Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
HrabiaZenHorst

PERFUMY - FM

Polecane posty

ja sprzedaję perfumy Fm :) podróbki zawsze mozna kupic na stronie głównej kategorii :) prosto z azji jeszcze ciepłe za 50 zł - 100 ml :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarantulka
Dla mnie to też są zwykłe podróby, szumnie nazwane "kopiami zapachów". Przecież w tych perfumach FM każdy numerek odpowiada danemu, znanemu zapachowi. Tu już nawet się nie patyczkują, nie wymyślają swoich własnych zapachów jak np. firma Bi-es która poza zapachami będącymi podróbkami znanych marek ma też jakieś tam swoje zapaszki. FM po prostu sprzedaje nie swoje zapachy.... nawet nie wysilają się żeby oddzielne butelki robić. No ale wielu osobom to odpowiada...jak widać, zarabiają lepiej niż ci od rozlewanych podrób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarantulko :) czasem zachowujecie sie piszecie tak , jakby zabroniono Wam kupowac oryginalne perfumy w perfumeriach , one tam sa :) czekaja . Jeżeli masz ochote możesz je kupic . Perfumy które oferuje są alternatywą ... zazwyczaj finansową . Cieszę sie ,ze sa bardzo dobrej jakości , wiele osób z nich korzysta z równym mojemu zadowoleniem . Nie wiem skad w Tobie taka zlosc ,ze jest cos zastępczego ... ale szanuje Twoje zdanie ... szkoda ,ze nie moge napisać z wzajemnościa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga.mm
Hey, ... co z aukcją Diora na Allego? Coś mi uciekło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Hrabio:) Zadam teraz troche glupawe pytanie- ile czasu perfumy od Ciebie trzymaja sie na ciele/ubraniu? Chcialabym zamowic perfume 33. Light Blue - Dolce & Gabbana oraz jakis dezodorant i 2probki np. 90. True Star - Tommy Hilfiger i 05. Rush - Gucci teraz pytania: -czy sa jakies dezodoranty dla mezczyzn z linii adidasa? -czy przy zamowieniu moge liczyc na jakas probke gratis?;) -ile zaplace za: perfumy+dezodorant+2probki -w jaki sposob mam skladac zamowienie? Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianno ... nie ma glupich pytań :) Perfumy Fm trzymają sie skóry ok 12 godzin , ubrana pachną długo dłużej :) perfumy to 30zł , niezaleznie od tego jakie . Do kazdego flakonu dodaje próbke gratis , jeżeli bieżesz 2 produkty - 2 próbki i transport free. Nie ma dezodorantów dla Panów z adidasa mam adidasa blacka - wode perfumowana - 50 ml ( 30zł) lub wode po goleniu -50ml ( 15 złotych) Za komplet perfumy +dezodorant + 2 próbki przy wpłacie na konto zapłacisz 40zł Wystarczy napisać email na hrabiazenhorst@o2.pl i napisać to ja Darianna chciałam ..... za tyle .....;) i juz :) wystawię dla Ciebie aukcje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież wody toaletowe
Adidasa (te oryginalne) wcale nie są drogie!??? może 4-5 zł droższe niż FM, o ludzie nie mówcie że kupujecie podróby Adidasa, he he bo się uśmieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakbys
miał pojecie o róznycy w wodach a perfumach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fantaghiro
nie ma perfum Adidasa tylko wody toaletowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest nowa aukcja :) wody po goleniu ... wystawilem bo ładnie schodza przed świetami :D 50ml - 15 zł , oczywiscie mozna zamieniać na wszystkie dostępne zapachy a wystawiłem 63 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiusłodki
ale mozna kupic i potem powiedziec jakie sie chce :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dziękuję Panu za komentarze. Myslę, że to nie ostatni mój zakup. Perfumki naprawdę śliczne, żele też OK. Na pewno się spodobają. Pozdrawiam. Dziękuję za próbkę gratis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty ...
Hrabia to sympatyczny gosc jestes wiesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heya
moge prosic o liste zapachow damskich i meskich na majla:anna-chel@o2.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam się do grona wielbicieli Hrabiego. Hrabina ma wielkie szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heya
dzieki sliczne,na pewno sie na cos skusze,bedziemy w kontakcie milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mała Mikołajowa promocja :) do 2 sztuk perfum żel męski pod prysznic gratis :) Do wyboru : 51-echo davidoff 56-Fahrenheit - Diora 64- Black Code Armaniego :) oczywisciedla Pań z kafeterii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drogi Hrabio
masz może Givenchy VERY IRRESISTIBLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×