Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

oj jak tu cichutko dzisiaj... a moj maluszek tak słodko spi Nataszko ja w nocy wygladam podobnie, przyjmuje pozycje siedząco-karmiacą i tak trwam!!!! 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajniuni ten nasz Piotruś i mamusia taka ładna, aż miło popatrzeć. A ja nadal śpię wykończyła mnie dziś ta nocka,starość czy co;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksymciu🌻 wytrwałości życzę. Te bąbelki lubią po prostu być przy mamusiach. Tylko udają że są głodne. Moja jak była starsza to śpiąc nogą sprawdzała czy jestem obok . Ile ja siniaków miałam. ..:o Dajen 🌻 to po prostu zimowy sen nas dopada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POMOZ
POMOZ IM PRZEZYC !!! RATUJ PSY Z LIGOTY !!! http://www.allegro.pl/item163403666_okrutnie_okaleczone_chore_psy_pomoz_im_.html MAMBA http://www.allegro.pl/item161874860_mamba_stan _tragiczny_zbieramy_na_leczenie.html BENIO http://www.allegro.pl/item162562344_benio_pitt _pomozmy_go_uratowac_.html TOGO http://www.allegro.pl/item161869087_togo_pies_ w_tragicznym_stanie_zbieramy_na_leczenie.html MALINKA http://www.allegro.pl/item163156187_uratuj_mal inke_z_ligoty_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ - Ksymcia dzięki za fotki Piotrusia. :) Nie potrafię przemilczeć wpisu tego hbh***a.... ten ktoś, powinien raczej podpisać się nickiem TCHÓRZ....zawsze powtarzam, że na głupotę lekarstwa nie wynaleziono. Na pewnym blogu przeczytałam takie zdanie cyt:\" ludzie są ludźmi tylko wtedy, kiedy mają do siebie przylepione nazwisko w swoim środowisku\" - nic dodać, nic ująć . Pozdrawiam i cmokasy przesyłam 👄 Biedne psiaki :( ...człowiek, jak to dumnie brzmi...człowiek to najbardziej okrutne zwierzę na ziemi... niezbyt dobrze brzmi, ale ileż w tym prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądnęłam. A teraz nie ma . chciałam dzieciom pokazać jak ktoś psy zmaltretował. Takiemu to ******************* **** . ale co możemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrunia to cudne dziecię.Taki bystry,nawet oczko juz umie puszczać. Ksymciu,Ty taka ladniusia.Ale to jest mlodość.Jestescie sliczna rodzinką.Twoj starszy synek taki maly przystojniaczek.Moze juz nie taki maly.Chcialam powiedziec młody.Jak Piotrus sypia??Czy trochę dluzej po mleczku z puszeczki??? I czy Ty już sie wyspalas???Czego Ci z calego serca życze.❤️ Biedne psiaki. Serce pęka. Ja kocham zwierzeta.Zawsze w mioim domu byly psy.I traktowane sa po partnersku. Nie rozumiem jak można krzywdzic???Ale wynika,ze czlowiek potrafi wszystko. Spinkusiu,napisalas prawde.😠 Nataszko,nie trafilysmy dzis na siebie.Żaluje.A teraz ide z pieskiem na spacerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! ! :o) Po ilosci wpisów sądzę, że wasz topik ma conajmniej 5 lat, czy sie duzo pomyliłam? Pozdrawiam- w tym roku- za pół roku będę tzw. \"ryczącą czterdziestką\" -hihi, czy to sie co do mnie sprawdzi??? 🌼 ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lorelai🌻 zastrzeliłaś pytaniem . sprawdziłam. Topik jest od października, choć kobietki sie zmieniają . Zapraszamy. Bosiu❤️ faktycznie nie stykło, ale tak bywa szczególnie w niedziele . Każdy stara się wykorzystać ten dzień jak najlepiej . Aż chciałoby się 48 godzinnego dnia ,to wtedy byśmy się wyrobiły (może?!) Widzę , że dziś ja robię pobudkę , ale byłam z córcią u wampirków więc jestem nieźle przytomna.:) Dzisiaj ma przyjść pan od anteny. Przez te wiatry coś się przestawiło i sygnał zanika. MAm telewizję , a jakbym nie miała. :O Pada, pada, pada. Zaraz idę do pracy . Nie chce mi się, ale urlop niedługo. :D no proszę jaki pracowity poniedziałek . Ciekawe co jeszcze uda mi się dziś zrobić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry.... u mnie tez przez te pogode wciąz sygnal z programami zanika, podobnie jak Ty Nataszko mam antene ale tak jak bym jej nie miała... Bosiu dajen Piotrusiowi to mleczko tak ok, 22 i do 2 w nocy mam spokoj-spi jak susełek. Niestety potem znowu go karmie i ok. 4 znowu....ale te 4 pierwsze godziny pospi i ja razem z nim. Pozdrawiam Was i miłego dnia w pracy i w domu życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc zarobiona jestem okropnie,powrót syna marnotrawnego , liczenie grosikow, zmiana Ramzesów.. A co do psów ,takie skutki ma bezstresowe chowanie dzieci i gry komputerowe, bestialstwo i chamstwo nie zna granic, psy ,ptaki ,a zobaczcie co z dzieciakami ludziska wyprawiają. To nie tylko w naszym kraju tak ,ale jak traktujemy dzieci ,starców i zwierzęta świadczy o nas...o narodzie , o naszych władzach które niczego nie uczą a wszystkiego wymagają i za wszystko każa płacić wysokie rachunki i nie jest ważne kto rzadzi .różnicy w skutkach nie widac.WSZYSCY WIDZA SKUTKI , A CO Z PRZYCZYNAMI?!!! Ile agresji ,podłości ,zawiści..ile złości . Nawet Rumuni sa zgraną ,zintegrowaną grupa niz życzliwi sobie Polacy!!!Sorry ,ale jestem z pewnych powodów rozgoryczona. Ksymciu , herbatke dla ciebie ,po angielsku...z mle4kiem.Buziaki wszystkim. Acha i już wiem co to znaczy dopchac sie do komputera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 No Ewelinko..widzisz..u mnie tez tak jest.Teraz to chociaż jest to jakos unormowane..nie kto pierwszy ten lespszy:D: Tylko kulturalnie mama i babcia powiedziala \" Najpierw ja..a Wy jak chcecie to po noże\":D:D:D:A co do trakotowania ludzi i zwierząt zgadzam się z tobą..calkowicie..pod każdym względem masz rację!!!!!!!! Ksymciu..oglądałam zdjęcia..SUPER...SUPER..SUPER!!!!! Mateusz to już taki duży chłopiec..tak jak mój Michal..Prawie mężczyzna!! A jaki ładny!!!! Piotruś Pan..rośnie jak na drożdżach..albo zdjęcia Go tak zmieniają:) Sliczne zdjęcia..poprostu śliczne..dla Ciebie❤️ Narazie..do poźniej..papapa👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witaj..Lorelai..W zeszłym roku świętowałysmy roczek..tak że jesteśmy BARDZO młode:D:D Witaj cieplutko🌼 Ewelinko mam juz zdjęcia..popołudniu Ci wyślę..obiecuję:):) 🌼❤️🌼..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje w imieniu Piotrusia, Mateusza i swoim 👄.... przyznam się, że nawet nie otwierałam tych stron ze zwierzaczkami, bałam się....jestem tchorz, nie mogę patrzeć na cierpienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie otwieraj Ksymciu!!!!!!Ja obejrzalam tylko jedno i nie mogłam jesć.Bylo mi tak nijak.Zgadzam sie z Ewelinką. Ludzie to straszne bestie. I to bezzstresowe wychowywanie dzieci. Niestety wszystko musi mieć jakis finał. Co mozemy obejrzeć na foto. Takie chlopisko ten Piotr Ksymci,ze nie chce sie wierzyć,ze dopiero w styczniu sie urodził.Jeszcze troszke Ksymciu wytrzymaj,jeszcze kilka latek ,ale to szybciutko zleci.❤️ Ewelinko wyslalam Ci kilka zdjeć.Napisz czy doszly.Jesli nie,to wysle po raz drugi. Czekam na zdjecia od Ewy i Takisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nataszko,nie wiem czy chcesz jakies moje zdjecia.Bo tak sobie skojarzylam,ze cos pisałas.Rzeknij slowo!!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorelai,tez Cie witam serdecznie. W pazdzierniku minał rok,jak nasza Matka zalozycielka Spinky zaczęła ten watek tworzyć. I tak do dzis skrobiemy.Ale myslę,ze jest milo.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej! to u mnie juz w kwietniu albo jakos w maju będzie rocznica z Wami!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam na początku tygodnia pracy.... mam nadzieję, że to bedzie dobry tydzien Oj tak to juz rok minęło... a my ciągle młode. Jeszcze tydzien i u nas zaczną sie ferie i ja wtedy wezme krótki urlopik... Ksymciu dzieciątka cudowne. Doceniaj co dobre. Bo mój tatus powtarza, ze \"male dzieci nie daja spac, a duże dzieci nie dają żyć\" i cos w tym jest, mam przecież dorastające dzieciątka...... Miłego popołudnia. Własnie wróciłam z pracy (kiedy skończy sie ta papierologia, niedługo mnie zupelnie zas)ypie, zjadlam szybciutki obiadek i wstawiłam wode na herbatke - Kto chętny... do herbatki ciasto z jabłkami wyrobu mojej córci. zapraszam w grupie lepiej smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zaliczyłam pierwsze lasery na moje ostrogi, ciekawe czy to coś pomoże. Biednych piesków faktycznie lepiej nie oglądać bo to straszny widok, ale całkiem obojętnie też nie można przejść obok czegoś takiego. Ja pooglądałam przy okazji biedne kotki które czekają na nowych właścicieli i aż mi łezki poleciały tak się jednym wzruszyłam. Chciałoby się je wszystkie przygarnąć, ale nie ma niestety takich możliwości.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O wyczułam ciasto z jabłkami chętnie się dosiądę na kawałeczek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wielkie za pocztę.Ksymciu jeśli Piotruś wyrośnie podobny do starszego syna,...to masz z głowy mycie okien na stare lata....po prostu synowe będą sie pchać drzwiami i oknami...Bosiu a ty i twój Kaziczek ? i psina?Marcelinka ,dziewczynka jak malinka... No i tyle, a czy moze być dzis herbatka z cytrynką? No i OFFFFFFFFFFFFKA ja błagam please....Ty i rudbekie... To i reszte ładnie poprosze.. i ewcie i inne dziewczynki...ja wam sie zrewanżuje wiosna....kamykami i innymi wymysłami ,niech się tylko ociepli.Jak ruszycie wszystkie na działeczki ...to kurz spod grabi bedzie szedł .Tęsknie do wiosny , bardzo tęsknie . Witam wszystkie nowe uczestniczki oczywiście herbatką...i lece szukać grosików.\\ Viki ,a gdzie kurcze twoja fura razem z toba, nie mam , a jesteś dla mnie kobietą...samodzielną ,wystarczalna i te twoje cmokasy są po prostu cudne! Poprosze o foto ,ucieszę sie jakza złoto.Takisku ,a ty? zobaczysz jak mnie Ramzi pozwoli połapać sie ciutto bede słać foto jak kamikadze boski wiatr./co w morze nie wpadł/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajenku...sernik czułas stawiam obok dzbankaz herbatka ,kawałeczek zostało z niedzielnego obiadku.Dobry był ,bo upiekłam z 2 kg sera i 16 jajek ,a było nas 8 osób ,więc został maly kawałek..a ja już z tych pyszności ruszać sie nie moge ,toz to nie nadwaga u mnie a otyłośc już sie zrobiła ...tragedia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina jakie fotki mam Ci wysłać? Ja dziś bylam na kontroli u laryngologa. Oczywiście zatoki. Dalej mam L4, trzeci tydzień. Dostalam następny antybiotyk, już TRZECI a obok tego Claritine, bo pani podejrzewa, że może to na tle alergicznym jednak. W poniedzialek idę do kontroli i mam mieć jakieś badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Ewelinko, ja wysłałam Ci zdjęcia, ale nie ma motorze, a inne :-). Jeśli tak bardzo się upierasz, to wyślę i to na maszynie :-). MarMi, Ty sobie nie lekceważ zatok, bo się doprowadzisz do takiej wytuacji jak ja ...( siedem punkcji !). Mnie także domowy przytrzymał na antybiotykach, które nie działały wcale , a potem okazało się , że jednak zatoka całkowicie niedrożna . Życzę Ci, aby ten laryngologa Twój był mądrzejszy i podjął wcześniej działania. Dużo zdrówka . Cmoki w boki dla wsszystkich, dużo uśmiechu i słońca ( a może już wiosny ??). pozdrawiam i witam także Lorelai , buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój komp świruje.Jakies mi wuchodza hieroglify. A zwlaszcza na poczcie.Pa. Marmi,trzymam kciuki za Twoje zdrowie.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosiu🌻 - fotki poproszę bo nie wiem jak wyglądasz. PLISSS. Chyba znowu się rozminiemy na gg. Kto tu piecze ciasta pachnące grubaskowi na pochybel . Dostałam ślinotoku..:O i co mam zrobić??? a mówicie żeście zjedli i dla mnie ani kawałeczka nie zostało.>... MarMi 🌻 zrób prześwietlenie . Jak ci się beztlenowce dostały do zatok to żadne antybiotyki nie pomogą. Punkcja i lek na beztlenowce . Po 2 tygodniach to rezultat winien być ! Vikuś 🌻 ja też proszę zdjątko. Jak na maszynie to tym bardziej . mnie się to podoba , ale się bam.:O Trzymajcie się❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witajcie..w zimny ..pochnurny..brzydki dzień!!! Jeszcze trzy dni..i u nas będą ferie...Matko kochana jak ja się cieszę:::):):):) Nie pojedziemy nigdzie.,.ale dziecko wysylam..niech sobie odpocznie..( nie On..ja)..chociaż trochę..:D:D:D:D Stale myślę o tej zaginionej dziewczynce..trzynastoletnia dziewczynka..i myślała o samobójstwie..przecież to STRASZNE:( Ale w informacjach wczoraj widzialam matke tego dziecka..jakoś mi to wszystko nie bardzo się podobalo.Nie wiem czego oczekiwalam od tej mamy..ale wydala mi się taka..zimna!! Chyba relacje dziewczynki z rodzicami najlepsze nie były!!Zresztą sam fakt .że 13 letnie dziecko może wracać o 22 do domu nie najlepiej świadzczy o sposobie wychowania tej mamy!!!Mam tylko nadzieje że Marta..bo tak ma imie ta dziewczynka..chciala coś zasygnalizować mamie!!Tam jest ojczym..i byc może to jest problem dziewczynki..niezauważlny przez mamę:( No cóż..może będzie dobrze!!!!!!!!!!!!!!!!! Treaz pora na sniadanko:):) Miłego dnia..papapa..👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka, wstawać śpiochy;) Miłego dnia, buziaki dla wszystkich. Wstawiam wodę na co tam kto ma chęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×