Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Ksymciu złota. A wyspać ci się dają? Bo jak dziecię masz u siebie w łóżku to każdy szmer cię chyba budzi. Powiedz , czy starszy nie jest zazdrosny? Moja panna była. A najbardziej zazdrosny był pies:D pamiętam jak jedną ręką tuliłam córkę a drugą musiałam psa głaskać. Ale tak wiernego stworzenia nie spotkałam. Mogłam zostawić śpiącego malucha i spoko robić swoje , bo jak się ruszyło to pies był na równych nogach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie Nataszko pies jest zazdrosny o wnuczke. Nic nie pomaga.Warczy na jej widok,a jak się zbliża to krzywo patrzy.Już chcial ja ugryzć,ale tylko zadrapal zębem w glówkę. Mała musi siedziec w kojcu,pomimo,ze juz dawno chodzi. Albo psa wyrzucamy z pokoju.A Marcelina wtedy jest w swoim żywiole.:D Ksymciu,dobrze,ze łóżeczko juz jest w domciu.I dziecku wygodniej i bezpieczniej.Jak Twoje piersi???Czy masz pokarm?? Czy starszy syn zazdrosny??:D Wysylam Wam na pocztę kilka zdjęć Marcelki.Zrobione w ciagu kilku osatnich dni.Jutro obchodzi pierwsze urodzinki.Prezenty juz przygotowane,tort zamówiony.Ale ten czas szybko leci,drogie ciocie topikowe,prawda???Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosiu🌻 to przykre. Może kiedyś jakieś dziecko zrobiło mu krzywdę? nasi sąsiedzi musieli z tego powodu psa oddać. Dla Marcelinki 🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️ z okazji urodzin. Zdrowia i uśmiechu oraz wkradnięcia się w łaski psa. :D Dziś moja córcia ma imieniny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapraszam serdecznie
zapraszam na www.idealne.info cos dla kobiet i o kobietach (chcociaz moze nie tylko) naprawde warto sprawdzic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddddd
czesc dziewczynki...moge sie do was zapisać?:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dddddddddddddddddddddd Oczywiście że możesz się zapisać ale zmień imię bo ja mam dziś taki nastrój że bardzo brzydko mi się te literki kojarzą a Ty jeśteś fajowa dziewczyna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosi Marcelinka piekna- ale dlaczego nie w sukience??? Czy Ona jutro również ma imienimy? Dzięki za pocztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ Witam ze stacji hibernacji ...nosa za próg nie wystawiam, zapadłam w odrętwienie zimowe.......marznę...... Dzięki wielkie Bosi za Marcelinkę słodkie stworzenie, aż oczy się śmieją na takie cudne dzieciątko.. Całusy dla solenizantki Uściski dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś🌻 Martyna dziękuje za życzenia. Właśnie wyszła do szkoły , a na dworze leje. Brrr... Najchętniej zakopałabym się w kołderkę , ale trzeba ruszyć d... i z domu wyjść. Macelinka-śliczna panna. Jakbym moje widziała. Tak niedawno byli tacy słodcy. A teraz 180 i ciągle pyskują. Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewuszki! plucha dzisiaj, bleee, dobrze,ze nie musze nigdzie z domu wychodzic. mam pytanko do ciotek babc kochanych: wiecie po jakim czasie mozna juz z dzidziusiem na dwór wychodzić, bo ja chorobe nie pamietam a juz bym chetnie poleciała..... Nataszko zauwazyłam, ze moj szkrab co druga noc spi w miare normalnie tzn.przesypia po 3 godziny i budzi sie tylko na jedzenia. Dzisiaj jestem po tej gorszej nocy, czyli usnłą przed 24 i jak obudził sie o 1 to usnął po 3 i tak spal do 6a potem zasnął o 8 i jeszcze spi. ale drugie dziecko wstało i trzeba tez sie nim troche zajac. mateusz jest zazdrosny ale nie o mnie tylko o braciszka tzn. najchetniej sam by wszystko przy nim robił nawet przy przewijaniu mi pomaga (co niestety czasami mnie złosci, bo wszystko trwa dwa razy dłuzej) ale nie mam sumienia mu tego powiedziec więc....przewijamy tak sobie we dwoje.ale jest bnradzo pomocny i chetny. Bosiu pokarm chyba mam , bo jak 2 godziny nieje to cycuchy bola jak cholera, no juz przybral przez te dwa tyg. prawie pol kg wiec jest ok. Chociaz ja mam wrazenie,ze to moje dziecko ciagle jest głodne, bo tylko sie obudzi ( i nie wazne czy minęło 20 min czy 3 godziny) to szuka buziaczkiem cycucha. Nataszko, Bosiu wszystkiego najlepszego dla pociech z okazji ich świąt! 🌼 Pozdrawiam Was gorąco i pewnie do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️ Niech Ci słonko ciepło gra Niech Twoj usmiech wiecznie trwa Nie trać wesołej minki Dziś są Twoje urodzinki Bądź miła i grzeczna Dla wszystkich serdeczna A zawsze i wszędzie Dobrze Ci będzie!!!!!!!!!!! Dużo zdróweczka..Marcelinko rośnij Rodzicom , Babci i Dziadziusowi na pociechę!!!!!!!!!!!!❤️ ❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bossi, dziękuję za zdjęcia Marcelinki . Wyrosła pięknie, a gdy urośnie więcej, to bęzie tym uśmiechem czarować chłopaków :-). Dla Marcelinki z okazji urodzin wszystkiego najlepszego , aby zdrowa była, aby Rodzicom i Dziadkom radość sprawiła , uśmiechem świat pobijała i same dobre dni miała 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Wczoraj jednak nieudało mi się wejsć..Beatka ma teraz sesję..i mnnnóstwo egzaminów.okupuje komputer:D Witajcie🌼 Bosiu..wiesz to prawda...czyjeś dzieci szybciej rosną:):) Ale jak śliczna dziewczynka..jPrzecież Ona dopiero się urodziła :D:D Możecie być dumni..❤️ Witaj cieplutko ddddddddd🌼 Ale z tym nickiem to faktycznie Ewa ma rację:D Rozśmieszyłaś mnie już i myslę że będzie fajnie🌼 Wiki..a Ty jeszcze nie masz polotu:D:D Mnie troche przeszło..przesyłam Ci dobre fluidy❤️ Dziewczynki..u nas leje..jest paskudnie..ale ja dzisiaj dostałam od męża nowy telefon..motorolle z klapką!!!!!!!!!!!!!I Jest pieknie..nawet pogoda mi nie przeszkadza:D:D:D:D Ewelinko..a czemu Ciebie nie ma na gg:( Co prawda ja jak pisałam nie bardzo lubie pisać.( wolę pogadać) ale czasem mnie bierze i pogadam:D:D:D:D Spinki..to dobra wiadomośc..Dużo zdrowia dla Twojej Mamy..i oby byo tylko lepiej❤️ Narazie koleżaneczki..do później..mam nadzieję że dzisiaj jeszcze sobie przyjdę:D:D No chyba że będzie konieczność wyższa..czytaj Beatka:D:D Papapapapapa..buziaczki ..dla Was 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym tygodniu załatwiłam pozytywnie dwie sprawy. Tą drugą dziś. Tak jakby mi ktoś kamień z serca zdjął. Dla Marcelinki na urodzinki od Cioci Ewy torcik http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/h/8/5/8/15835435_d.jpg i misiaczek http://www.misie.com.pl/www.misie.com.pl/galeria/pluszaki%202/obrazki/mis_0009.jpg Ksymcia z małym dzieckiem to sie od razu niw wychodzi. Ja najpierw to ubierałam jak na spacer i otwierałam okno, i tak ze dwa trzy dni , potem na balkonik 10-15minut i tak stponiowo. A zaczęłam chyba po dwóch tygodniach od urodzenia a też mam zimowe dzieci. Uściskaj Piotrusia starszego brata jego i czekamy na zdjecia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdeczne życzenia dla wnusi Bossi i dla córeczki Naszatki. A dla wszystkich miłego dnia.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze co do karmienia piersią to ja z moim Piotrusiem to przez pierwsze 3 miesiące to nic nie robiłam tylko karmiłam. Takie mam teraz wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ - Bosa wnusia - miodzio :) urodzinowy 👄 buziak dla Marcelinki z życzeniami wszystkiego naaajlepszego. - Naszato dla Twojej córki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszatko, sorry, ale nie doczytałam, że Twoja Córa także dziś świętuje ... Życzę Jej także wszystkiego najlepszego, życia w radości, miłości Rodziców i wspaniałych wyników w szkole 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po urodzinkach.Marcelka zachowywala sie jak prawdziwa solenizantka.Byla powazna i nie marudziła. Zjadla kawalek torcika i wzięła dziś do rączki książeczke i kieliszek.Mogę się tylko domyslać,co to wroży,ale raczej nic ciekawego. I muszę Wam napisać,że w ostatnią sobotę Marcelina urodziny miala po raz pierwszy, dzisiaj po raz drugi ,a w sobotę będą po raz trzeci.Dzisiaj dla calej najblizszej rodziny.Wysyłam Wam znowu kilka zdjęć.Cała rodzinka w komplecie.Córka z mężem,syn z synowa,mój mąż i ja , moja siostra i oczywiście solenizantka. Dzisiaj była w sukience.Ewuniu na Twoje specjalne zyczenie. Takisku,prosze przyslij zdjęcia SWOICH WNUCZĄT. Pliss. Ksymciu,Ciebie tez prosze,przyślij zdjęcia Piotrusia. Ewa,a Ty zdjecia Oliwierka. I Wasze oczywiście z wnusiatkami i dziećmi :D:D:D Pozdrawiam Was.Całuski dla Was👄👄 Ja mam ferie i sie byczę.MÓWIE WAM, ŻYC I NIE UMIERAĆ!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszatko,złóż Twojej Martynce najlepsze zyczenia od Cioci Bosi. Przepraszam,ze nie wczoraj,ale tez nie doczytałam i sie spieszyłam. Marcelina dzis imienin nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosiu🌻 mam nadzieję , że ja też załapałam się na fotki . Jak słyszę jest tam też twoja twarz. szybko zaglądam do poczty. Takis 🌻-Zajżałaś do poczty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już zdjęcia są. A syn Twój Bossi podobny do Taty jak dwie krople wody. Mała piekna. Dziękuje za sukienke- prawdziwa kobitka już. Natasza piekne byczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
💤 ale pogoda nic tylko spać, albo czytać ostatecznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️ Naszatki..WSZYSTKIEGO O CZYM TYLKO MARZY TWOJA CÓRKA..TEGO JEJ WŁASNIE ŻYCZE!!!!! MARTYNKO...SAMYCH SZCZĘŚLIWYCH DNI ZW ŻYCIU..DLA CIEBIE❤️❤️ 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×