Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

padlinka

w tym cyklu moze zajde w ciąże....

Polecane posty

agapa a mi spadał :( na 36,8 wiec chyab nic z tego a poza tymm nie wiem jaka była wczesniej bo 1 raz zmierzyłam rano zawsze mierzyłam po 13 albo wieczorem i była 37,6 . Boli mnie brzuch, jajniki i mieśnie nog jak przed @ :( Sama juz nie wiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY, nie zawsze przed okresem jest zupelnie sucho, ja tez miewalam bialawy sluz na pare dni przed @ ale wiecie...mam nadzieje ze u Was oznacza cos bardzo pozytywnego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinka jak sie czułas przed testem? bolało Ci coś?jakies objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic, doslownie N-I-C nie czulam..cycki miekkie byly i nie bolaly prawie (tzn. bardziej mnie zwykle bolaly na okres), brzuch nie bardzo, czasem cos zakulo i tyle, czulam sie swietnie, i mowie wam, ze tylko maz mnie namowil na test, inaczej bym nie zrobila. Troche sie obserwowalam i sprawdzalam czy np. szyjka macicy mi sie nie zmiekcza jak na @, ale byla twarda ciagle, temperatura po malutkim spadku i 2 kreski, znow byla na poziomie 37 stopni, takze tylko to bylo objawem potencjalnym, ale nie chcialam sie znownastawiac..i dlatego mialam taka niespodzianke, hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinka gratuluje , życze żebyście (dzidzia i Ty) czuły sie jak najlepiej ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinka jak dobrze, że się odezwałaś! Martwiłyśmy się o Ciebie! Witam nową koleżankę :) Si jak dobrze zrozumiałam, to mierzysz tem o 13 albo wieczorem? Powinno się mierzyć tylko rano po przebudzeniu, przed wstaniem z łóżka. Trzymam kciuki! :) Agapa za Ciebie też trzymam! I za Was wszystkie kochane!!! :P Ja się trochę przeziebiłam, boli mnie gardło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markotka - dziś to zrobiłam i jest bardzo niska tylko 36,8 :( normalnie zwariuję ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
si z ta temperatura to nie jest powiedziane ze jak masz 36,8 to powinnas okres dostac :-) niektore kobiety nie maja nawet 37 :-) skoro nie mierzysz codziennie rano to nie wiadomo jaka masz zazwyczaj temperature :-) wiec glowa do gory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Si ,Brednie ma rację! Dużo kobiet w ciąży nie ma nawet 37 stopni, także nic nie jest przesądzone i nie martw się tak, będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W którym topiku dziewczyny pisały smsy do wróżki? gdzieś to czytałm, ale nie moge sobie przypomnieć:( ja dziś napisałam i wiecie co ona mi odpisała? że bede matką bo dzicko mi jest pisane ale nie teraz. Teraz nie jestem w ciąży. W 2 połowie roku powinniśmy sie starac o powiększenie rodziny :| ciekawe. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to za numer to tej wrozki???? czy to sprawdzone?? na czym to polega?? ona po samym smsie wie o tobie cokolwiek ?????? ciekaw mnie to daj znac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brednie - pisze NT.JG i pytanie do wróżki, podaj Swoją date urodzenia , na nr 72233- koszt 2,44 :D tanie wiec wysłałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brednie czy ona cokolwiek wie to ja nie wiem:D jak nie dostanę @ to ona nic nie wie coś tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Flądra :) Brednie i co? wysłałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w tym cyklu i ja chce
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ciekawe jak to jest z tym sms\'em, chociaż ja raczej sceptycznie podchodzę do tego typu spraw :) Dziewczyny mam pytanie, czy któraś z Was ma jakieś informacje o UE? Mam do napisania pracę (taką krótką na zaliczenie), a w necie nie mogę znaleźć konkretnych informacji. A temat to: Gospodarka UE po rozszerzeniu. Rola Polski we wsólnej gospodarce. Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markotka przykro mi ale nic nie mam :( właśnie sie przespałam i zastanawiam sie jak ja zasnę w nocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markotka mysle ze moglabym ci pomoc z ta UE :-) pogadamy jutro papap dziewuszki :-) a do wrozki jeszcze nie dzwonilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrych snów zycze🌻 u mnie 30 dzień cyklu minoł ale @ narazie nie ma......tylko zakłuwa cały zcas w brzuszku i w krzyżu boli padlinka--czy ciebie w pierwszej ciązy albo teraz bolał krzyż???bo mnie włąsnie pobolewa od paru dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczeta! Tyle miłam wczoraj pracy,ze nawet nie miałam czasu Was odwiedzic ale dzis juz jestem. Dziwnie dzien mi sie zaczął bo obudziłam sie z jakims dołem i nadal mnie trzyma! chce mi sie beczec i boje sie i czarne mysli w głowie! 😭 Padlinka jak Twoje mdłosci? lepiej juz? Markotka nie mam nic na temat UE Fladra dzidzia jest super ! Si ciekawe z tym sms? Zycze miłego dnia!!! Jescze raz wielkie dzieki za zyczenia urodzinowe...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Kobitki Moluś co do smsa to sie pośmiałam bo co można powiedziec przez smska:) Agapa kiedy Ty test zrobisz? juz tyle po terminie, :) Brednie - tam sie nie dzwoni tam sie pisze hahaha :D w ktorymś topiku dziewczyny pisały a wrozka odpisywała masowo :D co 2 to samo ;D Miełgo dzionka życze i pojawiać mi sie tu z dobrymi nowinami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie przeziębienie rozłożyło, czuję się okropnie, a tu uczyć się trzeba :( W sobotę pierwsze egzaminy :( Agapa właśnie, czemu Ty jeszcze testu nie zrobiłaś? Nie trzymaj nas w takiej niepewności :) Powodzenia! Padlinka jak się czujesz? Kiedyś jak siedziałam w poczekalni do lekarza, to na ścianie wisiał plakat z jakimś lekiem dla kobiet w ciąży, którym dokucza złe samopoczucie i mdlości. Nie pamiętam jednak nazwy, ale on łagodzi te objawy. Może zapytaj w aptece. Brednie jestem na gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki :P jestem dzis nie do zycia :-( bola mnie miesnie nog ( lydki i uda), boli mnie brzuch i nic mi sie nie chce :P temp dzis 36,7, chyba idzie w gore :P odezwe sie pozniej papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brednie czuje sie tak samo jak Ty DOKŁADNIE tak samo :D bol brzucha, nogi i nawet tempke mam taką samą :D Iskierko Witam i trzymaj mocno kciuki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
si a napisz mi jak ma byc z tym smsem chodzi mi jak mam dokladnie tresc wpisac kusi mnie by wyslac tego smsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w dodatku jeszcze jakas wysypke dostalam, i strasznie swedzi chyba mam uczulenie na proszek :-( si odezwij sie plose.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×