Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Bosiu bardzo dziekujemy za całusy.Tobie równie przesyłamy ogroooomne buziaki. Jestem dzisiaj strasznie zmeczona a mój \"kierowca\" sie spóźnia. Mam ndzieje,ze Piotrus bardzo mi sie nie da we znaki. Rosną mu zabki i czasami biedactwo tak marudzi , ze nie wiem czym go zająć. O przyjechał, jeszcze raz papapapapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateuszku ❤️ - wszystkiego najlepszego. Oby spełniły się Twoje marzenia :D Mój synuś już w liceum . Wreszcie oddychnę , bo nerwy miałam bardzo napięte. Ale już OK. Choróbsko powoli idzie sobie precz , ale jeszcze siedzi w korzoneczkach . Cosik nie moge ich doleczyć . Czuję sie jakbym miała kręgosłup z betonu - ni sie schylić ni wyprostowac. :O Dziś wygrzałam się w wannie. Jaka to przyjemność po ciągłych prysznicach . Ale jeszcze sie obawiam o rąsię . Jeszcze tylko muszę zrobić klopsiki w sosie koperkowym i spać . To ostatnio moje największe marzenie - wyspać się do oporu.:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjeżdzam na tydzień.Zaraz wychodze.Juz wszystko poznoszone do samochodu.Wróce w przyszłą niedziele.wieczorem.Będe tęskić. Pozdrawiam i caluski dla wszystkich kolezanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ A ja właśnie wróciłam z wojaży , ale jestem padnięta jak mucha ... Muszę trochę odpocząć , bo pewno za chwilę będę miała telefony ... Bossi, ja jestem już na wcześniejszej emeryturze, ale mam więcej zajęć niż bym pracowała ... Ciągle mi na coś czasu brakuje . Lepiej jednak pracować na etecie, bo wówczas jest więcej czasu i na wszystko starcza :-). Ale ja już do innej pracy nie chcę . Od piątku ruch na drogach , jak na Marszałkowskiej w stolicy :-). Miłej tej pozostałej resztki niedzieli, ja się oddaję narazie błogiemu lenistwu , ale Wy będziecie ją napewno spędzać czynnie :) . Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ A ja sobie leniuchuję dzisiaj, odpoczywam po nocce, a wieczorkiem w planie wypad z 2 połówką do pizzerii. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! ja też mchce sie polenić!!!!! Bosiu miłego wyjazdu!Tydzień to długo bez Ciebie! ja jestem padnieta, syn ten starszy njadl sie na noc sledzi w oleju i przez sem zwymiotował i wiadomo jak wygladal pokój tzn. jego łóżko, stolik i wszystko co było w poblizu.... pracowita miałam noc , dobrze,ze Piotrus tylko kilka razy sie budzil do cycucha. A teraz pozdrowienia z pracy przesyłam i miłego tygodnia dla Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ - Dajen tak trzymaj :D Urlopowiczkom życzę przyjemnego wypoczynku, pięknej pogody i moc wrażeń. Pozdrawiam i cmokasy przesyłam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 No porozjeżdżały sie koleżanki..Miłego wypoczynku!!!!!!!!! Ja narazie jestem w domku..ale chyba będzie zmiana planów i też gdzieś pojedziemy.Mamy w planach nasze miejsce..to jest w Oździe na Węgrzech.Byliśmy tam i jest cudownie!! A przede wszystkim..co najważniejsze..tanio:D:D To co pisałam o wrzesniu że będę potrzebowała więcej siły..i teraz gromadzę zapasy(tej siły)..to miałam na mysli przyrost mojej rodziny:):):) Nie jest tak łatwo załatwic wszystkie potrzebne dokumenty..Nasze prawo jest jakie jest i dlatego tak długo to trwa. I BARDZO DOBRZE:D:D:D Dłużej będą u mnie:):):) Pozdrawiam..buziaczki..👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może zrobię kawusię dla tych co zostały, zapraszam. No pogoda dziś dobra do wypoczynku tak chłodno fajnie jak lubię:D Pozdrawiam, miłego wtorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vectra2006
Witam :) Prosba do wszystkich Pan odwiedzajacych to miejsce :)Prowadze badania na temat otwartosci kobiet na zmiany i odwagi do podejmowania nowych wyzwan , odwagi do zmian w swoim zyciu oraz na temat podejscia do problemow dnia codziennego, swego wieku, roli kobiety w dzisiejszym swiecie itp. Jesli ktoras z Pan chetna bylaby wypelnic dwie ankiety, prosze o kontakt na podany adres Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żyję jestem w//////////////iona, piele w ogrodzie a zielsko i tak wyrasta. W listopadzie minie 7 lat jak zaczęło sie zle dziać w moim życiu. Jak było dobrze to za chwilę buch obuchem w łeb. Zaczełam wierzyć w siedem lat tłustych i siedem chudych. Mam nadzieje że niedługo te chude się skończą Pozdrawiam serdecznie. Zuziu jak z Mamą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamówiłam meble do kuchni . Nie wiem czy będę zadowolona , ale stało się . Tyleeee czasu nie mogłam sie zdecydowac , że to już chyba z desperacji je kupiłam . Nijak się maja do reszty ale rozmiarem pasują . teraz mam m-c na obmyślenie aranżacji sciany - by całość stanowiło jedność . Może się uda . Ale pewnie dla weny bedę musiała drinka strzelic .Czy któras mi potowarzyszy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć z rana .Parze herbatkę, a kto chce kawe.Dajenku 😍.Bosiu wypoczywaj i wszystkie pozostałe tez ,należy sie nam wszystkim odpoczynek jak :-D Forevciu ,też odpocznij troszke .Przecież sa jakies stopy dla naszych organizmów .Jak nie pofolguje człowiek ,to potem trzeba naprawiac jak sie da ,a jak sie nie da? a jak nie ma kto? no i jak nie ma za co? :-( Dziewczyny nie słuchajcie mnie glupstwa pisze.Trzeba ,po prostu życ.:-D No naszatko ,poczekałaś ,przemyślałaś ,wymierzyłas ,wiesz co chcesz, wiec kuchnia bedzie taka jaka chcesz Zycze szybkiej i bezbolesnej realizacji projektu :-D :-D :-D ,u mnie jeszcze tysiac rzeczy do zrobienia ,takie pierdółki, tu zamalowac ryske, tu cos przukleic ,tam powiesić..ale juz po bałaganie .Jak przypomne sobie horror wiosennych dni brrrrrr Teraz czysto mam i wreszcie moge do ogródeczka.Ewciu444, chwasty przewaznie maja to do siebie..ze rosna o wiele okazalej ,szybciej ,i ekspansywniej niz nasze ukochane roślinki .Ale to przeklęte pielenie ma i dobre strony oprócz zmeczonych dłoni i bolącego kregosłupa. Człowiek jest sam na sam ze soba.Mozna spokojnie pomyślec,przemyślec, a czasem usmiechnąc sie do motylka siedzacego na kwiatku...:classic_cool: :-D Ksymciu buziaki ,Viki a ty kiedy na urlop? Milego dnia 🌻😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha i Takisku kochany ,masz sie zregenerować ,cieszyc sie na większa rodzine ,ale masz o siebie dbać.MarMi juz wypoczywa ,to może i ty dołącz do niej ,Spinki przydałby mi sie ten twój amant ,nie mam jak zwolnić biegu ,czynniki wyższe natury obiektywnej zmuszaja mnie do pracy wbrew sobie.Pożycz amanta na tydzien.Prosze, chyba ,ze znowu wysiadzie na innej stacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Cześć..koleżaneczki..melduję że amant jest u mnie..Juz sie trochę zasiedział..ale tak do niego przywykłam..( on do mnie też) że do września postanowilismy sie nie rozstawać:):) Ewelinko..dziekuję za miłe słowa..Pamietam że była taka osoba w moim wirtualnym życiu.. zawsze miała dla mnie słowa otuchy. Ale już jej nie ma!! W każdym razie troszkę sie ucieszyłam..teraz mam Was..i jak jest mi ciężko..to zawsze mnie wspieracie!!!!!!!!!! Pozdrawiam cieplutko..buziaczki..👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie ,Spineczko kochana ,znowu twój amant wysiadł nie na tej stacji ,analfabeta jeden!!!A moze..Ksymci i Takiskowi bardziej potrzebny niż u mnie.Moze cwaniak wie co robi? :classic_cool: :-D Takisku głowa do góry ! Uśmiechnij sie , ale odpoczywaj ile sie da i nie nazywaj to..lenistwem.Spinki machnij ręką ,ze żyjesz.Juz o JO nie wspomne.Jak sie pojawi to ja spije lodami z adwokatem ,a potem wtłuke.Nor malnie za kudły wytargam/Viki czy to sa groźby karalne..czy se moge ulżyc/Ja juz o Kalinie co jak kamfora przepadła nie wspomne , o pewnej Ofeli co sie Ofka kazała zwac tez nie... O eci 39,/zapach jej kawy do dzis mi rano przychodzi do głowy/no same popatrzcie co awans z człowieka rob /i:-) :-D , -D No Viki od licha aktywna...Nawet Dajenka dzis nie zajrzała....:-( Dajenku wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Jestem żyję ale z nudów pół dnia oglądałam kolczyki na allegro i nie chciało mi się nic napisać. Ale byłam zaglądałam, Pilnowałam czy wszystko ok. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamówiłam szafki i przez m-c bedę się zastanawiać jaki błąd popełniłam😠. Ze też ja nigdy nie mogę się zdecydować:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć- Dajenku,nie siedż na allegro wyjdz na powietrze,jest klawo,nie ma upału.Jeszcze dwa tygodnie i ide na URLOP!!!!!!!!Wprawdzie tylko 10dniowy ale jednak urlop Pozdrawiam Wszystkie mocno ,życzę miłego dnia.Całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja ie kawusia poczęstuje 🌼 Dzień dobry! Ewelinko u mnie amant Spinki byl bardzo krótko i pojechał dalej.... mm nadzieje,ze do Ciebie 👄 Ja tez dzisiaj jade zamówic meble do swojego pokoju. Znalazłam takie fajne tylko za 499 zł.w kolorze wisni. Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×