Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Już wstalam.A śpie bardzo dlugo.Chce odespać wszystkie zaległości. Jeszcze tylko kilka dni wolności.Pozdrawiam Was.Najwazniejsze,ze zdrowie mi jako tako dopisuje.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim ! Próba generalna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cie JO serdecznie.Proba pomyslna.Link czarny.Czyli wszystko w porzadku. Mysle,ze zawitasz tu na dluzej. Co u Ciebie dziewczyno???Czekam z niecierpliwościa na Twoja odp. ❤️❤️❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻 Ewelinko,czy doszly??? ?Nataszko,czy doszly?? ? Prosze nie wypowiadajcie sie publicznie na temat moich fotek. Bo sa okropne,zwlaszcza te ostatnio zrobione. Takisku,u mnie ferie się konczą nad czym boleję. Ale Ty troszke odpoczniesz kochanie.Życze Ci tego,bo cieżko pracujesz przez caly rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witaj..Jo..próba faktycznie udana..fajnie że jesteś!!!!!!!!! Witaj cieplutko..podobnie jak Bosia mam nadzieję że zostaniesz tu na dłużej..🌼 Bosiu..nawet nie wiesz jak się cieszę:):):) Szkoda że Tobie się już kończą..ale mam nadzieję że przynajmnie odpoczęłaś !!!! Forewer..Ofka..zaczynam tęskinić za Wami..tak na serio :(:(:(!!!!!! Czy ktos wie co sie dzieje z Ewcią 39?? Z Kailnką?? Prawda że szkopda że juz nie chcą do nas pisać:( Może jakos telepatycznie Je przyciągmiemy!!! Dosia też rzadko zagląda..Jak obejrzałam sobie poprzednie strony..to tak mi się smutno zrobiło:( Może wiosną cos sie zmieni!! Trzeba miec nadzieję..zawsze i pod każdym WZGLĘDEM!!! I taką myslą przewodnią na następne dni..i lata.. żegnam sie z Wami do jutra..papapapa.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. nie załapałam Takiska:O Bosiu ❤️ . Fotki doszły -prima Ja ostatnio z doskoku , bo ferie przede mną , a oprać i wyprawić moją rodzinkę to czyste wariactwo. Jedziemy na tydzień , a mówią że śnieg i mróz nadchodzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zrobiłam grzane piwko( przepis z internetu) , bo chłopina mi się podziębił. Przecież chory nie będzie jeździł na nartach . A ten wynalazek naszych dziadków winien postawić go na nogi . Jutro jadę na pogrzeb kuzyna. Chłop nie dożył 52 urodzin. Miał guza mózgu . Całe zycie miał odpały z tego powodu , a oni go dopiero w zeszłym roku przebadali i wyszło . Operację zrobili ale to za późno . I na co nam lekarze jak to zawsze jest \"lecz się sam\" . Moze w ramach integracji międzynarodowej przyjechaliby do nas jacyś szamani z Boliwii czy Afryki. Sprzętu takiego nie mają , a jakoś leczą ludzi . To przy takim sprzęcie byliby cudotwórcami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się widzi , że rozmawiam sama ze sobą . Trudno. Miłego dnia Wam Babeczki życzę 🌻 . Woda w czajniczku dawno zagotowana i herbatka zrobiona. Jak któraś ma ochotę to zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie się nic nie chce, nie wyspałam się dziś ogólnie od niedzieli czuję się jakaś nie do życia. Za oknem zima na całego i nie chce mi się z domu wyjść a muszę niestety. Miłego dnia, buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się herbatka poczęstuje.... też mi się nic nie chce moze to dlatego,ze juz piaty dzień na dworzu nie byłam....kazdego dnia rano obiecuje sobie,ze zostawie dziecko z tatusiem i chociaż do sklepiku sie przejde, ale niestety...przychodzi wieczór i mi sie odechciewa... Bosiu fajnie,ze zdrowie dopisuje wkoncu to najważniejsze! u mnie ferie też niestety dobiegaja końca, w czwartek syn wraca i znowu obowiązki. pozdrawiam i całuje cieplutko, uciekam, bo maluszek płacze,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie zaraz obiadek będzie.Tak za godzinke.Ale juz prawie gotowy. Maż przynajmniej w czasie ferii trochę odzyje.Bo na co dzien to bywa różnie.Cos odgrzewanego przewaznie.Chyba ,ze trafi na cos dobrego i świezutkiego.Bo teraz ostatnio to gotowalam co trzeci dzień.A w ferie codziennie jakies pychotki. :classic_cool: Wrocilam z zakupów.Śłoneczko pieknie swieci.Zrocilo sie cieplo.Po sniegu ani śladu.Dajenku,czy u Ciebie swieci to samo slonce co u mnie???Wyjdz na podworko,to zobaczysz,ze jest pięknie. Ksymciu,mówie Ci,ze warto wychodzic codziennie na powietrze,bo z sil opadniesz.Kto sie zajmie rodziną???Pozdrowienia dla wszyrkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witam również🌼 Naszatko.. Chodziło mi o to że mam nadzieję ..iz po zimie ,która przytłacza..jest uciązliwa..itd.przyjdzie taki czas że będzie nas więcej.. że wrócą te dziewczyny które teraz z wiadomych sobie powodów nie piszą!!! I że mam nadzieję ,że tak własnie będzie.Ot co!! A że nadzieja potrzebna jest pod każdym względem w życiu,to chyba zrozumiałe:):)❤️ Papapapa..do wieczorka..👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wróciłam z cmentarza. Zmarzłam jak nie wiem co . Zimnica. Brrr.. Zaraz lecę do fryzjera. Jejku co za tempo. Czy kiedyś uda mi się przeżyć dzień bez pośpiechu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też w biegu... Dlatego znów Wam o sobie dziś nie opowiem. BOSANOVA - jak ja żyję? Żyję i to jest najlepsza wiadomość dzisiejszego dnia. EWELINA - Ty się zdziwisz, że jednak tu wlazłam. KSYMCIU - ja codziennie wychodzę z moim synusiem, ale on ma już 19 miesięcy. Oj przydałby Ci się kop... Pozdrawiam Was wszystkie i posyłam Wam kominkowe ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JO masz racje- kopa mi trzeba dac!!!! kolejny dzień mija a ja w domu....moze jutro się zbiore do kupy.... pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksymciu❤️ może nie kopa na rozpęd , ale jakiś dopalacz to by ci sie przydał. Może wyślę ci moje zdjęcie to zobaczysz jak wygląda człowiek który trochę za bardzo spoczął na laurach. :D :D :D Im później tym gorzej. A mały świata też powinien trochę zobaczyć. Buziaczki❤️ Fryzjer zaliczony. kolorek odnowiony. Gimnastyka skończona , a ja wykończona. :D Trening był dziś jeśli nie dla komandosów , to dla olimpijczyków napewno. Mam kłopoty z trafianiem w klawisze -tak mi ręce drżą. O reszcie mego ciałka nie wspomnę ;) Takis, Bosia , Dajen ❤️ -gdzieście się podziały? Jeszcze dziś tu zaglądnę. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj zawiało sniegiem i wymiotło nas wszystkie. Albo śnieg albo gorąc u zawsze jest powód żeby nie napisać. Ksymcia jutro poprosimy o opis spaceru. Ode mnie też duży kopniak . Bosi ja już zapomniałam o feriach bo u nas były pierwsze, a tu Takisek szczęśliwa bo takie laby prze nią. Witaj Jo. Pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natasza a byłaś na; Diabeł ubiera się u Prady\"? Bo ja dziś ogladałam i bardzo mi sie podobał- a szczególnie te piękne stroje. No i M. Streep podoba mi sie w każdym filmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez lubię M.Streep, obejrzałabym sobie ten filmik.... jutro sie postaram.... ja juz dobranoc powiem, bo Piotrus znowu marudzi, do jutra i miłych snów,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewciu❤️ nie ogladałam, ale chętnie to zrobię. Ja w sobotę robię wypad na ferie, ale po powrocie wypożyczę . Niestety wyjście do kina naszej rodzinki to 100 . Na wszystkie nie da rady iść. A w wypożyczalni 8zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ ,Ramzes chyba sie ok sprawuje!Rozesłałam Wam slicznosci moje foto mojego ogrodka z dzisiejszego dnia i z jesieni... JO nawet nie wiesz jak sie ciesze!!!B A R D Z O ... A Synus JO normalnie niczym męska malinka ,śliczności !Piotrusia prosze Ksymciu delikatnie powerandować , samej sie przewietrzyć ,ale w granicach zdrowego rozsądku a ja tu dzis parze ginger and lemon...a dla maluchów .. niech bedzie herbatka owocowa ..delikatniusia.Piotrus juz przyzwyczajony ,ba! ciotki topikowe i babcia Bosia przyszywana nawet go prondem potraktowały jak kazały mamie sie rozgrzac!A moze i JO synek nauczy sie z nami urzedowac! przy dzbanku herbatki ma sie rozumiec.Jakby co..nocniczek sie załatwi. Dzieki Ksymciu ,Bosiu! no i Spinki za foto ,a i naszatki 2 mam i wogóle ..Buziaki i pozdrawki dla JO czarnej , ...wiedziałam ,ze nie bedzie chciała być ruda!!!Dajenku a ty?Ja zarobiona z tymi grosikami i innymi pierdołami ,ale za chwile skoncze..i bedzie ok! 🖐️😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ tu tłoczno ,a jutro młyn w pracy i znowu nie zajrze ,chyba żeby:classic_cool::-P a co ,moze mi sie uda...udawać ,ze mnie w pokoju nie ma!!!:-D .spróbuje, a kurde co!:classic_cool: Ewcia ja poprosze o ciebie z chłopakami ,bardzo poprosze i Ofka głucha , a tkis co sobie pomysluje ja chce foto i Mar Mi żadnego nie mam to co da to sie :-D ,pa Wiktorio cudna ,a ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha ,a gdzie nowe dziewczyny i Małgos i nie tylko? JO nowa ,ale nie nieznajoma ,wrecz przeciwnie ,całkiem swoja!!! Stawiam dla nowszych pan w poczekalni herbatke z prondem! Zamiast fajki pokoju! JO a kosteczki twoje jak? Na topiku nie byłam zadnym ...nic nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko. ❤️ dzięki za widoczki , ale gdyby tak jeszcze z panią fotograf toby było OK. Prądu już mam w sobie tyle , ze muszę poszukać ostoi w łóżeczku. Buziaczki. do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbatkę serwuję z cytrynką ! Komu , komu????? Znowu jestem sama:( ? Dzień się zaczął nowy ,ptaszki śpiewają , pora wstać babeczki. 🌻 Mężulek jeszcze śpi , ja mam czas na maseczkę antykoncepcyjną:D i pogaduszki , a was nie ma :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za oknem zima na całego, a mnie właśnie ekipa wymienia okno. Ale fajnie się przewietrzy bo okno mam wielgaśne. A ja na razie spokojnie,( no może nie całkiem) siedzę sobie w 2 pokoju przy komputerku. Miłego dnia .❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko dzień dobry powiem i ide spać, bo maleństwo sie własnie ululało,buziaki. aha! za oknem strasznie wieje i snieg sypie chyba tylko mieszkanie dobrze wywietrze a dworek poczeka.miłego dnia i dzieki za herbatke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez zima,ale taka mokra,topniejaca.Wrocilam ze spacerku z pieskiem.Buciki przemokly,piesek jak po kapieli. Piekne ogrody przyslalas Ewlinko,ale gdzie Ty jesteś???Chcialabym jeszcze Ciebie zobaczyc posrod tych kwitnacych krzewow i osniezonych drzew. Dajenku,to będziesz miala cieplutko w domciu.I latwo bedzie Ci sie mylo.:classic_cool: Ksymciu , daruj sobie dzisiejszy spacerek,bo Ewunia chciala na dzis sprawozdania ze spaceru. Powerandujcie w wywietrzonym pokoju. Rezultat moze nie taki,ale sie dotlenicie. Ucaluj Piotrusia od babci Bosi.👄 A Ty JO,tez przytul ode mnie swojego maleńkiego synusia👄 Bardzo brakuje w domciu Marcelinki,ja sie lenie,a Ona u drugiej babci urzęduje.Tak jakos podejrzanie cicho.Rozkoszuje sie ostanimi wolnymi chwilami.Pozdrawiam Was kochane.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksymciu,napisalas,ze MALEŃSTWO SIE ULULALO. Zrozumialam,że po herbatce z prondem usnęło.Jak sypia Piotruś??Czy juz dluzej???😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko strzal w 8100 byl Twój.Podstawiam.Moze byc herbatka. Na rozgrzewke.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie i fotomodelka, a dzis znowu sypie,a ja ja mam...fachowców... w pracy. Grosiki sie nie gubia, tylko Bosiu vaty sa na pełne kwoty ,a nie jednostkowo i potem 6 miejsc po przecinku...i tu jest problem. ale na razie 🖐️Jutro bede na urlopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×