Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
HrabiaZenHorst

PERFUMY - FM

Polecane posty

No ja z przykrością muszę stwierdzić,żę się zawiodłam na perfumach FM.Kupiłam Eternity Moment oraz True Star i w ogóle nie są podobne...Strasznie duszące i śmierdzące :O a tak czekałam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jedyne w ofercie z magnolia to : 04. Escada Signature - Escada Zapach lekki, świeży i orzeźwiający. Idealny na sezon wiosenno-letni. Nuty zapachowe: bergamotka, czarna porzeczka, ogórek, włoska cytryna, frezja, magnolia, jaśmin, róża, kwiat pomarańczy, piwonia, amber, nektarynka, wanilia, piżmo, drzewo sandałowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyti
Panie Hrabio to ja. musialam powachac zapachy,ktore mnie interesuja. np. Mania jest ok. ale mi nie odpowiada. nie lubie pudrowych zapachow.prosze daj mi wskazowke cos o: VEry Valentino-Valentino Nr. 30 Miracle- Lancome Nr 29 Promese -Cacharel Nr 3 oczywiscie i Angel nie moge znalesc odpowiednikow ani orginalow aby miec jako takie skojarzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tych , któr podałas :) na jesien moge polecic miracle i Promese :) Very jest piekny ale jak nie wpadła Ci w nos manie z tym Valentino może byc podobnie :) spróbuj jeszcze sensi :) a angel ... musisz powąchac nim kupisz albo sie zakochasz w tym zapachu albo go znienawidzisz :) ten typ tak ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mussi
drogi panie Hrabio mam pytanie odnosnie kupna perfum na panskiej stronie. czy jezeli zamowie (tzn wrzuce do koszyka :) ) perfumy ktore mnie interesuja, dostane od pana maila z numerem konta, wplace na panskie konto 30 zl+ 3,50 zl zostawie pani na poczcie, to bedzie wszystko? caly koszt przy wplacie na konto to 33,50 zl? pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mussi
"W przypadku zamówienia na kwote 70zł przesyłka na nasz koszt ( dotyczy wpłaty na konto ) " czyli jesli zamowie za 30 zl to ja place za przesylke? mam sobie doliczyc koszt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maselko
Szanowny Panie Hrabio, prosze zdradź jakie perfumy kryja sie pod nr: 2, 46, 53, 70, 76, 78, 82, 83, 87 i 90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yw
mam pytanie czy te perfumy fm to wygladaja tak jak w orginał,czy moze róznia sie wygladem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yw
aha i ile kosztują te próbki i ile ml zawieraja?niestety nie mam czasu na przeczytanie calego tematu,a bede wdzięczna za informacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ni są turecki kopie opakowantylko perfumy altrnatywn :) kopi zapachów :) wygladają tak jak w sklpi na www.tanieperfumy.eu , próbki maja 1-1,5 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hrabio!!!! :D i wszyscy inni ciekawi :D Dostałam dzisiaj perfumki i próbki i powiem szczerze że Rush, Light Blue i Miracle są naprawde identyczne jak orginały!! :D Naprawde się tego nie spodziewałam i jestem bardzo bardzo mile zaskoczona!! :D Hrabio zyskałeś stałą klientke :) bo napewno zakupie jak te mi się skończą jakieś następne :) Buziaki dla wszystkich :) pewnie przed tv siedzicie i mecz oglądacie co :) no nic zmykam, za kilka dni napisze jak długo się te perfumiki na mnie utrzymują, ale to w niedziele jakoś bo teraz mnie kilka dni nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) witam nowa osóbkę w moim topiku :) wszystkie moje klientki z kafeterii :) jak składaja zamówienie w polu UWAGI wiedza ,ze wystarczy napisac kafeteria :) i wówczas przesyłka przy wpłacie na konto jest na mój koszt :) ... dodatkowo można sobie zamówic próbki perfum po 1 zł za sztukę :) równiez wpisując to w uwagi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maselko
Magdalenko, nie obawiaj sie naprawdę warto, sama używam i jestem zadowolona, a 30 zł to przecież nie majątek by spróbować. Powąchaj nowy zapach: 108. Cat Deluxe – Naomi Campbell, moim zdaniem rewelka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×