Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
HrabiaZenHorst

PERFUMY - FM

Polecane posty

Gość perfumyfmzapraszam
Mnie się najbardziej podoba 94 - czyli czarny adidas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocky2312631
A nie jest za mocny? A jak z podobieństwem Acqua di Gio ? ogólnie szukam czegoś słodkiego i trwalego. Mialem FM 208 i był całkiem niezly ale szukam czegoś innego :) Zdam się na Twoj gust ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lider FM
Aqua Di Gio jest bardzo podobny ale troszkę mniej trwały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lider FM
Natomist ze słodkich zapachów mogę polecić męski nr 43 Hugo Boss - Hugo Enrgise

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumyfmzapraszam
Po paru godzinach stwierdzam, że zapach 66 się zmienił i teraz dużo bardziej przypomina oryginał. Co najważniejsze, jest bardzo trwały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam-Zmysłowezapachy
witam. Mam kilka zapachow ktore nie bardzo mi sie podobaja, a otrzymalem je w prezencie,moze ktos ma ochote je kupic: -Fahrenheit dior 40ml-wersja travel (meski) - Kenzo Power 125ml (meski) - YSL Jazz - Boos Hugo Boss Woman - - Chloe - Givenchy Dream i jeszcze klka innych, zainteresowanych prosze o pisanie na tym forum.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam wolę kupować w sprawdzonych perfumeriach internetowych :) Moją ulubioną, którą odkryłam niedawno jest kokai.pl , przede wszystkim dlatego że mają bardzo dużo promocji i można kupić coś o nawet 100 zł taniej. Np. wypatrzyłam Burberry The Beat przecenioną z 279 na 179 :D hura. Wolę nawet nie myśleć ile trzeba by było zabulić za to w drogerii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bullet
owszem to cena nizsza o 100zł Perfumy FM pachną IDENTYCZNIE i kosztuja 33zł czyli o kolejne 146zł mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wergwergt
chcę kupić około 7 sztuk perfum. Czy jest ktoś kto mógłby mi pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumyfmzapraszam
Każdy z nas tu Ci chętnie pomoże :) www.joanna.boguszewska.perfum-fm.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bullet
dokladnie, kazdy chetnie pomoze. bullet77@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wergwergt
to po ile sprzedajecie ?i jak wygląda transakcja, macie konta na allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumyfmzapraszam
Mam konto na allegro. Napisz do mnie to sie dogadamy co do ceny joasia2221@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bullet
zapraszm na moja akcje wystarczy kliknac i mailem podac wybrany przez siebie numer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bullet
uzytkownik allegro bullet lub prosze o maila do mie to podesle linka do aukcji bullet77@o2.pl przy zakupie 7 falkonow gwarantuje sporo gratisów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lider FM
Jak widać jest wiele osób które chętnie pomogą w zakupie i wyborze odpowiedniego zapachu. ;-) Pozdrawiam Więc ja też się podpinam pod propozycję pomocy :-) gg3436603 liderfm@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyrtvvbgnhm
marta89.89@o2.pl , Warszawa też mam perfumy na sprzedaż:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marento
Cześć wam :) Poszukuje już wycofanego z sprzedaży FM zapachu o numerze 168 i odpowiadającemu Givenchy Fresh Attitude, jeśli jest choć trochę podobny do oryginalnego niebieskiego cudeńka to biorę w ciemno :) Posiada ktoś z was w zbiorach jeszcze ten zapach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkugnbtfbt
powiedzcie mi jak to jest? jeden sprzedaje po 21 zl a drugi po 30 zl czy to te same perfumy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bullet
21 plus pewnie 8 za przesylke. ja sprzedaje za 29.99 wraz z przesylką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumyfmzapraszam
To są te same perfumy tylko, że jedna osoba sprzedaje za cenę katalogową, inna po cenie dystrybutora a inna jeszcze taniej, bo ma na przykład duże rabaty w firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumyfmzapraszam
Ja proponuję 23 zł za sztukę plus przesyłka wg cennika Poczty Polskiej. Oczywiście za przesyłkę kilku sztuk płaci się tylko raz. Ponadto do każdych zamówionych 3 sztuk dokładam jeden perfum GRATIS (do wyboru spośród kilku nr, które posiadam w domu). joasia2221@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czka
może jesteście zainteresowani takimi perfumami FM :) allegro.pl/item789056081_perfumy_fm_nr_48.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do wspolpracy osoby z okolicy Chorzowa, Katowic Świętochłowic ,Bytomia ,Zabrza, Rudy,Gliwic i innych miast wojewodstwa śląskiego .Jezeli wciaz nie wiesz czy zostac dystrybutorem Fm napisz gg2140381 Pozdrawiam oraz serdecznie zapraszam to sie naprawde oplaca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do wspolpracy osoby z okolicy Chorzowa, Katowic Świętochłowic ,Bytomia ,Zabrza, Rudy,Gliwic i innych miast wojewodstwa śląskiego .Jezeli wciaz nie wiesz czy zostac dystrybutorem Fm napisz gg2140381 Pozdrawiam oraz serdecznie zapraszam to sie naprawde oplaca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lider FM
Zapraszamy do współpracy z firmą FM GROUP wszystkich, którzy chcieliby zarobić dodatkowe pieniądze nie tylko sprzedaży produktów. Oferujemy różne formy współpracy. To ty decydujesz kiedy i w jaki sposób chciałbyś zarabiać. Zapewniamy bezpłatny system szkoleń i pomagamy budować niezależność finansową. Oferta jest skierowana do wszystkich którzy lubią podejmować nowe wyzwania i chcą się rozwijać. Jeśli nie jesteś jeszcze zdecydowany czy zostać klubowiczem FM lub masz jakieś pytania i wątpliwości, napisz do mnie a wszystko wytłumaczę. Działamy na terenie całej Polski jak również poza granicami. Zapraszam po więcej informacji Kontakt: e-mail: liderfm@poczta.fm tel.: +48 509 54 54 18 gg: 3436603

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artik
to ja takze zapraszam do wspolpracy WSZYSTKICH Ludzi na calym świecie kontakt: gg 1856782 tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kateri89
Szukam odpowiednika Beyond Paradise Este Lauder. Proszę o pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julawaz
wiatm, szukam konsultantki z Poznania, prosze o namiary. pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.perFFumy.pl
tego zapachu estee lauder nie ma w obecnej kolekcji. wszystkim innych chetnym do wstapienia do biznesu zapraszam na ww.perFFumy.pl pisane przez 2F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×