Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Tak ciężko sie bryka po śniegu oj jak ciężko Tygryskowi .Jestem taki zabrykany,ze na nic nie mam czasu.Brykam po domu i poza domem,brykam po sklepach,a tu jeszcze tyle do wybrykania zostało. Zimowe motylki Białe Zimowe motylki Żyją czasami chwilkę, A czasem tylko pół chwilki. Gdy chwycisz go w ciepłą dłoń Zostaje z niego niewielka Czystej wody kropelka L.J.Kern Zabrykam tu jeszcze do Was ze światecznymi zyczeniami🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosia41
witam wszsytkich i znów dzień ma się ku końcowi coraz bliżej święta, coraz bliżej święta... Ofka popieram pomysł piekarni wysyłkowej Ale nie zgadzam się, że lenistwo jest przez starość. My - leniuchy - jesteśmy młode duchem. Pamiętacie jak byłysmy młode wiekiem, to zawsze musiano nas (przynajmniej mnie) zapędzać do roboty. Tak same z siebie to rzadko wychodziłysmy z inicjatywą sprzątania. Tak więc my się nie chcemy zestarzeć i nie chcemy do miotły i ściery. Kubusiu moja Warmia też biała, a najgorsze jest to poranne skrobanie samochodu, no i oczywiście jazda po naszych białych drogach. Ale niech śnieżek nie znika, bo co to beda na święta. Ja też wypartuje krasnoludków ale bez skutku. Moja rodzinka to tylko 15 osób, ale i tak jest przyjemnie - głośno, wesloło i spiewająco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz mam pierwszy prezent -przy myciu kwiatków zauwazyłam że dracena ma juz dużego pąka ,niedługo zakwitnie -pierwszy raz .Nie wspominałam ale bardzo lubie kwiaty doniczkowe i kazda taka niespodzianka mnie cieszy .Ktosiu miotła mała byc kuracją odmładzającą;).Pozdrawiam Kubusia , co z naszym wyjazdem do Afryki? .Dzisiaj miąłam dzien dziecka , córcia odwaliła kawał roboty \\sa jeszcze dobrzy ludzie \\hehehehe mąż obiecał trzepnąc dywany i tym sposobem duuuży krok do przodu .Ktosiu najwazniejsze ,że córcia jest w humorze nauczyciele postrasza , ale przeciez tez ludzie- złagodnieją.Będzie ok.pozdrawiam wszystkie \"czekajace na cud albo krasnoludki \":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Przygotowuje juz farsz na pierogi i uszka wigilijne.Jutro wielkie lepienie.Co do świat to szczerze powiem ,ze mam mieszane uczucia.Z jednej strony lubie to całe zamieszanie,przygotowania,magiczny zapach grzybów,maku,migdałów.Z drugiej zas juz nieco mniej to wszystko mi sie podoba.Zawsze sie musze strasznie narobić.Najbardziej lubie jak juz pozmywam po gościach i zapanuje tzw.\"świety spokój\".Chyba mnie dopada stan przeddepresyjno-świąteczny.Całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich po długiej nieobecności . Pech jakiś mnie prześladuje. Najpierw brak prądu, potem padł internet i nie mogłam nijak do Was kliknąć. Z taką miną chodziłam 😡😠😡. Dopiero dziś naprawili. Z drugiej strony nie ma tego złego, co by..... wypucowałam mieszkanie, zrobiłam wszystkie niezbędne zakupy, świąteczne świecidełka są już na swoim miejscu, prezenty zapakowane i upchane w schowkach.... jak widać złość, znalazła swe pożyteczne ujście :D Zostały tylko prace kuchenne, przy wypiekach i gotowaniu. W poczekalni wesolutko Tygrysek bryka i ładne nam wierszyki podtyka. Co do starości, w stu procentach zgadzam się z Ktosią - precz miotły i ściery :) - Bosanova czy już się Ciebie pytałam , gdzie Ty znalazłaś takiego skarba ??? :D - Puchatku masz przepełnioną skrzynkę, wysłałam koledę i dostałam powiadominie, że nie masz miejsca na nowe wiadomości. - Forever nalep więcej pierogów...strasznie nie lubię tego robić 😠 Teraz już nie marudzimy i bierzemy się uczciwie za pracę :P Buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani woła Jasia do odpowiedzi a Jasio do pani\"spie...\" Jasiu- marsz do dyrektora. Nie pójde Jasio odpowiada ,bo dyrektorowi smierdzą nogi.Nauczycielka poszła sama do dyrektora i opowiada o zachowaniu Jasia.Ustalili,że zawiadomią rodziców.Dzwonią więc a w telefonie słyszą\"Ministerstwo szkolnictwa.....\" Przestraszeni odkładają słuchawkę. Co teraz?Pyta nauczycielka? Pani to niech spie.....,mówi dyrektor a ja ide umyc nogi:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już tak dawno nie klikałam.Ostatnio póżnym wieczorem przedwczoraj.Wydaje mi sie,że nie rozmawiałam z Wami co najmniej miesiąc.👄 Też mi sie wydaje,że to nie jest lenistwo.Po prostujuz nam sił brakuje.Ja jestem naprawde zmęczona. Przecież pracujemy na dwa etaty.Po pierwszym wracam wykończona,a na drugi nie mam ochoty. Tym bardziej,że mam rodzine wokół siebie,przecież moga wyręczyc starą matkę , prawda? :P :P :P :P Moja Marysia pomyła wszystkie okna,dzisiaj ugotowała bigos/pycha/,próbowałam po przyjściu z pracy,paluszki lizać.Ja poprałam firany,a Marynia powiesiła.Tak na marginesie,Marysia to mój małżonek.Ja jeszcze jutro do szkoły,a Marysia ma jeszcze urlop.Więc cos tam jeszcze pomoże/zrobi/. Ale zostanie jeszcze mi posmażyć rybkę, zrobić po grecku.śledzika w śmietanie,sałatki. A przede wszystkim popiec ciasta,nasze ulubione strucle makowe i serniki.I koniecznie pierniczki w/g przepisu Forever. Napisz mi Forever czy nie jast za póżno na Twoje pierniczki. Bo zapomniałam,że muszą poleżeć.Forever,kawał super,uśmialiśmy się wszyscy w domu.Ale coś z prawdy w nim tkwi. Spinakerku,mój małżonek to jest naprawdę skarb,przez duże S. Poznałam go na urodzinach koleżanki,gdy miałam 18 lat. Jest to milość od pierwszego wejrzenia i trwa do dziś. Bardzo go kocham i jestem o niego zazdrosna. Nie wyobrażam sobie życia bez niego. Ale ideałem nie jest.Ma też swoje za uszami,ale to jest rybka. Wszystkim życze takich mężow jak ja mam. Moja córka też długo szukała.I znalazła chłopaka podobnego do swojego tatusia.Miała 25 lat jak wyszła za mąż.Są bardzo szczęśliwym małżeństwem.Tylko dziecka im brakuje do pełni szczęścia.:D Trzymam za Was. Więcej angażujcie domowników do prac świątecznych i domowych. Sałatkę mogą kroić wszyscy. Nieprawdaż?????? Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj musiałam piec ciasteczka a wzamian rodzinka mnie wyreczyła w sprzataniu i błysk, oj Forever po co ty nam te przepisy podałaś?!przeciez i te ciastka nie dotrwają do swiąt.Teraz zostały te bardziej przyjemne rzeczy i jeszcze moje \"Marysie\" pomogą teraz bardziej optymistycznie patrzę na świat;) no i najwyższy czas złożyć wam życzenia -żebyście się nie ważyły mi chorować ,biadolić czyli zdrowia i szczęścia ,żeby kazda z nas miała i była zadowolona z pracy ,cieszyła sie rodziną,żeby nam się spełniły nasze małe marzenia \\nawet nie muszą wszystkie \\żeby nasze dzieciaczki były dla nas radością no i najwazniejsze żebyśmy się za rok znów tu mogły spotkać .niestety nie umiem pieknie pisac ale moge wam to przetłumaczyc na gwarę góralską\"ma szczynscie , na zdrowie na to Boze Narodzenie coby wom sie darzyło w każdym kontku po dziesiatku a na piecu troje \":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosia41
Ja tylko wpadlam żeby życzyć Wam kolorowych snów, po ciężkiej robocie. Dziękuję za życzenia i jak mówia zycze tego samego i dwa razy więcej. Ale mam nadzieje, że przed Wigilją jeszcze klikne i złoże wszystkimv raz jeszcze takie gorące życzenia świateczne. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff ... Wreszcie zasłużony nocny odpoczynek.Jeszcze tylko dwa dni ciężkiej pracy przedświatecznej i wreszcie ten wyjatkowy w roku dzień.Pierogów oczywiscie jeszcze nie zrobiłam czasu mi zabrakło.Jutro nie ide do pracy,bedę piekła ciasta,zaczynam od rana.Słodkich snów Wam zyczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądzę, że dziś, wszystkie dziewczynki mają szczęśliwe minki :D Myślami jestem z wami. ;) Ruszam do kuchni, wypieków nadszedł czas. Trzymacie się. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak daleko jesteście dziewczyny z kuchennymi pracami ? Odsapnijcie troszeczkę, jutro będzie nowy dzień. ;) -Dajen ładne stronki :D Przesyłam buziaki 👄 - nie przepracujcie się :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak daleko?Spinakerku?z robotą?Strucelki i sernik sie pieką.Jeszcze dwa razy do pieca i gotowe.Warzywa na sałatke i pieczarki sie gotują.We wczoraj wypucowanej kuchni -sajgon straszny a rano do pracy,nie wiem czy sie w ogóle położe:D. Kolędy grają-fajnie jest.Buziaki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosia 41
Dzieńdobry wszystkim Jestem dziś pierwsza, a le to tylko dlatego, że mam dziś wolne. Od rana pucuje mieszkanko. Zaraz wybiegam po zakupy. Idzie mi to nawet sprawnie. Musze się spieszyc, bo czas goni, a mam tylko dwie ręce. Dodatkowe sprawne ręce pozostałych domowników niestety nie kwapią się do pomagania. No cóz jak sobie wychowałam tak mam. Korzystając z okazji, bo nie wiem czy jutro siąde do komputera, życzę WAM wszystkim" wesołych Świąt w rodzinnej atmosferze figlarnego Mikołaja z dużą wyobraźnią aby te chwile przy świątecznym stole były spoiwem łączącym całe Wasze rodziny Bawcie się dobrze. Do poklikania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŚWIĄTECZNYCH ŚWIĄT, PACHNĄCYCH CHOINKĄ WYPEŁNIONYCH RADOŚCIĄ NOWEGO ROKU SPEŁNIAJĄCEGO WSZELAKIE MARZENIA PEŁNEGO OPTYMIZMU SZCZĘSCIA POWODZENIA. Cześć Wszystkim w to przedświąteczne południe. Mięsko się piecze,ciasta niedługo do piekarnika./ na pewno zejdzie do wieczora/ Choinkę zaraz :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D:D :D :D ubieramy. Potem tylko odkurzanko. Kąpiel i prawie święta. Kończę, pozdrawiam.Co tam u Was? Klikajcie w miare możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie juz prawie światecznie.Jestem juz w domu.Jutro niestety pracuje cała noc.Ktos musi czuwac nad pacjentami. Życzę Wam miłych,ciepłych,radosnych świat,najpiekniejszych i wyjatkowych,niezapomnianych,wsród kochajacych ludzi.Licze na to,że nasza rozwijajaca sie forumowa przyjażń i dobre słowa ,które do siebie piszemy będzie sie rozwijała nadal. \"Jest taki dzień Tylko jeden raz do roku Dzień zwykły dzień Który liczy się od zmroku\" Wszystkiego najlepszego na te świeta i wszystkie następne dni. dzieki ,że jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.riversongs.com/flas1/sleigh.html Skacze Aniołek, skacze po chmurkach, niesie życzenia w Anielskich piórkach. Niesie w plecaku babki i świeczki, a w walizkach złote dzwoneczki. WESOŁYCH ŚWIĄT wszystkim życzy Spinaker 👄 Kartki świąteczne w skrzynkach. Tradycji stało się zadość.:D Życzenia zostały przekazane, można udać się z powrotem do kuchni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane! Wpadłam tylko złożyc Wam życzenia, bo jestem zapóźniona z robotą. Niby każdy coś robi i pomaga, ale jeszcze sporo zostało. Aura u mnie roztopowa, jeszcze nie pływa, ale zaraz zacznie. Jeszcze ciasta, kąpiele, ubrania poszykować. Życzę Wam wielu łask Bożych od Dzieciątka Narodzonego , zdrowia , pomyślności w spełnianiu zamierzeń i miłości i Miłości! I wszystkim dwa razy tyle tego, czego same mi życzyłyście. Bardzo spodobały mi się te życzenia \"dwa razy tyle\", że postanowiłam ich użyć.Pa, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff , juz skonczyłam z dużą pomoca rodzinki wszystkie prace nawet uszka i pierogi ulepione , ciasta upieczone posprzatane ,jutro moge spokojnie jechac do mamy i tam szykowac wigilięmam nadzieję że pogoda będzie względna .Dziekuje wszystkim za piekne zyczenia ja jeszcze raz am zyczę zdrowia i pogodnych świąt .Jutro chyba nie dam rady kliknąc więc trzymajcie się i nie przejadajcie bo po Swietach trzeba wskoczyc w te same ubrania :D pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ten magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam wielu radosnych chwil. Życzę Wam Kochane wielu prozaicznych rzeczy, które tak bardzo cieszą nasze serca- filiżanki herbaty, którą ktoś dla Was zrobi; nieoczekiwanego telefonu od starego przyjaciela; dni pełnych szczęścia w perfekcyjnych dawkach, które dadza Wam radosne poczucie, że świat uśmiecha się do Was , obejmuje i przygarnia, ponieważ jestecie kimś szczególnym. ŻYCZĘ WAM DNI POKOJU, SZCZEŚLIWOŚCI I RADOSCI Z RODZINĄ I PRAWDZIWYMI PRZYJACIÓŁMI. WSZYSTKIEGO NAJCUDOWNIEJSZEGO.😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie piekne te WASZE życzenia. Oby wszystkim sie spełniły!!!!!!!! Forever,myślę,że nasza forumowa przyjażń na pewno przetrwa długo,a może i dłużej.Współczuję Ci ,że masz dyżur,akurat w taki dzień,w którym powinno się byś z najbliższymi. Ale służba nie drużba. Wybrałaś ten zawód.Podczas wigilii pomyślę o Tobie 🌻 O której zaczynasz zmianę? Spinakerku,wyjdż już z tej kuchni! Jeszcze jutro do południa możesz coś skończyć. A tymczasem? Kubusiu,ja też Ci życzę dwa razy tyle miłości niz Ty mnie. I wszystkiego dwa razy tyle.Mnie też podobają sie te słowa.I będę ich używała częściej. Ofko,dziękuje za przypomnienie.Wiesz,to prawda.Ja lubię jeść.A zwłaszcza w święta.Tyle dobroci i pyszności.......Gdyby nie to,że trzeba wbić sie w te same ciuchy,to jadłabym tak bez umiaru. Dajen,Twoje życzenia są naprawdę szczególne,więc możemy sie poczuć ,czytając je, bardzo szczególnie. Do rychłego zobaczenia tzn,do rychłego poklikania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogłam się oprzeć, musiałam jeszcze do Was zajrzeć . Piękne te wszystkie życzenia z okazji ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA . Oby się wszystkie spełniły .:D Dla wszystkich tradycyjnie po cmokasie 👄👄👄 SMACZNEGO PRZY WIGILIJNYM STOLE - uważajcie na ości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja naprawdę nie mogę sie nie odezwać w taki piękny jedyny dzień w roku. \"Jest taki dzień,bardzo ciepły,choć grudniowy\"................... -śpiewały keidyś Czerwone Gitary. Lubie tę piosenkę, bo jest taka prawdziwa.❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Całusy👄👄👄 dla całe ekipy poczekalni: -Spinakera -Forever -Ktosi -Kubusia Puchatka -Ofki -Dajen -Bezszelestnej/dlaczego milczysz?/ -Tygryska Brykajacego -Rudej -Papy Żeby te świeta były dla nas wszystkich, najpiekniejszym kiedyś wspomnieniem.Życze ,żeby kazdej z nas zdarzyło się coś pieknego,nieoczekiwanego i najmilszego.🌻🌻🌻🌻 Bosanova.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papa
Wszystkiego Najlepszego dla wszystkich Pań z poczekalni.jesteście SUPER ....PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarMi dla Ciebie też ślę życzenia świąteczne. Przepraszam,że Cię wcześniej nie wymieniłam. \"Wiary,szczęścia,powodzenia w ten dzień Bożego Narodzenia\" Niedawno wróciłliśmy od rodziców z wigilii.Było cudownie.Teraz odpoczywam całą gębą. Czuję się nareszcie naprawdę wolnym człowiekiem. Po tych pracach kuchenno-domowych,nareszcie mogłam spokojnie usiąść i poklikać bez pośpiechu. Zaraz sie kładę do łózia,poczytam,a jutro wstane dopiero jak się wyśpię.....................Tak,ja najbardziej lubię spac...może ok.południa wstanę na śniadanko. Świętujcie,świętujcie,świętujcie. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za piękne życzenia!Bosanówko, jesteś tam jeszcze? Chciałam tylko powiedzieć, że w naszej \"skromnej\" rodzince Wigilia tez była super, skończyło się ok 22,a pod tym co napisała Bosanówka podpisuję się obiema rękoma!Robię i będę robić to samo! Myślę, że reszta podobnie. Zresztą jesteśmy podobne , więc jak mamy robić? PODOBNIE!!! PA, PA, do miłego-jutro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×