w pisowni.Już siedzę na stanowisku pracy i poszukuje wykonawców do remontu . Mam więc chwilke. Czy któraś wie co z Viktorią czy już zreperowana?] Wiki 😘🌻 dla ciebie . Ocho ! Musze konczyć ,bo gradowa chmura nadciaga ...i trzaska na dzień dobry drzwiami..a co tam ! Dziś i to przetrwam.Od popołudnia do poniedziałku nie musze tu byc!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ w szczególności nowe koleżanki .Ja się odzywam czasem...raczej rzadko ale pamiętam o Was i jak mam chwilkę to czytam co tam u was słychać :) teraz u mnie sezon w pracy więc mogę zniknąć na dłużej....ale się nie gniewajcie dobrze? odezwę się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie bardzo serdecznie i ciepło, także nowe Buzie w naszym gronie 🖐️ Melduję uprzejmie, że dopiero dziś mnie wypuścili, a wygladam narazie jak dzieło dr Frankensztaina :-). Dziękuję Wam bardzo za trzymanie kciuków i picie mojego zdrowia, napewno wiele pomogło 👄. Okazało się , że miałam polipy w zatoce i dlatego nie było możliwości innego leczenia . No i jeden dzień mnie dłużej potrzymano, bo znowu mnie okłamali, że tylko 3 - 4 dni ... Szłam na operację ze śmiechem, bo pan chirurg chciał mnie na \"żywca \" kroić , gdy zaświecił lampy to się zorientował, że jeszcze nie śpię . Tak , że nawet na stole operacyjnym było wesoło :-). Szwy będą ściagane dopiero w przyszłym tygodniu, a teraz muszę siedzieć w domu, bo wstyd się pokazać z taką buzią ... Jednak samodzielnie ( za kólkiem) pokonałam te 15 km i już jestem w domu . Teraz już będę dochodzić szybko do siebie, chociaż na tych przecieranych zupkach, to może niemowlaki dłużej pociagną :-). Nie martwię się jednak wcale , będzie już tylko dobrze . We wtorek mam się zjawić w przychodni do kontroli, a później na zdjęcie szwów. Warunki tam spartańskie, ale obsługa bardzo miła, na czele z lekarzami, którzy znali mnie wcześniej . Dziś jak załatwiłam jednego z lekarzy , bo na pytanie jednej z pań co mi się w oko stało - powiedziałam, że lekarz dał mi w oko . Gdy Mu powiedziałam, uśmiał się do łez :-). Na dziś byłoby na tyle, bo jeszcze mam trochę zawroty jak po pól litrze , życzę Wam miłego dnia i wspaniałego weekendu 👄🌼👄🌼👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa32
Witam wszystkie Panie! Wczoraj mnie nie było z Wami, bo się rozchorowałam. Mimo, że jestem na diecie, skusiłam się na pączka i... mi zaszkodził Dziękuję za ciepłe przyjęcie do Waszego grona. Fajnie mi z Wami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ - Viki dobrze, że już po wszystkim 🌻 odpoczywaj i wracaj do zdrowia 👄 Cmokasy 👄 dla wszystkich, nie piszcie tyle, bo nadążam czytać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vikus dobrze że juz jestś bo kciuki zdretwiały od trzymania i najważniejsze że wszystko ok. A co do wyglądu - wiesz kobieta zmienną jest i lubi szokowac - czasami :):) Witam nowe koleżanki Anie i Sabinę. Fajnie że jesteście Eewelinko podziwiam i jestem zszokowana 5:58 a Ty juz na nogach i przy klawiaturze - to nie na moje mozliwości - ja taki śpioch jestem. Koleżanki ogrodniczki - ja niestety nie moge sie zapisac do \"kólka przyrodniczego\" bo mam tylko małąskrzynke na balkonie i to na razie pustą, a naprawde podziwiam te wasze roślinki no i przede wszystkimwasz zapał do grzebania w ziemi. Ja moge byc sympatykiem - takim od oglądania i podziwiania. Takisku gratuluję - kolejnej pociechy. Wiesz ciągle mnie zaskakujesz - taka pracowita - Matka Polska i jeszcze własnoręcznie haftuje obrus - czy posiadasz jakieś wady .......????? Zuzia Ty nocny Marku jak Ty rano staniesz do pracy :) Naszato mam nadzieję, ze dzis jest już ok? Co do herbatki i odchudzania to ja bym chciała taki napój co jak sie napijesz to od razu chudniesz a słodycze wspomagają efekt dzialania takiego napoju .... wiem to utopia ale można pomarzyc, bo ja chudne i odchudzam sie tylko w marzeniach. Rzeczywistośc słodyczowa jest silniejsza od mojej woli. (włąśnie skończylam pól opakowania 1 l lodów - były pyszne - zapraszam jest jeszcze pół) Dajen biegne do Ciebie z łopata i doła zasypuje i nie będziesz w nic wpadac. Wiesz tak to z remontem .... Każda z nas czasami musi to przeżyc - cierpliwości będzie ok. Całuski slę - jutro SOBOTA - i jeszcze przed nami NIEDZIELA i nie musze gotowac obiadku bo ide na komunie jako gość - same przyjemności. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Ktosiu..MNOSTWO..Wad mam mnostwo..Właściwie to myslę że składam się z samych wad:):):) Czasu faktycznie mam mało..ale wtedy właśnie ..odpoczywam.Nie robię już tak częśto jak bym hciała..ale od czasu do czasu sobie robię..i komus..jak chce..oczywiście!! Wiki..no nareszcie po strachu..Dobrze że już jesteś z nami..Odpoczywaj sobie teraz i..pisz do nas:):):) Dla Ciebie ❤️ Ania..zdrówka..dużo zdrówka dla Ciebie🌼 Papapapapa..buziaczki👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{kwiatek] Looo Matko kochana....CHCIAŁA..ale byk:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wiki witam Cie w naszych starych progach po renowacji.Nie gniewaj sie,ale w naszym wieku to juz remoncik maly jest. Napisz,czy Ci cieli i gdzie ??Bo jestem bardzo ciekawa.A jak Ci wykryto te polipy??Dopiero jak rozkroili????..Nooo,ale fajnie,ze juz jestes z nami. Oszczędzaj sie,coby Ci szwy nie popuscily. Takisku,Ty masz tylko zalety.A do tego jeszcze obrusy haftujesz.Hafciarko Ty nasza,potrojna niebawem Babuniu,Ty nie masz żadnej skazy. A na weselisku sie pobawisz i szybko zapomnisz,ze tak cieżko na nie pracowalas.Tym haftowaniem. Witam Sie jeszcze raz z mlodymi stazem i wiekiem kolezankami.🖐️ Aniu,ja mam wnusienke 15 miesieczną.Współczuje Ci,bo dziecko w tym wieku jest bardzo zywe i trzeba mu duzo czasu poswiecać. Wiec masz co robic w domciu.A co do hormonkow,to przeciez istnieje taki wieli wybor i lekarze nie potrafia dobrać Ci odp.dawki??? Sabinko i Ancyk,jak sie macie??? Fajnie Sabciu,ze mozesz tak sobie bez mężusia wyjeżdżac .Wiesz,moj malżonek jest bardzo zazdrosny i raczej nie zgodzilby sie na jakies dalsze wyjazdy z kolezankami. Chyba,ze on i my wszystkie.To tak. Przesadzam z tą zazdroscia troche,ale po prostu lubimy byc razem,bo w sumie jestesmy zbyt malo czasu ze soba.jedynie weekendy. Ktoska,ja moge do kółka przyrodniczego jak najbardziej.Ale to cieżka praca.Moglabym raczej wypoczywac na lonie natury niz dziubac w ziemi. Jak napisala niedawno Dajen,ze poodpoczywalaby w ogrodzie Naszatki.Bo tam pieknie kwiatki pachna.Az milo.Dajenku,wylaz z tego dola.Remont nie zając. Ewelinko,prosimy o gelerie foto przed ,w trakcie i po. I prosze nie wysmiewaj sie ze mnie.Niech ten pan nawet zmusza mnie do agresji,ja i tak nie wykonam tego polecenia. Marmi,jak tam u Ciebie w pracy??? Za uszy ciągniesz mocno???? Ja nie uznaje takich metod wychow. Choc czasem bym udusila.Na miejscu. Ksymciu,jak moj wnusio ???Ile Piotruś ma juz zabkow???Czy juz zaczyna siadać???Przecie juz idzie mu 5 miesiac.Ucaluj chlopakow . Dosieńko,przyjemnej pracy Ci zycze. Pieniażkow za to bedziesz miala duzo.Ale nie zapomnij o odpoczynku. Będe konczyc.Pozdrawiam wszystkie dziewczyny.Spinkę tez oczywiście.Juz mam dość tego porywistego wiatru.Ale dęło.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuniu,i Zuziu.przepraszam,ze zapomnialam was wyminic z imienia i nazwiska.Ale nic podobnego. Ewa.Twoj ogrod będzie za 5 lat najpiekniejszy w calej okolicy. Bo Ty tam swoje serce wkladasz. Zuziu,ja tez kocham druty.Tylko,ze mam za malo czasu.Sweterek robie czasem poł roku.Albo i dluzej.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabina45
melduje sie drogie kolezanki troche pózno ale niedawno przyszlam. Ciagle brakuje mi czasu zeby spokojnie usiasc poczytac i napisac. WitamvViki napewno szybko dojdziesz do zdrowia zycze ci tego z calego serca Aniu tobie tez zdowka i nie przejadaj sie ktosiu ja tez nie lubie grzebac sie w ziemi ale uwielbiam piekne ogrody i podziwiam wszyskie panie ktore poswiecaja ogrodowi duzo czasu ja nie mam na to czasu kwiaty mam tylko w donicach na balkonie Witaj Dosiu udanego sezonu w pracy i zagladaj czescie EWELINKO POWODZENIA W PRACY I NIE DAJ SIE GRADOWEJ CHMURZE dajen nienawidze remontow oslabiaja mnie ale lubie tez zmiany lubie przestawiac meble ,wymieniac dodatki na inne kolory Zuzia pozdrowinka dla ciebie NASZATKO ZDROWIEJ Uciekam bo juz pozno do jutra pa POZDRAWIAM WSZYSTKIE KOLEZANKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Bosiu..ja na to wesele nie jestem zaproszona. Nie jest to wesele w rodzinie.To moja szwagierka idzie..i dla Niej.. robię ..a właściwei juz kończę ten obrus!! Jest to prezent dla Mlodej Pary!! Nie ukrywam że bardzo chciałabym pójść na jakieś weselisko:):)ALe teraz, z tego co czytałam..to TY i Spinkuś się bawicie:) Już sie dzisiaj z Wami żegnam..troszke późno się zrobiło :D:D Jutro znowu kieracik z Danonkiem:D Pamietacie taki film..\"Emil z Norymbergi\" Mój wnuczek w pomysłach przerasta tego Emila:D:D:D D🌼O🌼B🌼R🌼A🌼N🌼O🌼C🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóż śliczne moje panie...wolny dzien ,wolna wola...i znowu guzik od klimy mi sie wyłaczyć nie chciał...Koszmar majowych dni nastał .Chociaż ...poprzednio budził mnie co 2 godziny ,a teraz nad ranem.../dla nowych buzi- ta klima to menopauza/Wiec chyba poprawa nastapiła. Viki ,cudnie!Pamietaj ,ze masz nie forsować sie -dla zasady-bo ja silna jestem!Ty masz mądra być i dobra dla samej siebie!. Bosiu ,nie kpię z ciebie ,absolutnie.W momencie pogotowia strajkowego wZNP mowia o karach cielesnych.Boze , no to co ogół pomysli ,jak to odbierze?Ano tak ,ze to całe nauczycielstwo to barachło co bez kija nie poradzi z dzieciakami, i wiadomo , wrogośc i sie zrodzi w narodzie i opozycja wobec żądań płacowych.... A teraz dochtory ,niezadowolnione som... a reszta , kurna!, to co?!Happy? Ja tez protestuje przeciwko nieuczciwości wzrostu cen odwrotnie proporcjonalnie do zarobków! To jest moj protest! :-( na inny pozwolić sobie nie moge ,bo za maluczka ja:classic_cool:. Ale małe z małym to juz wiecej i niedługo jak nam za ten 1000każa życ a opłaty za2000 to wszyscy po prostu pekniemy... to tyle na dobry poczatek. Ale same wiecie ,jak to jest jak drenaż kieszeni nastąpił i konca prac nie widac.Dajenku ,spojrz na mnie, 5ty tydzien u mnie Sajgon.Ale myskle ze za jaki tydzień to nawet posprzatac sie da. Ale parze herbatkę ,ściskam wszystkie ,posyłam dużo :-D , i promieni słonecznych , i zapach bzów liliowych ,białych , ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie , jakoś się trzymam w tym remoncie, tyle że to trzeba się uzbroić w cierpliwość a tego mi czasem brakuje. Podziwiam Ewelinkę z tą rozregulowaną klimą ja bym chyba nie dała rady z przerażeniem myślę jak sama nie mogłabym być na HTZ. Miłego weekendu, ja dziś do pracy na noc. I więcej słonka a mniej wiatru życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w porze obiadowej. ja juz po obiadku - dziś zrobilam zupke z młodej kapusty - pycha - uwielbiam, tylko, że przez to uwielbianie jak zwykle zjadłam ponad norme.... Życze miłej soboty i jeszcze weselszej niedzieli. Dla weselników życze mocnych nóg i... głów. Bawcie się dobrze, żeby długo wspominac - przyjemnie. Takisku to my musimy sie gdzieś wybrac wspólnie na potańcowke, bo u mnie jakoś tez nic sie nie szykuje weselnego. No to proponuje potańcówke - kto jeszcze chętn. Viki Ty sie musisz oszczędzac ale mysle, że cos spokojnego to pożna potupac. odpoczywajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie 🖐️ Ja także już po obiadku i to bardzo \"wykwintnym \". Przecierana zupka i zmiażdżony banan :-). Narazie moje jedzenie wygląda raczej nieciekawie, ale nawet mi smakuje . Dla odwiedzających gości miałam cielęcinkę duszoną , która gościom bardzo smakowała, chociaż podałam z chelbkiem , bo ziemniaków mi nie kupili, a ja wczoraj nie pomyślałam , aby poprosić . Już coraz ładniej wyglądam , opuchlizna schodzi , a kolory na buzi zastępują potrzebę stosowania cieni do oczu :-). Zaraz będę miała jeszcze jednego gościa - młodą znajomą z czatu. która już także nie może się doczekać aby zobaczyć dzieło Frankenszteina :-). Życze Wam wszystkim milutkiej soboty i jeszcze przyjemniejszej niedzieli, na tańce oczywiście się piszę - może nie wystraszę Waszych tancerzy :-). Ja także nie mam narazie żadnych wesel, bo jakoś wnuki mojego rodzeństwa jeszcze niedorośnięte :-). Póki co cmoki w boki 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bossi, skleroza - narkoza , jak mówi Ewelinka . Miałam cięcie w buzi , pod górną warga . Operacja trwała prawie 2 godziny i odbyła się pod pełną narkozą . Jak mówią lekarze , to wcale nie jest jakiś prosty zabieg, tylko poważna operacja.... A może tylko chcieli podnieść rangę tego co zrobili :-). Jeśli jest konieczność , trzeba się pogodzić z tym i poddać . Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam sobotnio, pogoda dziś nieszczególna....nie żebym narzekałam, bo deszcz jest bardzo potrzebny .:) - Ewelina, współczuję Ci...znam ten ból, też nie mogłam stosować HTZ - koszmar. Najgorsze mam już za sobą, a Ty bidulko jesteś na początku drogi ...cierniowej drogi. Trzymaj się - z biegiem czasu objawy będą łagodniejsze i wszystko wróci do względnej normy.:) - Viki to nie był byle zabieg, każda operacja pod pełną narkoza to poważna sprawa. Prawda, czego się nie da obejść ani przeskoczyć, z tym trzeba się pogodzić. :) Życzę miłej niedzieli :) cmokasy dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i sobota odpłynęła, mamy jeszcze nocke która może byc miła, no i niedzielę. A niektóre z nas podrygują w takt weselnych przygrywek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Takisku,kiedyś EMIL z Lonobergii byl moim ulubionym filmem.Moj syn byl jeszcze maly jak go pierwszy raz widzialm. I pomysly mojego dziecka tez były nie gorsze od bohatera tego filmu.Jak mial 5 lat i pojechalismy z wizyta do babci do Trzebnicy to wydusil jej garnkiem wszystkie male kaczuszki.On po prostu nie wiedzial,że sprawi Babci okropna przykrośc.I pierwszy raz na oczy widzial takie male kaczki. Bylo mi bardzo glupio i wstyd,ze syna nie przypilnowalam.Takich momentow to bylo tysiace.Resztka farby olejnej,ktora mąż wyniósl w pośpiechu na balkon,wymalowal plytki na balkonie,a potem ręcznikami i bluzkami,ktore sie suszyly wytarł te plytki.Wszystko oczywiscie bylo do wyrzucenia,a kafle dlugo czyścilismy. Twoj Danonek po prostu urozmaica i umila Ci życie.Co bys sie nie znudzila BABUNIU. Dzisiaj byla u mnie burza,lalo dosc mocno.Przynajmniej bylo czym oddychać. Słoneczko tez pieknie świecilo.I tak w kratke. Ewelinko,ja to taki maly żuczek jestem.A Ty mnie tak z grubej rury potraktowalas. Ale to jest Twoje zdanie.Masz do tego prawo. Wkusiu,pytalam o szczegoly,bo ja ciagle z tymi zatokami mam problemy.I pomyslalam,ze i ja mam takie dolegliwości.Dzieki,ze napisalas.Jak się czujesz teraz??? Zupki plynne ,żebys nie musiala gryżć.A na wesele jadę dopiero 9.05.2007. Pozdrawiam wszystkie Panie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×