Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

🌼 Naszatko..nie zajrzałam..nie mialm netu:(:(:( Nie mogłam wczoraj Martynce złożyc życzeń..rano..Jak pisałam..do Marcelinki..to zaraz potem nie było juz ineternetu. ..Sorki❤️ Zaraz idę na pocztę..bo czytałam że cos tam mam:):):) Narazie..do potem:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Bosiu..tak jak pisałam...możecie byc dumni!! Dodam tylko że BARDZO!!!! Dziekuje za zdjęcia i obiecuję że podeślę zdjęcia moich wnusiów:):) Naszatko jesteś kochana..wiesz?? Dzięki..w moim imieniu i Oli..Tak mi powiedziała..że mam Ci osobiście od Niej podziękować:):) Ewa..ja też poprosze o zdjęcia Oliwerka..wyślę Ci mojego Danonka i Dusię:) No a jak z tym wyjazdem..odwołany ?? :D Musze Wam powiedziec że jednak nie mam motorolki..musieliśmy wymienić:(:( Ale mam Sony Ericsson..bez klapki..też śliczny..Juz się go prawie nauczyłam..Wczoraj jak wrócilismy to cały czas siedzialam z kasiążeczka i czytałam ..czytałam..Jest srebrno-niebieski..tak BARDZO kobiecy:):):) No teraz idę robic obiadek..narazie..do później..papapa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu dzięki za foteczki,śliczny ten \"nasz\" Piotruś.Rozrzewniłam się wspominając jak mój synek był taki malutki,ale to zleciało nie wiem kiedy. Przekaż mu buziaki od ciotki, aż miło popatrzeć.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spóźnione ale szczere życzenia dla obu solenizantek Martyny i Marceliny :-) Bosiu, a ja nie dostalam zdjęć. Za to własnie odebralam zdjęcia Piotrusia! Ło jejku jakie słodziactwo! Ksymcia, chłopak jak malowany - śliczne ma usteczka. A to zdjęcie na którym ma otwratą buźkę, jakby się śmiał - przesłodkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co.....juz mi wstyd było,ze tyle czasu ich nie wysyłałam,ale jakos nie mogłam się zebrac .... za kilka dni wysle nastepne, Piotrus juz sie troche zmienił ( no i nie jest taki czewrwoniutki). Pozdrawiam gorąco 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki,dzieki, dzieki!!!!!! dobra lece zjem w koncu cos bo mi w brzuchu burczy, całuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksymciu, Piotruś chyba jest bardzo radosnym dzieckiem. Zaraz po urodzeniu juz takie uśmiechy śle ??:-) Dziękuję bardzo za zdjęcia , są naprawdę bardzo udane , ale i obiekt fotografowany także bardzo udany ! Gratuluję 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Ksymciu..no jakie CUDO!!!! Ale malenki..kurcze jak tak patrze to strasznie mi szkoda że ja juz nie mogę:):) Hmmmm..a może:D Matko kochana nie daj Boże:D W każdym razie Piotrus wyrosnie na prawdziwego Piotrusia Pana!!!! A w tych śpiszkach to wygląda zarąbiście..przez \"j\" jak mówi moja Beatka:D PIĘKNY!!!!!!Poprostu piekny! Tatuś to pewnie dumny chodzi po domu:D:D No i nie dzieiwę się!!Gratuluję jeszcze raz.Dla Was ❤️ A Mateuszkowi też gratuluję że tak chętnie pomaga Mamie..Mateuszku dla Ciebie❤️ Dobranoc Dziewczynki..do jutra..papapa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marmi,nie wiem co sie stalo,ale do Ciebie tez wyslalam. Zaraz sprobuje jeszcze jeden raz.:D Ksymeczku,śliczniutki ten Twój Piotrulek.Taki duzy i urodziwy.Bardzo nam sie wszystkim podoba. Moja synowa powiedziala,ze to jest przynajmniej 6 tyg.dziecko. Ale potem zauwazyła ,że ma ten szpitalny paseczek identyfikacyjny. Oj duży chłopiec.A czy tego pokarmu to masz na tyle,że mu wystarcza??? Bo jak dziecko glodne to sie budzi często.Jest takie super mleczko z probiotykami dla noworodków i trochę starszych.Nazywa sie Bebilon 1 .Pewnie znasz,a jesli nie,to spróbuj go dokarmic.Zobaczysz,że będzie dlugo spał bo będzie syty.Wiem,ze moze boisz sie,zeby sie Piorruś nie przyzwycził do butelki,ale są tez takie super buteleczki ze smoczkami,ze dziecko ssie tak jak pierś. Sprobuj chociaż.Bo tak to karmienie zjmuje Ci duzo czasu. Ucaluj to rozkoszne maleństwo.I starsze także.👄 Czekam Takisku na obiecane zdjęcia wnucząt. Pozdrawiam Was serdecznie. Ja leniuchuje.Nawet nie włączam kompa przez caly dzień.Dopiero wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero tu weszłam. Chłopaki oglądają jakiś mecz i w domu jak na stadionie . Do kompletu przyszedł szwagier z synem -rozumiecie . Mam wrażenie , że i u was słychać te wrzaski. :D Ja w tym czasie próbowałam naprawić drukarkę , bo jak potrzebna to nie działa. A dziecię płacze , mamo pomóż . No to posiedziałam i Udało się . !! Tylko się odinstalowała , Ale znaleźć to , to masa czasu zmarnowanego . Ogólnie mam wrażenie , że mam na imię \"Mamo ratunku, pomóż\" Takisku🌻 mam nadzieję że pomoże w realu . ❤️ dla OLi Wczoraj rodzinnie rywalizowaliśmy w ćwiczeniach ( brzuszkach) -Wygrałam!!! Baby górą !!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie dokarmiałam. Karmilam piersią równe dwa lata, oczywiście po mniej więcej roku to już tylko rano i wieczorem, jadł też inne rzeczy. Ale przez pierwsze miesiące nawet nie pił nic innego, tak jak mi zalecila lekarka. Potem, po kilku miesiącach, nie pamiętam już dokladnie po ilu, to było 12 lat temu, wprowadziłam soki a wkrótce potem - zupki. Ale głównym pokarmem było mleczko mamy:-) Nawet butelek nie miałam w domu. Pamiętam, że koleżanka przywiozla mi z Anglii na moją prośbe bardzo pomocną książkę o karmieniu piersią (autorka Sheila Kitzinger, nie wiem, czy już jest przetłumaczona na polski) i dzięki tej książce w chwilach kryzusowych wiedziałam co robić. Bardzo mi pomogła. On nawet smoczka nie znał, pamiętam, że jak mial tak trochę ponad rok to wyrwał smoczek z buzi swojej kuzyneczki-rówieśnicy bo chyba był ciekawy co to jest :-) Mam dziecko ale nigdy w życiu nie robilam mieszanki. Nie mam pojęcia jak się to przygotowuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bossi - dziękuję, zdjęcia dotarły. Widać, że urocza solenizantka świetnie się bawiła:-) Taka blondyneczka ze ślicznym uśmiechem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Piotrusie to muszą byc śliczne chłopaki. Takis ratunku nie mogę sobie poradzic z tym wierszykiem. naciskam CTRL i nic mi sie nie pokazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja gaszę światelko,bo juz nikt chyba nie przyjdzie. Takisku,Sony Erikson jest teraz na czasie.Tez bym go chciala. A mam od prawie roku Samsunga z klapką, jest bajerancki,dlugo go rozgryzalam.Ma aparat ,ale kolega z pracy ma Ericsona i bardzo mi sie podoba. My kobiety przywiazujemy wage do takich detali jak telefony.Dla mnie jest tak samo wazny jak torebka. Rano nie zaparze herbatki,bo spie teraz do 9 oo .A Ewelinka to gdzie???Ewelinko,wyjdz z ukrycia. Zdrowa jesteś??Ewciu,gdzie jesteś??Takie pyszne herbatki parzylyscie!!!Do jutra.Pozdrawiam wszystkie panie.😴 Dosiu,zapracowana jesteś tak bardzo,ze tak malo tu jesteś??? Spinky,co porabiasz???👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem wierna Nokii. Mam już któryś z kolei aparat tej marki i jak w marcu będę wymieniała - bo będę przedlużała umowę,więc sobie sprawię nowy telefonik - to też będzie jakaś nokia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marmi to tak jak ja. Pierwszy telefon był Nokia i nie zamienię na inny. Ma bardzo przyjazne i przejrzyste menu i przy zmianie telefonu już sie nie trzeba meczyc bo w każdym modelu jest to samo. Ja teraz mam 6103 z klapka i jestem zadowolana. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesć wszystkim. Też mi ctrl nie wychodzi.:( Ksymciu - piękne dziecko. Będzie miał chłopak powodzenie . Bo wszystkie Piotrki mają to coś w oczach. .... Martynka dziękuje wszystkim Ciociom za życzenia. 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mar Mi - zazdroszczę ci . Moje nie chciały mamusinego mleczka . Córka wytrzymała 3 m-ce , syn 3 dni. Jemu musiałam ściągać i poić , potem ściągać i poić . Miałam dość . Cycki śniły mi się w te odrobiny snu który załapałam . Potem okazało się , że wiedział co robi , bo miał uczulenie na mleko. Bosiu. ❤️ wnusia piękn panna . Uśmiech za moilion. Ale Ciebie znowu nie ma !!! Ja proszę o twoją fotkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ukochany telefon ma 10 lat i zostałam zmuszona do jego zmiany , bo baterie się w Polsce skończyły. Ważył tyle , że można kogoś zabić w obronie własnej , słychać go było z drugiego pomieszczenia nawet gdy zamknęłam go w torebce i nikt go nie ukradnie . Same zalety. :D Kupiłam nowego Simensa to nawet trzymając go w kieszeni nie słyszałam. Leży teraz w szufladzie i nikt go nie chce . Latem w szkole syna będzie loteria fantowa to go dam. Może ktoś się ucieszy . Teraz używam tel. córki , ale nawet nie wiem jak się nazywa. Grunt , że dzwoni. UFFF.. 👄 ale się rozpisałam . Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszata no to szkoda jeśli chciałaś karmić a nie udało Ci się. Ale w przypadku Twojego syna, to, że nie chciał pić mleczka z piersi nie ma raczej nic wspólnego z alergią na mleko. Alergia dotyczy mleka krowiego. Ja też nie mogę pić mleka, właśnie z powodu alergii. W ogóle jestem \"bidna\" bo jest bardzo dużo rzeczy, których nie mogę jeść albo przez alergię albo z tego powodu, że mam jakoś dziwnie działający przewód pokarmowy, chyba rozregulowany dość drastycznymi przejściami - zaliczyłam już 4 operacje, w tym dwie z powodu niedrożności jelit, czyli jak to się popularnie mówi \"skrętu kiszek\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry...a na powitanie rzecz jasna herbatka! Jaka? Lemon and ginger w dzbanek ,a Ksymci i tym które nie lubią imbiru proponuje Cherry and Cinnamon ,albo Strawberry and Mango. Wszystkie smaczne i pachnące.No i w termosiku . Mam nowego Ramzesa!Po prostu bedzie Ramzesik bo kawałek z tamtego ma.Ale potraciłam duzo i gg nie mam jeszcze i waszych fotek mailowych , Piotrusia, Jezu ,Ksymciu jaki przystojny facet, synowych sie nie odpędzisz, mam i Marceliny ,prawdziwej damy !!! tez ,bo teraz przyszły.Pozostałe :-( ,ale mam nadzieje ,ze ...doślecie moje piękne, ale MarMi widoczkow mi żal i Sylwestrów Waszych i Spinki w Częstochowie ,nie wspomne o Bosi mężu z psem, a i Niki ,Bosiu nie mam...a ona na moment bez neo..no mam nadzieje ze na moment. tak więc prosze o fotki moje kochane, OFFFFFFFKAAAA i ty i krajobrazy..kosmos zabrał ,wirtualna przestrzen ...jestem niepocieszona ,i szopki nie mam ,no kurde i kubeczkow Dosi ,i Dajenki ani jednej 😭😭 ale prosze podeślijcie mi ,😘 :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i Viki nie mam z jej krążownikiem szos ,a i Pacanówa nie ,ewci nie ,normalnie katastrofa topikowa...Buziaki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha ,Takisku i Bosiu macie ciutke czasu to podeslijcie pare fotek...postawie w ramach gratyfikacji dzbanek kawusi pysznej ,gorącej ,a romatycznej ,......Pa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.Widzę fajną dyskusję na interesujący mnie temat w sprawie komórek.Bosa a ja myślałam że coś wydziwiam, bo wszyscy mówią że komórka to ważne tylko żeby dzwoniła, no a ja w łaśnie chciałabym żeby jeszcze była ładniutka:D Ja mam właśnie SE ale wzięłam go dla jego funkcji nie urody. Ma i dobry aparat i odtwarzacz mp3 i radio czyli wszystko o czym marzyłam, ale co z tego jak to cegła jak dla mnie. Marzy mi się taki śliczniutki z klapeczką jakiś. Może właśnie samsung Bosi by mi się bardziej podobał;) Ale dopiero we wrześniu mi się kończy umowa i będę mogła zmienić i kompletnie nie wiem na jaki, ale już potrafię pół dnia szukać w necie i oglądać, wiem że koniecznie z klapką chociaż strasznie takie odradzają wszyscy, no i koniecznie musi mieć aparat i bluetooth. Może właśnie taki jak ma Ewa też ładniutki ale mam jeszcze czas na myślenie,oby było coś ładnego jak przyjdzie czas. Wreszcie Ewelinka jest a ja myślałam co się dzieje że ma urlop i jej nie ma, zapomniałam o remoncie Ramzesa, fotek poszukam i podeślę. Miłego dnia. Buziaczki. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajenku ,chociaz ty rano wstajesz.O telefonach piszecie ,i mp3 i wogole ...a ja zupełnie nie wiem o czym mowicie.Mam Nokie ,miałam Sony Ericsson ale najfajniejsza była i najprostsza Motorolla ,troche nieporęczna ,ale ..trwała ,a ja nosze w torbie połowe biura ,długopisy ,spinacze i inne teczki czasem ,co sie dziwic ze mnie ramie rwie ,i delikatniusi raczej by padła razem z klapką,a Nokia jest ..trwała ,,mocna jest.A nawet z 2 zdjecia kiedys zrobiłam.Taka ze mnie bestia techniczna :-D ,:-D :-D ,ale mam młodzież w domu ,to mi sie poprawi ..już mam Ramzesa drugiego ,szybkiego.:-D :-D , tylko mi sie te dane z pulpitu pogubiły...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko fotki już wysłałam, napisz dokładniej które jeszcze chcesz i zakładaj gg bo chcę pogadać. A wrzaski Naszata też miałam wczoraj wieczorem mąż tak głośno też mecz oglądał.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witajcie:):):) Witajcie..widze że rozpetałam \"burzę\" komórkowa:):):) Ja też do tej pory miałam Nokię..nawet czarno-białą.Teraz mam nową SE.i ciesze sie STRASZNIE.Ale Dajenku ja nie mam cegły..jest malutka..i fajna.Też chciałam z klapką..ale trudno!!Też ma Mp3..podczerwień..aparat.kamere..i takie tam bajery..:D:D:D Ewelinko podaję C mój numer GG..4876877..Ne wiem czy Ty zmieniłaś ..czy masz ten sam..i na wypadek gdybyś zmieniła..podaje Ci jeszcze raz:):) Teraz marsz do kuchni..robic obiadek:D..A potem do kompa:D Narazie ..caluski..👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry 🌼 skoro tak telefonowo, to ja też mam nokie , nie wiem jaki model , ale dobrze dzwoni i mam ją juz piaty rok i bardzo z niej jestem zadowolona. Bosiu zastanawiałam sie dzisaj pól nocy nad pokarmem, Piotruś dał nam sie niezle we znaki, az się o 3 nad ranem popłakałm i poszlam do kuchni zrobic sobie herbatke na uspokojenie. dziecko wczoraj od godz.22 do 3.30 leżało przy cycku,no miało kilkanaście 10 minutowych przerw na mały sen (ja w tym czasie nawet nie zdązyłam dobrze głowy do poduszki przyłozyć). Wydaje mi sie ,ze mam sporo pokarmu ale moze mi sie tak tylko wydaje. Kupie to mleczko i chyba zaczne mu na noc dawać moze wtedy lepiej usnie.Ja jestem dzisiaj padnieta. miałam starszego dziecka nie wysyłac nigdzie na ferie, bo bardzo chciał być z nami,ale jutro pojedzie na kilka dni do ojca to przynajmniej tam sie nim porządnie zajmą. mam wobec niego straszne wyrzuty sumienia, że juz nie mam tyle czasu co wczesniej, ba! nawet jedzenia dobrego nie mam czasu mu zrobić! pozdrawiam Was kochane i dzieki za miłe słowa. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co się, domyślam to K310i tak Takisku no też cegła ciut ładniejsza od mojego K700i ale ja chcę z klapką jeśli SE to tylko W300i wchodzi w rachubę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×