Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinki łinki

Wiem, że na sali gruchnie smiech.....

Polecane posty

[[[[nie bardzo rozumiem te wszystkie.... \"osoby\", które włażą do takich topików jak ten i wyzłośliwiaja się na bogu ducha winne im kobiety... Mo przecież my nie właźmy do waszych feministycznych (źle z resztą rozumianych), egoistycznych topików. Więc po co WY tu włazicie??!!]]]]] Hejo Madzia i inne kobitki!!!!! Dziś mam mieć@.. narazie się nie pokazała..... Ale nawet się nie łudze....będzie , tylko troszkę się spóxni....No cóż.....:( Umówiłam się z innym ginkiem, zobzcymy co on powie (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu!!! W takim razie mozemy podać sobie łapkę :) Dobrze wiesz, jak to jest być z kimś..... naprawdę dobrym.....zwłaszcza, kiedy ma się skalę porównawczą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz Channah, ale biorąc pod uwagę wcześniejsze wpisy pomarńczowych \"mądrali\" chyba zrobiłam przewrażliwiona:). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jest milutko... :)))) Pinki - głowa do góry i nie poddawaj się Magda - powodzenia U mnie wyjdzie za 2 tyg. czy ten miesiąc jest \"owocny\" Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A se pójdę dzisiaj do fryzjera..... bo w lusterko nie moge patrzeć :O I se taka fryzurę strzelę, że...... ŁO matko jaka pięęęękkknnnaaa będę. No normalnie cud dziewucha!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za .... 2 tyg. Basiorku.... hmmmmm.. czyli ostatnie noce...... były..... HOT.......;) Trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah (qurcze nigdy nie wiem ile n ile h i jakie, chyba się nie obrazi, że jej trochę nik powykręcam......;)) Taaaaa... ja jeszcze w robotce, ale tylko 4 próbki i......spadam :) :) A Ty się nie smutuj.....myśl o przyjemnych rzeczach i ...bądź silna!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc laseczki kiedy radzicie zatestować-owulacja była z niedzieli na poniedziałek(sprawdzone na usg:D) ...? Myślę o niedzieli lub poniedziałku...:)Całuski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo dziewuszki!!!! Kasiu..... no ja myslę, ze tak...10, 11 dni po \"gorącej nocy\" ;) Testem Quick vue. jest naprawdę dobry!! Tak jak myslałam.....Przyszła dziś (@), z samego rańca.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!! U mnie trzeci dzień okresu.... nastrój srednio opzytywny.... z tendencją spadkową..... nic na to nie poradzę..... do tego czuje się brzydko, staro i beznadziejnie....Wszystko mnie drażni... zmiana fryzury i bieganie po sklepach nie pomoglo...... Wszystko mam w d... . ......Nie wiem czy ....nie zacząćbrać tabletek, przestać myslec o dziecku i... olac wszystko.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewuszki... dawno mnie tu nie było bo nieco byłam w rozjazdach... teraz mam za to ostrą jazdę w pracy wiec czasowo bedzie ciężko, ale postaram się zaglądać tu jak najczesciej. Pinki nie łam sie - co sie odwlecze... - uda się !!!! U mnie za tydzień sie okaże co i jak wyszło... Jestem dobrej myśli - przynajmniej staram się być dobrej myśli :))))) Trzymajcie się ciepło i uszy do góry !!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki!!!!!!! :) Ssssssssssssssssssssssssstrasznie Was przepraszam, że tak zaniedbuje wlasny topik, ale.... miałam mnóstwo zajęć (moze to i dobrze) i nie mialam czasu. Teraz mam remont w domu, a własciwie to juz sie konczy, ale syf!!!! Sprzatania .... szkoda gadac, ale przynajmniej sie nie mysli. Tak jak przypuszczałam pierwszy litopad bedzie \"trudnym\" dniem.... :( :( :( :( ..................... No!! a teraz mam 7\\8 dzień cyklu i..... staram się myslec pozytywnie...... Pozdrawiam Was!!!! i co u Was??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Pinki... ja niby nie myslę ale jednak cały czas oczekuję że teraz właśnie się zmieni i @ nie nadejdzie... Najchętniej bym leciała po test ale się hamuję, bo czuję ze mi psychika siadzie za moment... Ale pokrecone te baby, co???? Nie wiem jak to sie stało ale kiedyś tak nie czułam i tak mi nie zależało - zabezpieczałam się przed dzieciakami po uszy... A teraz??? Drugi biegun... Moze to kwestia 30 na karku??? Pozdrawiam wszystkie \"opętane na punkcie dzieci\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo Basiorku!!!!! mam dokladnie tak jak Ty..... kompletnie zw3ariowalam, nie potrafie mysleć o niczym innym, nie chce mi sie nic......... a przeciez mam juz swój motorek (moja córcia), ale brakuje ......hmmmmmmmmm.... nowej iskierki, nowego czegoś.... Ech...........a moze wlasnie to \"ten\" wiek?? Ile brakuje ci do 30-chy, bo mi roczek, a własciwie kilka miechów.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc Pinki kochana... ja jeszcze miesiąc i pełne 30 - jak byk!!! ano zobaczymy jak zakończy się ten miesiąc a tymczasem życzę miłego dnia i spadam do pracy.... papapaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milego dnia Basiorku!!!!!!! alez mnie dzis bolą ... piersiatka..... No nie mogę .... 3 dni po okresie i.. wściec sie można!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Pinki... siedzę w pracy i mnie rozsadza :)))) Nie wiem co to będzie... jutro powinno sie okazać bo albo przyjdzie @, na którą nie czekam albo :) :) :) :) Się okaże, a tymczasem powinnam zając się pracą i przestać myśleć bo zbzikuję - tylko tak mi ciężko... Trzymam za Ciebie kciuki - przed tobą gorące starania!!!! Głowa do góry!!! Sorki, że tak mało tu piszę ale nie mam za wiele czasu by siedzieć na kafeterii... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I pytanko... gdzie pozostałe dziwuszki się podziały???? co z Wami??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś cichutko tu... a ja to chyba szurnięta jestem... tak sie nie mogę doczekać czy to już to czy nie ze mam już chyba pierwsze objawy ciąży hihiihihi kusi mnie zeby dzis kupic teat ale boję się rozczarowania... już sama nie wiem co robić... tak się boję że znowu nadejdzie @ buuuu trzymcie się Pinki, co z Tobą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo Basiorku!!!! Sorry!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ze ze mnie taki niekonsekwentny człek!!!! nie mam czasu!!!! Ło Matko!! juz jestem spóźniona!!! Będę o 13.00!!! Duża buźka!!!!!!!! Nie martw sie Basiorku!!!!! i zrób se testa , bo tez nie moge sie doczekac razem z Tobą !!!! Buxka i do 13 - tej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się na posterunku!!!!!! A gdzie wy????? :( :( A ty Basiorku, gdzies jest????? Hallo !! słyszy mnie jaka dziolszka????? Taaaaaaaaaaaaa..... dziś......12 dzieć cyklu..... czuje sie fatalnie (fizycznie)....bolą mnie piersi, jest mi ciagle niedobrze..... Ło Matko jak mnie ciagnie..... Bleeeeeeeeeeeeeeeeeee......... :O Normalnie jak u mojej suńki - ciąża urojona..... Bzdura jakaś!!! Chyba z psychologiem musze pogadać...... Kyrie Elejson!! jak mnie mdli...... co za uczucie!! Fatalne.... do tego, jak zwykle, przy takich szarych dniach, nastrój mam zaiste..... grobowy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano jestem, jestem... pracuje dziś iscie zawzięcie... ojejkuuuu Jakos mnie muli dziwnie... ale to moze urojenia??? wieszco chyba dziś sobie jeszcze dam na wstrzymanie z testem bo boje sie ze to moja obsesja... jak tak dalej pójdzie to chyba psycholog konieczny od zaraz :) Ale mówię Ci Pinki... tak bym chciała!!!!!! Pozdrowionka od cięzko pracującej :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochany Basiorku!! Tak b. b. bym chciała dla Ciebie i dla siebie spelnienia tego..... ech................ najwiekszego pragnienia..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za słowa otuchy... Staram sie byc dobrej myśli :)))) Trzymam kciuki za Twoje (Wasze) starania!!!! To wtedy w sierpniu 2006, tak??? papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiorku (Basiu ?? :) ) alez to by była radość!!!!!!! Jak juz kiedys będziemy miec bobaski (a bedziemy je mieć napewno), to musimy sie spotkać, koniecznie!!!! Chocbys nawet była z Helu!! Ja jestem Małopolanka, z okolic miasta papieskiego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hannach (znów to \"H\" wrrrrrrrrr!!!) Wszystkiego naj, naj, naj, naj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! z...... nutka zazdrosci......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ radośnie się zrobiło!!! Myśle, że nastroje będą coraz lepsze.... Trzymamy kciuki za mamcie i dzidzie co już w drodze na świat i za te co za chwilkę będą w drodze :))))) Pozdrwienia Pinki - ja jestem z Warszawy. Wszystko jest do zrobienia :)))) Trzymaj się (Basia-Basior)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano jestem... na razie cisza w eterze... Co chwilę łaże do toalety i sie upewniam... @ póki co nie nadeszła :))) Aż boje sie cieszyć .... A chwilke temu dowiedziałam sie że moja dobra znajoma jest w ciąży!!!! Totalny szok z samego rana... Pozdrawiam serdecznie wszystkie oszalałe na punkcie dzidzi!!! Pinki - trzymam mocno kciuki :)))) ;) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×