Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

A u mnie jak nie urok to to drugie z tym netem stale coś. Dziś im coś padł serwer i miałam niby internet ale nie mogłam wchodzić na żadne strony. W związku z czym nawet z córcią dziś nie pogadałam, ale napisała mi maila. A zapasy tak rosną chyba ona pęknie z przejedzenia. :D Pogoda lato w pełni jak dla mnie osobiście to już za ciepło. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam wiosennie 🌻 Doszłam do wniosku, że bez poczekalni i spotkań z Wami dłużej niż dwa dni, nie da się wytrzymać. :) Jak widać członkostwo w klubie UOP (uzależnionych od poczekalni) już pozostawiło swoje piętno :) - Takisku, Boja - ja też mieszkam w bloku i nie posiadam działki. Na szczęście, moja bliska znajoma ją posiada i czasami jesteśmy zapraszani na grila i inne tego typu posiedzenia :) Takisku niestety nie udało mi się namówić mamy do pójścia, do lekarza. Już wiem po kim jestem taka uparta. :) - Dajen rozbroiłaś mnie opisem \"Jak podać kotu tabletkę\" :D Przypomniała mi się scena, kiedy mój mąż próbował tej sztuczki - odważnie, po męsku zabrał się za to zadanie, walczył z kotem około15 min :) .....niestety, mimo jego determinacji i odniesionych obrażeń (zadrapań) zadanie się nie powiodło :) - Ewuniu jak Twoje zdrówko ? ❤️ Przesyłam wszystkim gorące buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w ten wiosenny wieczorek. Przywitam sie tylko krociutko i muszę ustąpic miejsca córci. To do potem :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,tak,praca na działce uszlachetnia. Ja dzis nie ,mogę sie ruszyć,mam okropne zakwasy,bo wczoraj sie trochę poschylałam i jezdzilam na rowerku.A chcę mieć ładne kwiatki w ogródku,to trzeba popracować. A troche ruchu na świezym powietrzu nikomu nie zaszkodzilo.:D:D:D Ja tez Boju jestem uczulona na prawie wszystkie pylki,płaczę jak bóbr,oczy mam spuchniete i mnie pieka,bo prawie wszystkie drzewka wokół pylą. A przy zamknietym oknie nie potrafę ani w dzień ani w nocy.Przede wszystkim spać. Muszę jakoś przeczekać ten straszny okres. Najlepsze powietrze jest nad morzem,bez żadnych alergenów.Ale o tym mogę na razie pomarzyć.:):):) Kończe,jestem trochę zmęczona.Pa do jutra.👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinaker zdrówko ok. Tamto jak przestało boleć to wszystko wróciło do normy i teraz prosić tylko żeby się nie powtórzyło. Boja a dlaczego Ci powymarzały kwiaty? przecież było tyle śniegu. U nas w ogródku nic nie wymarzło - jedno coś się chyba nie przyjęło ale zasadziłyśmy tak z pewną niepewnością czy się przyjmie. A te wszystkie co tak pragną ogródka to zapraszam do nas z graczuszką. Jak można porobić tam trochę codziennie to jest ok ale jak raz w tygodniu + posprzątać w domu + ugotować to wtedy trochę gorzej. Dajen to kiedy ten szczęśliwy dzień? Boja opowiedz jak Ci było w kraju? Ktosia jak Twoje zdrowie i córeczki? Dosia Kalinka Ofka Forever Viktoria Marmi Takis i żagielek ❤️ A ja odliczam dni do piątku bo na cały weekend jadę do taty i będzie siostra i naładuję sobie akumulatorki. papapapapapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żagielek
jeszcze mnie wspominacie:)miło mi zagladam czasem,ale nie robilam wpisow,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuniu,to mnie powymarzały wszystkie róże.Miałam piękne krzewy różne kolory. Ale niestety,już któryś raz z rzędu musimy wymienic wszystkie krzewy róż.Na zimę były nie okryte ani nie owinięte. Tak,tak z graczuszką ja tez do siebie zapraszam. Rozgrzejecie swoje mieśnie i kości. Żadnych warzyw nie hodujemy.Tylko kwiaty. No i oczywiście duzo owoców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Przyszłam sie pożegnac..Dobranoc..spokojnej nocy..🌼 Ps.Bosa..opróżniłam pocztę..możesz jeszcze raz spróbowac.przesłać mi zdjęcia Marcelinki..proszę:):) 🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawać śpiochy i korzystać ze słonka. Żagielek sorry za małą literę. A jeszcze dalej jesteś smutna i samotna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie cieplutko wróciłam właśnie ze sklepu i już widać że kolejny upalny dzień się zapowiada. Bosa ja też nie dostałam zdjęć Marcelinki. Ewuniu ten szczęśliwy dzień a w zasadzie wieczór to 1 maja będzie podwójne święto;) A tak wszystkie marzymy po cichu o morzu to żagielek powinien być szczęśliwy bo jemu łatwiej wypłynąć w jakiś rejs. A to dla Was na lepszy nastrój, miłego dnia wszystkim❤️ PRZEPIS NA KURCZAKA ze palce lizac! Kurczaka, starannie umytego ukladamy na dnie naczynia, najlepiej szklanego. Dodajemy gozdziki, cynamon, a następnie skrapiamy cytryna. Tak przygotowanego kurczaka zalewamy jedna szklanka wina bialego, jedna szklanka wina czerwonego. Dodajemy 100 ml ginu, 100 ml koniaku, 200 ml Smirnoffa i 50 ml bialego rumu. Potrawy nie musimy poddawac obróbce cieplnej, a kurczaka mozliwie szybko wyrzucamy - bo jest do dupy, ..., natomiast sos.., sos? sooosssik! Paluszki lizac! Aha, kurczaka najpierw nalezy zabic, bo bydlak wychleje co sie da...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzisiaj tez zaczynam babranie sie w ziemi chociaz tylko balkonowej .Będę sadzic bratki i inne cudeńka.Na prawdziwy ogród muszę jeszcze troche poczekać.Namiastkę mam to najwazniejsze.Słoneczne buziaczki.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie panie bardzo serdecznie 👄👄👄 Jak miło widzieć, że wszystkie panie wracają i na topiku klikać zaczynają :) Widzę, że bardzo wszystkie zajęte grzebaniem w ziemi ... Ja nie lubię tej pracy i mam tyle ziemi co w doniczkach, ale po przesadzaniu kwiatków także alergię dostałam. Mam ją i na ziemię i wcale nie pomagają rękawiczki.... Za oknem za to piękna pogoda i prawie lato się szybko zrobiło, więc chce się żyć !!! :D:D:D Mam wiele zajęć zawodowych , więc nie ma czasu klikać, ale nadrabiam zaległości z choroby, to i mało tutaj klikam . Wybaczcie mi proszę te moje dłuższe , lub krótsze przerwy... Aby Wam trochę wiosny zaaplikować, wraz z życzeniami wszystkiego najlepszego posyłam Wam kwiatuszka wiosennego :) __________@@@@@@@@________@@@@@ ________@@@________@@_____@@@@@@@ ________@@___________@@__@@@______@@ ________@@____________@@@__________@@ __________@@___________@__________@@ ____@@@@@@______@@@@@_______@@@@@@ __@@@@@@@@@__@@@@@@@_____________@@ __@@____________@@@@@@@@____________@@ _@@____________@@@@@@@@@__________@@ _@@____________@@@@@@@@@______@@@@ _@@@___________@@@@@@@______@@ __@@@@__________@@@@@________@@@ ____@@@@@@______________________@@@ _________@@_________________________@@ ________@@___________@@_____________@@ ________@@@________@@@@@@________@@ _________@@@_____@@@_@@@@_______@@_ __________@@@@@@@ @@@____@@ .......................................@ @@@@@ ........................................ @ ........................................ .@ ........................................ ..@ ........................................ ...@........@@@ ..............................@@@@..@... .@..........@ .........................@.............@ @@......@@ ............................@@@@....... @..@@ ........................................ ......@ ........................................ .....@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiam!! Zaczyna sie wszystko zielenić,do tej pory marnie to szło.....ale teraz już widać. Dzisiaj mam trochę pracy, więc wpisuję się i lecę zarabiać.... Acha ! Żagielek już chyba weselszy co? Bo bez dopisku..... Dajenku kurczaczka przyrządzę sobie a i owszem, czemu nie !! Wiktoria, nie każdy musi lubić ziemne prace ,nie? Ale to jest bardzo przyjemne zajęcie ...szczególnie jak widać efekty. Miłego dnia życzę 🌼 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie U mnie dzisiaj cieplo ale deszcz pada z czego sie bardzo ciesze bo i pylki wszystkie zmyje ten deszcz. Ewa - pytasz jak bylo, super, zawsze jest fajnie jechac do domu choc troche pracy mialam. Nie wiem czy pisalam ale mamy tam domek wiec i pracy jest sporo, musialam wszystkie zaleglosci ponadrabiac ze sprzataniem bo przez cala zime nikogo tam nie bylo ale do Swiat sie wyrobilam ze wszystkim.Najbardziej cieszy mnie to ze z rano moge na podworko wyjsc i sniadanko na dworze zjesc.Tego wlasnie mi tutaj brakuje ,tej wolnosci.W ogrodzie tez wszystko zrobilam,choc kwiatow tam wcale nie mamy to trzeba podlewac a jak sie na stale nie mieszka to nie ma sense czegos robic z czego i tak nie ma efektu.Mamy za to krzewy i trawke.Mamy jeszcze kota przyblede,jakie to dziwne jak jestesmy to nie wychodzi z podworka caly czas jest i przed drzwiami sie wyleguje,ale gdzie On jest zima tego nie wiemy.A trwa to juz 3 lata i skad on wie ze jestesmy? ze przychodzi. O jezusicku ale sie rozbisalam chyba juz na caly tydzien :D Bosa - ja tez nie mam zdjec naszej wnusi Pozdrowienia dla wszystkich,pa,pa 👄 🖐️ Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Moje senne koszmary, stały się rzeczywistością - koalicja PiS+Samobrona+LPR została zawarta .:( Pozostało jedynie czekać, na nowego wicepremiera - A.Leppera :O Z tej wielkiej radości, przyrządze sobie kurczaka, według przepisu Dajen:D - potem powącham sobie \"kfiatka\" od Viki, postawie żagielek i udam się w rejs dookoła świata....jak najdalej stąd - kto płynie ze mną ? Pozdrawiam wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja też nagrzebałam sie w ziemi -byłam u mamy a tam duuuże pole do popisu ,jutro chyba sie nie wyprostuję:D nawet już opaliło mnie zdeczko dzisiaj było przepieknie a wczoraj burza za burzą Spinki nie martw się koalicja rozleci sie szybciutko ,zanim wrócimy z rejsu juz bedzie po,bo mam nadzieję że mogę z Tobą? pozdrowienia pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinky i Ofko , zabierzcie mnie ze soba w daleki rejs.:D:D Ja tez mysle,ze koalicja tak szybko runie,jak sie zawiazala.Nóg nie czuję. Bola mnie . Myslę,że z tego upału.A zwłaszcza teraz,czyli wieczorem mam uczucie strasznej cieżkości.Musze coś kupić w aptece,zebym mogla fruwać. Zdjęcia wyśle jutro,muszę jeszcze z aparatu wgrac na komp. Pozdrawiam Was serdecznie. Co ma wisiec nie utonie. Wiec nie panikujcie z ta koalicją dziewczyny.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść Spinakerku -wicepremiera to wicepremiera , ale Jarosław nie powiedział NIE na ewentualną propozycję stanowiska premiera......nie wiem czy to słyszałyście...Naprawdę tylko przyrządzić sobie kurczaczka .... Ja narazie się w rejs nie wybieram , szkoda mi naszej pięknej wiosny. Co innego w zimie.... Ale weekend majowy z chęcią spędziłabym gdzieś.....a nie w domowym ogródku, co mnie czeka.Najchętniej pojechałabym na jakąś wycieczkę rowerową ,daleką......może tak zrobię? Całuski 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapitanie Spinky-melduje gotowość do rozpoczęcia magazynowania zapasów żywnościowych:D. Skąd wypływamy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Spinki..ja się juz spakowałam..kiedy wyruszamy?? Melduję że mogę byc pierwszym kronikarzem naszej wyprawy!!!! 🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stoję u drzwi czekam na sygnał wyjazdu razem z Wami. ZYCZĘ MIŁYCH SŁONECZNYCH RADOSNYCH DNI Odezwę się w trzeciego wieczoerm. Skrzynke poróżniłam i jest gotowa na przyjmowanie nowych miłych wieści. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygrysek z Teheranu
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ...to będzie najwspanialszy rejs w historii świata :D - Tygrysku Teheran ???? Życzę wszystkim miłego, słonecznego weekendu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bylo latwo, ale dali sie uprosic, jade z Wami HHHHHHHHHHUUUUUUUUUUUUUURRRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moge Wam sluzyć jako kucharka i podawac Wam do łóżka kawusie i pyszne śniadanka. Zabierzecie mnie???Spinky to Ty jestes kapitanem,wez mnie jako swojego giermka. Zgadzasz si e??? Kto jeszcze chce wyruszyc w daleka podróż??? Ja jeszcze nie mam przyzwolenia załogi ,a werbuje juz nastepnych uczestików wyprawy. Napisz Spinky szybko,bo nie wiem czy mam sie pakować???🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×