Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

🖐️ O.widze,ze poczekalnia tzn.my wszystkie, dzis odpoczywamy. A bylo pięknie.sloneczko przyswiecalo przez caly dzien. Ja tradycyjnie bylam na wsi.Pracowalam w ogrodzie. Dosadzalam nowe roslinki. Jestem doladowana nowa energia na caly tydzień. Dzieki piekna Babuniu Takisko za zdjecia z wnusiem.On jest rozkoszny.Wygląda jak mały Rumcajs.Te włoski i cera takie ciemne. Przystojny mężczyzna Wam rosnie.Oby w zdrowiu!!!!! Ide zaraz spać,bom zmeczona.Jutro mam na rano.Pozdrawiam Was goraco. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i rozpoczynamy nowy tydzień. Tradycyjnie kawki, herbatki, komu bo zapraszam. Za oknem dziś ładne słonko, ale w mieszkaniu zimno że ciężko wytrzymać. Pozdrawiam, miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie po przerwie. Nie odzywalam sie poniewaz dopadlo mnie choróbsko. 10 lat temu miałam usunięty woreczek żółciowy i tu nagle dostałam ataku takiego jak kiedyś przed jego wycięciem. Myślałam, że z bólu zwariuję. Lekarz u którego byłam nie powiedział mi jaka jest przyczyna tego bólu, dostałam tylko leki rozkurczowe i coś na trzustkę. Cały czas jestem na diecie lekkostrawnej, ponieważ boję się jeść, aby ten atak się nie powtórzył. Zastanawiam się nad tym czy mimo braku woreczka mogą się tworzyć kamienie w przewodach żółciowych! :-( Może któraś z Was dziewczyny ma jakąś wiedze na ten temat__ jeśli tak to proszę coś napisać. W internecie nic na ten temat nie mogę się doszukać. Takiśku dzięki za przeurocze zdjęcia Marcelka, jest boski :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leje od rana . Nastawiłam herbatkę , zrobiłam twarożek ze śmietanką . Dzieci pobudzone , zaraz do szkoły wylotka . Jest to jedyny czas gdy mogę spokojnie poklikać ale wy śpicie:O albo do pracy biegniecie. Jakoś marzy mi sie wyjście na grzyby ale ciągle nie ma kiedy . A w niedziele obowiązkowo leje , wieje że żal z domu wychodzic . w tą byłam w kinie na \" ultimatum Bourna\". Sensacyjny , biją sie uciekają i gonią . Taka jest mw. tresc :D Zmykam , bo zaraz biegnę na masaż stóp . Super . Wreszcie nie puchną mi nogi . 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak to ten deszcz dojdzie do mnie jutro, a dziś piękne słoneczko jeszcze i super otwarłam okno bo w domu zimno że zamarznąć można. Masaże stóp no tylko pozazdrościć, ja z przerażeniem myślę o jakimkolwiek chodzeniu, a czeka mnie dużo spacerów u córki i potem dużo latania jak ona tu będzie, a wczoraj ledwie wyszłam do sklepu już ledwo wróciłam i okropnie dziś bolą mnie stopy:( Miłego wtorku, buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie wrocilam ze spaceru z psem.Brrrrrrr!!!!Ale ziąb.Moze z 10 stopni????A pod wieczor bylo jeszcze znosnie.Teraz goraca herbatę łykne i do łóżeczka. Dajenku,czekałas na deszczyk????? To go masz.Buziaki dla wszystkich.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia ze słonecznego Wybrzeża Kości Słoniowej-wszystkim dużo słońca w domach i sercach........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . Śniadanko na stole . Herbatka w dzbanku. U mnie słonko świeci i deszczyk pada...:D co do wiatru -jeszcze nie wiem . Głowy nie chce mi się wystawiać za okno , a zaraz i tak będę musiała zasuwać do pracy . 🌻Wybrzeże Kosci Słoniowej - jak ładnie brzmi . Na stałe tam jesteś czy urlop spędzasz tak egzotycznie? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie ku zaskoczeniu samo słonko dziś, chociaż chłodno dość i spory wiatr, ale ładnie. Zapraszam na kawusie ,pozdrawiam Kalineigę i wszystkie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam Czyżby nasza poczekalnia kończyła swój żywot? - Aspia nie chciałam zabierać głosu na temat, który tak bardzo Cię zbulwersował, ale zmieniłam zdanie. Wierszyki, jak wierszyki, pewno ich w internecie. Wolno nam żartować, dyskutować, ale nie można się obrażać na siebie tylko dlatego, że ktoś ma odmienne zdanie. Podobnie jak Viki, nie mam dzieci i wnuków, dlatego moje oczko puszczone w jej stronę, było oczkiem pewnego porozumienia. ;) Jeżeli odebrałaś to inaczej, trudno. Nie zauważyłam, żebyś była tu personą non grata i nie zauważyłam, żeby ktoś, pod Twoim adresem napisał coś złego. Żarty w życiu, to taki wentyl bezpieczeństwa...aby nie zwariować, trzeba czasem pożartować.Więc żartujmy jak najwięcej, obrażajmy się jak najmniej, a najlepiej w ogóle. - Takisku wnusio z tymi włoskami wygląda dokładnie tak, jak pisała Bosi, jak Cypisek :) A babcinka jak dumna :) - Ofko za co kazałaś trzymać kciuki? - Dajenko niedługo znowu będziesz się w chmurkach bujać. :) - Kalinaiga witaj wśród nas 🖐️ Kalina zdrówka życzę. Buziaki dla wszystkich przesyłam 👄 O ile poczekalnia będzie jeszcze otwarta, przyjdę tu znowu ;) za jakiś czas. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" Największa w życiu jest Miłość a Radość - najjaśniejsza Nadzieja jest ludziom najmilsza Tęsknota zaś najgłębsza jest Wiara najsilniejsza a najcieplejsza jest Dobroć każda z nich inną barwą znaczona wypełniają nasze życie malując go różnymi kolorami bo życie pełne jest kolorów... A kiedy w tęczy na niebie rozpoznasz kolorów życia odbicie, to znaczy po prostu że kochasz życie \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kalinaiga.Dobrze,ze dołączyłaś do nas.🖐️🌻 Spinky,dlaczego dopiero za jakis czas????? Tak ,malutko masz czasu,ze zaglądasz do nas jak na lekarstwo?????? Napisz wiecej.Jak Mama????I małżonek Maciuś ??? Zrob znów kilka zachodów slonca.Zrobi sie od razu cieplej.❤️ Dajenku,poszybujesz w przestworza jak jaskółka.Juz niedlugo. Dajenku,napisalas samą prawdę w tym pieknym wierszu. I tęcze dzis znalazlam na niebie.I życie tez kocham nad życie❤️ Takisku,daj spokoj z tym chrapaniem. Moj mąż mowi,że ja chrapie niemilosiernie.Ale mnie nigdy nie budził.Bo uwaza,ze jestem bardzo zmeczona.Ale zeby zaraz rozwod ???? Jak Stiuard Malutki? Czy ma apetyt?Czy Ola karmi piersią???❤️ Ewelinko,właśnie,moga żądać odszkodowań.I co wtedy???? A obok mojej wsi ma przebiegać obwodnica autostradowa.Więc nie jest nam do śmiechu.Chcielismy troche na powietrzu swiezym,a będzie go mniej.Szkoda.❤️ Ja jak zwykle szarlotka częstuję,bo jabluszka u mnie obrodzily. Ale sama nie jem jej duzo.Bo w dalszym ciagu \"dbam o linie\"\"ha,ha,ha. Ksymciu,caluski dla Piotrunia od babuni topikowej.I prosimy o nowe fotki Twoich kawalerow.❤️ Dzieki Tygrysku za troche wesolości.Lubie Rubka i Szymona.Co slychać w Radomiu???❤️ Kalinko,smutno,że woreczek dolega Ci po raz drugi , nie wiem,czy kamienie tworza sie w innych narzadach.To nie musi być kamien.Trzeba zrobić USG jamy brzusznej.Moze cos pokaze????Czy bole sie troche uspokoily???❤️ Naszatko,moj Kaziczek moze codziennie jeść twarozki ze smietanka.I nigdy mu sie nie znudzi.A tak wogole to moglby jeść same sery.I to na każdy posilek.A kto Ci robi te masaże stópek???Czy lecza cos konkretnego???Napisz koniecznie.❤️ Wikus,Ty duszko zapracowana jestes i dlatego tak rzadko tu wchodzisz.I na innych wateczkach Cie znalazłam.Jestes balsamem na serce.❤️ Pozdrawiam wszystkie kobiety na tym watku.Ja padam na buzie.W domu sytuacja bardzo trudna,ale powoli zaczynamy uodparniac sie{chyba?}. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witajcie!!! Bosiu..nie pamietam już co pisałam na temat chrapania mojego Kaziczka..pewnie cos o rozwodzie..skoro TY to przytaczasz:):) Ale WIEM na pewno co myślałam wcześniej...teraz..i zawsze bedę myślała..ŻYCIE BYM ZA NIEGO ODDAŁA..gdyby była tak konieczność..Więc o żadnym rozwodzie..przynajmniej z mojej strony nie ma mowy:D:D Marcelek w porządku..zjada i śpi.Tylko tyle:D:D:Na szczęście jest zdrowy..żadnej kolki..w sumie zero problemu..i niech tak zostanie!!!! Pozdrawiam również Wszystkie piszące i czytające koleżaneczki❤️Miłych snów..papapapa.❤️ P.S..Naszatko..ale poszłabym na taki masaż stóp!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Fajnie masz..Chyba tez o tym pomyślę!! DOBRANOC🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ❤️ i jak zwykle herbatkę robię . Ja jak mąż Bosi- mogę żyć o samych serach i herbacie:D:D Moja przygoda z masażami zaczęła się jak zwykle przez przypadek . Byłam u kosmetyczki a kobitka przechodząc pyta \" a korzoneczki nie bola ?? tak dziwnie pani siedzi??\" No bolą !!! Masazystka ma 10 zmysł . Wie gdzie nacisnąć . CZasem aż wyję z bólu . Ale za chwilę przechodzi i ogólnie jest lepiej . Teraz rozgania mi wodę w organiźmie. Nogi już tak nie puchną , widze swoje kostki . Tyle ze w toalecie siedzę częsciej. Jeszcze przede mną drenaż limfatyczny ... Ale trzeba mieć dzień wolny , bo podobno z łazienki się nie wychodzi po nim . A i trzeba być na czczo . Ogólnie sprawia że lepiej się czuję . Byłam już u innych ale w porównaniu z nią to było \"\"myzianie\"\":D:D Kobitki ❤️ -czy wam wieczorem też same oczęta sie zamykają . Ja ostatnio chyba w sen zimowy zapadam . Mogłabym spac wszędzie i o każdej porze.!!Moze to starość????:D:O Takiska widzę jeszcze to nie dotyczy . Szaleje kobitka nocną porą aż miło:D Chcecie na śniadanie morszczuka po grecku?? wyszedł mi całkiem nieźle. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszata ja też, mniej więcej od roku, chodzę co jakiś czas na masaże. Na akupresurę. Głównie masowane są stopy i ręce, ale nie tylko. Cudowna rzecz, na dodatek przeprowadzana przez bardzo miłą i ciepłą panią. Bosia, fajne porównanie z tym Cypiskiem:-) Spinky, skąd taki pesymizm z tym upadkiem poczekalni? Pochwalę się jeszcze, że jutro będę mieć bardzo miłego gościa, czyli moją osobistą siostrę, która się na moment odrywa od matczyno-babciowych obowiązków i przyjeżdża do mnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak masaże, Kaziczek, spotkania z siostra a ja tylko w ogródku- żadnych innych przyjemnosci. Jutro znowu jadę przesadzać , wsadzać i wyrywać ale dobre i to że w następny czwartek przyjeżdza do mnie kolezanka i mi pomoże. Pozdrawiam goraco wszystkie dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam..dopadłą mnie praca, zajęty czas..zmęczenie, brak snu ze stresu...przeziębienia dzieci , które się ciągna...zaczynam zasypiać ze zmęczenia....zimno, mokro...i kichaczek jestem coś,.a najsmieszniejsze jest to że mam soczewki na oczach...i mam rozjazd w.nich.chociaz na pewno są dobrze dobrane....czuje się jak \"lekko pijany \"człowiek.z powodu tego rozjazdu własnie......jak dobrze ze jesteście......normalnie mam doła....bo oboje z mężem juz drugi raz . nie wyrabiamy z kasą na zycie...tak było w sierpniu...i teraz we wrześniu...znów:(.jeszcze tak nie było żeby nie starczyło nam do pierwszego..i tak staramy się zyć oszczędnie .bez szaleństw.trzeba przeanalizowac wydatki chyba.bu...:( Kalinka......obie kamice lubią iść w parze...sprawdź czy złogi nie odkładają się w nerkach..lub kamień nie wędruje moczowodem...z nerek.usg jamy brzusznej konieczne:( pozdrawiam wwszystkich znad morza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia🌻 mnie dziś naszło to przesadzanie . :D Niestety jeden krzaczek okazał sie silniejszy ode mnie . Muszę jakoś przekonac moich mężczyzn by wykazali się teżyzną. Aby to osiągnąć ja musze wykazac się pomysłowoscią i darem przekonywania .:D Uprałam kurteczkę skórzaną . Ciekawe co wyjdzie . Mam nadzieję że nie będę sie musiała z nią pożegnać . Ale 60 zł . za czyszczenie to moim zdaniem za dużo . Co będzie to będzie . Kozuchowi nie zaszkodziło to i kurtce nie powinno . 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Odwazna jestes Naszatko.Ale 6 dyszek to stanowczo za dużo.A jak wypralaś skórkę?W pralce czy ręcznie??? I czy dałas glicerynki do płukania???? Ja tez ostatnio miałam masaze całego ciała.Wylupiłam kilka sztuk.Po 50 zł za 45 minut.Musiałam Ale głównie na kregoslup.Ale stopy i dlonie też. Mój masażysta jak czasem przycisnął to wylam jak pies.:( Takisku,tak o tym chrapaniu tak jak napisałas to o rozwodzie bylo.Ale ja tak samo jak Ty,za nic w świecie............Przeciez to błahostka. Marmi,fajnie,ze jestescie z Basia tak blisko. Moja siostra tez przyjeżdza do mnie bardzo często.Dziś też była.Pogadalysmy sobie ,byłysmy na zakupach w perfumerii.Nawet kawka z nia mi bardzo smakuje,a ja kawki tak naprawde nie pije.A jesli ,to bardzo rzadko. Dajenku,kiedy wyjeżdzasz????Bo chce trzymać za Twój dolot na wyspy moje kciuki. Ewuniu,ja tez pracuje w ogrodzie bardzo duzo.To wlasnie czas na przesadzanie,dosadzanie , przycinanie roslin.Jutro tez jade,zabieram ze soba siostrę i bedziemy wdychać świeze powietrze ciężko pracując. Palemko,a dlaczego dzieci sie ciągną??? Nie zrozumiałam tego skrótu. Tak,to jest okropne jak nie wystarcza do pierwszego.Musisz kochana podzielic na dniowki swoje dochody po oplaceniu obowiazkowych rachunkow i starac sie nie przekroczyć stawki dziennej. Badz dobrej mysli.Będzie dobrze.Ksymciu,co slychać?? Spadam juz,bo oczeta właśnie mi sie zamykają,a musze chwile poczytać.Pa. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosiu ❤️ już raz pisałas o glicerynce , ale zapomniałam . Uprałam ręcznie ( jednak do pralki się bałam ) .W płynie do wełny z dodatkiem zmiękczacza. W temp. 30 st . ogólnie potraktowałam ją jak wełnianą . Do płukania dodałam szamponu . Na razie schnie . zobaczymy co bedzie. Jutro ma być ciepło . Byle nie bezposrednio na słońcu... No ja też idę poczytać . Wieczór bez lektury to wieczór stracony. 🖐️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) nawet jesli pada..........przeziębienia dzieci....ciągnie się u nich przeziębienie juz katar kaszel gardełko..ponad drugi tydzień...dzieki za porad ę w sprawach finansów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Babeczki 🌻 U mnie przeziebienia się skończyły ( mam nadzieję ) , teraz mam bóle brzucha. Chciałabym aby kiedys cos im nie dolegało. Herbatka gotowa. Ładny dzień się zapowiada. Wstawać!!!!!!:D Palemko🌻 Moje finanse jakoś się zazębiają ale gospodarowanie czymś na styk to trudna sztuka. No ale skoro ministrowie sobie nie radzą .......Pewnie zaden nie prowadził w domu kasy..:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Południe prawie, czas na kawusię. Zapraszam , pozdrawiam, miłego dnia życzę. Lecę dokładnie za tydzień to jest 28 raniutko o 6,05, a wczoraj byłam u fryzjera, włoski już gotowe, koloru niestety jeszcze nie zmieniłam bo nakupowałam tej czerwonej farby jak głupi piwa;) zresztą same zobaczycie, jak zrobię w Walii fotki to podeślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Spinaker za uwagi i wskazanie miejsca. Nie zauważyłaś jednak,że to ja 2 razy przepraszałam/choć tak naprawdę przez grzeczność/,natomiast mnie parę osób delikatnie \"zjechało\",również Wiki dała prztyczka choć nieimienne.Poza tem są sprawy, które w żadnym razie nie nadają się do żartów.I tak oceniam tamten żart-bolesny,żałosny. Póżno zabrałaś głos ,także i ja nie wiedziałam czy odzywać się jeszcze wbrew rozsądkowi.Wspomniałam o tych podaniach piłki nad moją głową- sądzę,że wszystkie panie rozumieją o co mi chodziło- miałam więc prawo czuć poza nawiasem. Zatem po raz trzeci teraz już wszystkie panie przepraszam ,że tak długo jako intruz się plątałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aspia ❤️ ty się nie wygłupiaj . Zostań przy nas . Masz takie ładne złote myśli - zastosuj je. Dziewczyny. Temat uważam już za zakończony . Nie możemy tego ciągnąc w nieskończoność . To jak karanie psa że tydzień temu narozrabiał . A zadna nie chce być pieskiem . Wszystkie wszystkie przeprosiłysmy , a teraz 🖐️ na zgodę . Kurtka uprana przeżyła. Choć jeszcze wigotna wygląda ok. Nawet przymierzyłam czy się nie wstąpiła . Czyli możecie spokojnie oszczedzać na czyszczeniu:D:D Dziś z rozpędu okna pomyłam . Zostało mi co prawda jedno , ale z tym sie uporam raz dwa. Pozaglądałam w kąty w które latami nikt nie zaglądał . Ile tam świadectw przeszłości!!! I wcale niepotrzebnych :D:D Synusia dziś brzusio bolał , ale jak mu pozwoliłam zostać w domu - cudownie ozdrowiał :D teraz córcia się boczy że ona musiała być w szkole , a on nie . Ja oszaleję któregoś dnia !!! Dajenko 🌻 strzel sobie fotke wcześniej . CZemu mamy tak długo czekac??Tylkopamiętaj na wyjeździe o rachunku telefonicznym , żebys znów włosów z głowy nie rwała:D:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Naszatko ,za pogode ducha 😘 Aspio za fochy i zaniżona samoocene ,klaps, a za to aspioskie branie do siebie...no wiem jak ci pomóc,ale siadaj do klawiatury i stawiam ci herbatke, malinkowa z mellisa a reszta niech sie napije early greya ..pasuje.Bosi?????JO???? Ksymcia???/ ewcie?????Forevciu...twój szpital tez juz nie pracuje 😭dla ciebie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×