Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Witam.🖐️ Zrobiłam sobie przerwę na kawę i wpadłam się przywitać . Dobrze Wam się pracuje ?....bo mnie tak sobie :) W trakcie nudnych kuchennych prac.....:D Viki, Ofko, MarMi, Foreverku Damy Wam po cukierku Pokażcie swe piękne lica Niech się każdy pozachwyca. Jakie piękne z Was dziewczynki Niczym słodkie,czerwone malinki. Już Was tak długo tu nie było W poczekalni smutno się zrobiło Czy tak dużo pracy macie, że do nas nie zaglądacie ? Jak zwykle, mnie jedynie głupoty się trzymają ;) Dla wszystkich zapracowanych 👄 Teraz pożegnam się z Wami, po świętach znowu się spotkamy.....chyba, że bardzo zatęsknie i czas pozwoli, to prędzej coś skrobnę :) Jeszcze raz wszystkim życzę 🌻 ZDROWYCH WESOŁYCH ŚWIĄT 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko, w wiosenny deszczowy dzień :D. Nieważne , że pada, najważniejsze, że do zimy znowu parę miesięcy. Przyszłam, aby złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia świąteczne , jutro już wyjeżdżam, więc dzisiaj ostatni dzwonek z życzeniami :) Najradośniejszych Świąt Wielkanocnych, najlepszych wypieków, najkolorowszych pisanek, najsmaczniejszych smakołyków, najbardziej mokrego Śmigusa Dyngusa, najmniejszej liczby obowiązków oraz wszystkiego co naj, naj... Kurczaczka nie mam , ale wkleję Wam ________________________s$$$’____________s$$ ______________________.s$$$3´_______,___s$$3 _____________________s$$$$3______.s$’___$$3 ________________,____$$$$$.______s$3____3$ ________________$___$$$$$$s_____s$3_____3, _______________s$___‘3$$$$$$s___$$$ _______________$$____3$$$$$$s.__3$$s _______________3$.____3$$$$$$$s_.s$$$____s´ _______________`$$.____3$$$$$$$_$$$$___s3 ________________3$$s____3$$$$$$s$$$3__s$’ _________________3$$s____$$$$$s$$$$’__s$$ _____________`s.__$$$$___s$$$$$$$$3_.s$$3__s ______________$$_s$$$$..s$$$$$$$$$$$$$$3__s$ ______________s$.s$$$$s$$$$$$$$$$$$$$$$_s$$ _____________s$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$3 ____________s$$$ssss$$$$$$$$$$$$$ssss$$$$$´ ___________$$s§§§§§§§§§s$$$$$$s§§§§§§§§s$, ___________3§§§§§§§§§§§§§s$s§§§§§§§§§§§§s ___________§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§ ___________3§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§ ____________3§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§3 _____________3§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§3 ______________3§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§3 ________________3§§§§§§§§§§§§§§§§§§§3 __________________3§§§§§§§§§§§§§§§3 ____________________3§§§§§§§§§§§3 _______________________3§§§§§3 _________________________3§3 ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT 👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalino nie bądz smutna dziewczyno dla wszystkich cukierki mam gdy ktoś wielką ochotę ma zajączka z czekolady dam :) Przesyłam gorące CMOKASKI 👄 dla Was wszystkich ...........bez wyjątku :) piękne LASKI 👄 Teraz na dobre, zmykam. Ściskam wszystkich .Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 HUUURRRRAAA..No to co koleżaneczki..dla Tych ktore są i dla Tych których nie ma ..lampeczka czerwonego winka..i ciasteczka juz przygotowane:):):):) Cieszę się..3300..to już coś..prawda!!! Kalinko..taki wypad na rower.to jest frajda..juz nie pamiętam kiedy ostatnio byliśmy..ale wszystko przed nami:):) Dziewczynki..wiecie że juz tak blisko do matury mojej Beatki..Boże dopiero była studniówka..a już .......jak ten czas \"leci\". Mnie oczywiście juz zaczyna bra\"brać\"..a Beatka mówi\" Mamo..luzik..\" nie martwie się az tak bardzo bo Beatka jest trzecią najlepszą uczennicą w liceum.w całej szkole..ale jednak!!! Nie wiem jak WY..ale już nic nie robię..NAPRAWDE..jutro tylko ciasta;;teraz w kuchni gotują sie jakies dziwne rzeczy..doglądam tylko..w sobotę sałatki..i KONIEC..SPOKOJ...:):):) No to tyle..narazie idę sobie ..ale jeszcze chyba przyjdę.całuję👄👄👄 Ps.Pamiętacie...Lampki proszę podstawić..stoliczek już nakryty:):)::)🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero weszłam. Gratulacje Takisku,za ten okrągły wpis. Też nadstawiam kieliszeczek.🌻 Wreszcie odezwała sie nasza Wiktorka. Piękne serduszko płonące. Sama to wyhaftowałaś??? Cudne jest. Jak tam sie trzymasz mała??? Czy święta juz przygotowane???❤️ Bo ja chodzę po kuchni prawie od rana. Jutro jeszcze tylko ciasta. Az 4 blaszki. Dwa serniczki,ptasie mleczko, budyniowe na biszkopcie z galaretka i truskawkami. Świeżymi oczywiście.:):):) A w sobote córka zrobi sałati.mówila,ze 4 rodzaje powinny wystarczyć.Ale ja mam chrzciny,wiec potrzebyjemy wszystkiego troche więcej. Bo normalnie tez dużo gotuje i piekę.Bo sie boje tak jak Takisek,ze zabraknie.Mam duzą rodzine,wiec duzo wszystkiego zjadamy. A tak naprawdę,to póżniej jemy te potrawy świateczne jeszcze przez kilka dni. Ale tak chyba jest w wiekszości domów. Będę konczyc.Jutro juz postne potrawy.Zrobie śledzika w śmietanie i ziemniaki w mundurkach.Mniam,mniam.To nasza ulubiona potrawa. do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŻYCZENIA ŚWIATECZNE ZŁOŻE WAM W SOBOTE.CHYBA JESZCZE ZA WCZEŚNIE. ALE ZAWSZE WAM DOBRZE ŻYCZĘ.JESTEŚCIE WSPANIAŁYMI KOLEZANKAMI,DORADCAMI I PRZYJACIOŁKAMI. dZIĘKI,ZE JESTESCIE🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje!! Z okazji Świąt Wielkiej Nocy wszystkiego najlepszego dla Was i Waszych najbliższych.🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek!!! Dobrze że wczoraj pozdejmowałam ze sznurków wszystko, bo dzisiaj pada deszcz......mam nadzieję ,że przejdzie do południa ,bo muszę jeszcze wyskoczyć na miasto....na rowerku......ja bez rowerka na zakupy się nie ruszam......mam dzwigać te ciężkie torby? wrzucam na rower i już. A i sportu trochę nie zaszkodzi. Świąteczne przygotowania w toku....ale na wpisanie kilku słówek też się znajdzie czas.........Narazie zmykam , pózniej jeszcze zajrzę i poczytam , bo z rana to mało się u nas dzieje......ożywienie koło południa....... OWOCNEJ PRACY I MIłEGO DNIA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 👄👄👄 Weszłam , aby tylko raz jeszcze złożyć Wam życzenia radosnych, słonecznych Świąt dla Was i Waszych najbliższych. Niech się Wam darzy nie tylko w Święta , ale przez rok cały.👄[kwiatek👄🌼👄🌼👄🌼👄 Ja zaraz wyjeżdżam do Rodzinki , więc nawet Was nie poczytam, ale będę z Wami myślami .... Wszystkiego najlepszego dla wszystkich bez wyjątku 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Może któraś mi podrzucić nazwę naszego pokoju na tlenie bo instalowałam nową wersję i wszystko mi się skasowało. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To żeby nie było jeszcze tak całkiem poważnie i świątecznie:D Idzie facet ulicą patrzy a tam strzałka z napisem: \"burdel U sióstr Urszulanek\". Hmmm, myśli facet, tego jeszcze nie było. wszedł, a tam za ciężkim dębowym Biurkiem siedzi stara zakonnica I pyta: - czego chciał? - n... No... skorzystać z, z, z U-U-usług... - płaci TU 500,- zł I idzie w te drzwi Po prawej. zapłacił I poszedł. A tam na końcu korytarza kolejna, już młoda Zakonnica siedzi Przy zwyczajnym biurku. - witam pana. - witam, chciałem... - tak, tak wiem, 300,- zł I drzwi Po lewej. zapłacił, poszedł. I na końcu korytarza widzi nowicjuszka siedzi przy Stoliczku... - dzień dobry. - dzień dobry, chciałem skorzystać z usług. - ach, tak... 100,- zł I te drzwi za mną. OK, zapłacił, już tyle wydał, to stówa go nie zbawi pomyślał. Wszedł, Drzwi się zatrzasnęły, a facet stoi na dworze, nie można już wrócić, Bo klamki z tej Strony nie ma... rozgląda się (nieco skołowany), a TU mała tabliczka z Napisem: \"właśnie zostałeś wyruchany przez siostry urszulanki\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Witajcie drogie koleżanki......:):): Zobaczymy się dopiero po świętach..ale póki co,jeszcze raz WAM zyczę ...Zdrowych i Wesołych Swiąt!!!!!! 🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ Nie mam daru do pisania, a tym bardziej do składania życzeń miłych i serdecznych, a do tego pożytecznych, tak więc teraz tutaj stąd życzę Wam Wesołych Świąt. Smacznego jajeczka Wielkanocnego, dużego zająca czekoladowego, Zdrowia niezawodnego, wielu radości i przez całe Święta samej wesołości. 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Jestem umordowana do granic wytrzymałości, ale postanowiłam wykszesać z siebie jeszcze trochę sił żeby złożyć życzenia świąteczne wszystkim przemiłym paniom z tego topiku. WIELKI TYDZIEŃ ! Po radosnej Palmowej niedzieli. weszliśmy w smutny Wielki Czwartek, krzyżowy Wielki Piątek. Nadeszła Wielka Niedziela. Rozkołysały się dzwony. Zabiły mocniej serca. Liturgia kościelna przypomniała słowa - klucze: Droga Krzyżowa - Śmierć - Zmartwychwstanie. Triduum sacrum. Przejście z ciemności do światłości. Zasmuciliśmy się, bo trzeba wpierw się zasmucić, żeby potem wyśpiewać wniebogłosy wielki hymn wielkanocny: Alleluja! Alleluja!Alleluja! Dobra nowina jest po naszej stronie. Dzień jest dłuższy o ułamek nocy. Alleluja biją dzwony Alleluja echo głosi Chrystus bowiem Zmartwychwstały w serca nasze Pokój wnosi Zdrowia, szczęścia, humoru dobrego, a przy tym wszystkim stołu bogatego, mokrego dyngusa, jajka i niech te święta będą jak bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na te Święta życzę Wam: uśmiechów bez liku przy wielkanocnym stoliku przajaciół wielu, dużo w portfelu Dyngusa mokrego i czasu radosnego Radosnych zdarzeń, zdrowia i spełnienia marzeń. 🌻 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE !!! ABY WAM TE śWIęTA UPłYNęłY SPOKOJNIE I DOSTATNIO,BY ZMARTWYCHWSTANIE CHRYSTUSA PRZYNIOSłO WAM LEPSZą PRZYSZłOść . Dziewczyny widzę dziś zapracowane........więc i ja się biorę ..... Samych miłych chwil życzę Wam w tym i następnych dniach !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️🌻🌻🌻🌻 Moje kochane!!! W domciu juz prawie wszystko zrobione. Jeszcze tylko odkurzyć i świętujemy. Młodzi jeszcze poczyścić zastawę na jutro. Marcelina juz wszystko przygotowane ma do chrztu. Będzie wygladała jak mala ksieżniczka. Jutro mnie nie będzie tutaj. Wiec dziś skladam Wam najserdeczniejsze,najpiękniejsze i najmilsze zyczenia.Ode mnie i calej moje rodzinki. Patrzcie, Ile na stole pisanek! Każda ma oczy Malowane, Naklejane. Każda ma uśmiech Kolorowy I leży na stole grzecznie, Żeby się nie potłuc Przypadkiem W dzień świąteczny. Ale pamiętajcie! Pisanki Nie są do jedzenia. Z pisanek się wyklują ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA. Zajrzę dopiero w śmigus dyngus. Nie polewajcie sie zbyt mocno.Pogoda chyba nam na dobre zagościła.Czego sobie bardzo zyczylam.Wam zresztą też. Bo sloneczko wiele może.Pa,pa buziaczki i pozdrowienia dla wszystkich bez ani jednego wyjątku. 🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIELKANOCNY PACIERZ Nie umiem być srebrnym aniołem - ni gorejącym krzakiem - tyle Zmartwychwstań już przeszło - a serce mam byle jakie. Tyle procesji z dzwonami - tyle już alleluja - a moja świętość dziurawa na ćwiartce włoska się buja. Wiatr gra mi na kościach mych psalmy - jak na koślawej fujarce - żeby choć papież spojrzał na mnie - przez białe swe palce. Żeby choć Matka Boska przez chmur zabite wciąż deski - uśmiech mi Swój zesłała jak ptaszka we mgle niebieskiej. I wiem, gdy łzę swoją trzymam jak zloty kamyk z procy - zrozumie mnie mały Baranek z najcichszej Wielkiej Nocy. Pyszczek położy na ręku - sumienia wywróci podszewkę - Serca mojego ocali czerwona chorągiewkę. Ks. Jan Twardowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie , zaraz kladę sie spac.Taka tu dzisiaj cisza,że niewiarygodne.............. \" Na stole święcone, a obok baranek, Koszyczek pełny barwnych pisanek I tak znamienne w polskim krajobrazie W bukiecie srebrzyste, wiosenne bazie. Zielony barwinek, fiołki i żonkile - Barwami stroją uroczyste chwile. W dom polski wiosna wchodzi na spotkanie, Gdy Wielkanocne na stole śniadanie...\" Wam wszystkim oraz Waszym bliskim życzę Wesołego Alleluja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc wszystkim miłym koleżankom z naszej poczekalni! Cały dzień nie było czasu zajrzeć, teraz poczytałam i się zachwyciłam- życzeniami i wierszem św. pamięci księdza J.Twardowskiego. Jak zwykle zresztą się zachwyciłam!Jeszcze nie jest ze mną tak źle, dopóki jestem się w stanie zachwycic. Ale urobiona jestem do nieprzytomności i mylą mi się literki. Dopiero skończyłam swoje roboty. Jeszcze raz życzę Wam zdrowych, spokojnych i Wesołych Swiąt , zgody w rodzinie , dla Was pokoju i miłości i mokrego Dyngusa. Dobranoc, gaszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja Wam wszystkim życze WESOŁYCH ŚWIAT, A jutro dyngusa obfitego dla szczęścia Waszego. późno ale jak mówią lepiej późno niz wcale. Ja juz po pierwszym dniu wyjadania cudownych potraw i brzuchy pelne i oczywiście dużo za duże. Bawcie sie wspaniale Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś drogie koleżanki jestem objedzona do nieprzytomności!! Nie wiem jak Wy ale ja nie moę odmówić sobie tych specjałów......żołądek pełny ,ale oczy jeszcze by jadły........ Goście już poszli a ja mogę do Was naklikać,święta świętami,ale wieczory są wolne....... Niech Was jutro nie zmoczą za mocno bo pogoda nie najlepsza na Dyngusa~!!Tego Wam życzę , bo ja nigdzie nie wychodzę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety , bo nam wątek zlikwidują. Podnoszę,piszcie choc jedno zdanie dziennie.🌻 U mnie po uroczystosci. Posprzątane,pozmywane. Marcelinka pojechala do drugiej babci na tydzień ze swoimi rodzicami.❤️ Syn wraca jutro wieczorem,bo we wtorek do pracy,a synowa będzie wypoczywac do niedzieli u swoich rodziców. Będę tęsnić za małą. ❤️ Jak minał pierwszy dzień świąt???? A jutro..........dzień ,którego nie lubię.Oj,będzie sie działo.Żeby tylko zachowac umiar.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam napisac,ze byl dziś przepiekny dzień. Słoneczko świecilo.I wogole bylo milo.........🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Marcelinki na chrzcianach były obydwie prababcie i jeden pradziwdek. I oczywiecie dwie babcie i dwóch dziadkow.Jestesmy rodzina wielopokoleniową.Było milo sie spotkać,tak wszyscy razem.......❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×