Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość narinka

on ma orgazm. a ja nie.

Polecane posty

Gość hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhm
a ja wczoraj ze swoim chlopakiem kochalismy sie namietnie w srodku nocy, pod golym niebem w centrum miasta na pewnej górce. i było wspaniale mimo, że [tak jak w temacie] on miał orgazm a ja nie :) po prostu tak sie chłopak podniecił tą scenerią [slonce wstajace powoli za widnokregiem, granatowe niebo..mm..] że nie dal rady ;D bed etu wpadac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, jak miło groga \'hmmmmmm\'. bardzo.. podniecajace :) chromosomie drogi, dasz rade ! :D zapewne wkrotce sie to zmieni ;) a u Ciebie Charli? nadal abstynencja seksualna? :P przymusowa rzecz jasna ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja MAM czasami D
Z ponad trzy lata temu wystąpił "mój pierwszy raz" z facetem, a którym jestem do dziś więc porównania nie mam :) Początki były cięzkie, z rok nie przeżyłam ani jednego orgazmu, zresztą nawet nie wiedziałam zbytnio jak to wygląda :D Aż w końcu nastapił przełomowy dzień. Orgazm się pojawil i od razu wiedziałam że to TO. A potem zaś kilka miesięcy nic...Starałam się jak mogłam a tu zero efektów :/ Potem był raz w miesiącu, dwa razy...Pamiętam mój pierwszy podwójny orgazm, cudo :) A teraz po trzech latach jest po prostu jak w niebie. 50% kończy się orgazmem czasami kilkukrotnym. :D Dlatego nie przejmujcie się zbytnio girls :) Z czasem samo przyjdzie. Trzeba się rozluźnić i w żadnym wypadku o tym nie myśleć. Chociaż jakaś upośledzona jestem. Dochodzę tylko na jeźdzca (przód - tył), no i raz w życiu tylko łechtaczkowo się udało. Ale lepszy rydz niż nic, mała rzecz a cieszy. Się rozpisałam, trochę nie na temat, ale to nic. Nie łamcie sie i kombinujcie dalej, tyle moge wam powiedzieć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego tak jest
A u mnie brak i tak juz pozostanie chyba na zawsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Troche mnie tu nie bylo:P Narinka nie martw sie nie zaszlam podczas wyczekiwania orgazmu:P:P Mialam male problemy z kompem i to dlatego:) U mnie raczej bez zmian...zadnych rewelacji niestety:( Ahh a tak bardzo bym chciala:( Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość city
ktoras z dziewczyn pisala ze niemozliwe jest aby facet doprowadzil kobiete do pierwszego orgazmu..ja jestem dowodem ze jest to mozliwe.wczesniej nie masturbowalam sie , a raczej nie umialam dotykac sie sama. On mi pokazal jak to robic.Jednak wazne bylo mnóstwo innych czynnikow to ze sie wogole przed nim nie wstydzilam, strasznie mi sie podobal, uwielbialam jak mnie dotykal,calowal to wszystko spowodowalo ze potrafilam sie wylaczyc to jest klucz TRZEBA SIE WYLACZYC I MYSLEC TYLKO O TYM JAK CI JEST PRZYJEMNIE, no i technika ja pierwaszy i kilkanascie nastepnych orgazmow mialam podczas drapania (doslownie) srodkowym palcem lechtaczki przy zlaczonych nogach- teraz nie potrzebuje juz takich hardkorowych bodzcow:) potrafie miec orgazm przy jakiejkolwiek stymulacji lechtaczki. To jest dowodem ,ze to nieprawda ,iz kobieta przyzwyczaja sie do jednego typu stymulacj np prysznic i ze w zaden inny sposob nie bedzie miala orgazmu. Chociaz prawda jest ze rzeczywiscie ten sposob bardzoooo lubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katamaranka
eh, a ja mam orgazm tylko z prysznicem. Wczoraj robilam lodzika mojemu facetowi dwa razy az do wytrysku. A ja nie mam nic mimo, ze on se stara, ma doswiadczenie i troche latek a tu niiic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienka78
jak mi to robi ustami lub reka to mi sie strasznie chce siusiu i boje sie, ze sie na niego zsiusiam. To nie zart, to mnie krepuje i blokuje skutecznie. Jak robie to sama z prysznicem to tez tak mam no ale wtedy ze tak powiem "leje na to":) I co zrobic?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienka78
ja to katamaranka, wpisalam inny nick z innego topiku:) sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo VALEZKA :):):) jak milo :) szkoda, ze bez zmian, ale moze za trzy lata [jak to ktos wyzej napisal ;)] hm, u mnie tez w sumie bez zmian, orgazmu pochwowego brak :P ale w sumie, przestaje sie powoli przjemowac, mysle, ze kwestia nauczenia sie tego orgazmu :) za to przy seksie oralnym mam po prostu.. KOSMOS :D:D:D hmm, siusiu podczas stosunku? owszem posiadam czasami takie odczucia ;D gorzej, ze przy pozycji \'od tyłu\' czasami mam wrazenie.. ze puszcze baczka :D i to nie zart :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madafakafor
hm, ale problemy :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TMT.
Mam 22 lata, 298 dni i jeszcze nigdy nie mialem dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSableSS
----------->TMT ..........wkońcu się starzejesz jak przyzwoici ludze + dla Ciebie to pierszy krok w dorosłe życie ..............mam 23 l.i7m-cy inigdy nie mialam cłopaka....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość altera natura
A jutro będziesz miał 22 lata, 299 dni i wciąż nie będziesz miał dziewczyny. To może zamiast tu siedzieć idź na dyskotekie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSableSS
---------------->altera natura-------------ja chcę z TMT ale On tylko oswoim wieku i o jakiejś dziewcztnie a może Ty poświęcisz mi Swój cenny czas ,świetnie tańcze..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSableSS
----------->TMT ..........kim jesteś TMT............???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc :D miałam ! i to zniewalający ! ta przerwa jednak dobrze nam zrobiła bo miałam az 2 razy ! nieziemskie uczucie ! a czasami też tak mam że jak jest we mnie to myśle sobie zaraz sie posikam ale poprstu starm się nie mysleć ! suuperr orrgazm :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh dzis sobota a ja zamiast probowac nowe sposoby to siedze sama w domku bo moje Kochanie poszlo do pracy:( buuu i nic nowego wam dziewczynki nie napisze:P:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, chormosomy! GRATULUJEMY i.. zazdroscimy ;DD powaznie ;) oj VALEZKO, nadrobis zjutro ;) pojutrze. sie zobaczy ;D a orgazm bedzie, ja to wiem ;) u mnie sie zbliza ;D najlepiej mi kiedy kochamy sie od tylu ;) doggy style :D:D:D:D jaka nazwa ;) a Wy? jakie preferujecie, że tak to ujme ( ;) ) pozycje? i gdzie nam charli zaginął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak mam, ale sie caly czas ucze. trzeba sie nauczyc laski, zwlaszcza zesmy takie mlodziutkie ;) pzdr :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie malolaty jeszcze z nas:P No moze dzis cos poprobuje:P Mnie najlepiej chyba na jezdzca i klasyczna... od tylu...hm.. moj chlopak ma za duzy interesik i troche wtedy boli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ;D moj chlopak tez ma duzy, ale o chyba dobrze ;D a ile Twoim zdnaiem to duzo? moj ma 21 cm we wzwodzie :P znaczy nie moj tylko mojego mena :D a wasi? :) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahhahahahahah
gówniary - idźcie do szkoły bo się spóźnicie a te wasze zabawy w seks to po prostu żenada :O stworzyłyscie sobie kółko wzajemnej adoracji tu czy co:O boshe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak byście
opisały swój orgazm? Podobno każda kobieta przeżywa go inaczej i kiedy słyszę o "wielkim bum", albo "trzęsieniu ziemi", to zaczynam wątpić, czy to, co ja czuję, to orgazm :-( Tez czujecie nagłe uderzenie gorąca, drżenie nóg i dreszcze przebiegające przez całe ciało, tak że macie wrażenie, że włosy "stają wam dęba"? :-) Jak to jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×