Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
HrabiaZenHorst

PERFUMY - FM

Polecane posty

:) Agato :) to sprzedaż bezposrednia :) po to jestesmy ,zeby pojechac do klienta jesli sobie tego zyczy :D i oczywiscie jestesmy gdzies niedaleko :) ale to nie avon ktory ma konsultantów w kazdym bloku i co dzien ktos mi sie pyta czy może w Rzeszowie , Rumi , Szczawnicy , Gdynie jest ktoś :) ..... dlatego piszę :) są jeszcze starterki za 30 zł , naprawde możecie sobie ładnie dorobi no i dla siebie mie taniej :) Agatko moge Ci wysła próbki po kosztach ... tyle ile sam za nie płace dokłądnie 1 złoty za sztuke ale po co brac same próbki ????? jak mozna sobie zarobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ta mila pani, co do nas przyjechala to tez nam to proponowala... ale moja kolezanka nie chce, bo ona doszla do wniosku ze ona sie nie nadaje do tego.. a ja wlasciwie po przegladzie moich znajomych moge miec problem ze sprzedaniem tego :/ zreszta, sama nie wiem :( myslalam o tym i myslalam,ale nie chce zeb sie skonczylo ze sama bede tylko u siebie zamawiac :D:D a czy mogl bys mi powiedziec, jak to wyglada od srodka?? tzn np ile trzeba zamowic, zeby nie placic za przesylke, czy tam zeby zaplacic mniej a nie tak normalnie jak w katalogu.. bo ja nic nie wiem na ten temat... (rozumiem jesli nie chcesz na oficjalnym forum :P moze byc na mejla :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perfumy dla dystrybutorów są po 21 złotych i nie jest to żadna tajemnicą :) feromony po 25 . Przesyłkę przywozi Ci do domu kurier , zamówione masz w 24 godzinki w domu . Jak masz 6 sztuk to nie płacisz za przesyłkę nic :) nie ma terminów jak w avonie czy oriflame :) naprawdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli chcesz mniej niz 6 sztuk to albo płacisz firmie 15 zł albo piszesz do swojego sponsora ( czytaj np. mnie) i ja Ci wysyłam paczuszke :):) no przynajmniej ja tak wspólpracuję z moja grupą :) ( na mój koszt ta przesyłka )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Ja od jakiegos czasu obserwuję FM, zastanawiam się nad przystąpieniem. Dużo się tutaj dowiedziałam. Mam tylko jedno pytanie. Do czego zobowiązuje umowa? Czy jest z ewentualnym rozwiązaniem, itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogóle zapachów jest 100 :) jest tez starter z taka ilościa perfum ale ponieważ nowe zapachy dopiero sa w zapowiedzi a 20 jest wycofywanych wiec raczej nieudane było by kupowanie dużego startera bo po co Ci 20 próbek zapachów , których nie ma :/ duzy starter wyglada tak : http://www.tanieperfumy.eu/index.php?p=productsMore&iProduct=183&sName=Wsp%F3%B3praca-Federico-Mahora--starter-110 Podpisanie umowy i utrzymanie jej ważnej to 1 zamówienie w roku , a rozwiazujesz ja kiedy chcesz nawet mailowo lub poprostu przestajesz zamawiac bez zadnych konsekwencji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata, Hrabia juz odpowiedział na twoje pytanie. Zamawiając mniej niz 6 sztuk płacisz 15 zł za kuriera, ale to jest do obejścia ;) popatrz wyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Agatko :) jezeli bedziesz miała mniejsze zamówienie to kurier Cie kosztuje 15 zł z firmy lub jezeli masz fajnego sponsora to wysle Ci perfumy gratis niezaleznie od ilości :) nawet jedne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no tak.. faktycznie... :/ nie doczytalam :D:D :P no dobra, to ja aktualnie sie ulatniam :) a jak wroce, to pewnie jeszcze bede miala milion pytan, wiec do zobaczenia .. (jestem coraz bardziej przekonana :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym zamówić u Ciebie Hrabio perfumy damskie i męskie, ale jak to zrobić i ile kosztuje przesyłka. Perfumki jedne kosztują 30zł ? Bardzo proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu :) zapraszam do sklepu :) link poniżej , przy wpłacie na konto ja ponosze koszty przesyłki oraz oczywiscie pakuję w bezpieczne koperty . Możesz wybrac formę przesyłki jako list polecony , badz paczka . Mozesz również zażyczyc sobie płatnoś za pobraniem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hrabio wysłałam Ci maila, ale od Ciebie wczoraj nie dostałam żadnego maila, pozdrawiam, miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokafix
Szczerze polecam zapach DKNY - Be Delicius. Zapach identyczny jak orginał , nasi się ok 6 godzin. Ekspedientki w sklepach jak i moi klienci, stale mówili " pieknie pani pachnie :)". Polecam , polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hrabio
czy może jest promocja na dzień chłopoaka 51 ( męski) , chciałabym zamówić też próbkę czarnego adidasa męskiego , dodatkowo do 51, czy zamawiajac w Twoim sklepie jest gdzieś możliwość dopisania dodatkowo próbki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W promocji :) no cóz :) moge go sprzedac za 30 zł z ta próbka ;) oczywiscie jest mozliwosc dopisania w zamówieniu w uwagach wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyti
Witaj Hrabio. prosze powiedz jaki to zapach, wiesz opis opisem ale Ty to masz noska w doborze perfumy do danej osobki.DKNY Be Delicious Women - Donna Karan.oraz Mania- Giorogio Armani.marzy mi sie zaopach gorzkawy, ale nie korzenny.pewnie znowu odnowimy kontakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady Ti :) miło znów Panią widziec :) Mania :) dla Pani Mania , jest tajemnicza ,ciepła , elegancka i dojrzała :) Donna jest piekna ale to zapach dzienny , kojarzy mi sie z wiosna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyti
Hrabio jezeli to nie slodki cukierkjowaty zapach to poprosze o Manie-G. Armaniego.a moze jest jakas promocja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyti
Hypnose- Lancome moge poprosic o pare slow o tym zapachu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Ti dla Was zawsze jest promocja przesyłka gratis ( przy wpłacie na konto ) , czyli po zapakowaniu i wysłaniu wychodze na zero ;) a hypnose jest zapachem jak angel :) albo sie go kocha albo nie :) radze wypróbowac go przed podjeciem decyzji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×