Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
HrabiaZenHorst

PERFUMY - FM

Polecane posty

01 -JADORE- Ch.Dior 02 - TOMMY GIRL- T.Hilfinger 03-212- C. HERRERA 04 - LIGHT BLUE - D&GABBANA 05 -TENDRE POISON - DIOR 06 -GREEN TEA E ARDEN 07 - FLOWER - KENZO 08 - CHANEL NO 5 09- PLEASURES E LAUDER 10 WILD MUSK COTY 11 OPIUM YSL 12 MIRACLE LANCOMA to damskie odpowiedniki z nakaido są w rool onach ( na koncu maja metalową kuleczke :) instrukcja jak sobie to rozcienczyc jest w opakowaniu po polsku oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo damski Ultraviolet też jest fajny:) Chciałam zapytać o nr.chyba 35,a dkoładnie o zapach Sensi Armani:) Czy jest podobny do oryginału? a poza tym niewiem gdzie mogę kupić te zapachy FM,normalnie w sklepie chyba nie,co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Armani jest pięknie zrobiony i bardzi trwały Cleopatro :) oczywiście możesz go kupic u mnie :) wystawię Ci aukcje lub wysle za pobraniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panie Hrabio
a jak sie Panu jako mężczyźnie podobają 64 (męskie) o tym że lubi Pan bossy już wiem ale mnie ten zapach oczarował choć początkowo pachnie zupełnie inaczej. spodoba sie mojemu ?lubemu bo mnie bardzo, a Panu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy z FM-ek jest dostępny
zapach Gucci Envy Me 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Black Code to bardzo elegancki zapach jest piżmowcem wiec ma to coś lubiane przez nasze nosy :) Ma grono swoich męskich i damskich fanów :) moge polecic z czystym sercem jest trwały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panie Hrabio
dziekuje, wcześnie Pan wstaje :) Mówi Pan że 64 sa trwałe a właśnie miałam jeszcze o to spytać bo dosyć szybko przestaje je czuć ( po ok.1,5 godz) ale smarowałam, się odrobinę( końcówka próbki ;) ) wiec może przy większej ilości rzeczywiście są trwałe . Już sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstaje do pracy do zaglądam :) wogóle najczesciej jest tak ,ze na sobie po pewnym czasie nie czujemy zapachu :) i dolewamy .... znam to z autopsji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) zapraszam do mojego sklepu :) www.tanieperfumy.eu dla Pan z kafeterii oczywiście inne opłaty przesyłkowe tj ( wpłata na konto 0zł , pobranie 7zł) oczywiście za wszelkie zauwazone błedy bedę wdzieczny ... chociaz wybaczcie ale zajeło mi to pół dnia aby uzupełnic wiec kapie mi z oka jak staremu psy :P :) pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładny sklepik
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w sklepie
przesyłka 3zł a było gratis na aukcji ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wciąż tak samo...
a jakieś podobne do DKNY Woman masz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałem :) mam nadzieje ,ze to Cię nie zmartwi ;) nie mniej jednak tych akurat FM nie robi . stad stwierdzenie ,zze to jedyne ( w ofercie) syngowane przez Donne Karan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysek
witam panie hrabio, szukam czegos dla siebie, jestem wysportowanym osiemnastolatkiem, styl: krótkie włosy na zelu, młodziezowe kolorowe ubrania mam aktywny tryb zycia, szukam zapachu odpowiedniego dla siebie, takiego zeby podobal sie mi i szczególnie dziewczynom, niestety mam problem bo nie mam gdzie powachac perfum, gdy poszlem do perfumeri to potraktowali mnie....conajmniej nieładnie, prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysek
myślałem nad allure home sport, co Pan na to? czy pasowałby do mnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja właśnie odkryłam
Jump Joop i Kenzo Frais męskie, a dla siebie Eternity Moment, które można teraz nabyć za 15 zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka jest pojemnosc meskuch pefum, interesuje mnie tak 100ml.Chcialalbym kupic mezowi, jakis super swiezy i bardzo trwaly zapach.Jaki Pan poleca i do tego zel do kapieli?? I oczywiscie jaka cena???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu męskie perfumy z fm sa 50 ml :) żele są 200n ml , cena perfum to 30 zł , cena żelu 10 zł :) świetnym zestawem jest np 63 zapraszam do sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podoba mi sie Twój
sklep ;) chociaz na aukcjach było jakoś intymniej :P:P ale teraz nie musze sie dopytywac co masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×