Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Widzę , że wszystkie utknęłyśmy między łopatą a rozgrzewającą nalewką:D . Ja lubię zimę bardzo ,a narzekanie to raczej wygadanie się niż biadolenie. Nawet wyjście po zakupy w mroźny dzień sprawia mi przyjemność. Tylko w gardle drapie i nie mogę się tego pozbyć. Naszło mnie sprzątanie w czeluściach szaf i zakamarków do których nikt nie zaglądał ładnych pare miesięcy. Jakoś zawsze to robię zimą. Nieraz można pochwalić się całkiem niezłymi odkryciami. NO , lecę bo muszę dokończyć grochóweczkę , a że robię to drugi raz w życiu to muszę się skupić. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam powiedziec ,ze herbatke z imbirem zaparzyłam ,a dla Ksymci i Piotusia miodzio z lemonka...w termosiku ,zeby w tej zimie nie wystygła... ewciu 444 doszłas juz do równowagi duchowej ,czy pochlipujesz???? Naszatko ,takisku ,no i Kalinka!!! wreszcie jestes a czemu nic nie piszesz ,jeno lapidarne: jestem ,czytam...nieładnie...nieładnie...tak bez wysiłku sobie poczytywac,a jakby skrobnac tak pare słow? MarMI zdrowsza juz? Viki chyba biznes życia zrobiła bo ani piśnie... ,no i ofka ani mru mru....buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu tesknie do was... A ewcia 39 zebys ty wiedizął jaka ta twoja kawusia pyszna była..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Ewelinko..MarMi jest juz zdrowsza..ale od trzech dni nie ma internetu..Jak pisałam..może ze względu na pogodę coś się popsuło..W każdym razie nie ma!!! Naszatko podaję Ci mój numer GG..4876877..Nie wiem czy Ty masz ..ale jeśli tak to napisz do mnie..proszę.Chyba jestem trochę niekumata..za nic nie moge załapć Twojego nowego adresu e-mail!!! Już Ewelinka podesłałąm mi..ale też nic nie rozumiem:D:D Pisałam chyba jestem niekumata:D:DA wysyłałam dzisiaj tyle poczty dla Was..a dla Ciebie.nie..i STRASZNIE mi szkoda:(:( U mnie w domu zimno..okna mam szczelne..nie ma prawa przedostac się jakieś zimno..a jednak!!!!Zaraz idę lulusiać..Nie siedzę juz na kompie..mam dość..robiłam porządek na poczcie..i chyba ze trzy godziny mi to zabrało!! Na dzisiaj mam kompowstręt:D:D:D Do jutra koleżaneczki..papapa..❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja dzis parze herbatkę z miodziem i cytrynka. Taka tradycyjna.Będzie stala w termosie to nie wystygnie. I wszyscy mogą sie napić,bo taka neutralna............... Zima jak sie patrzy.....O takiej marzyly na pewno wszystkie dzieciaki.A jakie zaspy!!!Dziewczyny,mysle,ze u Was jest tak samo. Milo Kalinko,ze sie odezwalas!!! Pozdrawiam wszystkie dziewczyny z topiku.:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mam KACA giganta. Wczoraj byłam na dyskotece dla 40 latków. Ludzie , nie bawiłam się tak dobrze od matury. Muzyka miodzio. :D Wszyscy w jednym wieku , teksty piosenek znaliśmy.Jakbyśmy przenieśli się w czasie. Wydaje mi się , że bawiłam się lepiej niż w liceum , bo zniknęły młodzieńcze kajdany wstydu i \" jak wyglądasz\" i na pełnym luzie zabawa przednia. Konsekwencją tego jest ból głowy , niezdolność wykonania jakiegokolwiek ruchu bez oczopląsu i pisanie z prędkością żółwia w 50 stopniowym upale. Do pełni szczęścia kumpel kupił bilety na jakiś koncert ( nie pytajcie na jaki , bo nie wiem) i znów wieczorem ruszamy w bój. Ciekawe czy załapię się dziś na kolędę , bo mają nas nawiedzić. Takisku numer gdzieś mam , ale do obsługi potrzebny mi syn. Wróci za godzinkę to spróbuję dobrać się do GG. 👄 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zima, zima, zima pada, pada, snieg..... Oj sanna mi sie marzy. Własnie stwierdziąłm, ze szkoda iż nie mamy małych dzieci, bo bysmy wybrali sie na sanki Babcie to mają dobrze, bo mają wnuki Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktosiu- ja wyporzyczałam dzieci sąsiadów. Wszyscy byli zadowoleni . Możesz masz jakieś zaprzyjźnione maluchy? Sypie jak wszędzie. Rodzinka poszła machać łopatami. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Ewelinko, narazie nie zrobilam żadnego biznesu, który by mnie w taką dumę wbił, abym nie pisała. Zima daje i nam popalić , zimno, wietrznie , ale biało i slicznie :-). Kocham zimę , abym tylko nie musiała samochodu odśnieżać . Mało jeżdżę , mało chodzę bo muszę dbać narzie i swieże (odetkane) zatoki, ale jakoś do pisania także nie mam polotu... Wybaczcie zatem, że rzadko piszę . Chyba nawiedził mnie kochaś Spinky i najchętniej zapadłabym w zimowy sen razem z niedźwiadkami :-). Pozdrawiam wszystkie Panie ciepło i serdecznie życząc dobrego tygodnia, bo nie wiem kiedy się zmobilizuję do pisania, cmoki w boki 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witajcie❤️ Chyba zgadzam się z Wiki..ta zima jest jakoś przytłaczająca..ale piekna zarazem!!! Ja też jakos nie mam polotu..jakaś ociężała się zrobiłam..nerwowa..i nad wyraz wrazliwa!! Nie jestem taka..to napewno..ale teraz wszystklo mnie w****a.!!!!!!!Dzieci..Kaziczek..pogoda..i przedewszystkim.zimno!!! Dzisiaj w kościele były piekne kazanie ..(akurat o cierpliowśći)ale w stosunku do czasów w jakich przyszło nam żyć..A ja oczywiście pomyslałam że to chodzi o mnie!! Ze to ja powinnam byc bardziej cierpliwa..stonowana!! Wy chyba tez tak macie że słowa kazania czasem przybieracie do siebie. No i na dodatek bardziej mnie to przytłoczyło..bo poczulam sie winna..że właśnie nie jestem!!!!!!!! Kurcze nie do końca znam powód..ale strasznie mi ostatnio źle i smutno:( Naszatko napisałam do Ciebie na GG..🌼 Forewer..Ofka..co z Wami..Nie ukrywam że troche mi Was tu brakuje!!🌼 Ewa..a co u Ciebie..już jakoś pozbierałas się po wyjeździe Oliwiera..dla Ciebie zwlaszcza❤️ Dosia..no Ciebie tez długo nie było..napisz czy już wydobrzałaś..trochę się martwię..ale tylko trochę..bo napisałas że przechodzi..Dla ciebie {serce] Bosiu..Ty to jesteś przemęczona ..Nie wiem czy juz miałas feriie..czy zaczynasz tak jak my..12 lutego!! Chyba coś mi się pokopało..Ty chyba juz po feriach:):) Całuski dla Marcelinki❤️ Spinki..czy ja mogę złożyc specjalne zamówienie na Kochasia ..Nie dośc że mam podły nastrój..to jeszcze robic mi się nic nie chce.Ale chcę miec jakies usprawiedlieienie ..to kochas bardzo mi w tym pomoże:):)Napisz jeszcze jak czuje się Twoja Mama..naprawdę chciałabym co jakis czas wiedziec że wszystko OK..a myslę że dziewczyny też..dla Ciebie❤️ Dajenku..dzięki za pocztę..troche mnie rozbawiłas dzisiaj:):) Chociaż łatwo nie było!! Kochana jesteś{serce] ewelinko..Twoje herbtay..no powiem tak..jak czytam to zaraz idę sobie rzeczywiście..ale tak w realu zrobic herbatkę..i zawsze myslę że pijemy ją razem..i to jest Super fajne!!! {serce] Ksymciu..Całuski dla Ciebie i Piotrusia..i dla reszty Twojej rodziny też..a co..też Ich widziałam..fajni są..Twój syn jest w wieku mojego syna..Chciałabym kiedys pogadac jak sobie radzisz z takim młodym człowiekiem w domu? Ja chyba sobie radzę..ale dobrze byłoby wymienic doświadzczenia z tak młoda Mama.Pozdrawiam❤️ Dobranoc koleżaneczki..do jutra..Dobrej Bocy..papapa👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Oczywiście..Nocy:D:D:D I wszystkie te serca ..które mi nie wyszły przesyłam dla WAS❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 🌼[D🌼O🌼B🌼R🌼A🌼N🌼O🌼C🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Ewelinko..Sorki..napisałamTwoje imie małą literką..przez przyapdek..OCZYWIŚCIE!!!Ale skoro jeszcze sobie weszłam..to cos załatwię przy okjazji:) Ktosiu..jutro bedę na GG..będziesz mogła wejść na chwilkę..powiedzmy o 21?? ❤️[ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam No ja rzeczywiście zapadłam w sen zimowy.......... już wyzdrowiałam ,ale wiecznie jestem przemarznięta.Nie mogę długo siedzieć przy kompie bo tu jest zimniej niż w psiarni a poza tym. nie mam szans na dłuższe posiedzenie.Rano nikogo niema więc tylko posprawdzam pocztę , uśmieję się przy tym nieraz do łez, pogram w scrabble i ruszam do roboty , potem wracają córki i już do nocy mam z głowy,zarezerwowany komp.No a teraz to jeszcze gorzej bo zaczęły się ferie, więc pewnie odezwę się za dwa tygodnie...... buziaczki ślę i życzę szybkiego powrotu wiosny 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w taką pogodę to faktycznie najlepiej byłoby nie wystawiać nosa spod jakiejś porządniej pierzynki. U mnie też słabo grzeją tylko 17 stopni mam w mieszkaniu, a za oknem co się dzieje to istna masakra, leje śnieg z deszczem a wiatrzysko okropność. Miłego dnia i zacisznego ciepłego kąta życzę, wstawię wodę na ciepłą herbatkę może się ktoś pojawi chętny to zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajenku ,musiałam wykasaowac gg, bo mi...siadało.Wyślij mi nową wiadomosc Człowiek dzis o 9 rano dojechał ...akurat tak trafiło ..Na razie wszystko ok.Zobaczymy co dalej.Dziewczyny , a przede wszystkim Takisku , herbatek teraz mam wybor ogromny , ASDA niezawodna ,Sainsburry,s tez.Wiec bede parzyła wieczorem jak sie rozpatrze czym dysponuje. Zapraszam do kącika herbacianego wszystkie miłe panie.Ale najpierw odespie , nie spałam w nocy ,a teraz ledwie zyje w pracy. :classic_cool: ale udaje ,ze nie ,nie ziewam :-D ,:-P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję,że żyję:Djestem Takisku strasznie \"urobiona\".Pod koniec lutego będę miała tydzien urlopu to może wreszcie odpocznę.Mocno Was wszystkie całuje śniegowo-lodowo pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki wieczorowa porą.... ja tez jestem nieźle \"urobiona\" przy Piotrusiu pracy mam malutko... aniołek tylko je, spi i w pieluszki robi....ale srednio co 2 godzinki jest głodny i tak latam z tymi cycuchami.... ale to takie miłe,ze słowa złego nie powiem..... dzisiaj mój luby w końcu zdecydowal sie i kupił materac do łozeczka (łózeczka oczywiście jeszcze nie mamy), ale powiedział,ze jutro kupi i przywiezie bo mu sie dziaisj z materacem do samochodu by nie zmiesciło....trzymam go za słowo.... Takisku chłopy dziekuja za pozdrowienia!!!! ja tez jakos sobie radze z moim urwiskiem i wydaje mi sie ,ze całkiem dobrze sobie radze, zwłaszcza,ze przez ok 8 lat wychowywałam go zupełnie sama (rozwiodłam sie jak synek mial 2 latka) , wyprowadziłam sie z rodzinnego miasta i zmieniłam prace. Praktycznie wtedy zaczełam wszystko od poczatku.Mloda i odważna wtedy byłam. Chetnie bym pogadała o naszych dzieciach. Ewelinko bardzo dziekujemy za herbatki.... Pozdrawiam Was wszystkie baaaardzo ciepło, o zdjeciach pamietam tylko musze jeszcze jakies \"ludzkie\" wybrac...... całuski......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie był dziś piekny słoneczny dzień. drzewa osniezone skrzyły sie jak z basni.... Szkoda tylko, że te piękne widoki oglądałam z okien biura. A wczoraj jak miałam chęci na spacer to wciąż padało. Naszat sąsiedzi mają duże dzieci i nie mam skąd pozyczyc. :( :( Moja siostra ma az trojke maluchów ale mieszka daleko. Obiecalam sobie że jak w wekend będą warunki to wybiorę sie na narty - biegówki i też bedzie fajnie. Tylko, że sanki to taka frajda z popiskiwaniem, smiechem i turlaniem.... a jak się rpzewróce na nartach to raczej mi nie do śmiechu. Takisku będe przy kompie przed 21. bo po 21 to pół godzinki dla córeczki. Bede czekać, może się spotkamy. Komu zimo to przesyłam troche ciepła z domowego ogniska kominkowego. A może na rozgrzanie herbatka z pradem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KSYMCIU nasza najmłodsza młoda mamusiu - pozrowienia ślę dla Ciebie i Twoich mężczyzn małych i dużych. Trzymaj sie ciepło, życze duzo siły i cierpliwości no i oczywiście przepanych nocek. Dobrże że karmisz piersią- zawsze to ciepłe młeczko pod ręką bez wyparzania, gotowania i podgrzewania. Twoja druga połowa tez ma dobrze, bo przecież mimo najlepszych chęci nie może Ci pomóc w karmieniu, więc nocki przepane pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie mam net. Ewelina - trochę zdrowsza, ale nie do końca. Jeszcze ten tydzień spędzę w domu, w czwartek idę do laryngologa. Na razie jakoś tego zapalenia nie mogę wyleczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po imprezach. Ech...:o Było miło jak nigdy. Dance, wyskoki, drinki, wrzaski(niby śpiewy ),ogólny luz. Chciałabym tak częściej. Nie przemęczajcie się dziewczyny. ( dobrze mówić , gorzej zrobić no nie? ) mi zawsze jakaś praca w r ęce wpadnie. a wtedy myk i już czasu nie ma. 🖐️ jeszcze trochę tu posiedzę. 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszyskim parze herbatkę, dziś pijemy ginger and lemon! ,dla Ksymci i dzieci truskaweczka z mango i lemonka. Pozostałym parze Lady Grey z pomarańczka. Ciepełka w ten brrrrr dzien , jak mi ramie wczotraj zmarzło to z amantem termoforem i ibupromem rozstac sie nie mogłam...wiec JA CHCE WIOSNY , JA NIE CIERPIE ZIMY i...rachunkow za gaz.....:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem,żyję, nie płacze, ale ogólne samopoczucie mam do du.............. Przesyłam Wam wszystkim wielkie ❤️ Odezwę sie w lepszym nastroju. Tylko przy poczcie mi lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry...za oknem piekny , słoneczny dzień.... Ktosiu dziekujemy bardzo za pozdrowienia, masz racje moja połowa spi i chrapie az echo po bloku niesie.......nic go nie rusza!!! szkoda,ze nie ma cycków!!!!tzn.ma ale małe. całuski przesyłam dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Najpierw Takis, teraz Ewa, dziewczyny głowy do góry, niedługo przyjdzie wiosna, świat będzie piękniejszy i życie znowu nabierze blasku :)..... przynajmniej taką mam nadzieję - Takis 👄jesteś niesamowita, moja mama czuję się w miarę dobrze, oby nie było gorzej, dzięki za pamięć .:) Cmokasy 👄 dla zdrowych, chorych, zapracowanych, leniuchów ;) .....szczególne cmokasy👄 dla biegającej z cycami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też żyję, przeczytałam ale pisać mi się nie chce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Spinki.... mi sie pisać chce tylko czasu brak 🌼 no i w koncu doczekałam sie na łóżeczko!!! stoi jeszcze zapakowane i rozkręcone, ale jest!!!!!! 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×