Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Dziewczyny,wyslałam zdjecia Marcelki do kilku osob i zaraz przyszla wiadomosć,do kogo nie doszly.A wieć doszły do Dajen,i Ktossi. Nie doszly natomiast do Takisa,Forever i Boi. Nie wiem dlaczego zostaly wygenerowane. Wysłałam jeszcze takie małe z komórki,moze te doszly chociaż???? Nie wiem jak temu zaradzic???🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Zimno..pada..pochmurno...ale i tak Was witam cieplutko:):):):) Dajen..to jutro juz wielki dzień..czy pojutrze?? Baos..ja dostałam zdjęcia Marcelinki..ale chyba te z komórki..jaka Ona już duża!!!!!!!!!!!!!! Zawsze mówiłam jak miałam swoje małe dzieci że \" cudze to chyba szybciej rosną\":):):)Ladniutka dziewczynka!!! Dzisiaj jest moja córka ..więc cały dzień mam wolny:):):)Odpoczywam!!! Zdążylam juz posprzatać..więc cały dzień leniuchuję..czego i Wam życzę:):):) Narazie..buziaczki..👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja !! U nas też jest pochmurno i zaraz chyba lunie!! Ale pocieszam się ,że w poniedziałek ma być już ładnie....... Sssssorryyyyyyy ale ja nigdzie nie jadę.......chociaż z Wami wszędzie i zawsze.......ale nie tym razem.......Poczekam na następny rejs , jak już się zrobi u nas zimno .Uwielbiam nasze wiosny i nie zamienię tego na nic. A gdzie cała reszta załogi ????? Kubuś, Zuzia, Żagielek,Wiktoria,a Tygrysek z Teheranu też się wybiera w rejs??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Przybywam podnieść temat, żeby nie zaginął :) Jeszcze tylko zapytam, gdzie Wy się wszyscy podziewacie ? Pozdrawiam wszystkich deszczowo 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja się już szykuje do pracy powoli, miłego wypoczynku kto może odpoczywac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliczniutki Tygrysku z Teheranu!!!!! Jaki Ty jesteś piekny!!!!Taki subtelny,delikatny:D:D:D Co Ty z soba zrobilas???Czy bylas w programie chce być piekna???? No nie,przesadzam troche,ale naprawdę Tygrysku wypieknialas nam.❤️ Dosiu,szkoda,ze nie chcesz jechać z nami.Myśle,że będzie fajnie na naszym rejsie. Ale ja jeszcze nie mam przyzwolenia od Spinakerka. A tyle naplanowałam.............Wiosna jest u mnie też piękna. Ale moge wyruszac podziwiać wiosnę w innym miejscu.............🌻 Takisku,cieszę się,ze chociaz te małe doszly.Nie wiem dlaczego tamte nie chcą????Fajnie,ze odpoczywasz. Ja tez dzisiaj trochę odpoczęłam.Ale jeszcze kilka dni długiego weekendu. Wystarczy go myslę i na prace i na odpoczynek...........Dajenku,przyjemnej pracy Ci życze.:D A gdzie reszta załogi?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Ja tylko podczytuję, bo jutro mam gościć na imieninach rodzinę męża, tak, że łącznie z córkami prowadzimy przygotowania. Mówiłam, że u mnie jak nie urok, to przemarsz wojsk. Prowadzę urozmaicone życie, nie narzekam na monotonię- a nawet by mi jej się chciało. W czwartek pomagałam córce Dosi- Patrycji pisać pracę z polskiego, w piątek była szwagierka męża ze szwagrem w sprawie PIT-u, dziś przygotowuję, jutro będę gościć..... Prawie nie siedzę przy kompie. A propos operacji córki- ma mieć na razie tą lżejszą-artroskopię- tak zdecydował lekarz(i twierdzi, że ona wystarczy). Termin-koniec czerwca i 400 zł na jakąś końcówkę- podobno pacjenci sami zakupują. Pozdrawiam Was wszystkie, wielkie cmokasy dla Was👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Cześć dziewczynki....Dosiu jaka szkoda że nie jedziesz z nami...kto nam będzie tak pieknie rysowal..widziałam Twoje prace..są pierwsza klasa!!!!!! Dziewczyny sama nie mogę w to uwierzyć..ale naprawdę nic n ie robiłam..tylko obiad i zakupy..:) Byłysmy z Beatka ..bo Ona w czwartek juz zdaje maturę..kupiłyśmy sliczną bluzeczkę...i naprawdę tanią..i takie potrzebne rzeczy..rajstopy itd..żakiecik też chciałysmy..ale okazał sie taki drogi że stwierdziłam że nie...Beatka i tak nie będzie chodzic w nim..a na jedną okazję szkoda kasy:):):):tym bardziej że już ma, z egazaminów do liceum!! Dzień spędziłam że tak powiem uroczo ..nic nie robiąc..i bardzo mi się to podoba..mam na mysli to słodkie leniuchowanie:):):) Jutro tez sie tak zapowiada,ponieważ idziemy na imieniny..szwagierki Kasi.. też nie będę nic robić..już mi się to podoba:):): Dziewczynki miłej nocy..przyjemnego wekendnu..chyba tak się pisze:) i do następnego razu..buziaczki👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie nocą 👄🌼[usta🌼👄 W rejs się piszę , ale nie wiem jaką rolę przydzieli mi Spinky :D . Na upartego moge być sternikiem , jak moje uprawnienia nie straciły ważności :). Rano wyjeżdżam na trochę z domu, aby się przewietrzyć ...Dawno nie byłam u Brata na wsi. Życzę zatem miłego weekendu dla wszyskich, Kubusiowi i Takiskowi udanych imprez, i wszystkim innym , które będą imprezowac 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! Po wczorajszej mokrej sobocie,sucha niedziela....ale przynajmniej roślinki wody dostały..... Kubusiu to zdzierstwo!!! końcówka ? 400 zł ? I leczenie ma być bezpłatne?? Ale jednak mimo wszystko dobrze ,że to tylko artroskopia a nie ta druga opcja.....krótsza rehabilitacja.......powodzenia !!! Ja niestety mam pracowity dzień i dziś i jutro .....a potem wolne ...kilka dni,kawałek urlopu..poleniuchuję sobie. Wspaniałego wypoczynku w te wolne dni i udanych imprez. Całuski 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonecznego popoludnia i milego spedzenia czasu dla Wszystkich zycze,pa 🖐️ 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Odnośnie naszego rejsu zgadzam się na wszystko, cokolwiek zaproponujecie z góry akceptuję.:D Kronikarza i sternika już mamy - ja obejmuję funkcję majtka.:) Bossa Ciebie powołuje na naszego kapitana - jesteś spakowana ? :) Dla Marcelinki 👄 - Puchatku dla męża 🌻 imieninowy 🌻 :) - Takisku już zaczynam trzymać kciuki, za pomyślnie zdaną maturę Twojej córki :) Czy ktoś wie do kogo należy nr.GG 7923062 ? Pod tym numerem ukrywa się jakiś marny prowokator/ka. Sądze, że ten ktoś, gdy to przeczyta, zmieni nr GG. Uważajcie z kim rozmawiacie, szczególnie, gdy numer jest obcy. Niedawno Bossa pisałaś o rzekomej rozmowie z mężem Forever. Może to \"nasza\" czapeczka vel jaskółka, albo jakaś inna gadzina :P Od majtka :) dla całej załogi 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam problemy z łączem. Juz trzeci raz próbuję cos napisac i ciagle mi ginie. Pisze więc krotko. pozdrawiam, życze dobrych humorków i pogody. odpoczywajcie. Ja też chcę zciągnąć się nałajbę. Ja też chcę ruszyć w rejs. mam troche doświadczenia moge się przydac. Mam jeszcze z czasów młodości mundurek żeglarski :) :) To życzmy sobie żeglarze - wiatru w żagle i stopy wody pod kilem. Kapitanie - czy przyjmiesz mnie do załogi???? Kończę, bo może znów pisze w eter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagiel
👄pozdrawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Panie po długiej nieobecności.Trochę się stęskniłam za rozmowami w Waszej poczekalni. Moja nieobecność spowodowana była awarią mojego leciwego komputera.Musiałam kupić nowy. Ale się opłaciło bo to zupełnie fantastyczny sprzęt. Ta szybkość i wogóle.Dopiero kilka godzin temu kuzyn zainstalował mi to nowe cacko. Świetnie się teraz mi na nim klika. Widzę że na jakiś rejs się wybieracie...ja niestety nie dołączę się ponieważ panicznie boję się wody. W młodości topiłam się i tak mi zostało. Wszelkie akweny omijam wielkim łukiem, no może poza brodzikami na basenie i wanną . Pozdrawiam i zmykam bo po tak długim poszczeniu bez komputera tocze batalię z własnym dzieckiem o prawa do użytkowania. Zastanawiam się czy to już uzależnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A hoj Bossi dzieki za słowa uznania:D To ten czador dodaje Tygryskowi takiej subtelności.:DBez nakrycia głowy Tygrysek wygląda bardziej niekorzystnie:D:D:D Spinky,nie daj sie nikomu sprowokowac ten numer ,który podałas jest nieopisany i teraz jest \"zaraz wracam\",nie mam power gg i nie zobacze skąd jest,zresztą musiałby miec mnie w kontaktach a tak to klops. Miłego święta 1i3 Maja dla wszystkich.Ja niestety pracuje.Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HURA HURA to już dziś ten szczęśliwy dzień a w zasadzie wieczór moja córcia nareszcie będzie no nie mogę się już doczekać. Miłego dnia Wam życzę. 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O polnocy jaskiniowiec wszedl do jaskini, zdjal skore i polozyl sie na legowisku obok spiacej zony. Odwrocil sie i na dobranoc pocalowal ja w policzek. Nad ranem jaskiniowca budzi energiczne szturchanie w lokiec. Odwraca sie i z trwoga stwierdza, ze lezy obok tygrysa. - Sluchaj stary! - mowi tygrys. - Jestes o wiele sympatyczniejszy niz twoja zona, ktora wczoraj zjadlem. Gdybys mnie w nocy nie pocalowal w policzek z pewnoscia zjadlbym i ciebie! *** Do sklepu z damską bielizną wchodzi facet i nieśmiało mówi do ekspedientki: - Chciałbym kupić żonie biustonosz. - Jaki rozmiar? - Nooo, nie wiem. - Czy pańska żona ma piersi, tak duże jak grejpfruty? - Nie. - A może takie, jak jabłka? - Nie. - Może takie jak jajka? - Tak, tak. Jak sadzone! *** Jedzie facet autostradą i nagle widzi dziewczynę leżąca na poboczu. Z piskiem opon zatrzymuje samochód i pyta: - Przepraszam, pani ranna? - Nie, całodobowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Przedwcześnie pochwaliłam niedzielę ........była też mokra...... Dopiero dzis wyszło słonko i jest pięknie i cieplo. Kalina witaj !!! Myślałam ,że już zrezygnowałaś z naszej Poczekalni...... Fajnie jest mieć nowy komp ,co nie? Ja co prawda nie miałam starego....a właściwie nie miałam żadnego......ale miałam do czynienia ze starym, niebo a ziemia.... Dajenku pozdrów od nas córcię jak już wróci !! Ja dziś niestety też jeszcze pracuję......ale jutro.......? Wolne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahoj miłe Panie. Jakze bym mogła zrezygnować z tak miłego towarzystwa, nawet tak proszę nie myśleć. Siła wyższa i już. Z tym moim komputerem to ciekawa historia. W zeszłym roku zmieniałam monitor bo padł, pózniej skaner bo także rozsypał się. Klawiature i myszę też zmieniałam ze trzy razy. Ale teraz mogę powiedzieć że mam zupełnie nowy sprzęt, który jak na moje potrzeby posłuży mi pewnie z 10 lat hm mam nadzieję. Najgorsze w tym wszystkim jest to że od nowa muszę wpisywać wszystkie moje ulubione adresy stron internetowych. Nie pamiętam wielu adresów więc jest to syzyfowa praca. Jednak taki uparciuch jak ja dopnie swego. Ulubioną muzykę także muszę ściągać od początku ojejuuuu U mnie dzis nie pada i dobrze bo miałam doś tego deszczu. Zaraz wskakuje w buty i idę na bardzo długi spacer dotlenić mój zastały organizm. Nie cierpię siedzieć w domku szczególnie kiedy mam wolne ale przez tą pogodę nie dało się. Dziś to nadrabiam. Serdecznie pozdrawiam i życzę samych naj , naj, najmilszych chwil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 A u mnie leje..jest zimno..wstrętnie..i jest mi cholernie źle..bo to juz drugi..a własciwie trzeci dzień takiej pogody:(:(: Dajenku..życzę ci najszczęśliwszych dni podczas obecności twojej córci..naciesz się..nabądź..naprzytulaj..to aż 10 dni..to dłuuuugo:):):)Kalinko..ja teć chcialabym nowy komp..ale narazie nie mam co marzyć..mój Kaziczek wychodzi z założenia że dopóki jest sprawny..wystarczy:):):)To że na otwarcie strony czekam z minutę to ...pikuś:):):): Dosia..dzisiaj jest święto pracy ..a Ty pracujesz ?..Pracusiu..powinnaś odpocząć:):):):) Ja mam dalej wolne ..dzieciaczki z mamą..a ja idę dzisiaj na poprawiny imienin..było fajnie..no to nam się tak spodobało że spotykamy się jeszcze raz:):):) Narazie ..do wieczorka..albo do jutra..nie wiem czy jak wrócę to jeszcze wejdę ..ale na wypadek gdyby nie..to papatki..buziaczki..całuski..👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Spinky za uznanie,ale nie wiem czy sobie poradze z taką liczną załogą??? Musiałabym mieć kilku pomocnikow. A ja chcialam raczej byc pomocnikiem,bo to mniej odpowiedzialne zadanie.:D:D:D:D:D:D:D:D Kazdy chętny moze zabierac się z nami,prawda Spinky???? To na ile wyjezdżamy??? Moze dwa tygodnie???Kto jest za???:):):):):) Dajenku,naciesz się córka do syta,spędżcie ze soba i nadróbcie jak najwiecej czasu.❤️❤️❤️ Tygrysku,ja tylko stwierdzilam fakt.Nie opowiadaj,ze to powoduje tylko naktycie glowy.Mam przecie oczy!!!!!!Dziwie się,że dziewczyny tego nie dostrzegly,albo nie chcialy dostrzec????Może?????🌻 Ales sie nam Takisku rozbawiła.....Masz racje,bierz z życia ile się da. Mysmy tez wczoraj się goscili. Byli u nas przyjaciele. Trochę poczytaliśmy i pośmialismy się.Posiedzielismy trochę dłuzej i dlatego z łóżka zleglam dziś o godz.13 oo.:(:(:( Dzisiaj tez wyruszamy za miastp. Jedziemy do siostry mężą.I tez pewnie sie troche zasiedzimy.....Pozdrawiam wszystkie uczestniczki wyprawy i nie tylko...Czy jesteście juz spakowane???Bo ja jeszcze nie, ale zrobie to bardzo szybko. Czekam na haslo!!!!!!!!!!!Pa,pa👄 Dzieki za pozdrowienia icaluski dla Marcelinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga znów próbuje cos napisac może się uda. U mnie dzis cały dzien sloneczko i żeby od czasu do czasu nie wiał bardzo silny i zminy wiatr to było by cudownie. Kalinko gratulouje zakupu i oby Ci słuzył jak najdłużej bez awarii. Forever, no cóż pracowac musi Ktoś aby Ktos mógł odpoczywac. Spokojnej pracy Ci życzę. Dajen ciesze się razem z Toba. Tak jak napisala Takis pościskaj, poprzytulaj abyś czuła jak najdłużej i oczywiście pozdrowionka odemnie Takisku zapraszam na Warmię u mnie sloneczko. Co do komputera rozumiem mój też \"chodzi jak muł\" a chciałabym by był jak błyskawica :) :) :) no ale cóz jak sie nie ma co się lubi to sie lubi co się ma. Bosanowa z taka załoga poradzisz sobie bez problemów. A jak trzeba będzie to pomocnicy sie znajdą. Płyniemy w nieznane w nieznane, jak długo nie wiemy, nie wiemy ale na pewno wrócimy, szczęśliwe.... Ja dziś byłam na wystawie psów. Ale piekne okazy widziałam. Mało się na tym wprawdzie znam ale co ładne to od razu widać. Troche nas z mężem dziwiło, bo najbardziej zestresowani byli wlaściciele, co oni wyprawiali, bylismy w szoku, .. No i dziś rozpoczęłam sezon rowerowy, oj nie mam kondycji az wstyd. sapalam, sapałam ale dojechałam Zyczę Wam dobrej pogody i jeszcze lepszych humorków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To kiedy ten rejs? Jest jeszcze miejsce? Ja mogę pokład szorować. U mnie dzisiaj dół totalny. Miałam piękne plany na długi weekend, wszystkie dotychczasowe poszły się paść przez tą okropną ppogodę :-( I tak sobie siedzę sama w domu, bo dziecko pojechalo z byłym mężem i jego dziewczyną na caly weekend w góry. Męczyłam przez to biedną siostrę żalami i pretensjami do losu (biedny Takis ;-)) Dopiero jutro będzie jakoś fajniej. Ma przyjechać kuzyn z narzeczoną. A pojutrze idę do przyjaciółki na urodziny. No i dziecko wraca:-) Bossi a może mnie też podeślesz te zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie nawet pogoda nie może dziś zepsuć nastroju moje dziecko jest w domku nareszcie spałam dziś tylko 4,5 godziny ale jestem szczęśliwa. Teraz wszyscy sobie jeszcze śpią to ja do kompa bo potem już nie będzie czasu. Nie było jej 5 miesięcy a mówi że czuje się jakby wyjechała na kilka dni, nawet bardzo się nie zmieniła jest tylko ślicznie opalona i wszystkie ciuchy takie nie polskie ma na sobie;) Życzę i Wam miłego dnia a co tam pogoda słoneczko trzeba mieć w sobie.😍Dzięki za pozdrowienia dla córki oczywiście jej przekazałam, dziwiła się że wszystkim opowiedziałam że przyjeżdża. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek!!! Dzisiaj jestem wolna jak ptak!!! Mąż pojechał na cały dzień -uskuteczniać swoje hobby, a ja pojadę sobie rowerkiem na festyn..... Dajenku czemu córcia się dziwi??? Przecież to normalne ,że mama musi się pochwalić, prawda??? Ja też bym się chwaliła..... Muszę zlikwidować pocztę na onecie ,bo mnie doprowadza do szału!!Dzisiaj w ogóle nie mogę wejść,a mam Wasze wszystkie adresy!! JAk by co to zapraszam z przesyłkami na tlen -adres łatwy-mój login i reszta. Marmi -jutro będzie lepiej!!!Dobrze ,że jeszcze siostra jest!!! Coś rzadko zaglądasz ostatnio.......Wiesz ,że zawsze możemy Cię pocieszyć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Dzień Dobry...Witajcie..no ja juz po imprezach..ale było fajnie:):):) U nas jest w Zawierciu jest festyn..wczoraj wieczorem wszyscy poszlismy..śpiewała Markowska..nawet nie mysłałam że tak będzie fajnie..ładnie spiewa:) Dajenku..ciesze się ze Ty sie cieszysz..duże całuski dla córci..takie ogromne:)::):) MarMi..no nie taka biedna:):):)jakbym nie chciała to bym nie słuchała:):)..Jedź na tą działkę..i wszystko będzie ok!!! Dzisiaj też idziemy na festyn ..będzie jakaś grupa która wykonuje piosenki ..ABBY..pewnie też będzie fajnie:):): Teraz idę sobie zrobic kawę..coś z tym ciśnieniem znowu się dzieje!! Buziaczki dla WAS..👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam sie tylko przywitac z Wami.Żebyście nie myślały,ze o Was zapomniałam.Pozdrówka. Pa,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosa - nie udało się;-( U nas dziś była po poludniu bardzo ładna pogoda a teraz - leje. Jutro idę do przyjaciółki na jej 41. urodziny. Skąd się tego tyle nabrało?;-) A poznalyśmy się jak miałyśmy po 16 lat. Przede mną \"remont generalny\" - kontrola u kardiologa i wizyta u alergologa bo mój poprzedni nie żyje a mnie się coś nasilily dolegliwości od zeszłego roku i chyba muszę zmienić leki. Z dzieckiem też mam parę skierowań ( ortopeda, laryngolog i badania laboratoryjne) Tak, że w najbliższym czasie będę miala dużo do czynienia z miejscową slużbą zdrowia;-) Nie bardzo mi się ta perspektywa podoba ale \" jak trza to trza\". pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×