Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

roza_pustyni

piosenka dla mamy

Polecane posty

szukam piosenki o mamie nie znam tytulu ani autora ale spiewaja o mamie sa 3 zwrotki o mamie a ostatnia jest o tacie bardzO prosze jak ktos mam to przeslijcie bo to dla mnie bardzo wazne z gory dziekuje jesli macie prosze przeslijcie na maila roza_pustyni@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daglezja o co chodzi??? czy to znowu dziwny temat??? bo dla mnie nie???? kto pyta nie bladzi koczkodan odpada twoja propozycja,a anawet autora nie znasz hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mona ( wiem ze masz inny nick ale ten mi sie bardziej podoba) przegladalam ostatnio gimble, a tam ty i TE SAME pytania !!! I te same teksty , że NA INNYM FORUM LUDZIE SA MILSI ... smieszysz mnie strasznie ale sympatyczna chyba z ciebie osóbka, tylko głupiutka strasznie albo tylko na taka sie kreujesz !!! Zachowujesz sie jakbys pepkiem swiata byla i oczekujesz, że wszyscy beda ci ciagle odpowiadac... sama za to nigdy nie wdajesz sie w dyskusje na zadnym temacie slubnym, nic nie wnosisz od siebie a tylko ciagle chcesz zeby wszyscy tobie doradzali !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie męcząca
jest ta róża_pustyni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie udzielamana innych tematach to zaraz byla obrazua,oburzeniei zrezygnowalamz doradzanie ja mowilam ze pisze na innym forum,a kto powiedzia lze nie moge pytac oto samo???? moze ludzie sie powtarzaja na tym ina innym forum alejest duzo ludzi i wszyscynie sa w stanie siedziec na 2-forach,jestich tez ful jestem meczaca bozadaje pytania????ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mona nie obrażaj sie :) Napisalam co mysle... i tyle :P Ale lube jak zadajesz pytania bo mge przynajmniej poczytac :):):) I posmiac sie czasami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mamie to nie wiem, ale Sipińska śpiewa taką, którą grają dla rodziców. \"kochanych rodziców mam\" czy coś takiego. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maga 77 wiem ze sipinksa ma taka piosenke\"cudownych rodzicow mama\" alemi chodzi tylko zeby bylo spiewane o samej mamei znalazlam ze topiosenka biesiadna a to jej tekst: Najdroższa na świecie jest mi mama Ta ukochana ta moja mama Co się dla mnie tyle poświęcała I wychowała mnie więc kocham cię . Nikt na świecie droga mamo nie zastąpi się Każda mama dla swych dzieci jak najlepiej chce Dziękuję ci mamo dziś za wszystko Za twe starania i za twoje łzy coś ślęczała nad moją kołyską i wychowała mnie więc kocham cię. Biesiadne - \"Najdroższa Na Świecie Jest Mi Mama\" -to jej tytula ,niestety nie mam tego na mp3 i nie moge znalezc,jak ktos ma to bardzo prosze przelsijcie na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona z kozich trąbek
Weź sobie daj spokój z tymi durnymi dedykacjami , czytać tego nie mozna. Mamie można cicho podziękować , a nie robić wielką szopkę i cyrk w sześciu odsłonach. Ta piosenka jest wieśniacka , jasne , że zwykle się kocha mamę , ale nie trzeba sięgać po grafomańskie utworki , aż się boj ęwyobrażać sobie , jaka do tego może być melodia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piosenka jest bardzo piekna, dziekowac bede alenie na sali,tylkow domu,jeszcze nie wiem jak to bedzie wygladac,mam duzo cxzasu zeby to przemyslec, jednak piosenka mi sie bardzo podoba i ma bardzo ladna melodie, wbrew temu jak sie moze wydawac chce ja miec dla siebie, chce ja dodac do mojej muzycznej biblioteki a nie wiem czy ja wykorzystac na podziekowaniu,jezeli tak to oczywiscie bedzie mi do tego potrzebne nagranie a po drugie nie pytam czywam sie ona podoba tylko czy ja macie na mp3, ale dzieki za twoja grafomanska wypowiedz :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociczka mmm
ja tez ponawiam dziewczyny nie obijac sie slub rozy pustyni niedlugo a tu piosenki o mamie brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieś śpiewa wieś się cieszy
Piosenka JEST buraczana. W ogóle cała ta szopa z dedykacjami, podziękowaniami itp. to jest kompletny obciach. :O Moja mama jest kobietą z klasą, więc chyba by padła, gdyby na ślubie córki usłyszała takie "cuś" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piosenki dla Mamy: Nie ma jak u mamy - Wojciech Młynarski Matka - Czerwone Gitary Dla Mamy - Kaja Paschalska Co się stało z Mamą - Maryla Rodowicz Gdzie Matka czeka - Tercet Egzotyczny Mamo... - Violetta Villas Mama (I love You) - Spice Girls Jeśli potrzebujesz mp3, posiadam niektóre z nich :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieś śpiewa wieś się cieszy
A poza tym, ciekawe wyobrażenie o pięknie muzyki ;) No ale o gustach podobno się nie dyskutuje, choć czasami trudno się powstrzymać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kfaśnieska
Te, "wieś śpiewa"! Widać, że nie wiesz o co tu biega, więc zamknij mordę i zjazd. A skoro nawet cię nie stać na to, żeby powiedzieć przy wszystkich swojej matce "dziękuję" i "kocham cię", to chyba zaczynam być za aborcją. Pierdzę ogólnie w twoim kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieś śpiewa wieś się cieszy
Kfaśnieska -- dzięki. :D Poprawiłaś mi humor, bo cosik markotna jestem przy niedzieli ;) Nie ma to jak bezdennie głupi prostak forumowy, nigdy nie zawiedzie z wtrąceniem swoich żałosnych 3 groszy :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qastia
ale macie teksty poprostu zalosne i tyle nic nie umiecie uszanowac nawet czlowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaa
po co na forum prowadzić takie niedorzeczne dyskusje|?? jak macie coś do siebie to może umówcie sie np. na gg?? bo nie wszystkim chce sie tego czytać;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwy248569
wlasnie jesli tez ktos mam prosze o wyslanie n amaila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia z gitarą +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia z gitarą +
bit na "2" jutro wstane rano wyjde na dwór z sieni nazbieram dla mamy slonecznych promieni ze wszystkich promieni bukiecik uwije a potem sie rzuce mamusi na szyje a jesli sie deszczyk od rana rozkapie deszczowych kropelek przez okno nałapie deszczowych perełek nazbieram bez liku i zrobie dla mamy korale z deszczyku! chwyty na gitare : D-1 G-1 A-1↓↓ D-↑↑↓↑ - Bit na "2" wygląda tak ↓↓↑↑↓↑

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×