Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Tak......dajen ...przygotowanai świąteczne...zgadza się..u mnie przed świętami zawsze większy nawał w pracy..tylko czy pzabieli nam sie swiat ku radości dzieci.....i nam tez byłoby milej.taki biały to jak wysprzątany..ale te zmainy klimatyczne.....żyjemy w ciekawychczasach.,,święta jak aw Australii?..o zgrozo.ja nie chcę.......mrozu lekkiego zdrowego śniezynek...i olejku kawowegoEspresso zapach)pod prysznicem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie rączki magiczne NASZATKI też bardzo się przydały. Podpięłam się cichaczem pod tę energię, zwłaszcza, że czekam na wynik markerów. Ja ze swej strony ślę krasnoludki do pomocy. Trzymajcie się. A za mnie kciuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 Dawno nie zaglądałm, oj dawno.... a tu tyle zmian. A my wychodzimy powoli na prostą. Piotrus juz 11 m-cy skończyl, ma dopiero 4 smieszne zabki i jest coraz bardziej marudny-niestety. Nadal tylko raczkuje ale juz zaczyna się puszczac i stac sam. ja na szczęście na świeta jezdżę do rodziców (juz w sobote jade) wiec ogromne przygotowania zawsze mnie omijają, tyle,ze pomoge i jakieś ciacho upiekę. Pozdrawiam Was cieplutko i duzo usmiechu zyczę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ - Ammarylis witaj 🖐️ - JO trzymam kciuki z całej siły, wynik na pewno będzie \"śpiewający\" :) - Ksumciu dziękuje za fotki Piotrusia, chłopak marzenie. Rośnie nam jak na drożdżach. ;) Miłych i pogodnych świąt w rodzinnym domu...chciałoby się zanucić - nie ma jak u mamy cichy kąt, ciepły piec. :) - Dajen co Ty dostałaś w prezencie? ;) Taki tu ruch, że w końcu modzio się zdenerwuje i wstęp do poczekalni nam zablokuje. ;) Ewelina już miała kłopoty z wejściem na stronę. Pozdrawiam wszystkie panie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szósty raz pisze Zależy mi .JO trzymam kciuki za ciebie hazardzistko !!.W tym kasynie i ruletce to czekanie doprowadza do szewskiej pasjii.Bedzie dobrze ,bo niby jak ma byc 😘 dla ciebie i tego przystojniaczka 2letniego;-D Nasze kwiatuszki z nowszego naboru ,super ,ze nas znalazłyscie i chcecie dołaczyc Bosiu ,myslałam,ze tylko ja taka sierota z tym topikiem..ha! podtrzyamałas mnie na duchu ze sa to czynniki wyższe natury obiektywnej :classic_cool: Ofka moze dzis postawimy na stoliczku herbatke z prondem? Bo Ksymcia przysąła tego swojego przystojniaczka ,,,hmmm..topikowy dzieciaczek nasz rosnie jak na drożdzach.Juz nie wspomne o starszym synku..Ksymciu 😘 dla ciebie i dzieci. lece bo znowu zezreViki 🌻 do reperowanej raczki.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wigilijnym stole ubranym od rana haftowane serweta, świąteczna porcelana. Przy wigilijnym stole siądziemy wszyscy w rzędzie, a jedno miejsce wolne dlatego, co przybędzie. Przy wigilijnym stole kiedy gwiazdka zaświeci usiądą: tata, mama, usiądą także dzieci. Na wigilijny wieczór - jak powiedziała mama - zaprosimy tę panią, która jest w domu sama. Wokół jasnej choinki usiądźmy wszyscy w kole; ludzie są sobie bliscy przy wigilijnym stole .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idą Święta wielkim krokiem Pachnie drzewko w twoim domu Patrzysz na nie ciepłym wzrokiem I życzenia złożysz komuś Bóg się rodzi dla nas wszystkich W stajni płacze tak ukradkiem Znów odwiedzisz swoich bliskich I podzielisz sie opłatkiem Na te Święta co nadchodzą Życzę wszystkim ciepła i miłości Niech Was ludzie nie zawodzą I niech uśmiech w sercach gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ JO,ja trzymam kciuki za Twoje markerki i za Ciebie i zdrowko i za synka i za całą rodzinke. Podpinaj sie do mnie ,mozesz zawsze,jaesli tylko moge pomóc. Witam nowe koleżanki.Sa bardzo mile i juz je lubie. Tez probowalam napisac do Was ale mnie wyrzuca gdzies w kosmos i strana wygasa,albo powazny błąd serwera. Czasem to nie mam sily,bo pisze duzo,bo lubie,tak samo duzo gadam bo lubie,a tu nagle wszystko znika. Teraz za sprawa Krysi Spineczki,kopiuje i dopiero wysylam.Ale do tej pory tez nie chcial wyslac pomimo,że probowalam kilkakrotnie.Wybaczcie...Moze teraz sie uda??? Dajenko ja Ci masazyk moge zrobic,bo juz wziełąm 11 masazy i chyba powinnam zrobic sama.To nie jest trudne.:):):):):) Przygotowania do świat trwaja pelną para,ale nie u mnie. Wszedzie trwaja jak zwykle.Ja na ostatnia chwile,ale i tak zdążę. Caluski dla wszystkich.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Was wszystkich .... Wesołych Świąt! Bez zmartwień, z barszczem, z grzybami, z karpiem! z gościem, co niesie szczęście! Czeka nań przecież miejsce. Wesołych Świąt! A w święta, niech się snuje kolęda. I gałązki świerkowe niech Wam pachną na zdrowie. Wesołych Świąt! A z Gwiazdką! - pod świeczek łuną jasną życzcie sobie - najwięcej: zwykłego, ludzkiego szczęścia. /autor Włodzimierz Melzacki/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie także nie puszczało i zżerało, więc nadrobiłam dzisiaj ... Nie wiem jak będzie przed Świętami , więc już dzisiaj Wam życzenia przesyłam , wszystkim bez wyjątku - i tym , które topik zakładały i najwcześniej tutaj klikały, tym co dołączyły , a także tym co już dawno moje oczy nie widziały ( Żagielku o Tobie także mowa..), ale także tym najwierniejszym , co Im nie przeszkadzają humory netu i uporczywie klikają i wiele radości swoim pisaniem nam dają ... Uścisków wiele i cmokasy Wam przesyłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważajcie na Kartki z Onetu. Po kliknięciu na link, w przeglądarkach otwiera się spreparowana strona z komunikatem informującym o wyłączeniu obsługi Flash w przeglądarce i zachęcającym do pobrania Flash Playera (install_flash_player.exe). Plik ten zawiera jednak konia trojańskiego. >Cyberprzestępcy podszywają się pod Onet.pl< Dziewczyny jakieś dziwy się dzieją, popatrzcie na godzinę wysyłanych postów.Cuda jakieś czy cuś.:) - Viki 👄 buziak za piękne życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Nareszcie siadam z rana i jest co poczytać, fajnie tyle wpisów aż miło. Jo trzymamy kciuki, musi być dobrze. A ja sobie wczoraj zafundowałam lampę na podczerwień Solux, nie wiem czy pomoże, ale sporo ludzi kupuje, może więc coś pomaga, albo wszyscy mają nadzieję jak ja że pomoże. Dzięki portalowi nasza-klasa już mi się udało nawiązać kontakt z 2 koleżankami z liceum, a prawdę mówiąc nie miałam jakiejś wielkiej nadziei, że ktokolwiek tam zajrzy:D Piotruś fajny chłopaczek nam rośnie, dzięki Ksymciu za foteczki . No i z rana zaparzę kawki, żebyście miały więcej energii do przygotowań świątecznych. Miłego dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ksymeczko,Piotrek cudny chłopiec,a tak szybko roznie jak na drożdzach.TY tez wygladasz kwitnąco. A Mateuszek,czy w szkole poprawił oceny,jak wypadl na półrocze??czy Mama jest zadowolona??? Dajenku,a Solux na pewno pomoże,bo bralam kiedys na kolanko i wszystko sie rozeszlo.Tylko po zabiegu nie wolno na chłód wychodzić. Jak ja nie lubie zimy!!!Brrr, Jak zmarzne i wejdę do cieplego pomieszczenia to mam taki koloryt buzki,jakbym sie buraczkiem nasmarowała.I to mi bardzo przeszkadza.Uzywam odp.kremow ale nic nie pomaga. Jo,a kiedy te wyniki? ?Napisz prosze szybko. Dziekuję Wam za sliczne karteczki,ale teraz bde sie bala otwierac,bo mogę znów wpuscić Trojana.A juz go mialam kilka razy. I nie życzę nikomu. Wikus jak rączyna??Czy juz w pelni sprawna?? Aż sie boję kliknąc,zeby nie zezarlo. Pozdrawiam Was. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za zamieszanie, wysłałam życzenia z konta córki,co wprowadziło Was w błąd. U mnie przygotowania tzn porządki itp dopiero dzisiaj sie zaczęły, wcześniej miałam miłych gości. Pogoda iście świąteczna ,wczoraj byłam w Rabce ,tam tylko śnieg i okolice zera ,natomiast im bliżej Tatr tym ładniejsze drzewa , na iglastych śniegowe czapy a liściaste pieknie oszronione, takie widoki rekompensują choć trochę zimowe uciązliwości. Ewelinko , herbatkę z prondem chętnie .......... bo jak to w moich okolicach powiadają mądrzy górale> krzepi ducha , krasi lica nasza łącka śliwowica> a i za wodę rozmowną uważana jest przez znawców. Acha , witam nowe twarze i przepraszam za niedopatrzenie , ale ostatnio tylko w przelocie siadałam na kompie. Mam nadzieję że nie zważając na przedświąteczny chaos , do wspólnego przedświątecznego kolędowania stawi się cała poczekalnia ostatecznie jesteśmy już jakiś szmat czasu:) z podrowieniami łączę się w porządkach:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ćwiczących podnoszenie garów, ruchy okrężne łyżkami, podnoszenie patelni oraz skręty stosłowo kuchenne :) :) :) Witam również tych którzy uprawiaja gimnastyke pokojową - skłony podszafowe, przysiady podłogowe i wyrzuty ramion w kierunkach różnych :) :) :) Dziękuje KTOJU za czas - niestety nie doszedł - a może jeszcze jest w drodze?? Nienapracujcie sie za bardzo, bo święta mają byc przyjene i dla WAS -święta to nie tylko uginający sie stół ale równiez WASZE dobre humorki. PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema wszystkim W skrócie powiem i biegnę dalej:) Witam młode koleżanki Ściskam wszystkich mocno Zostawiam Wam kolorowe pierniczki-zrobiłam:) Celowo je rano przyniosłam ,bo pamietacie jak nam 2 lata temu Ofka wchłonęła nocą?:D:D:D Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba poczułam pierniczki, o mniam mniam jakie dobre radzę się pospieszyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za kciukasy! Wszystko w porządku ! Ale strach jest strach. Ach ! Posyłam Wam dobrą aurę i korzenne pierniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinki ,pożycz amanta! prosze, niech wysiadzie na mojej stacji....noga mnie dobuja... a poza tym ,JO TO C U D N I E !Bardzo sie ciesz, Ofka jak to byłoz tymi pierniczkami ,hmmmmmmmmmmmm.... no i tyle..lece na drabine......pewnie i tak mi zeżre :classic_cool: 😘 dla wszystkich ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Tygrysku aleś sobie przechlapał, kto podsuwał mi pierniczki do degustacji?:D:D:D Dzisaj się spręzyłam i cały dzień cwiczyłam aerobik,jeszcze poprasować i gotowe. Teraz tylko takie bardziej przyjemne rzeczy ,zresztą nie szaleję z jedzeniem na święta, a i tak najważniejsze są wigilijne uszka z barszczem:D Sliczne są gałązki ostrokrzewu, trochę przybrane i stroik gotowy. Wszystkim przesyłam pozdrowienia, i nie dajcie się zwariować ,świeta są dla nas. A mrozik dalej trzyma -6 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam [czesc} Jeszcze zaglądnełam i nie wiem czy mi puści pisanie ... coś ostatnio wariuje o2 i pewno dlatego są problemy . Nie szalejcie za bardzo z porządkami i areobikami, bo w Święta nie bedziecie mogły się ruszyć , a nasze żołądki mają ograniczoną pojemność, więc wiele zjeść nie mogą :-). JO , gratulacje że wswzystko OK . Tak trzymaj dalej ! Co się dzieje z Takiskiem, że się nie odzywa ?????? Bossi, moja łapka już sprawna, ale jeszcze mam zabiegi, a i pogoda nie sprzyja takim urazom, bo gdy zimno to trochę pobolewa . Trzeba jednak z tym żyć i przyzwyczaić się , że tak już będzie :-). Serdecznie pozdrawiam wszystkie Panie , życzę miłego jutrzejszego dnia , a gdy mnie puści, to jeszcze się odezwę , cmoki w boki 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta idą, a niektórym amantów się zachciewa !Toż Busie też amanty ! Proszę bez rozwiązłości. Toż to \"ruja i poróbstwo\" ! Do roboty EWELINKO, a nie o amorach myśleć ! Ja też na nogę stękam... Mam nadzieję, że jakiś Mikołajek mi pomoże. He he... Wysyłąm do Was świąteczne zapachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam światecznie! Bosiu moj geniusz Mateusz w nauce sie poprawil ale dzieki temu nie mam komp. sprawnego w domu..... wiec tylko czasami z pracy moge do Was zajrzeć. za chwilke uciekam do domu wiec życzę Wam zdrowych, pogodnych bardzo radosnych i ciepłych świąt Bożego Narodzenia, całuje i papapapapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JO amant Spinki to LEŃ pospolicie cudny!!!! JO latasz po głuszach i wertepach leśnych..u mnie hm badanie na borelioze jakies marne mam odwiedzic zakaxny szpital i cos tam...kleszcz ani w tyłku ani w plecach ..nie jest dobry a w kolanie to fe...szkoda słow,ABusie ,takkkk , takkk ...fajne chłopaki ale jakies wiecznie zmeczone ostatnio...Pozdrowionka moje słonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie dziewczyny,ze nie moge sie do Was tu dopisac dzis,bo mi zzera juz 3 raz. Chcialam zlozyc życzenia ,a komp mi nie pozwala.Powazny błąd i powazny błąd.!!!!Nooo,sprobuję teraz,a potem zyczenia.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie ,ze wreszcie mnie wpuscili na nasz topik.Życzenia z sercduszka plunace dla moich topikowych przyjaciółek.❤️❤️ Życzę Wam nadziei, gwiaździstego skrawka nieba, refleksji nad płomieniem świecy, filiżanki pysznej, aromatycznej herbaty, okruchu poezji, muzyki, co otuli jak w zimę ciepły płaszcz, szczypty optymizmu, garści słów ciepłych, radosnego spotkania, śniegu skrzypiącego pod butami, odrobiny wytchnienia, zwolnienia oddechu, nabrania dystansu do siebie i świata, chwil roziskrzonych kolędą, śmiechem i wspomnieniami. ❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×