Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Hej 🖐️ Jej, jej, jej, ale nas malutko - leniuszki ;) - Viki sie uśmiałam :D - super dzieciaki, oglądałam to kilka razy - śmiech bobasów jest bardzo zaraźliwy :D - Ktosiu pomysła już masz na spędzenie reszty urlopu :) W morzu już się kąpałaś, może teraz czas, wyruszyć w góry :) - Dosiu mróweczko, bezsprzecznie zasługujesz na wolne, nawet w niedzielę sobie nie odpuszczasz :) Buziaczki dla wszystkich 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej i po niedzieli Spinakerku pomysła jeszcze nie mam czekam na pomysły mojej córci do jutra do 12.00 - potem sama podejmę decyzje o tak pusto w naszej poczekalni - może nie mają czasu czekać i dlatego tu nie zagadają??? HOOp Hoop gdzie jesteście w jakie strony ruszyliscie, gdzie was oczy poniosły???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikogo nie ma - to 4900 wpis jest mój. Tylko z kim mam wypic szampana - sama :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Ktosiu ze mną, urżniemy się we dwie :D chyba, że jeszcze ktoś do nas dołączy - poczekamy trochę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To polewam - komu szampanik, komu koniaczek, a może ktoś reflektuje na bułgarska RAKIJE, do wyboru, do koloru i do smaku Na zdrowie, na humorek, na lepsze dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzy wspaniałe dziewczyny wieczorową porą :) :) :). A gdzie pozostałe????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Ktosiu ,widac Foreverek przyspał ,przewaznie ona czai się jak tygrys na okrągłe wpisy jak zostało cos to możesz ,nie pogardzę ........że wspaniałe dziewczyny -prawda:D pozdrawiam wszystkie ;pracusie i leniuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham Wam na przywitanie łapką Jestem wreszcie po 3 tygodniach nieobecności. A jaka stęskniona..............okropnie................Bardzo mi Was brakowalo........Nie czytałam jeszcze Waszych wypowiedzi,zmęczona jestem drogą.......Dzięki Forevciu,że zechciałam pozdrowić wszystkie dziewczyny z naszego wąteczku. Dla Ciebie🌻 Jechałam dziś przez RADOM i wypatrywałam Cię Małgosiu. Pomachałam nawet.........Jutro napiszę więcej.Pa,pa❤️ Pozdrawiam I caluję wszystkie,absolutnie............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bossi, jak milo, że juz jesteś !!👄🌼 Bardzo Ciebie brakowalo. Czekamy na relacje z pobytu. Chyba w tym czasie , w Nałęczowie był mój wirtualny znajomy także , może w tym samym sanatorium , ale nie pamiętam w jaki On był.... Też dziś już wyjechał... Dobrej nocy wszystkim , cmokasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ ......i po weekendzie......znowu w pracy......oj, ale nie chciało mi się wracać ze wsi.......taki tam spokój........mam wrażenie że życie toczy się tam dużo wolniej......:) Pogoda słoneczna, ale wiaterek był solidny, troszkę schładzał temperaturę....Musze Wam powiedzieć, że moje róże tak ślicznie kwitną, sama radość kiedy się na nie patrzy.....:):):)....słoneczniki rosną jak na drożdżach.....:):):) Dajen już pewnie nad morzem wdycha świeżutkie powietrze i depcze po plaży....... Bosa fajniutko, że jesteś......wypocznij i opowiedz nam koniecznie jak było....:) Dosiu - już napewno czas na zasłużony odpoczynek....:) Pozdrowienia dla wszystkich, milutkiego dnia ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ! Szczególnie witam Bosanovę !!! 👄 👄 👄 Przynajmniej był jakiś pożytek z tego Twojego wyjazdu ?? Wypoczęłaś choć trochę?? Podleczyli ?? Ktosiu wielkie gratulacje!!! Spinakerku - taka praca!! Niestety to jest wszystko na zamówienie,jest termin i już !! Wolne mam jak wszystko zrobię. To co prawda nie jest wszystko ,ale odpoczynek mi się należy( za te soboty i niedziele) przynajmniej dwa dni.Potem znowu do kieratu.Ale przecież nie mogę narzekać. Są plusy takiej pracy,więcej zresztą niż minusów. Może jeszcze dziś zajrzę jak mnie dopuszczą...........a narazie poodpoczywam sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam weszłam tylko na moment, aby złożyć Wam życzenia dobrego dnia, miłego odpoczynku dla odpoczywających , a dla pracujących niewiele pracy, aby i tam można było odpocząć , buziaki 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosanowa,normalnie do ukarania jestes.Jeszcze dużą czcionka pisze i sie chwali,ze przez Radom jechała.Mając mój telefon nie zadzwoniła,kawy sie ze mna nie napiła.Opowiadaj jak Ci było? Ktosieńko-witaj także.Fajnie,że juz jesteście z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ .....nooo wreszcie, moje stęsknione oczy, Bosę ujrzały :D Kwiatki na powitanie wręczam 🌻🌻🌻 i o zdrowie pytam. Jestem pewna, że po kuracji, energia Cię rozpiera - brykasz teraz, niczym fryga ;) Marcelinka poznała babunię. ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeżarło mi wszystko,zaraz będę płakać...............A tak wiele Wam napisałam...........Całuski dla WAS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno jestem zrelaksowana i trochę wypoczęta. Mialam wspaniałe zabiegi.Np.hydromasaż,po którym byłam bardzo zmęczona.Taki zabieg jak FANGO,sa to okłady z błota z Morza Martwego z parafiną i innymi dodatkami, no i oczywiście jonoforeza,czyli przepływ prądu przez tkanki,a wyczuwa się to jako mocne mrowienie.Głównie leczyłam stopy i dłonie. Ale chodzilam jeszcze na masaze wodne w basenie. Tam spędzałam 1 1/2 godziny dziennie.Jest to super sprawa,masuje wszystkie części ciała,wybieramy sobie miejsce,gdzie mamy być masowani........Do tego jakuzzi i sauna,sucha i mokra. Kilka godzin spędzałam lecząc swoje schorowane członki. A trochę tylko wypoczęłam,bo nie potrafię żyć na godziny,a do tego jeszcze posiłki o określonych porach. Jutro zaczynam zabiegi w przychodni rechabilitacyjnej. I znów wstaję skoro świt.Mam być na 9 oo.I tak do końca lipca. Pozdrawiam i całuje wszystkie dziewczyny z naszego wąteczku.Nie wymieniam,żeby kogoś nie pomonąć. Ale pozwolę sobie specjalnego całusa dla Ksymci. Z wiadomego powodu.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja wnuczusia Marcelinka naprawdę mnie nie poznała. Spinky,ona sznurowała usteczka i chciała płakać. Nie widzialyśmy sie przez ponad miesiąc. Bardzo urosla i wypiękniała. Niedługo będzie miała 1/2 roczku.Całuski👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forevciu,machałam Ci bardzo mocno jak przejeżdżałam przez Twoje miasto. Nie dzwoniłam,bo nie mieliśmy czasu,pędziliśmy do domu na złamanie karku. A kawki napijemy się jeszcze przy innej okazji.Dzięki skarbie za zaproszenie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D z i e w c z y n y !! A te codzienne dancingi!!!!!!!!!!! To dopiero terapia. Działa zbawiennie na ciało i duszę. Ale nikogo ciekawego nie poznałam,nie zakochałam się. Pilnowal mnie mój małżonek,który przez większość turnusu był ze mną.Chyba zakochalam się po raz drugi...............ale we własnym mężu. Przystojny jest jak cholera. A tam same dziadki. Tez przystojni .Może i do wzięcia.Ale nie chcę być pielęgniarką dla kogoś,z kim nie przezyłam minionych lat.Kobiet znacznie więcej.Przeważnie wdowy, polujące na mężczyzn.Ale to sa właśnie uroki wszystkich sanatoriów,👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja dzisiaj nadrabiam zaległości.Sama sobie pisze. Myślę,ze mnie któraś przeczyta i odpowie. Wysłałam Wam zdjęcia Marcelinki,jeszcze cieple,bo robione dzisiaj i moje z Nałęczowa. Będą jeszcze inne,ale te miałam na komórce i łatwo było je ściągnąć. Pa,pa.Całuski.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Bossi :-) Piękne zdjęcia;-) Wnusia ma śliczne oczka a babcia raczej na laskę a nie na babunię wygląda :D Tych dancingów to ci zazdroszczę - bardzo lubię tańczyć. Moje dziecię jest z tatą na wakacjach, daleko, a ja - próbuję coś robić ale wakacyjny leń mnie dopadł. Pozdrawiam Was wszystkie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marmuś,wreszcie,odezwalaś sie. Witam Cie serdecznie. ja tez chcę wakacyjnego lenia!!!!.Ale na razie nie mogę sobie na niego pozwolić. Tak trzymaj i wypoczywaj!!!!! Z tą laska to przesada. Ale wnuczka - moja krew. Śliczna, prawda????👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliczna :-) Taki cukiereczek. A na lenia jeszcze też nie powinnam sobie pozwalać. Próbuję go przegonić ale chyba mu ze mną dobrze bo nie chce skubany odejść :D Dobranoc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Znowu mnie zerwali skoro świt........!! Bosa zdjęcia widziałam.Marcelinka będzie piękną kobietą jak dorośnie :)) Oj widać, widać ,że jesteś wypoczęta i zadowolona.Chciało by się tak.... ..ja już jestem zmęczona tą pracą-całe lato na pełnych obrotach......chyba pójdę na mały urlop, a narazie .....w sobotę jadę na wesele :)) :)) i mam zamiar się dobrze bawić!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Bossi, dzięki za szeroki opis pobytu, było co czytać :). Dziękuję także za zdjęcia, obie z Marcelinką jesteście piękne :). Zazdroszczę Ci tego sanatorium, a w szczególności wspaniałych zabiegów i tańców. Może i ja się w przyszłym roku gdzieś wybiorę, aby podreperować swoje kochane zdrówko :) Życzę wszystkim miłego dnia , takiej pogody jaka Wam pasuje i samych radosnych chwil 👄😍👄😍usta]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×