Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Weszłam sobie troszkę, zobaczyć jaki odzew na mój apel......a tu takie buty !!! Ewuniu przyjmij i ode mnie wyrazy głebokiego współczucia !! Nawet nie przyszło by mi do głowy co Ty musiałaś przeżyć. Ja nigdy w życiu nie miałam poważniejszych kłopotów ze zdrowiem , więc nawet nie umiem sobie wyobrazić co przeszłaś i rodzina też.... Takisku a co z Tobą ?? Co się stało?Jeśli nie chcesz to nie musisz nic pisać, ale zaniepokoiłaś mnie tym wpisem...... Mimo wszystko dobrej i spokojnej nocy Wam życzę 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , witam i o zdrowie pytam... Wiosna cudna ....pamiętacie jak miałyśmy dość zimy? Teraz jest super i niech tak zostanie jak najdłużej. Trochę boli mnie gardło , ale to normalne przy takiej pogodzie,poczułam ciepło i się trochę rozebrałam...no i mam. A teraz do pracy !!Może jeszcze uda mi się zajrzeć wieczorkiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jesteście powściagliwe w pisaniu. Ewuniu,jak sie czujesz???🌻Czy te 1/2 kg już odrobilaś???Bo ja jak schudnę 2 kg,to zaraz przybywa mi 4. Mówię Wam okropność. Dzisiaj będę jeżdzić na rowerze:classic_cool:,dla zdrowia i urody. Takisku,co to znowu za ciężkie dni i noce???Aż trudno mi sobie wyobrazić.Wcale się nie odzywasz.❤️Jak tam Twoje dzieciaczki???? Mam chyba kłopoty z poczta,bo do koleżanki do Stanow nie dochodzą moje emeile. A czy do Was tak???S pinky i Takisku,czy do Was doszly????? U mnie sie wyswietla ,że został wysłany,a co dalej to nie wiem.Pozdrawiam Was Kochane.:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć powoli dochodzę ale nie odrobiłam jeszcze tej połówki bo mam taką dość scisłą dietę , ale narzuconą przez siebie i to tylko ze strachu że jak zjem więcej to mi się znowu coś tam zadzieje. Za tydzień ide na kontrolę do onkologa zobaczymy co powie. A jak też nic to wybiorę sie do gastrologa. A jak on nie pomoże to już tylko Piasecki pod lasem. Słońce świeci a ja stoję przy garkach i szykuję bo jutro mój synek już wyjeżdza i musi wziąć tobołki. Dobrze że ja nigdy nic nie próbowałam przy szykowaniu, tylko wszystko tak na oko sypię i mi sie nawet udaje. Takisku co tam ? lecieć z pomocą do Ciebie. A ja nie mam Marcelinki. Pozdrawiam papapapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Cześć Dziewczynki...dalej troszkę nie mam głowy..ale widzę Waszą troskę o mnie..i bardzo dziękuję!!!!! Stało sie coś o czym na topiku nie chce pisać:(:( Ewuniu..ale jesteś fajna..ekstra buziaczki..dla Ciebie jak od Forewer..ogromniaste👄👄👄 Bosa..nie mam Marcelinki..spróbuj jeszcze raz..może sie uda:) Zmykam koleżaneczki kochane..do jutra..papapapapapap 👄👄👄 🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ,trzymajcie się, Ewciu trzymam kciuki za Ciebie wiosenne pozdrowienia dla wszystkich przepraszam że mało pisze ,ale wcześniej lekarze ,potem porządki a teraz nadrabiam zaległości towarzyskie ,bo na świeta jest zjazd wszystkich wygnańców z Polski i nawet czasem już ,juz siadam do kompa a tu miły niespodziewany dzwonek do drzwi . pozdrawiam i sciskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tylko się z Wami przywitam i znikam. - Bossa następny powściągliwy wpis :D Wczoraj dostałam od Ciebie pocztę, dziś nie :) Dla Marcelinki 👄 I dla Was wszystkich, dziewczynki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzę ,że dziewczyny trochę się ożywiły......ja wiem wiosna.....na powietrze trzeba trochę , a nie tylko przed kompem siadać.... Ja jak mówiłam tak zrobiłam, podgoniłam robotę i okazało się ,że mam czas na mały spacer. I byłam........u siostry. Ale przez drogę łyknęłam tego cudnego powietrza...od razu mi lepiej! Pozdrawiam wszystkie bez wyjątku !! 🌼 👄 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wbiegłam do naszej poczekalni pośpiesznie i zaraz uciekam. Goni mnie praca, domowe obowiązki i jeszcze dziecię moje drogie wygania mnie od komputera. Pozdrawiam Was dziewczęta serdecznie i życzę spokojnej nocy. A gdybym nie zaglądnęłą tu jutro ...oczywiście z braku czasu to już dziś życzę by jutrzejszy dzień przyniósł Wam same radości i jeszcze więcej słońca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z rana bo nareszcie mąż skończył urlop syn pojechał na uczelnię i cały komp mam dla siebie, a to małe co nieco na poprawę nastroju. Miłego dnia Wam Życzę. ❤️ Baco, a umiecie powiedzieć \"chrząszcz brzmi w trzcinie\" ? - A co mom nie umieć ! - No to mówcie. - Robok burcy w trowie. *** Idzie dwóch staruszków obok domu publicznego. - Kaziu, a co będzie jak nas tam nie wpuszczą? - Ty się lepiej zastanów co będzie jak nas wpuszczą... *** Pewna zona miala zawsze pieknie opisane potrawy w zamrazarce. Na karteczkach widnialy nazwy takie jak \"Mielone\", \"Schab\", \"Lopatka\", \"Stek\", \"Wolowina z warzywami\" itp... Jednak ilekroc pytala meza co chce na obiad, nigdy nie prosil o zaden z rodzajów posilków, które byly w zamrazarce. Postanowila wiec zmienic sposób opisywania potraw, tak aby zawsze miec to co jej maz bedzie chcial na obiad. Od tego dnia na zamrozonych woreczkach pojawily sie karteczki, na których bylo napisane: \"Cokolwiek\", \"Wszystko jedno\", \"Cos dobrego\", \"Nie wiem\", \"Nie ma znaczenia\", \"Cos do jedzenia\" *** Zona mówi do meza - Mietek, to ja zrobie sniadanie moze. - Nie rób Zosia, po tej viagrze wcale glodny nie jestem. Po jakims czasie... - Mietek, to ja sie juz za obiad wezme... - Wiesz co Zosia, po tej viagrze to ja w ogóle laknienia nie mam. Po jakims czasie... - Mieteczku, ale kolacyjke to juz zjemy, co? - Mówie ci Zocha, ze od tej viagry to wcale o jedzeniu nie mysle! - To moze zejdz ze mnie na chwilke, bo ja z glodu zdechne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takisku,wyslałam,ale wszystko wrócilo.Przyszla wiadomość na poczte od MAILER DAMON,że wiadomosć zostala wygenerowana. Juz nie pierwszy raz.Moze z Was ktoś wie dlaczego??? ❤️ U mnie piekna pogoda od rana.Jeszcze tylko do pracy i weekend. A jutro po poludniu wyjeżdzamy na wioske,która bardzo,bardzo kocham.Uwielbiam tam spędzac czas,a zwlaszcza pracę w ogrodzie. A z rana wyjezdzam z dzieciakami na prezentacje dorobku artystycznego.Wyjezdżamy z tańcem dance na konkurs taneczny.Wróce ok.13,a potem juz wiecie.Wiec do soboty wieczorem,a moze do niedzieli.Ale nie wiem jak bez Was wytrzymam???? Do wieczorka👄jutro,albo pojutrze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkie panie !!! Melduję się jak co dzień.Dzisiaj mam dużo pracy, więc tylko skrobnę i uciekam....... Już niedługo długi weekend majowy!!! Podobno mam mieć wolne ,więc rozpocznę sezon grillowy!!Polecam i Wam. Miłego dnia --całuski 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Witam..dzisiaj juz troche lepiej..ale jak może byc jak sie ma takie koleżanki!!!!Dziękuję..jesteście przefajne!!!::):):):) nie mam czsu za bardzo..bo Damianek jest cos marudny..nie wiem czemu..chory niej jest..myślę że to ząbki..wychodza mu z boku..i chyba troche Go boli:( No i co..mamy juz wiosnę całą gębą..ale się cieszymy ..prawda?? Dziewczynki..miłego dnia..przemiłego..wejdę wieczorkiem pożegnac się zWami..narazionko..pozdrawiam WSZYSTKIE..i całuję..tez WSZYSTKIE//👄👄👄 🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nam słoneczko dziasiaj dogrzalo. Kto by sie spodziewał??? Ludzie wyskoczyli juz ze swoich wierzchnich okryć i dziś paradowali w samych koszulkach i bluzeczkach. A w szkole to byla istna rewia mody.Dziewczynki roznegliżowane,bluzki na ramiaczkach i odkryte brzuszki.A w brzuszkach kolczyki........Ładnie to wyglada,ale niestety u nas zabronione. Musialy zakladac cos co zasłoni goliznę. Za moich czasów tego nie było....Były mundurki jednakowe.I spódniczki odpowiedniej dlugosci.Nawet makijaż mogł byc tylko bardzo skromny. Najlepiej zaden....Ale sie rozmarzylam i na wspomnienia mnie wzięło.......Ale to po prostu refleksja na zakonczenie dzisiejszego dnia.🌻 Pomyslicie,ze dziwaczka jestem. Ale ja jestem taka tradycjonalistka z zasadami. Gdyby młodziez byla krótko trzymana,to nie byloby tyle zła na świecie.A tak mamy to co chcemy mieć....No trudno....Zmykam. Jutro znów ma być goraco,a ja jadę z dzieciakami na występy. Trzymajcie za nasze powodzenie....pa,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam jeszcze dodać,ze mnie jutro nie będzie z Wami.Trzymajcie sie,calusy dla wszystkich.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzę że nie tylko ja zachwycam się ciepełkiem. Już wszakże najwyższa pora aby słonko grzało ziemie i nas. Dziś z pracy szłam sobie spacerkiem, chociaż to długa droga. Jest tak pięknie i tak jestem tego spragniona ze nie mogłam się oprzeć. Co do pytania postawionego przez Bosanovę to zgadzam się z tym iż czymś nagannym jest to że dziewczyny roznegliżowane chodzą do szkoły . Uważam że w szkołach powinny panować jakieś spójne zasady ubierania się. Przecież nie muszą to być brzydkie mundurki, ale określonego koloru bluzy i spodnie czy spódnice przypisane kolorystycznie do danej szkoły. Takie zasady panują na zachodzie i nikt się nie burzy. Wręcz przeciwnie. Nie mogę zrozumieć dlaczego w naszym kraju nie ma zadnych zasad tyczących ubioru dzieci czy respektowania kodeksu szkolnego.Podziwiam nauczycieli za ich ogromną determinację aby cokolwiek wpoić tym niejednokrotnie pustym rozwydrzonym dzieciom. Jednocześnie pytam się gdzie są rodzice tych na wpól gołych dziewczyn okolczykowanych w najbardziej zdumiewających miejscach.No cóż moje słowa są ostre , ale mnie się to poprostu nie podoba 😠 Jestem szczęśliwa że moja córka słucha moich rad i chodzi do szkoły ubrana jak uczennica. Po szkole to już inna bajka , ale nie krzykliwie i nie wyzywająco...jak ona to określa LUZIK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Wpadlam jeszcze na chwilke,bo chciałam Wam wszystkim zakomunikować,ze dziasiaj jest dla nas wszystkich szczególny dzien. Dziewczęta zastanowcie sie chwile i napiszcie ,dlaczego szczegolny? Z czym to jest zwiazane??? Na pewno nie świeto narodowe. Ale tu dla nas,naszego topiku,tak. Musimy koniecznie to uczcic.;) Zagadka dla tych,które tu zajrza w najblizszym czasie.Piszcie. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Jeszcze będe,bo ciekawi mnie , co napiszecie.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinakerku dobra duszo już pól roku dzisiaj mija a topik wciąż się rozwija więc podrzućmy w górę Spinki no i wszystkie tu dziewczynki niech wychylą po lampeczce żeby dalej sie toczyło żeby dalej było miło........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech nam zyja wszystkie dziewczynki piszace na tym topiku. A przede wszystkim nasza Spinky,zalozycielka-matka topiku.Sto lat ,sto lat,juz pół roczku sie spotykamy w ciagle zmieniajacym sie skladzie.Ale od pewnego czasu w prawie stalym. Ofeczko,Tobie gratulacje szczegolne.Bystra jesteś,a jeszcze ten wiersz.Zamurowalo mnie,ze tak szybko odpowiedziałas na zagadke. Brawo Ofko!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co najciekawsze ,najrzadziej ,albo wcale temat menopauzy nie był poruszany :D Bosi ,ale Ty mi kadzisz :D:D:D:D:D:D pozdrowienia dla wszystkich pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą ale bez bruneta bo sie gdzieś zapodział. Już jestem zdrowsza ale smutna bo synuś pojechał i wtedy tak smutno na duszy się robi. Bosanowa udanych występów - co do umundurowania zgadzam sie z Wami. A młodzież generalnie jest dobra tylko niektórzy rodzice nie do końca wywiązują sie ze swoich obowiązków- albo nadopiekuńczość, albo radż sobie sam. A dzieci muszą mieć dyscyplinę i pokazane co można , co nie i że życie to nie tylko przyjemność ale też obowiązki. Ale my to wiemy a niektórzy nie. Miłego dnia jutrzejszego . A może niedługo Boja wróci do nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie jubileiszowo 🌼 🌼 ❤️ ❤️ Jaki to piękny czas , kiedy rozmawiacie na tym topiku ze sobą pół roku. Znacie się już dobrze.To miło. Ja choć niedługo z Wami dziewczyny przyłączam się do toastu...oby ten topik trwał jak najdłużej. U mnie pogoda komputerowa...strasznie leje. Nic tylko siedzieć przy komputerze i nie wyściubiać nosa za drzwi.Rozochocona wczorajszą pogodą miałam takie fajne plany na dzisiejszy dzień, a tu nici z tego. Szkoda pewnie wezmę się za zaległe prasowanie, bo co tu robić :-( Miłego dnia kobiety i jeszcze milszego świętowania z okazji półrocznicy topiku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich cieplutko, w piękny, słoneczny dzień 👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼 Przyjmijcie derdeczne gratulacje z okazji okrągłej rocznicy topiku. Spinki, Tobie należą się przede wszystkim, jako założycielce 👄, ale należą się także wszystkim , które tutaj bywają i klikają 👄. Oby pisanie na nim trwało długie lata 👄👄👄. Ale dziś się rozcałowałam :D. Wspomnienia, wspomnienia.... Mój pokój na onecie ma już dwa lata, całkiem spore niemowlę :D Ja w tym tygodniu się nie udzielałam, ale mam zwariowane dni, więc i czasu nie staje. Zaraz wyjeżdżam do siostrzeńca na imieniny, na cały weekend, a jutro jeszcze spotkanie.... Dzięki za wyrozumiałość , że nie piszę często, ale chyba i Wam się za mną nie tęskni :D:D:D Dziewczyny, Dajen , Ewunia, Spinky i inne - wielkie dzięki za wspaniałą pocztę. Było co poczytać , posłuchać i pooglądać... Bossi - dziękuję za zdjęcia wnuczki. Już piękna , duża dziewczynka. Ale te dzieci się starzeją!! :) Życzę Wam miłego weekendu, sporo słońca i upragnionego ciepełka, takiego jak było u mnie już od świąt, dużo radości i zdrowia - szczególnie Ewuni. Może przyszły tydzień będzie wolniejszy, to coś więcej skrobnę. Wszystkie mocno całuję 👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radość przychodzi znienacka, przedziera się przez kwitnące pola i wciska się do Twojego serca przez białe okno, przez stary komin i drzwi otulone drzewem. Jest jak błękit niezmącony i wiosenny zapach. Posłuchaj, jak szeleści rytmem codzienności i uśmiechnij się. Miłego dnia dla Was wszystkich. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wiosna w pełni, słoneczko grzeje, trawka się zieleni - cudowny dzień, aż szkoda go marnować przed komputerem. Dajen miała rację, gdy pisała o przezimowaniu w poczekalni, to zresztą widać, po ilości wpisów ;) Prawdą jest, że i ja mam ostatnio problemy z udzielaniem się na forum. Nie bardzo jest o czym pisać, a nie chcę się powtarzać. Dodatkowo mama mi choruje, (wrzody żołądka) które o tej porze roku dają jej się szczególnie we znaki. Na domiar złego uparła się(co bardzo mnie martwi), że do lekarza nie pójdzie. Biegam więc do przychodni po recepty z nadzieją na poprawę jej samopoczucia...ze swojej strony tylko tyle mogę zrobić. Mam nadzieję, że nie będziecie miały mi za złe, gdy rzadzej będę się udzelać na forum :) Wszystkim należą się, serdeczne podziękowania i ogromne buziaki. To dzięki Wam dziewczyny, topik przetrwał już 6 miesięcy.🌻 Może przetrwamy razem do podobnej rocznicy, jaką obchodzi Viki :) Czego sobie i Wam życzę 👄 - Ofka jeżeli masz ochotę, to możemy porozmawiać o menopauzie :) Zaczynaj dyskusję - napisz, jakie problemy Cię trapią ? - Dajen mało zawału nie dostałam, gdy chmurkę ujrzałam :) - Ewuniu ❤️ dziękuje za maile .Trzymaj się kochana. - Bossa jak Ci wyszły tańce disco ;) Życzę wszystkim udanej soboty (jeszcze trwa) i niedzieli. Na jutro, zapowiada się równie piękny i słoneczny dzień. Buziaki dla wszystkich 👄🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was! Dużo mnie ominęło, ale też coraz trudniej mi się przedostać do kompa.przegapiłam nawet półrocznicę topiku! Dziękuję Ci Spinki, dziękuję Wam- przyjaciółki z poczekalni! Poza tym też tylko kłopoty zdrowotne dzieci i to mnie dołuje. Ewuniu! Współczuję Ci! Pogoda- ktoś mówił- piękna- u mnie od południa deszczowo, może jutro będzie ładniej. Siostrzyczko! Wyprostowało się u mnie to, o czym rozmawiałysmy! Zmieniłam adres poczty-podałam w opcjach, ponieważ onet spłatał mi głupiego psikusa i nie loguje mnie na tyle miesięcy używane hasło! Tak, że proszę Was o pocztę na nowy adres! Bosanówko- z tego powodu nie wiem, czy wysłałaś fotkę swojej wnusi do mnie?Dajenku- brakuje mi Twoich kawałków! Ofko! Gratuluję talentu jeszcze raz! Całuski dla Was wszystkich!👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Spinki..jak to może przetrwamy..NAPEWNO PRZETRWAMY!!!! I to nie dwa lata..a dłużej..zdecydowanie dłużej.. Rzeczywiście nasze wpisy trochę się ograniczyły..ale to normalne..jest cieplutko..każda z nas o takiej pogodzie marzyła..tak długo trwala zima..że teraz madrabiamy zaległości w spacerowniu!! Bosa..ja nie wiemm..ja chce zdjęcie Marcelinki..zrób coś..Proszę:):): Wiecie co?? Mnie faktycznie zainteresował temat menopauzy..i jak siostra mi powiedziała o tym topiku..pomyślałam ..\"Ok..napewno czegoś ciekawego i naglącego..jak dla mnie się dowiem.\".A tu nawet przez moment..oczywiście będąc juz u nas w poczekalni..o tym nie pomyślałam:):):):) Dajen..Ty naprawe jestes wielka..jak to dobrze że jesteś:) U mnie pogoda jest przecudna..tak się cieszę..bo prania teraz mam niezmiernie dużo..co zrozumiałe..ale za to powiesze na balkonie(a mam ogromny balkon)..i dwie godzinki ..mam suche!!! Dziewczynki..to nic że rzadziej piszemy..prawda..nie pozwolimy żeby nam zlikwidowano taką oazę spokoju..kawiarenke jak ja to nazywam:) Kaziczek pyta mnie \" Gdzie Ty znowu wchodzisz\"..A ja zawsze mówię \"Do mojej kawiarenki:):): Poznałam tutaj wspaniałe osoby..i chociaz wirtualnie..to nie ma to żadnego znaczenia..z większocią rozmawiam na gg..poznajemy się bliżej..i niech tak zostanie!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dlatego jestem pewna że PRZETRWAMY i stąd cały mój wywód:):):): A ponieważ napisałam już tak dużo że pewnie WAS zanudziłam to, żegnam się cieplutko..życzę milutkiej niedzieli..przyjemnego spacerku po niemniej przyjemnym obiadku..i do jutra.moje kochane przyjaciółki!!!!Buziaczki dla WAS WSZYSTKICH 👄👄👄 Ps.Spineczko..a może jednak namów Mamę na wizytę u lekarza!!! 🌼❤️🌼 Ps.Dosia...Wiktoria..Bosa..Dajen..Wam szcególnie dziękuję!!!!dla WAs buziaki ekstra.👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×