Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

musiq

Brzuch - kiedy zaczyna rosnac w czasie ciazy??

Polecane posty

To dla mnei naprawde pilna i wazna sprawa!! Na pewno jest tu mnostwo doswiadczonych w tym wzgledzie kobiet :) wiec czekam na odpowiedz! Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o pamietam cie
jests w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki sliczne :) To znaczy ze wczesniejniz 12 tydz nie powinno byc nic widac?? i ze moja obsesja to tylko obsesja :P? bo przytylo mi sie ostatnio i wlasnie brzuch w dolnej czesci mi jakos dziwnie wyskoczyl ale nie mam zadnych objawow tylk oglupie mysli :P Pozdrowki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wielka nadzieje ze nie!! jeszcze nie teraz ;) bo ogolnie bardzo chce miec dziecko ale jeszcze teraz nie moge. Mam tylko chora i bezpodstawna obsesje i nie wiem skad mi sie to bierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy to mozliwe zeby nic kompletnie nie zauwazyc a mimo wszystko byc w ciazy? bo slyszalam o przypadkach ze kobiety do 5 mies nie wiedzialy... troche sie stresuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viorika
no co Ty,na pewno nie jestes w ciazy!ale dla swietego spokoju zawsze pozostaje test.....juz nie wspomne o lekarzu.wtedy bedzie wszystko jasne.no i bedziesz mogla spac spokojnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh.. to wlasnie chodzi o to ze testu sie boje z jednej strony i dlatego nie robie, a z drugiej wiem ze moje obawy sa bez sensu i nie ma po co robic testu :P bledne kolo :D Dzieki za wsparcie i opinie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebusia21
no moja mama do 4 miesiąca nie wiedziała ze jest w ciąży ;) wiec czasami sie tak zdaza a mi brzuszek wyskoczył dopiero pod koniec 5 miecha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×